Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

21 sierpnia 2013 r.
15:21
Edytuj ten wpis

Śmiertelny wypadek w Zakładach Azotowych "Puławy”. Zginął 48-latek

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 41 A A
Zakłady Azotowe "Puławy" (Maciej Kaczanowski)
Zakłady Azotowe \"Puławy\" (Maciej Kaczanowski)

Do tragicznego wypadku doszło w środę na terenie Zakładów Azotowych "Puławy”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wypadek wydarzył się ok. godz. 11 na Wydziale Azotu II. Trwały tam prace remontowe, podczas których odbywają się przeglądy i modernizacje instalacji.

– Podczas prób ciśnieniowych doszło do wypadku pracownika firmy zewnętrznej Mezap – informuje Grzegorz Kulik, rzecznik Grupy Azoty.

Mężczyzna został zabrany przez pogotowia do szpitala, ale nie udało się go uratować. 48-latek zmarł. – Nie znamy jeszcze przyczyn tego zdarzenia. Sprawa jest badana przez policję i prokuraturę – dodaje Kulik.

Jak dodaje rzecznik, ostatni śmiertelny wypadek w Zakładach Azotowych "Puławy” wydarzył się 10 lat temu.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
legis / 11 września 2013 o 18:03
0

Odszkodowania dla poszkodowanych w wypadakach

http://www.kancelariaanlex.pl/

Avatar
Gość / 8 września 2013 o 09:50
0

Czy demonstracjami i strajkami lub odwołaniem Tuska doprowadzimy do podwyżki naszych pensji? Nie sądzę.Tusk,Kaczyński,Malinowski,Kowalski-oni tylko gromadzą wokół siebie ludzi by mogli być liderami. Kaczyński nie odda nikomu sterów.Czy w partii,którą kieruje nie ma ludzi ambitnych i rozsądnych by mogli by go zastąpić. To Kaczyński był przeciwny wejściu Polski do unii.Ile zrobiono w Polsce nie trzeba nikomu pokazywać.Ze wszystkimi by walczył i podawał do organów ścigania.Ale to tylko moje zdanie- pozdrawiam wszystkich na Forum.

Avatar
dymon / 23 sierpnia 2013 o 16:11
0

b-chapowcy po wypadku piszą to co im ktoś mądrzejszy powie z instalacji - reszta to już własna inwencja bhp - wców.A te ich kontrole to tak jak już kolega jeden pisał o KANT------- - ROZBIĆ.TO JEST PO PROSTU FIKCJA....

Żebyśmy się źle nie zrozumieli - ja tam lubię rano odebrać pozwolenie, jakąś gazówkę jak trzeba i udać się do pracy ze świadomością, że ktoś na tych zakładach wie i pamięta o mnie kiedy nurkuję w gąszcz instalacji. 

Tak w razie co. Wiem, że ktoś na mnie czeka i bez mnie do domu nie wróci jeśli się nie odmelduję po robocie. 

Tutaj plus dla BHP

No ale co to dało... wypadki się zdarzają  -  kondolencje dla rodziny. 

Żebyśmy się źle nie zrozumieli - ja tam lubię rano odebrać pozwolenie, jakąś gazówkę jak trzeba i udać się do pracy ze świadomością, że ktoś na tych zakładach wie i pamięta o mnie kiedy nurkuję w gąszcz instalacji. 

Tak w razie co. Wiem, że ktoś na mnie czeka i bez mnie do domu nie wróci jeśli się nie odmelduję po robocie. 

Tutaj plus dla BHP

No ale co to dało... wypadki się zdarzają  -  kondolencje dla rodziny. 

rozwiń
Avatar
Bida / 23 sierpnia 2013 o 15:46
0

ale prawda jest taka, że nieważne czego byś nie robił w zakładach takich jak nasz praca zawsze jest trudna i odpowiedzialna i zawsze obciążona ryzykiem, co do zarobków twoich się nie wypowiadam, bo nie wiem, ale wiem jak jest na zakładzie i że mamy w porównaniu z innymi ludźmi czy w regionie czy w mieście dużo dużo powyżej średniej. pozdrawiam

O kolego!!!Zależy na jakim wydziale pracujesz?Ja tam już 25 lat w ZA pracuję i nie mam tak słodko jak piszesz.Od10-ego do 10-ego nie starcza po opłatach.A już w Mezapie to marne grosze biorą.Po15 godzin zapieprzają.

