Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do niedawna pracowałem w Mezapie.Wiadomość o wypadku śmiertelnym bardzo mnie wzruszyła.Znałem tragicznie zmarłego, nie jedno pracę razem zrobiliśmy.Był uczciwym spokojnym i dobrym człowiekiem.Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk musi odejść,bez dwóch zdań!!! nawet nie ma co dyskutować.
Mam propozycję dla ciebie - zastąp Tuska może coś mądrego zrobisz ale mam duże wątpliwości gamoniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wypisuja dyktowane przez Tuska frazesy i na tym sie konczy walka o przyzwoitosc w zarobkach. Tylko Zw. Zawodowe z charyzmatycznymi przywodcami maja szanse zmienic ogolnopolskie wizje biedy. A szukajac glebiej, to z cala odpowiedzialnoscia mozna napisac, ze od zaraz kazden polski ... rozwiń całośćrobotnik powinien na poczatek otrzymac ustawowo 1500 zl. podwyzki. A po tym dla calego kraju procentowo po 25% na zatrudnionego. Jednym odwaznym i madrym dzialaniem zlikwidujemy oazy nedzy i biedy. Ktos tutaj napisal, ze parlamentarzysci zarabiaja jakies wielkie pieniadze... a ja z cala odpowiedzialnoscia napisze, ze tylko ci z PO tak naprawde biora cale pobory do kieszeni. Np. poslowie PiS wiekszosc dochodow wydaja na podroze celem spotykania sie ze zwyklymi ludzmi i nie mozna im zarzucic jakiegos wzbogacenia sie. Tym, co to chcieli robic majatki na partii juz dawno Jaroslaw Kaczynski powiedzial "do widzenia"! Teraz jest to partia zdrowych nastrojow i moralnych oraz odpowiedzialnych politykow. Popieranie Zw.Zaw. powinno byc bliskie sercu kazdego prawdziwego polaka i patrioty
Ty, zwiazkowy patafianie zastanow sie nad tym, co wypisujesz! Po pierwsze: pochyl glowe nad tragedia, ktora spotkala jednego z nas! Po drugie:byc moze jakis "geniusz" wpadnie na pomysl podwyzek bez kontroli, ale to nie zmieni faktu, iz wszystko inne rowniez niekontrolowanie "poszybuje" w gore! Suma sumarum, wyjdzie na ZERO, albo policza zwiazane z tym koszta i stracimy....celem zrekompensowania poniesionych wydatkow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję dla ciebie - zastąp Tuska może coś mądrego zrobisz ale mam duże wątpliwości gamoniu
Przecież BUCU to przez niego i jemu POdobnych [ już nad niczym nie panują ] do których i ty czerwony łachu widzę dołączasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież BUCU to przez niego i jemu POdobnych [ już nad niczym nie panują ] do których i ty czerwony łachu widzę dołączasz.
Juz dawno przestalam zastanawiac sie nad moim brakiem szacunku do ludzi niepotrafiacych wyrazac swoich opini w sposob, w swiecie cywilizowanym uwazany za przyzwoity! Kiedys bylo mi jeszcze takich osobnikow zal, teraz juz tylko ubolewam nad ogolnym stanem kultury osobistej pewnej czesci naszego spoleczenstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty, zwiazkowy patafianie zastanow sie nad tym, co wypisujesz! Po pierwsze: pochyl glowe nad tragedia, ktora spotkala jednego z nas! Po drugie:byc moze jakis "geniusz" wpadnie na pomysl podwyzek bez kontroli, ale to nie zmieni faktu, iz wszystko inne rowniez niekontrolowanie "poszybuje" w gore! Suma sumarum, wyjdzie na ZERO, albo policza zwiazane z tym koszta i stracimy....celem zrekompensowania poniesionych wydatkow!
Zabolala prawda o waszym przewudcy? Teraz juz coraz blizej wyborow i zaczynacie szukac se miejsca...ale was dopadniemy i pokazemy, jak sprawiedliwosc spoleczna wygzekwowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz dawno przestalam zastanawiac sie nad moim brakiem szacunku do ludzi niepotrafiacych wyrazac swoich opini w sposob, w swiecie cywilizowanym uwazany za przyzwoity! Kiedys bylo mi jeszcze takich osobnikow zal, teraz juz tylko ubolewam nad ogolnym stanem kultury osobistej pewnej czesci naszego spoleczenstwa!
Kultura BUCU z warszawki idzie,z Wiejskiej,tam od tamtego czerwonego bydła,dożynanie watach,szczaw i mirabelki,lateksowe pały.świńskie ryje itp. To jest nasza pier dolona duma narodowa,sam kwiat narodowy,więc mordę w kubeł !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. jestem z puław z niwy. chciałbym pójść na pogrzeb tego człowieka. bardzo prosze o jakieś informacje underdeath911@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz dawno przestalam zastanawiac sie nad moim brakiem szacunku do ludzi niepotrafiacych wyrazac swoich opini w sposob, w swiecie cywilizowanym uwazany za przyzwoity! Kiedys bylo mi jeszcze takich osobnikow zal, teraz juz tylko ubolewam nad ogolnym stanem kultury osobistej pewnej czesci naszego spoleczenstwa!
Kobieto, nasi "rodacy" nawet tak tragiczna informacje, jak smierc czlowieka potrafia skalac! Mam nadzieje, ze nie watpilas w slowa prof. Bartoszewskiego! Jego slowa potwierdzaja sie i odnosza do nazbyt duzego grona prawdziwych Polakow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kant potłuc rygor B'hapowców... Ciągłe kontrole i szkolenia są na nic. To pic na wodę - dobre jak się patrzy z daleka - ładnie i fajnie wygląda jak się ludzie szkolą. Brzydka prawda jest taka, że w razie rozszczelnienia instalacji, usterki czegokolwiek; człowiek w zasadzie nie ma szansy na przeżycie jeśli znajduje się w bezpośredniej odległości od aparatury.  Gazy, ciecze pod ciśnieniem w różnych, skrajnych postaciach i temperaturach są bezwzględne dla organizmu człowieka. Zwłaszcza płuc, oczu i układu nerwowego.    Nie oszukujmy się - to nie było niedopatrzenie - to na 99.9% wedle mojej opinii, nieprzewidziane zużycie mechaniczne.  Nie wiem co się dokładnie stało ale niebawem się dowiem.   Pracuję dla Zakładów od 4 lat, jako podwykonawca specjalistycznych usług budowlanych gdzie indziej nie sklasyfikowanych. Osobiście poparzyłem sobie płuca oparami kwasu i harałem ropą przez 3 msc.  Warunki pracy są okropne. Hałas, smród, wibracje - to miejsce dla prawdziwych twardzieli.   Ale i kasa dobra i nie ma, że nie ma   ;) Zakłady są Ok - kto się godzi, a raczej zostanie dopuszczony do pracy na terenie Z.A. P.  doskonale wie, że pracuje w warunkach zagrożenia wybuchem, skażeniem ect... Jak wyżej wspomniałem, B'hapowcy nie dają ludziom żyć - kontrolują maski (czy każdy ma osobistą, czy filtry organiczne sprawne, kaski czy na łbach, odzież czy ma certyfikaty).  Tym razem niefartownie coś słownie rozpieprzyło i zaczynam się zastanawiać czy warto tam wracać do pracy :/     Podsumowując - w razie co - na ZA nie ma co liczyć na pomoc - śmierć jest natychmiastowa dla szczęśliwców - a dla grzeszników cierpienie i kalectwo. Trochę tak jak wypadek samochodowy widziany z pozycji pasażera.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej a właśnie - Dziękuję wam XYXYRRRURWATWOJAWASZAMAĆUJUE - prosiłem o informacje dyrekcję bo "podupadłem na zdrowiu" i chciałem wiedzieć na jaką substancję konkretnie byłem narażony. A oni na mnie huja położyli -zero odpowiedzi.   HA ! ku***ie stary z 2012 roku obyś nałykał się tego samego syfu co ja!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.lista500.polityka.pl/companies/show/77  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Gołębiu wisi zawiadomienie o pożegnaniu. Szczegółów nie znam, ale spytaj kogoś stamtąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb jest w sobotę 24 sierpnia o godzinie 15.30 ul. Budowlanych koło azotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kant potłuc rygor B'hapowców... Ciągłe kontrole i szkolenia są na nic. To pic na wodę - dobre jak się patrzy z daleka - ładnie i fajnie wygląda jak się ludzie szkolą. Brzydka prawda jest taka, że w razie rozszczelnienia instalacji, usterki czegokolwiek; człowiek w zasadzie nie ma szansy na przeżycie jeśli znajduje się w bezpośredniej odległości od aparatury.  Gazy, ciecze pod ciśnieniem w różnych, skrajnych postaciach i temperaturach są bezwzględne dla organizmu człowieka. Zwłaszcza płuc, oczu i układu nerwowego.    Nie oszukujmy się - to nie było niedopatrzenie - to na 99.9% wedle mojej opinii, nieprzewidziane zużycie mechaniczne.  Nie wiem co się dokładnie stało ale niebawem się dowiem.   Pracuję dla Zakładów od 4 lat, jako podwykonawca specjalistycznych usług budowlanych gdzie indziej nie sklasyfikowanych. Osobiście poparzyłem sobie płuca oparami kwasu i harałem ropą przez 3 msc.  Warunki pracy są okropne. Hałas, smród, wibracje - to miejsce dla prawdziwych twardzieli.   Ale i kasa dobra i nie ma, że nie ma   ;) Zakłady są Ok - kto się godzi, a raczej zostanie dopuszczony do pracy na terenie Z.A. P.  doskonale wie, że pracuje w warunkach zagrożenia wybuchem, skażeniem ect... Jak wyżej wspomniałem, B'hapowcy nie dają ludziom żyć - kontrolują maski (czy każdy ma osobistą, czy filtry organiczne sprawne, kaski czy na łbach, odzież czy ma certyfikaty).  Tym razem niefartownie coś słownie rozpieprzyło i zaczynam się zastanawiać czy warto tam wracać do pracy :/     Podsumowując - w razie co - na ZA nie ma co liczyć na pomoc - śmierć jest natychmiastowa dla szczęśliwców - a dla grzeszników cierpienie i kalectwo. Trochę tak jak wypadek samochodowy widziany z pozycji pasażera.  
