Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

7 czerwca 2017 r.
19:09

Samotnej matki nie było stać na remont. Pomogli jej obcy ludzie, których poznała w internecie

0 16 A A

Mieszkanie od lat prosiło się o remont, ale rodziny nigdy nie było na to stać. Samotnej matce z Puław pomogli obcy ludzie poznani w internecie. – Nie potrafię wyrazić słowami tego, co czuję – mówi pani Katarzyna

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pani Katarzyna ma 23 lata, samotnie wychowuje półtoraroczne dziecko. Mieszka razem ze schorowanymi dziadkami. – Babcia przeszła trzy zawały, dziadek ma problemy ze słuchem i prawie nie widzi. Nasze mieszkanie wymagało gruntownego remontu, ale nie mieliśmy na to pieniędzy – opowiada.

Dwa lata temu puławianka poznała panią Magdę z Lublina, która na Facebooku organizuje pomoc dla potrzebujących. Wraz ze znajomymi prowadzi grupę „Mama mamie pomóc może - sprzeda - przyjmie - odda :) - Lublin”, która liczy dziś ponad trzy tysiące członków. 

– W naszej grupie dominują kobiety, ale są też mężczyźni. Pomagamy na różne sposoby. Jest to dla nas wielka przyjemność, choć zajmuje sporo czasu – mówi pani Magda.

– W zeszłym roku poprosiłam o znalezienie ekipy, która za niewielkie pieniądze wyremontuje naszą łazienkę – opowiada 23-letnia puławianka. – Wkrótce okazało się, że pani Magda wraz z panią Moniką i innymi administratorkami zamierza charytatywnie zorganizować remont dla wybranej osoby. Zostałam do niego wytypowana, a ekipa zdecydowała się wyremontować prawie całe mieszkanie. Byłam w szoku.

Remont nie doszedłby do skutku, gdyby nie zaangażowanie Kamila Pieczajki, właściciela firmy zajmującej się wykańczaniem wnętrz. Przedsiębiorca zadeklarował, że za darmo przeprowadzi remont wybranej osobie. – Pojechałem na miejsce i wtedy okazało się, że remontu wymaga nie tylko łazienka. W fatalnym stanie była też instalacja elektryczna, która groziła pożarem – mówi Kamil Pieczajka. – Udało mi się też znaleźć dodatkowych sponsorów – dodaje.

Działania koordynowała pani Monika, jedna z administratorek grupy. Prace rozpoczęły się pod koniec kwietnia. Trwały miesiąc. Gruntowny remont przeszła łazienka, korytarz i kuchnia. – Wymieniliśmy także drzwi, instalację elektryczną i kanalizacyjną – dodaje lubelski przedsiębiorca. 

Koszt wykonanych prac to prawie 15 tys. zł. Jeden ze sponsorów ufundował pani Katarzynie meble kuchenne.

To nie jedyne zmiany, które nastąpiły w życiu młodej matki. Dwa miesiące temu kobieta znalazła pracę i jej fatalna sytuacja finansowa nieco się poprawiła. – Nie potrafię opisać słowami tego, co czuję. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim osobom, które mi pomogły – dziękuje kobieta. I przyznaje: – Odkąd pamiętam, mieszkałam w bardzo złych warunkach.

Kamil Pieczajka nie zamierza poprzestać na jednym charytatywnym remoncie.

– W przyszłości chciałbym jeszcze komuś pomóc. Póki co, muszę się jednak skupić na swojej pracy – mówi.

Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 czerwca 2017 o 19:37
0
po***y kraj i pełno złodziei
Avatar
Gość / 8 czerwca 2017 o 15:42
0
A Cyganom pewnie zrobi sie taki remont za darmo. Na koszt państwa
Avatar
Admin / 8 czerwca 2017 o 05:48
0
A moze po prostu NIE CHCE aby o mnie pisano
Avatar
wróci platforma to zabierze / 8 czerwca 2017 o 00:10
0
hjjh napisał:
nie weim czy ta praca się bedzie jej opłaciła,  bo jeżeli z alimentami bedzie miała dochód 801 zł na osobę tj. na nią i dziecko to zabiora jej 500+ i rodzinne, razem 600 zł, a zarabiajac np. 1650 zł to straci 600 zł i zostanie jej 1050 zł, do tego oplacić niańkę, czy żłobek i się nie placi jej pracować.
 Lepiej jest mieć pracę niż 500+.
Avatar
ona / 7 czerwca 2017 o 23:58
0
c.d. -Żeby jakoś wytrzymać, odmawiałam sobie jedzenia, a kupowałam farbę i pędzle i 1,5 roku metr po metrze zdzierałam syf, myłam ściany i malowałam, jednocześnie gotując dziecku i wychodząc na spacer z nim. Jak już uporałam się z tym, to zdarzyło się coś, że musiałam się stamtąd wyprowadzić. Drugie mieszkanie było jeszcze gorsze pod każdym względem, bo tam wybuchał piecyk gazowy, rozszczelniły się przewody w kuchni gazowej. Administrator - kupić sobie za własne pieniądze piecyk Junkers, kuchnię gazową, wymienić okna z 1,5cm dziurami, kupić kabinę prysznicową, przerobić rury od gazu, położyć podłogę. Prosiłam o pomoc OPS bezskutecznie. Tam nie dało się mieszkać, koczowałam u ludzi.Nabawiłam się wielu chorób, zostałam inwalidą. Byłam na granicy życia i śmierci, ale o dziecko dbałam ze wszystkich sił, bo było inteligentne i zdolne, bardzo dobrze się uczyło, chociaż nie było warunków do nauki.To co przeszliśmy to się nie da opowiedzieć.Ludzie udawali, że nic nie widzą, że są ślepi i bez mózgu i serca.Jakoś to przetrwałam, choć jestem wrakiem. Cieszy mnie to, że choć ta 1 osoba dostała pomoc, że jej życie trochę się odmieniło, chociaż wisi nad nią utrata 500+. U nas w Polsce nie da się żyć, bo prawo jest dla bogaczy, a biednych ludzi ma się gdzieś.Światło w tunelu, iskierka mała, to odruch serca niektórych ludzi. Dobra jest tak mało, a zatwardziałych serc tak wiele, tak wiele zła, głupoty, zazdrości, nienawiści, fałszu, łez, wojen, straconych istnień.
c.d. -Żeby jakoś wytrzymać, odmawiałam sobie jedzenia, a kupowałam farbę i pędzle i 1,5 roku metr po metrze zdzierałam syf, myłam ściany i malowałam, jednocześnie gotując dziecku i wychodząc na spacer z nim. Jak już uporałam się z tym, to zdarzyło się coś, że musiałam się stamtąd wyprowadzić. Drugie mieszkanie było jeszcze gorsze pod każdym względem, bo tam wybuchał piecyk gazowy, rozszczelniły się przewody w kuchni gazowej. Administrator - kupić sobie za własne pieniądze piecyk Junkers, kuchnię gazową, wymienić okna z 1,5cm dziurami, kupić ... rozwiń
Avatar
ona / 7 czerwca 2017 o 23:25
0
W takim fatalnym stanie dostałam 2 razy przydział na mieszkanie jako samotna matka pochodząca z biednej rodziny. Po otrzymaniu przydziału chodziłam i błagałam w administracji, żeby to mieszkanie doprowadzili do stanu użyteczności, to bezczelnie mi mówili, że zardzewiały żeliwny zlewozmywak nadaje się do użytku, bo nie ma w nim dziury i nie cieknie, to samo z zakamienionym do granic możliwości sedesem, wanną bez emalii, rudą od rdzy. Kazali mi to lać chlorem, żeby zbielało, ale to na nic się zdało. Mieszkanie 25 m kw. i