O kolego!!!Zależy na jakim wydziale pracujesz?Ja tam już 25 lat w ZA pracuję i nie mam tak słodko jak piszesz.Od10-ego do 10-ego nie starcza po opłatach.A już w Mezapie to marne grosze biorą.Po15 godzin zapieprzają.

rozwiń
Avatar
pracuś / 23 sierpnia 2013 o 14:11
0

b-chapowcy po wypadku piszą to co im ktoś mądrzejszy powie z instalacji - reszta to już własna inwencja bhp - wców.A te ich kontrole to tak jak już kolega jeden pisał o KANT------- - ROZBIĆ.TO JEST PO PROSTU FIKCJA....

Avatar
dymon / 23 sierpnia 2013 o 13:00
0

pełna zgoda - faktycznie praca jest niebezpieczna, ale za taką prace jest też adekwatne wynagrodzenie - kontrole są mega często i dzięki temu takie wypadki to rzadkość ja pracuje swoje lata już ponad 6 lat i do tej pory nic takiego nie pamietam i dlatego szacun dla bhp-owcow ze pilnuja procedur, bo dzieki temu nic takiego sie nie dzieje

szkoda czlowieka to fakt :(

mysle, ze jestesmy jednym z niewielu zakladow gdzie normy i zasady bhp sa tak ostre i to jest pozytyw :)

Tak to prawda. System monitoringu i inne systemy bezpieczeństwa, procedury są na najwyższym poziomie. No może oprócz ogólnie dostępnego w necie spisu telefonów do wewnątrzzakładowej sieci telefonicznej.  Dzisiaj tak już być nie powinno. Chyba trzeba będzie zatelefonować pod 2502. Bo po ten spis nieźle ... nie no .. tak nie może być :D :D

Żeby można było poznać całą strukturę zakładów od wewnątrz to już przesada.  Ale co tam.  

awda. System monitoringu i inne systemy bezpieczeństwa, procedury są na najwyższym poziomie. No może oprócz ogólnie dostępnego w necie spisu telefonów do wewnątrzzakładowej sieci telefonicznej.  Dzisiaj tak już być nie powinno. Chyba trzeba będzie zatelefonować pod 2502. Bo po ten spis nieźle ... nie no .. tak nie może być :D :D

Żeby można było poznać całą strukturę zakładów od wewnątrz to już przesada.  Ale co tam.  

rozwiń
Avatar
błażej / 23 sierpnia 2013 o 12:31
0

O kant potłuc rygor B'hapowców... Ciągłe kontrole i szkolenia są na nic. To pic na wodę - dobre jak się patrzy z daleka - ładnie i fajnie wygląda jak się ludzie szkolą. Brzydka prawda jest taka, że w razie rozszczelnienia instalacji, usterki czegokolwiek; człowiek w zasadzie nie ma szansy na przeżycie jeśli znajduje się w bezpośredniej odległości od aparatury.  Gazy, ciecze pod ciśnieniem w różnych, skrajnych postaciach i temperaturach są bezwzględne dla organizmu człowieka. Zwłaszcza płuc, oczu i układu nerwowego. 

Nie oszukujmy się - to nie było niedopatrzenie - to na 99.9% wedle mojej opinii, nieprzewidziane zużycie mechaniczne.  Nie wiem co się dokładnie stało ale niebawem się dowiem.

Pracuję dla Zakładów od 4 lat, jako podwykonawca specjalistycznych usług budowlanych gdzie indziej nie sklasyfikowanych. Osobiście poparzyłem sobie płuca oparami kwasu i harałem ropą przez 3 msc.  Warunki pracy są okropne. Hałas, smród, wibracje - to miejsce dla prawdziwych twardzieli.

