Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak będzie wyglądał po przebudowie port w Puławach

Utworzony przez ~kinol~, 18 marca 2010 o 11:32 Powrót do artykułu
KTO SIĘ ZE MNĄ ZAŁOŻY O 100 TYSIAKÓW ŻE TO G*WNO PRAWDA ? NO KTO ?.....NIE WIDZĘ. WIĘC NIE PIEPRZCIE BEZ SENSU (nawet Stanisław Lem dbał aby w jego książkach były jakieś realistyczne treści-a tu tylko wizje i wizje). Taka cnota Palikota.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czy rzeczywiście nowy obiekt będzie zgodny z wizualizacją na zdjęciu w DW? Mimo wszystko po wyprowadzce z Puław (wymuszonej życiem) nadal uważam, że to piękne miasto i uwielbiam do niego wracać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.....drzewa i krzewy wyciąć... więcej: betonu ,szkła i stali i błyskotek z polipropylenu..... Księżna IZABELA o tym marzyła ?????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wodór weź głęboki oddech i spływaj Jak chcesz mieć zielone płuca Europy to zamieszkaj w lesie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie no spokojnie jestem ekologiem mi sie wizja wycinania nie podoba no ale bulwar nikomu nie zaszkodzi ( nie wiem tez po co nam on i ten port cały no ale nie moja sprawa ) nie ma sie co nerwicowac i wyklucać to dzika roślinność i może lepiej jak sie ja wytnie. Można by bylo zasadzic jakies drzewa wzdlóż bulwaru i tej okolicy i upiekszyc miasto i zachowac równowage.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oceniając koncepcję portu prezentowaną w 2009 r. napisałem: Port rzeczny nad Wisłą jest rzadkością, a autorzy proponują nam rozwiązania campingu z czasów Polski Ludowej z dwupoziomowym parkingiem samochodów i kortami tenisowymi. Powierzchnie tych obiektów razem zajmują znaczącą powierzchnię zagospodarowanego terenu, a czy w puławskim porcie są potrzebne?. Zaś urządzeń dla wodniaków bardzo mało. Brakuje przede wszystkim klubu wodniaka, żeglarza, flisaka, gdzie między innymi grano by i słuchano wodnych opowieści. O charakterze portu decyduje linia i sposób zagospodarowania nabrzeży. W propozycji autorów nabrzeży dla cumowania łodzi bardzo mało. Nabrzeża wydają się dodatkiem do campingu. W zagospodarowaniu nie ma nawet tarasu, z którego można by popatrzeć i poczuć Wisłę. Obecnie prezentowana koncepcja jest zdecydowanie lepsza - w porcie jest więcej portu i Wisły. Jako człowiek leciwy mam wątpliwości czy dożyje czasów kiedy będzie można mówic o Puławach nad Wiśłą?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dotychczasowe działania tzw. rewitalizacji Wisły doprowadziły do tego, że w miejscu gdzie powinny cumować statki, stoi barka z wyszynkiem gorzały i głośną dyskoteką, uciązliwa dla mieszkańców ulicy 6-Sierpnia i Kołłątaja. Obok stoi tablica informująca że na to poszły pieniądze unijne. Czy tak być powinno?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przed wojną w tamtym miesjcu też nie było drzew więc po ch... pie.... że się Księżnej Izabeli by nie podobało. Będę pierwszym który tam swój jacht zacumuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: