Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS prowadził po pijanemu. Teraz przeprasza. "Żałuję, jest mi wstyd..."

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 grudnia 2017 r. o 21:17 Powrót do artykułu
Spodziewałem się ze złoży mandat radnego. Wstyd Panie radny! Mam nadzieję ze wycofa się Pan z życia publicznego. Wtedy zachowa Pan resztki godności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na pewno jest prowokacja totalnej opozycji. Niemożliwe aby radny PIS, dyrektor biura poselskiego był zamieszany w coś takiego. Artur trzymaj się, pamiętaj że masz wysoko postawionych kolegów - wyciągniemy Cię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi nowina. Owszem nie wolno tak robić i powinien zostać surowo ukarany, ale nie szczekajcie lemingi tylko poszukajcie ile razy znajdowali się w takiej sytuacji posłowie z tej nieudolnej pseudoopozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daremne żale - próżny trud, Bezsilne złorzeczenia! Przeżytych kształtów żaden cud Nie wróci do istnienia. Świat wam nie odda, idąc wstecz, Znikomych mar szeregu - Nie zdoła ogień ani miecz Powstrzymać myśli w biegu. Trzeba z żywymi naprzód iść, Po życie sięgać nowe... A nie w uwiędłych laurów liść Z uporem stroić głowę. Wy nie cofniecie życia fal! Nic skargi nie pomogą - Bezsilne gniewy, próżny żal! Świat pójdzie swoją drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***e pisowskie śmiecie za moje podatki w***aja a teraz nawet i piją jebac ich I to nie pierwszy raz polecam wpisać w Google: radny PiS pijany, jest o tym dużo filmów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan pisowiec nic samodzielnie nie złoży,a na pewno mandatu bo jest przyspawany do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo takie głupie pomysły jak 500+ przychodzą zazwyczaj po upojeniu alkoholowym 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten potencjalny morderca złozy madat radnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie piszą na Facebooku komentarze ala: jesteś tylko człowiekiem każdemu się zdarza, jesteśmy z tobą. Żenada, ludzie opamiętajcie się dobrze że nikogo nie zabł- szkoda słow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mandatu nie odda, już ojciec redaktor rozgrzeszył i Dyktafonek dalej będzie bawił się za nasze pieniądze. To jest arogancja władzy, pycha i brak honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś leży- To się mu pomaga wstać, a nie kopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci wszyscy co tak rozgrzeszają pijanego radnego pod jego postem na FB niech się zastanowią co by mówili, gdyby pijaczyna za kierownicą zabił ich dziecko, żonę, męża, matkę, ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak ktoś leży- To się mu pomaga wstać, a nie kopie.
Moze trzeba zadać pytanie ile osób Dyktafon i jego ugrupowanie polityczne już "skopało"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierdla z nim tak jak nakazuje kk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potencjalny morderca złoży madat radnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero tolerancji i usprawiedliwienia dla kogoś kto siada za kierownicę po alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę wybaczyć, ale ja nie jestem w stanie zrozumieć A.K., ale i wszystkich innych Homo sapiens (=człowiek rozumny...podobno), którzy wsiadają po alkoholu za kierownicę. O co gorsze, to nie był zeszłodniowy kac, a świadoma jazda bezpośrednio po imprezie...i aż 1,6 promila!!!WSTYD!!! Ale nic nie dzieje się bez przyczyny, więc może ten nadęty i pewny siebie działacz nauczy się trochę pokory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem rozterki Pana radnego, ale mnie zawiódł i jest powodem wstydu, który mnie dosięga ze strony osób nieprzychylnych patriotom i prawdziwym Polakom. Dlatego tez deklaruję, że jeśli jeszcze raz pokażesz się młody człowieku w życiu politycznym Puław (lub gdziekolwiek indziej) nie zagłosuję na PiS i po prostu wraz z innymi uczciwymi zostanę na kanapie w domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan pisze - "zapewniam, że poniosę konsekwencje przewidziane prawem". Nie od pana to zależy, ale od prokuratury i sądu. Co innego jest dobre. Jego znajomi na Facebooku dodają mu słowa otuchy i ... gratulują mu ! Ludzie ! Czy was porąbało ? Facet mógł kogoś zabić, a wy mu kadzicie, bo łaskawie przeprosił !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczekuję złożenia mandatu. Tak nieodpowiedzialna i zadufana w sobie osoba nie może pełnić tak zaszczytnej funkcji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...