pełna zgoda - faktycznie praca jest niebezpieczna, ale za taką prace jest też adekwatne wynagrodzenie - kontrole są mega często i dzięki temu takie wypadki to rzadkość ja pracuje swoje lata już ponad 6 lat i do tej pory nic takiego nie pamietam i dlatego szacun dla bhp-owcow ze pilnuja procedur, bo dzieki temu nic takiego sie nie dzieje   szkoda czlowieka to fakt :(   mysle, ze jestesmy jednym z niewielu zakladow gdzie normy i zasady bhp sa tak ostre i to jest pozytyw :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pełna zgoda - faktycznie praca jest niebezpieczna, ale za taką prace jest też adekwatne wynagrodzenie - kontrole są mega często i dzięki temu takie wypadki to rzadkość ja pracuje swoje lata już ponad 6 lat i do tej pory nic takiego nie pamietam i dlatego szacun dla bhp-owcow ze pilnuja procedur, bo dzieki temu nic takiego sie nie dzieje   szkoda czlowieka to fakt :(   mysle, ze jestesmy jednym z niewielu zakladow gdzie normy i zasady bhp sa tak ostre i to jest pozytyw :)
Tak to prawda. System monitoringu i inne systemy bezpieczeństwa, procedury są na najwyższym poziomie. No może oprócz ogólnie dostępnego w necie spisu telefonów do wewnątrzzakładowej sieci telefonicznej.  Dzisiaj tak już być nie powinno. Chyba trzeba będzie zatelefonować pod 2502. Bo po ten spis nieźle ... nie no .. tak nie może być :D :D Żeby można było poznać całą strukturę zakładów od wewnątrz to już przesada.  Ale co tam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b-chapowcy po wypadku piszą to co im ktoś mądrzejszy powie z instalacji - reszta to już własna inwencja bhp - wców.A te ich kontrole to tak jak już kolega jeden pisał o KANT------- - ROZBIĆ.TO JEST PO PROSTU FIKCJA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale prawda jest taka, że nieważne czego byś nie robił w zakładach takich jak nasz praca zawsze jest trudna i odpowiedzialna i zawsze obciążona ryzykiem, co do zarobków twoich się nie wypowiadam, bo nie wiem, ale wiem jak jest na zakładzie i że mamy w porównaniu z innymi ludźmi czy w regionie czy w mieście dużo dużo powyżej średniej. pozdrawiam
O kolego!!!Zależy na jakim wydziale pracujesz?Ja tam już 25 lat w ZA pracuję i nie mam tak słodko jak piszesz.Od10-ego do 10-ego nie starcza po opłatach.A już w Mezapie to marne grosze biorą.Po15 godzin zapieprzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b-chapowcy po wypadku piszą to co im ktoś mądrzejszy powie z instalacji - reszta to już własna inwencja bhp - wców.A te ich kontrole to tak jak już kolega jeden pisał o KANT------- - ROZBIĆ.TO JEST PO PROSTU FIKCJA....
Żebyśmy się źle nie zrozumieli - ja tam lubię rano odebrać pozwolenie, jakąś gazówkę jak trzeba i udać się do pracy ze świadomością, że ktoś na tych zakładach wie i pamięta o mnie kiedy nurkuję w gąszcz instalacji.  Tak w razie co. Wiem, że ktoś na mnie czeka i bez mnie do domu nie wróci jeśli się nie odmelduję po robocie.  Tutaj plus dla BHP No ale co to dało... wypadki się zdarzają  -  kondolencje dla rodziny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy demonstracjami i strajkami lub odwołaniem Tuska doprowadzimy do podwyżki naszych pensji? Nie sądzę.Tusk,Kaczyński,Malinowski,Kowalski-oni tylko gromadzą wokół siebie ludzi by mogli być liderami. Kaczyński nie odda nikomu sterów.Czy w partii,którą kieruje nie ma ludzi ambitnych i rozsądnych by mogli by go zastąpić. To Kaczyński był przeciwny wejściu Polski do unii.Ile zrobiono w Polsce nie trzeba nikomu pokazywać.Ze wszystkimi by walczył i podawał do organów ścigania.Ale to tylko moje zdanie- pozdrawiam wszystkich na Forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...