Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebudowa Domu Chemika wstrzymana. Robotnicy schodzą z placu budowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2018 r. o 16:10 Powrót do artykułu
Ale szkodniki z tego stowarzyszenia. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli rozumiem prezydent miasta celowo rozwalił budynek Domu Chemika jeszcze przed rozpatrzeniem odwołania, by później powiedzieć, że nie ma co ratować, bo wszystko zniszczyłem?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postępowanie o wpisaniu tego budynku do rejestru zabytków stało się bezprzedmiotowe. W tym momencie nie ma już czego chronić, więc działania, które blokują naszą inwestycję tak naprawdę nie mają sensu – podsumowuje wiceprezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpoczęta procedura WCALE NIE MUSI BYĆ PROWADZONA MIESIĄCAMI. – Chciałbym ją szybko zakończyć. Sądzę, że będzie to koniec marca lub początek kwietnia – mówi wojewódzki konserwator Dariusz Kopciowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat wypowiedzi konserwatora z wczorajszego artykułu we "Wpólnocie Puławskiej" - "Z mojej wiedzy oraz informacji przekazanej ministerstwu przez urząd miasta wynika ze roboty zostały ograniczone do działan podstawowych, nie niszczacych struktury budynku. Urząd miasta deklarował też że we wnetrzu Domu Chemika pozostawione zostana ważne elementy wystroju, w tym mozaiki, balustrady schodów itp" To jak to w koncu jest z tymi wartościowymi elementami wystroju, sa czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TYM MOMENCIE NIE MA JUŻ CZEGO CHRONIĆ, więc działania, które blokują naszą inwestycję tak naprawdę nie mają sensu – podsumowuje wiceprezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo, niech sie władze miasta naucza wreszcie prowadzic dialog a nie robic wszystko na chama. No i ktos powinien za to beknąć. Dobra robota Puławianie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwalić to do końca i postawić nowe, a nie trzymać taki przestarzały budynek w centrum miasta... Rozumiem, że niektórzy mają sentyment do niego, ale to jest straszydło :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tym nie powinien zająć się prokurator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawiaki zadowolone. Zablokowali inwestycje dla mieszkańców Puław. Radość minie, ale wstyd za działania przeciw miastu będzie się za nimi ciągnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miał nikt sentymentu co do robiórki starej poczty i domu na ulicy Czartoryskich a użalają się nad peerelowskim Domem Chemika? A co na to konserwator zabytków?  Gdzie był wtedy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40-letni zabytek :D, teraz bez zabytku i bez miejsca na kulturę, ale urzędnicy wiedzą co robią. Teraz to w tym mieście już się nic nie będzie działo :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że w naszym mieście działają takie organizacje jak stowarzyszenie „Puławianie”. Ich działania mogą doprowadzić do wzrostu kosztów inwestycji lub nawet do utraty dofinansowania. Ja, jako przedstawiciel młodego pokolenia, które jeszcze nie wyjechało z tego miasta, jestem za zburzeniem tego klocka, które w żaden sposób nie reprezentuje jakiejś wartości architektonicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie srajcie zalem, wine ponosi urzad mista bo myslal ze wszystko im wolno, cale szczescie ktos wstrzymał budowe kaszalota z kolumienkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groblowe urzedasy niech się biorą za wymyślenie jak wyjść z tej sytuacji w końcu za cos biorą kasę a nie za picie kawy i ploty.....a puławianie pokazali władzy gdzie raki zimują.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Stowarzyszenia Pulawianie: urodziłem się i mieszkam w Puławach. Moje dzieci korzystały z Domu Chemika. Nie życzę sobie żebyście występowali w imieniu mieszkańców, bo ja i moi znajomi chcemy przebudowy i czekamy na nią. A wy tylko przeszkadzacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że w naszym mieście działają takie organizacje jak stowarzyszenie „Puławianie”. Ich działania mogą doprowadzić do wzrostu kosztów inwestycji lub nawet do utraty dofinansowania. Ja, jako przedstawiciel  młodego pokolenia, które jeszcze nie wyjechało z tego miasta, jestem za zburzeniem tego klocka, które w żaden sposób nie reprezentuje jakiejś wartości architektonicznej.... MŁODE POKOLENIE '76 SAMYCH ZNAWCÓW ARCHITEKTURY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Stowarzyszenia Pulawianie: urodziłem się i mieszkam w Puławach. Moje dzieci korzystały z Domu Chemika. Nie życzę sobie żebyście występowali w imieniu mieszkańców,  bo ja i moi znajomi chcemy przebudowy i czekamy na nią.  A wy tylko przeszkadzacie! -------  A CO Z RESZTĄ MIESZKAŃCÓW POZA ZNAJOMYMI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co dalej Nasi Przedstawiciele Najwspanialsi? Co by tu jeszcze ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poprzednim artykule przedstawiciele miasta kazali zachowywać spokój i mówili jak będzie cudownie. Mam już dosc słuchania tych kłamstw i frazesów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...