Ale i kasa dobra i nie ma, że nie ma   ;) Zakłady są Ok - kto się godzi, a raczej zostanie dopuszczony do pracy na terenie Z.A. P.  doskonale wie, że pracuje w warunkach zagrożenia wybuchem, skażeniem ect... Jak wyżej wspomniałem, B'hapowcy nie dają ludziom żyć - kontrolują maski (czy każdy ma osobistą, czy filtry organiczne sprawne, kaski czy na łbach, odzież czy ma certyfikaty).  Tym razem niefartownie coś słownie rozpieprzyło i zaczynam się zastanawiać czy warto tam wracać do pracy :/  

Podsumowując - w razie co - na ZA nie ma co liczyć na pomoc - śmierć jest natychmiastowa dla szczęśliwców - a dla grzeszników cierpienie i kalectwo.

Trochę tak jak wypadek samochodowy widziany z pozycji pasażera.  

pełna zgoda - faktycznie praca jest niebezpieczna, ale za taką prace jest też adekwatne wynagrodzenie - kontrole są mega często i dzięki temu takie wypadki to rzadkość ja pracuje swoje lata już ponad 6 lat i do tej pory nic takiego nie pamietam i dlatego szacun dla bhp-owcow ze pilnuja procedur, bo dzieki temu nic takiego sie nie dzieje

szkoda czlowieka to fakt :(

mysle, ze jestesmy jednym z niewielu zakladow gdzie normy i zasady bhp sa tak ostre i to jest pozytyw :)

t niebezpieczna, ale za taką prace jest też adekwatne wynagrodzenie - kontrole są mega często i dzięki temu takie wypadki to rzadkość ja pracuje swoje lata już ponad 6 lat i do tej pory nic takiego nie pamietam i dlatego szacun dla bhp-owcow ze pilnuja procedur, bo dzieki temu nic takiego sie nie dzieje

szkoda czlowieka to fakt :(

mysle, ze jestesmy jednym z niewielu zakladow gdzie normy i zasady bhp sa tak ostre i to jest pozytyw :)

rozwiń
Avatar
anna / 23 sierpnia 2013 o 11:46
0
Pogrzeb jest w sobotę 24 sierpnia o godzinie 15.30 ul. Budowlanych koło azotów
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2013 o 09:58
0

W Gołębiu wisi zawiadomienie o pożegnaniu. Szczegółów nie znam, ale spytaj kogoś stamtąd

Avatar
dymon / 23 sierpnia 2013 o 00:58
0

http://www.lista500.polityka.pl/companies/show/77

Avatar
legis / 11 września 2013 o 18:03
0

Odszkodowania dla poszkodowanych w wypadakach

http://www.kancelariaanlex.pl/

Avatar
Gość / 8 września 2013 o 09:50
0

Czy demonstracjami i strajkami lub odwołaniem Tuska doprowadzimy do podwyżki naszych pensji? Nie sądzę.Tusk,Kaczyński,Malinowski,Kowalski-oni tylko gromadzą wokół siebie ludzi by mogli być liderami. Kaczyński nie odda nikomu sterów.Czy w partii,którą kieruje nie ma ludzi ambitnych i rozsądnych by mogli by go zastąpić. To Kaczyński był przeciwny wejściu Polski do unii.Ile zrobiono w Polsce nie trzeba nikomu pokazywać.Ze wszystkimi by walczył i podawał do organów ścigania.Ale to tylko moje zdanie- pozdrawiam wszystkich na Forum.

Avatar
dymon / 23 sierpnia 2013 o 16:11
0

b-chapowcy po wypadku piszą to co im ktoś mądrzejszy powie z instalacji - reszta to już własna inwencja bhp - wców.A te ich kontrole to tak jak już kolega jeden pisał o KANT------- - ROZBIĆ.TO JEST PO PROSTU FIKCJA....

Żebyśmy się źle nie zrozumieli - ja tam lubię rano odebrać pozwolenie, jakąś gazówkę jak trzeba i udać się do pracy ze świadomością, że ktoś na tych zakładach wie i pamięta o mnie kiedy nurkuję w gąszcz instalacji. 

Tak w razie co. Wiem, że ktoś na mnie czeka i bez mnie do domu nie wróci jeśli się nie odmelduję po robocie. 

Tutaj plus dla BHP

No ale co to dało... wypadki się zdarzają  -  kondolencje dla rodziny. 

Żebyśmy się źle nie zrozumieli - ja tam lubię rano odebrać pozwolenie, jakąś gazówkę jak trzeba i udać się do pracy ze świadomością, że ktoś na tych zakładach wie i pamięta o mnie kiedy nurkuję w gąszcz instalacji. 

Tak w razie co. Wiem, że ktoś na mnie czeka i bez mnie do domu nie wróci jeśli się nie odmelduję po robocie. 

Tutaj plus dla BHP

No ale co to dało... wypadki się zdarzają  -  kondolencje dla rodziny. 

rozwiń
Avatar
Bida / 23 sierpnia 2013 o 15:46
0

ale prawda jest taka, że nieważne czego byś nie robił w zakładach takich jak nasz praca zawsze jest trudna i odpowiedzialna i zawsze obciążona ryzykiem, co do zarobków twoich się nie wypowiadam, bo nie wiem, ale wiem jak jest na zakładzie i że mamy w porównaniu z innymi ludźmi czy w regionie czy w mieście dużo dużo powyżej średniej. pozdrawiam

O kolego!!!Zależy na jakim wydziale pracujesz?Ja tam już 25 lat w ZA pracuję i nie mam tak słodko jak piszesz.Od10-ego do 10-ego nie starcza po opłatach.A już w Mezapie to marne grosze biorą.Po15 godzin zapieprzają.

O kolego!!!Zależy na jakim wydziale pracujesz?Ja tam już 25 lat w ZA pracuję i nie mam tak słodko jak piszesz.Od10-ego do 10-ego nie starcza po opłatach.A już w Mezapie to marne grosze biorą.Po15 godzin zapieprzają.

rozwiń
Avatar
pracuś / 23 sierpnia 2013 o 14:11
0

b-chapowcy po wypadku piszą to co im ktoś mądrzejszy powie z instalacji - reszta to już własna inwencja bhp - wców.A te ich kontrole to tak jak już kolega jeden pisał o KANT------- - ROZBIĆ.TO JEST PO PROSTU FIKCJA....

Avatar
dymon / 23 sierpnia 2013 o 13:00
0

pełna zgoda - faktycznie praca jest niebezpieczna, ale za taką prace jest też adekwatne wynagrodzenie - kontrole są mega często i dzięki temu takie wypadki to rzadkość ja pracuje swoje lata już ponad 6 lat i do tej pory nic takiego nie pamietam i dlatego szacun dla bhp-owcow ze pilnuja procedur, bo dzieki temu nic takiego sie nie dzieje

szkoda czlowieka to fakt :(

mysle, ze jestesmy jednym z niewielu zakladow gdzie normy i zasady bhp sa tak ostre i to jest pozytyw :)

Tak to prawda. System monitoringu i inne systemy bezpieczeństwa, procedury są na najwyższym poziomie. No może oprócz ogólnie dostępnego w necie spisu telefonów do wewnątrzzakładowej sieci telefonicznej.  Dzisiaj tak już być nie powinno. Chyba trzeba będzie zatelefonować pod 2502. Bo po ten spis nieźle ... nie no .. tak nie może być :D :D

Żeby można było poznać całą strukturę zakładów od wewnątrz to już przesada.  Ale co tam.  

awda. System monitoringu i inne systemy bezpieczeństwa, procedury są na najwyższym poziomie. No może oprócz ogólnie dostępnego w necie spisu telefonów do wewnątrzzakładowej sieci telefonicznej.  Dzisiaj tak już być nie powinno. Chyba trzeba będzie zatelefonować pod 2502. Bo po ten spis nieźle ... nie no .. tak nie może być :D :D

