Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chcialbym stwierdzic, że Strzyżewice są po Bychawa a wypadek wydarzyl sie w Strzyżowicach pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze chodzi tu o Strzeszkowice ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze że szybka reakcja i juz zmienione gratuluje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
objazd przez Puławy ... na ul. słowackiego ok 14tej zginął motocyklista, ulica zablokowana, co powoduje że wszyscy kręcą się po uliczkach osiedlowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest moj wujek. mam nadzieje ze nikpomu nic sie nie stalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadkowi uległ BIG BUS... oni jezdzą jak wariaci ... jezdziłam z nimi pare lat temu, ale nerwy jakie towarzyszyły podróży zmusiły mnie do zmiany środka transportu na pociąg...gonią 150km/h bo mają okrojony czas drogi... miesiąc temu spróbowałam przejechać się z nimi z Warszawy do Lublina z myslą, że może komfort jazdy zmienił się...ale stanowczo stwierdzam,że już NIGDY nie wsiądę do busa tej firmy ... była burza, a facet gnał ile fabryka dała, nic na drodze nie widać deszcz zacinał, pomijam fakt,że dach przy szybie dziurawy i zalało mi ubrania;/ porażka... i nie jestem starszą sfrustrowaną Panią tylko młodą studentką, która chce żyć...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie jeżdżę busami, ciasnota, chamscy kierowcy. Wolę jechać PKSem lu pociągiem. W PKSach jest zawsze taniej niż w busach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację. Kretyni z Tomaszowa Lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiki napisał:
wypadkowi uległ BIG BUS... oni jezdzą jak wariaci ...
Nie dość, że jeżdżą jak wariaci to stan techniczny ich samochodów grozi katastrofą.. Zresztą widok dwóch ciągnących się BBusów jest dość częstym zjawiskiem. I tu jest pole do popisu dla krokodylków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiki napisał:
wypadkowi uległ BIG BUS... oni jezdzą jak wariaci ... jezdziłam z nimi pare lat temu, ale nerwy jakie towarzyszyły podróży zmusiły mnie do zmiany środka transportu na pociąg...gonią 150km/h bo mają okrojony czas drogi... miesiąc temu spróbowałam przejechać się z nimi z Warszawy do Lublina z myslą, że może komfort jazdy zmienił się...ale stanowczo stwierdzam,że już NIGDY nie wsiądę do busa tej firmy ... była burza, a facet gnał ile fabryka dała, nic na drodze nie widać deszcz zacinał, pomijam fakt,że dach przy szybie dziurawy i zalało mi ubrania;/ porażka... i nie jestem starszą sfrustrowaną Panią tylko młodą studentką, która chce żyć...!!!
bAJKI OPOWIADASZ BO KAŻDY BIG BUS MA SPRZETOWE OGRANICZENIE DO 100 KM/H
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
bAJKI OPOWIADASZ BO KAŻDY BIG BUS MA SPRZETOWE OGRANICZENIE DO 100 KM/H
Na tarczy 90, na gps 140
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na tarczy 90, na gps 140
Dowcipniś, ja ostatnio kilka razy ContBusem miałem okazję jechać - i muszę Cię zaskoczyć, ale mają "kagańce", przynajmniej w tych najnowszych busikach. 100 km/h i finał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek zza miedzy napisał:
Nie dość, że jeżdżą jak wariaci to stan techniczny ich samochodów grozi katastrofą.. Zresztą widok dwóch ciągnących się BBusów jest dość częstym zjawiskiem. I tu jest pole do popisu dla krokodylków.