śmierdziało tym chlorem wszędzie. Jesień,zimno, plucha, nie ma gdzie z małym dzieckiem wyjść, żeby tego nie wdychać. Ściany wszędzie spierzchnięte, odpadająca farba z kilkunastoma warstwami w kolorze ziemi. Łazienka jak u tej pani.Horror. Kuchnia 1x1 m bez okna. A ja w tym czasie na urlopie wychowawczym z zasiłkiem tylko, bo ojciec dziecka nie płacił alimentów, sprawy w sądzie się ciągnęły jak tasiemiec. Nikogo z urzędasów sumienie nie ruszyło, żeby mi pomóc. Zasiłek z OPS raz na pół roku 30 -50zł. Lat temu 20.
W takim fatalnym stanie dostałam 2 razy przydział na mieszkanie jako samotna matka pochodząca z biednej rodziny. Po otrzymaniu przydziału chodziłam i błagałam w administracji, żeby to mieszkanie doprowadzili do stanu użyteczności, to bezczelnie mi mówili, że zardzewiały żeliwny zlewozmywak nadaje się do użytku, bo nie ma w nim dziury i nie cieknie, to samo z zakamienionym do granic możliwości sedesem, wanną bez emalii, rudą od rdzy. Kazali mi to lać chlorem, żeby zbielało, ale to na nic się zdało. Mieszkanie 25 m kw. i śmierdziało tym chlore... rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 23:23
0
jak mozna pisac, ze Pani Magda szuka rozglosu? co za szczyt bezczelnosci! WSZYSTKIE Administratorki są na rowni, i nikt sie nie wywyzsza i nie szuka rozglosu a juz na pewno nie Pani Magda. Udalo mi sie poznac ją osobiscie, wiec blagam - nie zmyslajcie takich glupot. Gdyby nie serca tych kobiet, to wiele dzieci w tym roku nie mialoby dnia dziecka, czy wyprawki do nadchodzacej szkoly. Nie wspomne o pomocy dla rodzin na Wielkanoc. Jak mozna byc tak zawistnym i podlym czlowiekiem? Zazdrosc? Ze rozglos? Z takim rozmachem jak dziewczyny dzialaja, to wcale sie nie dziwie, ze media sie interesuja! I dobrze, dobro trzeba pokazywac, a nie tylko zlo i szmaciane reklamy. Nie pozdrawiam zawistnych, pozdrawiam Adminki z grupy!
jak mozna pisac, ze Pani Magda szuka rozglosu? co za szczyt bezczelnosci! WSZYSTKIE Administratorki są na rowni, i nikt sie nie wywyzsza i nie szuka rozglosu a juz na pewno nie Pani Magda. Udalo mi sie poznac ją osobiscie, wiec blagam - nie zmyslajcie takich glupot. Gdyby nie serca tych kobiet, to wiele dzieci w tym roku nie mialoby dnia dziecka, czy wyprawki do nadchodzacej szkoly. Nie wspomne o pomocy dla rodzin na Wielkanoc. Jak mozna byc tak zawistnym i podlym czlowiekiem? Zazdrosc? Ze rozglos? Z takim rozmachem jak dziewczyny dzialaja, ... rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 22:51
0
OPS'y zaspały?
Avatar
Gosc / 7 czerwca 2017 o 22:42
0
A mi sie ta grupa bardzo podoba Administratorki dzialaja wszystkie razem to co robia jest niesamowite oby wiecej takich osob. A to ze nie wszystkie zostaly ujete w niczym to nie szkodzi kto zna grupe zna i Administratorki 
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 21:32
0
A dlaczego nie zostali podani wszyscy administratorzy grupy tylko Pani Magda i Pani Monika one same nie zarzadzaja grupa.Widac Pani Magda ma niezly interes na tej grupie gazeta radio napewno niedlugo telewizja a reszta administratorek zostanie zapomniana bo Pani Magda szuka rozglosu.
Avatar
Gość / 17 czerwca 2017 o 19:37
0
po***y kraj i pełno złodziei
Avatar
Gość / 8 czerwca 2017 o 15:42
0
A Cyganom pewnie zrobi sie taki remont za darmo. Na koszt państwa
Avatar
Admin / 8 czerwca 2017 o 05:48
0
A moze po prostu NIE CHCE aby o mnie pisano
