Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

2 grudnia 2017 r.
21:14

Radny PiS prowadził po pijanemu. Teraz przeprasza. "Żałuję, jest mi wstyd..."

0 136 A A

Artur K. członek klubu PiS w puławskiej radzie miasta, prezes stowarzyszenia "Przeszłość-Przyszłości" oraz były już dyrektor biura poselskiego Krzysztofa Szulowskiego, prowadził samochód pod wpływem alkoholu. W sobotę zamieścił przeprosiny na Facebooku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Była pierwsza w nocy z czwartku na piątek, gdy opel, za kierownicą którego siedział Artur K. wypadł z drogi i znalazł się w rowie. Radny stracił panowanie nad samochodem podczas wyprzedzania innego pojazdy na ul. Puławskiej w Kurowie, czyli na starej drodze krajowej nr 12. Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia. 33-letni kierowca podróżował sam, został zabrany do szpitala.

Według informacji przekazanych przez policję, doznał jedynie ogólnych potłuczeń. Badania wykazały, że miał 1,6 promila alkoholu. Prosto z SP ZOZ trafił więc do aresztu. Usłyszał juz zarzut prowadzenia auta po alkoholu.

Więcej o tym zdarzeniu: Radny PiS prowadził po pijanemu, stracił posadę [zdjęcia]

W sobotę na Facebookowym profilu radnego pojawiły się przeprosiny.

"Szanowni Państwo,

w związku ze zdarzeniem drogowym w którym brałem udział, chciałbym przeprosić za swoje nieodpowiedzialne zachowanie i nadużycie Państwa zaufania. To co się wydarzyło nigdy nie powinno mieć miejsca. Żałuję, jest mi wstyd i przepraszam wszystkich, których zawiodłem. Zapewniam, że poniosę konsekwencje przewidziane prawem. Mam świadomość, że utracone zaufanie jest bardzo ciężko odzyskać, ale będę robił wszystko, aby swoją postawą i działaniami to uczynić. Jeszcze raz pragnę Państwa przeprosić."