przestałam z nimi jeździć jak pewnego pięknego dnia wyjechaliśmy z Lublina o 16 a w Wawie byłam o 22!!! dlaczego? dlatego,że pod Kurowem złapaliśmy kapcia, a kierowca nie miała ani zapasu, ani lewarka, ani klucza do kół!!!! co godzinę zatrzymywał się "Big Star"jadący z Wawy i każdy z nich zostawiał nam po jednej rzeczy tak tez staliśmy w polu 3h!!! nie łaska było podstawić innego busa! wtedy przebrała się miarka i zrezygnowałam z usług TEJ "firmy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='a' date='17.08.2009, 18:09:57' post='161143'] Dowcipniś, ja ostatnio kilka razy ContBusem miałem okazję jechać - i muszę Cię zaskoczyć, ale mają "kagańce", przynajmniej w tych najnowszych busikach. 100 km/h kolego zgodnie z przepisami autobus poza terenem zabudowanym może jechać tylko 70 km/h a te 100km/h to może tylko na autostradzie jeżeli autobus odpowiada dodatkowym przepisom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 17 sierpnia 2009 r. o 19:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać nawet na forum dziennika busiarze nawalają na konkurencję....... z daleka to brzydko pachnie:/ Osobiście sama nie przepadam jeździć busami relacji Lbn - Wawa, ale wiem przynajmniej, z jaką firmą nie jeździć.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO WIADOMOŚCI WSZYSTKICH " SPECJALISTÓW POŻAL SIĘ BOŻE". Busik nic nie zawinił to odczepcie się od niego. Ciężarówka wyprzedzała na podwójnej ciągłej, uderzyła w skręcającą przed nią w lewo hondę, wywróciła się naczepa i na to wszystko najechał z przeciwka bus. Ponieważ w tym miejscu jest wzniesienie bo stało się to na wiadukcie który biegnie nad Wieprzem, kierowca busa nadjeżdżając z przeciwnej strony nie miał szans żeby wyjść cało z opresji. Pech że trafiło na busika bo kto jest teraz winny??? Oczywiście bus. Tak że dajcie sobie spokój z głupimi komentarzami. Jak chcecie jeżdzić PKSem czy PKP to nikt wam nie broni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaka napisał:
DO WIADOMOŚCI WSZYSTKICH " SPECJALISTÓW POŻAL SIĘ BOŻE". Busik nic nie zawinił to odczepcie się od niego. Ciężarówka wyprzedzała na podwójnej ciągłej, uderzyła w skręcającą przed nią w lewo hondę, wywróciła się naczepa i na to wszystko najechał z przeciwka bus. Ponieważ w tym miejscu jest wzniesienie bo stało się to na wiadukcie który biegnie nad Wieprzem, kierowca busa nadjeżdżając z przeciwnej strony nie miał szans żeby wyjść cało z opresji. Pech że trafiło na busika bo kto jest teraz winny??? Oczywiście bus. Tak że dajcie sobie spokój z głupimi komentarzami. Jak chcecie jeżdzić PKSem czy PKP to nikt wam nie broni.
wole jechać PKSem i szczęśliwie dojechac na miejsce, niż jechac Busem i nie dojechać na miejsce albo później stać sie kaleką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcom niektórych pojazdów zwanych potocznie "busami" pomyliły się wykonywane zawody. Najbliższy tor wyścigowy jest koło Kielc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiki napisał:
wypadkowi uległ BIG BUS... oni jezdzą jak wariaci ... jezdziłam z nimi pare lat temu, ale nerwy jakie towarzyszyły podróży zmusiły mnie do zmiany środka transportu na pociąg...gonią 150km/h bo mają okrojony czas drogi... miesiąc temu spróbowałam przejechać się z nimi z Warszawy do Lublina z myslą, że może komfort jazdy zmienił się...ale stanowczo stwierdzam,że już NIGDY nie wsiądę do busa tej firmy ... była burza, a facet gnał ile fabryka dała, nic na drodze nie widać deszcz zacinał, pomijam fakt,że dach przy szybie dziurawy i zalało mi ubrania;/ porażka... i nie jestem starszą sfrustrowaną Panią tylko młodą studentką, która chce żyć...!!!
Skoro zależy Ci na Twoim życiu to dlaczego nie zwróciłaś uwagi kierowcy że jedzie zbyt nieuważnie?W koncu płacisz za przejazd a nie za rajd.Warto zwrócić uwagę,ceną może być Twoje życie.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...