Żeby można było poznać całą strukturę zakładów od wewnątrz to już przesada.  Ale co tam.  

rozwiń
Avatar
błażej / 23 sierpnia 2013 o 12:31
0

O kant potłuc rygor B'hapowców... Ciągłe kontrole i szkolenia są na nic. To pic na wodę - dobre jak się patrzy z daleka - ładnie i fajnie wygląda jak się ludzie szkolą. Brzydka prawda jest taka, że w razie rozszczelnienia instalacji, usterki czegokolwiek; człowiek w zasadzie nie ma szansy na przeżycie jeśli znajduje się w bezpośredniej odległości od aparatury.  Gazy, ciecze pod ciśnieniem w różnych, skrajnych postaciach i temperaturach są bezwzględne dla organizmu człowieka. Zwłaszcza płuc, oczu i układu nerwowego. 

Nie oszukujmy się - to nie było niedopatrzenie - to na 99.9% wedle mojej opinii, nieprzewidziane zużycie mechaniczne.  Nie wiem co się dokładnie stało ale niebawem się dowiem.

Pracuję dla Zakładów od 4 lat, jako podwykonawca specjalistycznych usług budowlanych gdzie indziej nie sklasyfikowanych. Osobiście poparzyłem sobie płuca oparami kwasu i harałem ropą przez 3 msc.  Warunki pracy są okropne. Hałas, smród, wibracje - to miejsce dla prawdziwych twardzieli.

Ale i kasa dobra i nie ma, że nie ma   ;) Zakłady są Ok - kto się godzi, a raczej zostanie dopuszczony do pracy na terenie Z.A. P.  doskonale wie, że pracuje w warunkach zagrożenia wybuchem, skażeniem ect... Jak wyżej wspomniałem, B'hapowcy nie dają ludziom żyć - kontrolują maski (czy każdy ma osobistą, czy filtry organiczne sprawne, kaski czy na łbach, odzież czy ma certyfikaty).  Tym razem niefartownie coś słownie rozpieprzyło i zaczynam się zastanawiać czy warto tam wracać do pracy :/  

Podsumowując - w razie co - na ZA nie ma co liczyć na pomoc - śmierć jest natychmiastowa dla szczęśliwców - a dla grzeszników cierpienie i kalectwo.

Trochę tak jak wypadek samochodowy widziany z pozycji pasażera.  

pełna zgoda - faktycznie praca jest niebezpieczna, ale za taką prace jest też adekwatne wynagrodzenie - kontrole są mega często i dzięki temu takie wypadki to rzadkość ja pracuje swoje lata już ponad 6 lat i do tej pory nic takiego nie pamietam i dlatego szacun dla bhp-owcow ze pilnuja procedur, bo dzieki temu nic takiego sie nie dzieje

szkoda czlowieka to fakt :(

mysle, ze jestesmy jednym z niewielu zakladow gdzie normy i zasady bhp sa tak ostre i to jest pozytyw :)

t niebezpieczna, ale za taką prace jest też adekwatne wynagrodzenie - kontrole są mega często i dzięki temu takie wypadki to rzadkość ja pracuje swoje lata już ponad 6 lat i do tej pory nic takiego nie pamietam i dlatego szacun dla bhp-owcow ze pilnuja procedur, bo dzieki temu nic takiego sie nie dzieje

szkoda czlowieka to fakt :(

mysle, ze jestesmy jednym z niewielu zakladow gdzie normy i zasady bhp sa tak ostre i to jest pozytyw :)

rozwiń
Avatar
anna / 23 sierpnia 2013 o 11:46
0
Pogrzeb jest w sobotę 24 sierpnia o godzinie 15.30 ul. Budowlanych koło azotów
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2013 o 09:58
0

W Gołębiu wisi zawiadomienie o pożegnaniu. Szczegółów nie znam, ale spytaj kogoś stamtąd

Avatar
dymon / 23 sierpnia 2013 o 00:58
0

http://www.lista500.polityka.pl/companies/show/77

Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 9 2

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 23 11

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 6 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 30 17

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 17 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!