Komentarze 136

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 grudnia 2017 o 16:15
0
Panie Cezary Kruk gdzie widzi pan przywoływany honor Artura K. Nadal trzyma się stołka i mandatu radnego nie zamierza oddać.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 12:48
0
O jej to jeszcze dziecko - on pewnie nie pił alkoholu. Co wy chcecie od niego
Avatar
Cezary Kruk / 5 grudnia 2017 o 11:24
0
PS. Czasami puszczę bąka po fasoli, ale za to moje nie śmierdzą. Cezary Kruk, tel. 518-482-726
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:49
0
niestety... prawda jest taka, że wypadek Artura odsłonił na tutejszym forum i fb skalę lewactwa, wyrażaną wypowiedziami politycznych dyletantów którzy czekają na choćby najdrobniejszą wpadkę sympatyków PiS... Pseudonarodowi frustraci epatujący histerycznych nibypatriotów narodowymi symbolami, np. falangi... w rzeczywistości są zwykłymi lewakami, wykarmionymi przez ideowych funkcjonariuszy PRL-u i III RP, myślącymi kalkami realnego socjalizmu... W tym świetle ponuro rysują się wyniki kolejnych wyborów samorządowych za rok... czy do sejmu za 2 lata
Avatar
gość / 4 grudnia 2017 o 21:36
0
Żenada ale może chociaż Artur czytając się uśmiechnie
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:26
0
Cezary Kruk napisał:
Gość napisał:
cezary kruk napisał:
gość napisał:
  cezary kruk jest chyba jedyną w puławach osobą, która nie wie dlaczego radny kwapiński ma ksywkę dyktafon.
kompletnie nie wiem. cezary kruk, tel. 518-482-726
Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas rozmowy określał. suszek uznał to za szantaż i założył sprawę w sądzie. kwapiński wyleciał z biura poselskiego sadurskiej gdzie wtedy pracował, ale poza tym krzywda go nie spotkała. suszek jemu sprawy nie założył ale wkrótce sam zaczął pracować w biurze poselskim pis. bynajmniej nie sugeruję tu żadnej transakcji wiązanej. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/proces-o-szantaz-w-pulawach-byly-asystent-poslanki-zaluje-ze-nagral-radnego,n,141109811.html
nic nie rozumiem koleś, za długie nie chce mi sie czytać napisz mi to wolniej i czytelniej, bo jem teraz fasolę a nie umiem jednocześnie jeść i czytać. cezary kruk, tel. 518-482-726
  To puść bąka.
  To puść bąka. rozwiń
Avatar
Cezary Kruk / 4 grudnia 2017 o 21:24
0
Gość napisał:
cezary kruk napisał:
gość napisał:
 cezary kruk jest chyba jedyną w puławach osobą, która nie wie dlaczego radny kwapiński ma ksywkę dyktafon.
kompletnie nie wiem. cezary kruk, tel. 518-482-726
Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas rozmowy określał. suszek uznał to za szantaż i założył sprawę w sądzie. kwapiński wyleciał z biura poselskiego sadurskiej gdzie wtedy pracował, ale poza tym krzywda go nie spotkała. suszek jemu sprawy nie założył ale wkrótce sam zaczął pracować w biurze poselskim pis. bynajmniej nie sugeruję tu żadnej transakcji wiązanej. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/proces-o-szantaz-w-pulawach-byly-asystent-poslanki-zaluje-ze-nagral-radnego,n,141109811.html
 nic nie rozumiem koleś, za długie nie chce mi sie czytać napisz mi to wolniej i czytelniej, bo jem teraz fasolę a nie umiem jednocześnie jeść i czytać. cezary kruk, tel. 518-482-726
 nic nie rozumiem koleś, za długie nie chce mi sie czytać napisz mi to wolniej i czytelniej, bo jem teraz fasolę a nie umiem jednocześnie jeść i czytać. cezary kruk, tel. 518-482-726 rozwiń
Avatar
PanJan / 4 grudnia 2017 o 21:24
0
wk napisał:
nie lubie kutafona Kruka, ma omamy i widzi wszedzie Hermaszewskiego, poza tym twierdzi, ze na jego pszczelnikach objawila sie Matka Boska, ale ma racje w tym wzgledzie, ze radni powinni przeglosowac zmiane ulicy Pilsudskiego na Chrystusa Pana!
  Hermaszewski to teść europosła PiS Czarneckiego.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:18
0
cezary kruk napisał:
gość napisał:
cezary kruk jest chyba jedyną w puławach osobą, która nie wie dlaczego radny kwapiński ma ksywkę dyktafon.
kompletnie nie wiem. cezary kruk, tel. 518-482-726
  Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas rozmowy określał. suszek uznał to za szantaż i założył sprawę w sądzie. kwapiński wyleciał z biura poselskiego sadurskiej gdzie wtedy pracował, ale poza tym krzywda go nie spotkała. suszek jemu sprawy nie założył ale wkrótce sam zaczął pracować w biurze poselskim pis. bynajmniej nie sugeruję tu żadnej transakcji wiązanej. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/proces-o-szantaz-w-pulawach-byly-asystent-poslanki-zaluje-ze-nagral-radnego,n,141109811.html
  Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas... rozwiń
Avatar
Cezary Kruk / 4 grudnia 2017 o 21:13
0
Apeluję, aby następnym projektem jakim zajmie się miasto było przeniesienie skrzynki "CHLEB" ze śmietnika na ul. Kaniowczyków na moją klatkę schodową, żeby codziennie rano miał suchy chleb dla mojej klaczy Hortensji. Jako zasłużony bojownik walki o wolność powinienem mieć dostęp do suchego chleba przed tym pajacem w czarnej skórze, co codziennie rano podbiera mi go żeby przelewać przezeń denaturat! Cezary Kruk, tel. 518-482-726
Avatar
Gość / 14 grudnia 2017 o 16:15
0
Panie Cezary Kruk gdzie widzi pan przywoływany honor Artura K. Nadal trzyma się stołka i mandatu radnego nie zamierza oddać.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 12:48
0