Avatar
wróci platforma to zabierze / 8 czerwca 2017 o 00:10
0
hjjh napisał:
nie weim czy ta praca się bedzie jej opłaciła,  bo jeżeli z alimentami bedzie miała dochód 801 zł na osobę tj. na nią i dziecko to zabiora jej 500+ i rodzinne, razem 600 zł, a zarabiajac np. 1650 zł to straci 600 zł i zostanie jej 1050 zł, do tego oplacić niańkę, czy żłobek i się nie placi jej pracować.
 Lepiej jest mieć pracę niż 500+.
Avatar
ona / 7 czerwca 2017 o 23:58
0
c.d. -Żeby jakoś wytrzymać, odmawiałam sobie jedzenia, a kupowałam farbę i pędzle i 1,5 roku metr po metrze zdzierałam syf, myłam ściany i malowałam, jednocześnie gotując dziecku i wychodząc na spacer z nim. Jak już uporałam się z tym, to zdarzyło się coś, że musiałam się stamtąd wyprowadzić. Drugie mieszkanie było jeszcze gorsze pod każdym względem, bo tam wybuchał piecyk gazowy, rozszczelniły się przewody w kuchni gazowej. Administrator - kupić sobie za własne pieniądze piecyk Junkers, kuchnię gazową, wymienić okna z 1,5cm dziurami, kupić kabinę prysznicową, przerobić rury od gazu, położyć podłogę. Prosiłam o pomoc OPS bezskutecznie. Tam nie dało się mieszkać, koczowałam u ludzi.Nabawiłam się wielu chorób, zostałam inwalidą. Byłam na granicy życia i śmierci, ale o dziecko dbałam ze wszystkich sił, bo było inteligentne i zdolne, bardzo dobrze się uczyło, chociaż nie było warunków do nauki.To co przeszliśmy to się nie da opowiedzieć.Ludzie udawali, że nic nie widzą, że są ślepi i bez mózgu i serca.Jakoś to przetrwałam, choć jestem wrakiem. Cieszy mnie to, że choć ta 1 osoba dostała pomoc, że jej życie trochę się odmieniło, chociaż wisi nad nią utrata 500+. U nas w Polsce nie da się żyć, bo prawo jest dla bogaczy, a biednych ludzi ma się gdzieś.Światło w tunelu, iskierka mała, to odruch serca niektórych ludzi. Dobra jest tak mało, a zatwardziałych serc tak wiele, tak wiele zła, głupoty, zazdrości, nienawiści, fałszu, łez, wojen, straconych istnień.
c.d. -Żeby jakoś wytrzymać, odmawiałam sobie jedzenia, a kupowałam farbę i pędzle i 1,5 roku metr po metrze zdzierałam syf, myłam ściany i malowałam, jednocześnie gotując dziecku i wychodząc na spacer z nim. Jak już uporałam się z tym, to zdarzyło się coś, że musiałam się stamtąd wyprowadzić. Drugie mieszkanie było jeszcze gorsze pod każdym względem, bo tam wybuchał piecyk gazowy, rozszczelniły się przewody w kuchni gazowej. Administrator - kupić sobie za własne pieniądze piecyk Junkers, kuchnię gazową, wymienić okna z 1,5cm dziurami, kupić ... rozwiń
Avatar
ona / 7 czerwca 2017 o 23:25
0
W takim fatalnym stanie dostałam 2 razy przydział na mieszkanie jako samotna matka pochodząca z biednej rodziny. Po otrzymaniu przydziału chodziłam i błagałam w administracji, żeby to mieszkanie doprowadzili do stanu użyteczności, to bezczelnie mi mówili, że zardzewiały żeliwny zlewozmywak nadaje się do użytku, bo nie ma w nim dziury i nie cieknie, to samo z zakamienionym do granic możliwości sedesem, wanną bez emalii, rudą od rdzy. Kazali mi to lać chlorem, żeby zbielało, ale to na nic się zdało. Mieszkanie 25 m kw. i śmierdziało tym chlorem wszędzie. Jesień,zimno, plucha, nie ma gdzie z małym dzieckiem wyjść, żeby tego nie wdychać. Ściany wszędzie spierzchnięte, odpadająca farba z kilkunastoma warstwami w kolorze ziemi. Łazienka jak u tej pani.Horror. Kuchnia 1x1 m bez okna. A ja w tym czasie na urlopie wychowawczym z zasiłkiem tylko, bo ojciec dziecka nie płacił alimentów, sprawy w sądzie się ciągnęły jak tasiemiec. Nikogo z urzędasów sumienie nie ruszyło, żeby mi pomóc. Zasiłek z OPS raz na pół roku 30 -50zł. Lat temu 20.
W takim fatalnym stanie dostałam 2 razy przydział na mieszkanie jako samotna matka pochodząca z biednej rodziny. Po otrzymaniu przydziału chodziłam i błagałam w administracji, żeby to mieszkanie doprowadzili do stanu użyteczności, to bezczelnie mi mówili, że zardzewiały żeliwny zlewozmywak nadaje się do użytku, bo nie ma w nim dziury i nie cieknie, to samo z zakamienionym do granic możliwości sedesem, wanną bez emalii, rudą od rdzy. Kazali mi to lać chlorem, żeby zbielało, ale to na nic się zdało. Mieszkanie 25 m kw. i śmierdziało tym chlore... rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 23:23
0
jak mozna pisac, ze Pani Magda szuka rozglosu? co za szczyt bezczelnosci! WSZYSTKIE Administratorki są na rowni, i nikt sie nie wywyzsza i nie szuka rozglosu a juz na pewno nie Pani Magda. Udalo mi sie poznac ją osobiscie, wiec blagam - nie zmyslajcie takich glupot. Gdyby nie serca tych kobiet, to wiele dzieci w tym roku nie mialoby dnia dziecka, czy wyprawki do nadchodzacej szkoly. Nie wspomne o pomocy dla rodzin na Wielkanoc. Jak mozna byc tak zawistnym i podlym czlowiekiem? Zazdrosc? Ze rozglos? Z takim rozmachem jak dziewczyny dzialaja, to wcale sie nie dziwie, ze media sie interesuja! I dobrze, dobro trzeba pokazywac, a nie tylko zlo i szmaciane reklamy. Nie pozdrawiam zawistnych, pozdrawiam Adminki z grupy!
jak mozna pisac, ze Pani Magda szuka rozglosu? co za szczyt bezczelnosci! WSZYSTKIE Administratorki są na rowni, i nikt sie nie wywyzsza i nie szuka rozglosu a juz na pewno nie Pani Magda. Udalo mi sie poznac ją osobiscie, wiec blagam - nie zmyslajcie takich glupot. Gdyby nie serca tych kobiet, to wiele dzieci w tym roku nie mialoby dnia dziecka, czy wyprawki do nadchodzacej szkoly. Nie wspomne o pomocy dla rodzin na Wielkanoc. Jak mozna byc tak zawistnym i podlym czlowiekiem? Zazdrosc? Ze rozglos? Z takim rozmachem jak dziewczyny dzialaja, ... rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 22:51
0
OPS'y zaspały?
Avatar
Gosc / 7 czerwca 2017 o 22:42
0
A mi sie ta grupa bardzo podoba Administratorki dzialaja wszystkie razem to co robia jest niesamowite oby wiecej takich osob. A to ze nie wszystkie zostaly ujete w niczym to nie szkodzi kto zna grupe zna i Administratorki 
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 21:32
0
A dlaczego nie zostali podani wszyscy administratorzy grupy tylko Pani Magda i Pani Monika one same nie zarzadzaja grupa.Widac Pani Magda ma niezly interes na tej grupie gazeta radio napewno niedlugo telewizja a reszta administratorek zostanie zapomniana bo Pani Magda szuka rozglosu.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 15 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i opadów oraz burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 0

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 13 2

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 27 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 44 17

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 6

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 28

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!