Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
:) widać że jesteśmy coraz bardziej ludzcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serce rośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu chciałam dołączyć do tej grupy, ale nie zostałam przyjęta. Może dlatego, ze wszystkie informacje mam zablokowane dla obcych? Nie wiem, ale zniechęciło mnie to okrutnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bym chciała pomocy ale wstydzie się prosić.. Ale brawa dla tych co pomogaja innym bez interesów nie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Podać listę sponsorów, takich ludzi trzeba pokazywać i stawiać jako wzór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie weim czy ta praca się bedzie jej opłaciła,  bo jeżeli z alimentami bedzie miała dochód 801 zł na osobę tj. na nią i dziecko to zabiora jej 500+ i rodzinne, razem 600 zł, a zarabiajac np. 1650 zł to straci 600 zł i zostanie jej 1050 zł, do tego oplacić niańkę, czy żłobek i się nie placi jej pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie zostali podani wszyscy administratorzy grupy tylko Pani Magda i Pani Monika one same nie zarzadzaja grupa.Widac Pani Magda ma niezly interes na tej grupie gazeta radio napewno niedlugo telewizja a reszta administratorek zostanie zapomniana bo Pani Magda szuka rozglosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi sie ta grupa bardzo podoba Administratorki dzialaja wszystkie razem to co robia jest niesamowite oby wiecej takich osob. A to ze nie wszystkie zostaly ujete w niczym to nie szkodzi kto zna grupe zna i Administratorki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OPS'y zaspały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna pisac, ze Pani Magda szuka rozglosu? co za szczyt bezczelnosci! WSZYSTKIE Administratorki są na rowni, i nikt sie nie wywyzsza i nie szuka rozglosu a juz na pewno nie Pani Magda. Udalo mi sie poznac ją osobiscie, wiec blagam - nie zmyslajcie takich glupot. Gdyby nie serca tych kobiet, to wiele dzieci w tym roku nie mialoby dnia dziecka, czy wyprawki do nadchodzacej szkoly. Nie wspomne o pomocy dla rodzin na Wielkanoc. Jak mozna byc tak zawistnym i podlym czlowiekiem? Zazdrosc? Ze rozglos? Z takim rozmachem jak dziewczyny dzialaja, to wcale sie nie dziwie, ze media sie interesuja! I dobrze, dobro trzeba pokazywac, a nie tylko zlo i szmaciane reklamy. Nie pozdrawiam zawistnych, pozdrawiam Adminki z grupy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim fatalnym stanie dostałam 2 razy przydział na mieszkanie jako samotna matka pochodząca z biednej rodziny. Po otrzymaniu przydziału chodziłam i błagałam w administracji, żeby to mieszkanie doprowadzili do stanu użyteczności, to bezczelnie mi mówili, że zardzewiały żeliwny zlewozmywak nadaje się do użytku, bo nie ma w nim dziury i nie cieknie, to samo z zakamienionym do granic możliwości sedesem, wanną bez emalii, rudą od rdzy. Kazali mi to lać chlorem, żeby zbielało, ale to na nic się zdało. Mieszkanie 25 m kw. i śmierdziało tym chlorem wszędzie. Jesień,zimno, plucha, nie ma gdzie z małym dzieckiem wyjść, żeby tego nie wdychać. Ściany wszędzie spierzchnięte, odpadająca farba z kilkunastoma warstwami w kolorze ziemi. Łazienka jak u tej pani.Horror. Kuchnia 1x1 m bez okna. A ja w tym czasie na urlopie wychowawczym z zasiłkiem tylko, bo ojciec dziecka nie płacił alimentów, sprawy w sądzie się ciągnęły jak tasiemiec. Nikogo z urzędasów sumienie nie ruszyło, żeby mi pomóc. Zasiłek z OPS raz na pół roku 30 -50zł. Lat temu 20.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c.d. -Żeby jakoś wytrzymać, odmawiałam sobie jedzenia, a kupowałam farbę i pędzle i 1,5 roku metr po metrze zdzierałam syf, myłam ściany i malowałam, jednocześnie gotując dziecku i wychodząc na spacer z nim. Jak już uporałam się z tym, to zdarzyło się coś, że musiałam się stamtąd wyprowadzić. Drugie mieszkanie było jeszcze gorsze pod każdym względem, bo tam wybuchał piecyk gazowy, rozszczelniły się przewody w kuchni gazowej. Administrator - kupić sobie za własne pieniądze piecyk Junkers, kuchnię gazową, wymienić okna z 1,5cm dziurami, kupić kabinę prysznicową, przerobić rury od gazu, położyć podłogę. Prosiłam o pomoc OPS bezskutecznie. Tam nie dało się mieszkać, koczowałam u ludzi.Nabawiłam się wielu chorób, zostałam inwalidą. Byłam na granicy życia i śmierci, ale o dziecko dbałam ze wszystkich sił, bo było inteligentne i zdolne, bardzo dobrze się uczyło, chociaż nie było warunków do nauki.To co przeszliśmy to się nie da opowiedzieć.Ludzie udawali, że nic nie widzą, że są ślepi i bez mózgu i serca.Jakoś to przetrwałam, choć jestem wrakiem. Cieszy mnie to, że choć ta 1 osoba dostała pomoc, że jej życie trochę się odmieniło, chociaż wisi nad nią utrata 500+. U nas w Polsce nie da się żyć, bo prawo jest dla bogaczy, a biednych ludzi ma się gdzieś.Światło w tunelu, iskierka mała, to odruch serca niektórych ludzi. Dobra jest tak mało, a zatwardziałych serc tak wiele, tak wiele zła, głupoty, zazdrości, nienawiści, fałszu, łez, wojen, straconych istnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hjjh napisał:
nie weim czy ta praca się bedzie jej opłaciła,  bo jeżeli z alimentami bedzie miała dochód 801 zł na osobę tj. na nią i dziecko to zabiora jej 500+ i rodzinne, razem 600 zł, a zarabiajac np. 1650 zł to straci 600 zł i zostanie jej 1050 zł, do tego oplacić niańkę, czy żłobek i się nie placi jej pracować.
 Lepiej jest mieć pracę niż 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze po prostu NIE CHCE aby o mnie pisano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Cyganom pewnie zrobi sie taki remont za darmo. Na koszt państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po***y kraj i pełno złodziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko dzieki temu wspanialemu czlowiekowi, zwanemu dr Agbazara, wspanialemu czaru rzucajacemu we mnie radosc, pomagajac mi przywrócic mego kochanka, który zerwal ze mna Cztery miesiace temu, ale teraz ze mna przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklecia milosnego odlewnik. Wszystkim dzieki niemu mozesz równiez skontaktowac sie z nim o pomoc, jesli potrzebujesz go w czasach klopotów poprzez: ( agbazara@gmail. com ) mozesz równiez Whatsapp na ten numer +234 810 410 2662
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...