O jej to jeszcze dziecko - on pewnie nie pił alkoholu. Co wy chcecie od niego
Avatar
Cezary Kruk / 5 grudnia 2017 o 11:24
0
PS. Czasami puszczę bąka po fasoli, ale za to moje nie śmierdzą. Cezary Kruk, tel. 518-482-726
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:49
0
niestety... prawda jest taka, że wypadek Artura odsłonił na tutejszym forum i fb skalę lewactwa, wyrażaną wypowiedziami politycznych dyletantów którzy czekają na choćby najdrobniejszą wpadkę sympatyków PiS... Pseudonarodowi frustraci epatujący histerycznych nibypatriotów narodowymi symbolami, np. falangi... w rzeczywistości są zwykłymi lewakami, wykarmionymi przez ideowych funkcjonariuszy PRL-u i III RP, myślącymi kalkami realnego socjalizmu... W tym świetle ponuro rysują się wyniki kolejnych wyborów samorządowych za rok... czy do sejmu za 2 lata
Avatar
gość / 4 grudnia 2017 o 21:36
0
Żenada ale może chociaż Artur czytając się uśmiechnie
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:26
0
Cezary Kruk napisał:
Gość napisał:
cezary kruk napisał:
gość napisał:
  cezary kruk jest chyba jedyną w puławach osobą, która nie wie dlaczego radny kwapiński ma ksywkę dyktafon.
kompletnie nie wiem. cezary kruk, tel. 518-482-726
Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas rozmowy określał. suszek uznał to za szantaż i założył sprawę w sądzie. kwapiński wyleciał z biura poselskiego sadurskiej gdzie wtedy pracował, ale poza tym krzywda go nie spotkała. suszek jemu sprawy nie założył ale wkrótce sam zaczął pracować w biurze poselskim pis. bynajmniej nie sugeruję tu żadnej transakcji wiązanej. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/proces-o-szantaz-w-pulawach-byly-asystent-poslanki-zaluje-ze-nagral-radnego,n,141109811.html
nic nie rozumiem koleś, za długie nie chce mi sie czytać napisz mi to wolniej i czytelniej, bo jem teraz fasolę a nie umiem jednocześnie jeść i czytać. cezary kruk, tel. 518-482-726
  To puść bąka.
  To puść bąka. rozwiń
Avatar
Cezary Kruk / 4 grudnia 2017 o 21:24
0
Gość napisał:
cezary kruk napisał:
gość napisał:
 cezary kruk jest chyba jedyną w puławach osobą, która nie wie dlaczego radny kwapiński ma ksywkę dyktafon.
kompletnie nie wiem. cezary kruk, tel. 518-482-726
Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas rozmowy określał. suszek uznał to za szantaż i założył sprawę w sądzie. kwapiński wyleciał z biura poselskiego sadurskiej gdzie wtedy pracował, ale poza tym krzywda go nie spotkała. suszek jemu sprawy nie założył ale wkrótce sam zaczął pracować w biurze poselskim pis. bynajmniej nie sugeruję tu żadnej transakcji wiązanej. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/proces-o-szantaz-w-pulawach-byly-asystent-poslanki-zaluje-ze-nagral-radnego,n,141109811.html
 nic nie rozumiem koleś, za długie nie chce mi sie czytać napisz mi to wolniej i czytelniej, bo jem teraz fasolę a nie umiem jednocześnie jeść i czytać. cezary kruk, tel. 518-482-726
 nic nie rozumiem koleś, za długie nie chce mi sie czytać napisz mi to wolniej i czytelniej, bo jem teraz fasolę a nie umiem jednocześnie jeść i czytać. cezary kruk, tel. 518-482-726 rozwiń
Avatar
PanJan / 4 grudnia 2017 o 21:24
0
wk napisał:
nie lubie kutafona Kruka, ma omamy i widzi wszedzie Hermaszewskiego, poza tym twierdzi, ze na jego pszczelnikach objawila sie Matka Boska, ale ma racje w tym wzgledzie, ze radni powinni przeglosowac zmiane ulicy Pilsudskiego na Chrystusa Pana!
  Hermaszewski to teść europosła PiS Czarneckiego.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:18
0
cezary kruk napisał:
gość napisał:
cezary kruk jest chyba jedyną w puławach osobą, która nie wie dlaczego radny kwapiński ma ksywkę dyktafon.
kompletnie nie wiem. cezary kruk, tel. 518-482-726
  Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas rozmowy określał. suszek uznał to za szantaż i założył sprawę w sądzie. kwapiński wyleciał z biura poselskiego sadurskiej gdzie wtedy pracował, ale poza tym krzywda go nie spotkała. suszek jemu sprawy nie założył ale wkrótce sam zaczął pracować w biurze poselskim pis. bynajmniej nie sugeruję tu żadnej transakcji wiązanej. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/proces-o-szantaz-w-pulawach-byly-asystent-poslanki-zaluje-ze-nagral-radnego,n,141109811.html
  Łomatko, chłopie, w jakiej jamie siedziałeś przez ostatnie lata? w skrócie: parę lat temu kwapiński z kolegą partyjnym ówczesnym radnym z kazimierza rafałem suszkiem używając krwistego języka omawiali plany na przyszłość, min. przejęcia tygodnika powiśla której naczelną suszek podejrzewał o nieczystą grę. tymczasem kwapiński za pomocą ukrytego dyktafonu udostępnionego przez naczelną tp nagrywał tę rozmowę a potem jej to nagranie dostarczył. naczelna zaczęła się od suszka domagać kasy za obraźliwe słowa którymi ją podczas... rozwiń
Avatar
Cezary Kruk / 4 grudnia 2017 o 21:13
0
Apeluję, aby następnym projektem jakim zajmie się miasto było przeniesienie skrzynki "CHLEB" ze śmietnika na ul. Kaniowczyków na moją klatkę schodową, żeby codziennie rano miał suchy chleb dla mojej klaczy Hortensji. Jako zasłużony bojownik walki o wolność powinienem mieć dostęp do suchego chleba przed tym pajacem w czarnej skórze, co codziennie rano podbiera mi go żeby przelewać przezeń denaturat! Cezary Kruk, tel. 518-482-726
Zobacz wszystkie komentarze 136

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku 0 0

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo]
film

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo] 1 7

- Takie zdarzenie przytrafiło mi się na wjeździe na ekspresówkę od strony Warszawy - napisał do nas Czytelnik i przesłał film. Widać na nim jak auto jedzie pod prąd.

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu 0 1

Mieszkańcy Białej Podlaskiej dopytują kiedy miasto udostępni nowy parking i przedłużenie ulicy Pocztowej. Urząd miasta zapowiada że w przyszłym tygodniu.

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę 1 18

Port Lotniczy Lublin zapłaci liniom lotniczym Wizz Air za reklamę i promocję połączeń wykonywanych przez nie z lubelskiego lotniska. Kwoty, na jaką będzie opiewać umowa, spółka nie ujawnia.

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę 96 21

Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Chełma podkreśla, że najważniejsza dla niego jest dbałość o lokalnych przedsiębiorców. Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami zapowiedział, że jeśli wygra to powoła Radę Biznesu i Centrum Obsługi Inwestora.

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina 83 11

Organizator pikiety antyaborcyjnej został ukarany za publiczne sianie zgorszenia. Uczestnicy manifestacji w centrum Lublina prezentowali zdjęcia zakrwawionych płodów ludzkich

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie"
galeria

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie" 113 6

W czwartek rano w swoim domu pod Lublinem zmarł nagle Konrad Gaca, znany promotor zdrowego stylu życia i właściciel kilku salonów fitness. Miał zaledwie 42 lata

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym
18 sierpnia 2018, 18:00

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się koncert w hołdzie Zygmuntowi Noskowskiemu O, Wielki Poemacie Natury!

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup 9 0

Od piątku do niedzieli Azoty Puławy wezmą udział w turnieju Szczypiorno Cup, który rozegrany zostanie w Kaliszu

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest 35 9

Policjanci rozszerzają swój protest. Od czwartku akcja przyjęła formę „strajku włoskiego”. Mundurowi będą więc wyjątkowo skrupulatnie wykonywać wszystkie czynności. Nie przestaną też zastępować mandatów pouczeniami

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom 0 11

Monitorowanie kampanii wyborczej kandydatów na prezydenta i radnych w Lublinie zapowiedziała dbająca o przejrzystość finansów publicznych Fundacja Wolności. Jej działacze szukają osób, które nie należą do partii politycznych i nie będą kandydować w wyborach.

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu 0 0

Do zdarzenia doszło w środę około godz 13 w miejscowości Kaniwola (pow. łęczyński).

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin
24 sierpnia 2018, 19:00

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 24 sierpnia o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja L.Stadt.

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista 2 2

Do wypadku doszło w środę przed godz. 13 na ul. Siedleckiej w Janowie Podlaskim.

Zmysły Ogrodu Saskiego
25 sierpnia 2018, 0:00

Zmysły Ogrodu Saskiego 5 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 25-26 sierpnia w przestrzeni Ogrodu Saskiego zorganizowane zostanie nietypowe wydarzenie kulturalne. Zmysły Ogrodu Saskiego to wystawy, spotkania, piknik i koncerty.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!