Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rogalów: Wiadukt już, ciuchcia później

Utworzony przez JanMiś, 25 listopada 2013 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Lekka faktazja poniosła autora. Do tej pory pod wiaduktem mogły przejeżdżać samochody do 2,6m. Jeśli pogłębią drogę o 20cm to 2,7 - 2,8m przejadą, a nie 3,7m :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3, 70 m bo droga była obniżona podczas remontu nawierzchni a teraz wiadukt podnieśli i z 2,60 prześwit zwiększy się do 3,70m!!! Autobusy jeździly już dawno jak wyremontowali nawierzchnie a nie zmienili jeszcze znaków, a teraz to już nawet TIR przejedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://daa.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skrania drogowa to 4m wysokości, więc jak długo prześwit wiaduktu nie osiągnie 4,1m tak długo raz na jakiś czas jakiś "mądry" się wpasuje pod konstrukcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie spóxnione informacje. W dniu, w którym to podajecie do wiadomości wiadukt juz był na swoim miejscu. Przydałoby się wiec zdjęcie już zamiontowanego wiaduktu, a nie zdjęcie z przed tygodnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
, a teraz to już nawet TIR przejedzie.
  Nie przejedzie. Prześwit zwiększono o 70cm. Popatrz sobie na zdjęcia: http://750mm.pl/index.php?action=dlattach;topic=2022.0;attach=2429;image
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olek i tu się mylisz, bo jezdnia podczas remontu w 2012 r. także została obnizona i dlatego prześwit wyniesie aż 3,70m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, na forum wąskotorówki piszą o 70cm łącznie, a jak pamiętamy było 2,6m... poza tym jak czytam tekst:   Wreszcie pod wiaduktem będą mogły przejeżdżać także znacznie wyższe pojazdy, do 3,7 metra wysokości. Droga w tym miejscu została obniżona o około 20 cm.   ...to widzę nieścisłości. Pani Rzepka mówi, mówi, a kupy się to nie trzyma. Na tym zdjęciu: http://lh4.ggpht.com/_zaxeoVcuX6o/Smz4igolOwI/AAAAAAAAAd4/wobL11DCji0/s7... widać znak informujący jakie pojazdy mogły przejechać przed remontem (2,6m wysokości max). Skoro 2,6m było to dodając wspomniane przez panią Rzepkę 20cm mamy 2.8m. Ona podała, że 3,7m. Zdaje się że 3,7m - 2,6m = 1,1m zwiększenia wysokości maksymalnej pojazdów. Na forum wąskotorówki piszą z kolei o zwiększeniu prześwitu o którym mowa o 70cm. To jak to w końcu jest do cholery? Porównując zdjęcia wiaduktu przed i po remoncie stawiałbym na te 70cm o których mowa na forum wąskotorówki. Pani Rzepka klici bez składu i ładu, a kupy się to nie trzyma...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że podniesiono konstrukcję i obniżono jezdnię. Ale trzeba rzetelnie informować a nie tylko mówić że 20cm. Ktoś, kto czyta to może pomyśleć że wogóle max podniesiono prześwit 20cm. A każdy przecież pamięta znaki jakie tam lata były (2,6metra max. wysokość pojazdów). 2,6+20cm = 2,8m.   Powinna być informacja w artykule, że zwiększono prześwit do takiej a takiej wysokości poprzez podniesienie konstrukcji wiaduktu oraz obniżenie jezdni. Trzeba myśleć jak się coś mówi, a nie bez składu  klicić... pani Dyrektor Rzepka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...