Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

18 marca 2010 r.
10:11
Edytuj ten wpis

Tak będzie wyglądał po przebudowie port w Puławach

0 9 A A

Budowa kolejnej, drugiej części bulwaru oraz przebudowa portu rzecznego w teren rekreacyjno-wypoczynkowy została zaplanowana na lata 2010–2012. Zobacz jak będzie wyglądał port po remoncie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W planach jest bulwar łączący stary i nowy most – mówi Izabela Giedrojć, kierownik Biura Zieleni Miejskiej Urzędu Miasta. – Trzeba będzie usunąć drzewa i krzewy, które rosną wzdłuż pobrzeża rzeki – tam, gdzie będzie rozciągał się bulwar.

Cały artykuł na MM Puławy:
Nowe wizualizacje portu w Puławach

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
s / 7 października 2011 o 18:14
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
simplypainting / 6 września 2011 o 21:31
0
przed wojną w tamtym miesjcu też nie było drzew więc po ch... pie.... że się Księżnej Izabeli by nie podobało. Będę pierwszym który tam swój jacht zacumuje.
Avatar
~agata~ / 22 marca 2010 o 12:04
0
Dotychczasowe działania tzw. rewitalizacji Wisły doprowadziły do tego, że w miejscu gdzie powinny cumować statki, stoi barka z wyszynkiem gorzały i głośną dyskoteką, uciązliwa dla mieszkańców ulicy 6-Sierpnia i Kołłątaja. Obok stoi tablica informująca że na to poszły pieniądze unijne. Czy tak być powinno?
Avatar
K.Sawyer / 20 marca 2010 o 10:00
0
Oceniając koncepcję portu prezentowaną w 2009 r. napisałem:
Port rzeczny nad Wisłą jest rzadkością, a autorzy proponują nam rozwiązania campingu z czasów Polski Ludowej z dwupoziomowym parkingiem samochodów i kortami tenisowymi. Powierzchnie tych obiektów razem zajmują znaczącą powierzchnię zagospodarowanego terenu, a czy w puławskim porcie są potrzebne?. Zaś urządzeń dla wodniaków bardzo mało. Brakuje przede wszystkim klubu wodniaka, żeglarza, flisaka, gdzie między innymi grano by i słuchano wodnych opowieści. O charakterze portu decyduje linia i sposób zagospodarowania nabrzeży. W propozycji autorów nabrzeży dla cumowania łodzi bardzo mało. Nabrzeża wydają się dodatkiem do campingu. W zagospodarowaniu nie ma nawet tarasu, z którego można by popatrzeć i poczuć Wisłę.
Obecnie prezentowana koncepcja jest zdecydowanie lepsza - w porcie jest więcej portu i Wisły.
Jako człowiek leciwy mam wątpliwości czy dożyje czasów kiedy będzie można mówic o Puławach nad Wiśłą?
Oceniając koncepcję portu prezentowaną w 2009 r. napisałem:
Port rzeczny nad Wisłą jest rzadkością, a autorzy proponują nam rozwiązania campingu z czasów Polski Ludowej z dwupoziomowym parkingiem samochodów i kortami tenisowymi. Powierzchnie tych obiektów razem zajmują znaczącą powierzchnię zagospodarowanego terenu, a czy w puławskim porcie są potrzebne?. Zaś urządzeń dla wodniaków bardzo mało. Brakuje przede wszystkim klubu wodniaka, żeglarza, flisaka, gdzie między innymi grano by i słuchano wodnych opowieści. O charakt... rozwiń
Avatar
Actin / 18 marca 2010 o 16:17
0
Nie no spokojnie jestem ekologiem mi sie wizja wycinania nie podoba no ale bulwar nikomu nie zaszkodzi ( nie wiem tez po co nam on i ten port cały no ale nie moja sprawa ) nie ma sie co nerwicowac i wyklucać to dzika roślinność i może lepiej jak sie ja wytnie. Można by bylo zasadzic jakies drzewa wzdlóż bulwaru i tej okolicy i upiekszyc miasto i zachowac równowage.
Avatar
Gość / 18 marca 2010 o 14:35
0
Wodór weź głęboki oddech i spływaj

Jak chcesz mieć zielone płuca Europy to zamieszkaj w lesie.
Avatar
Wodór / 18 marca 2010 o 12:20
0
.....drzewa i krzewy wyciąć... więcej: betonu ,szkła i stali i błyskotek z polipropylenu.....
Księżna IZABELA o tym marzyła ?????
Avatar
kaja / 18 marca 2010 o 11:56
0
Ciekawe czy rzeczywiście nowy obiekt będzie zgodny z wizualizacją na zdjęciu w DW? Mimo wszystko po wyprowadzce z Puław (wymuszonej życiem) nadal uważam, że to piękne miasto i uwielbiam do niego wracać
Avatar
~kinol~ / 18 marca 2010 o 11:32
0
KTO SIĘ ZE MNĄ ZAŁOŻY O 100 TYSIAKÓW ŻE TO G*WNO PRAWDA ? NO KTO ?.....NIE WIDZĘ.
WIĘC NIE PIEPRZCIE BEZ SENSU (nawet Stanisław Lem dbał aby w jego książkach były jakieś realistyczne treści-a tu tylko wizje i wizje).
Taka cnota Palikota.
Avatar
s / 7 października 2011 o 18:14
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
simplypainting / 6 września 2011 o 21:31
0
przed wojną w tamtym miesjcu też nie było drzew więc po ch... pie.... że się Księżnej Izabeli by nie podobało. Będę pierwszym który tam swój jacht zacumuje.
Avatar
~agata~ / 22 marca 2010 o 12:04
0
Dotychczasowe działania tzw. rewitalizacji Wisły doprowadziły do tego, że w miejscu gdzie powinny cumować statki, stoi barka z wyszynkiem gorzały i głośną dyskoteką, uciązliwa dla mieszkańców ulicy 6-Sierpnia i Kołłątaja. Obok stoi tablica informująca że na to poszły pieniądze unijne. Czy tak być powinno?
Avatar
K.Sawyer / 20 marca 2010 o 10:00
0
Oceniając koncepcję portu prezentowaną w 2009 r. napisałem:
Port rzeczny nad Wisłą jest rzadkością, a autorzy proponują nam rozwiązania campingu z czasów Polski Ludowej z dwupoziomowym parkingiem samochodów i kortami tenisowymi. Powierzchnie tych obiektów razem zajmują znaczącą powierzchnię zagospodarowanego terenu, a czy w puławskim porcie są potrzebne?. Zaś urządzeń dla wodniaków bardzo mało. Brakuje przede wszystkim klubu wodniaka, żeglarza, flisaka, gdzie między innymi grano by i słuchano wodnych opowieści. O charakterze portu decyduje linia i sposób zagospodarowania nabrzeży. W propozycji autorów nabrzeży dla cumowania łodzi bardzo mało. Nabrzeża wydają się dodatkiem do campingu. W zagospodarowaniu nie ma nawet tarasu, z którego można by popatrzeć i poczuć Wisłę.
Obecnie prezentowana koncepcja jest zdecydowanie lepsza - w porcie jest więcej portu i Wisły.
Jako człowiek leciwy mam wątpliwości czy dożyje czasów kiedy będzie można mówic o Puławach nad Wiśłą?
Oceniając koncepcję portu prezentowaną w 2009 r. napisałem:
Port rzeczny nad Wisłą jest rzadkością, a autorzy proponują nam rozwiązania campingu z czasów Polski Ludowej z dwupoziomowym parkingiem samochodów i kortami tenisowymi. Powierzchnie tych obiektów razem zajmują znaczącą powierzchnię zagospodarowanego terenu, a czy w puławskim porcie są potrzebne?. Zaś urządzeń dla wodniaków bardzo mało. Brakuje przede wszystkim klubu wodniaka, żeglarza, flisaka, gdzie między innymi grano by i słuchano wodnych opowieści. O charakt... rozwiń
Avatar
Actin / 18 marca 2010 o 16:17
0
Nie no spokojnie jestem ekologiem mi sie wizja wycinania nie podoba no ale bulwar nikomu nie zaszkodzi ( nie wiem tez po co nam on i ten port cały no ale nie moja sprawa ) nie ma sie co nerwicowac i wyklucać to dzika roślinność i może lepiej jak sie ja wytnie. Można by bylo zasadzic jakies drzewa wzdlóż bulwaru i tej okolicy i upiekszyc miasto i zachowac równowage.
Avatar
Gość / 18 marca 2010 o 14:35
0
Wodór weź głęboki oddech i spływaj

Jak chcesz mieć zielone płuca Europy to zamieszkaj w lesie.
Avatar
Wodór / 18 marca 2010 o 12:20
0
.....drzewa i krzewy wyciąć... więcej: betonu ,szkła i stali i błyskotek z polipropylenu.....
Księżna IZABELA o tym marzyła ?????
Avatar
kaja / 18 marca 2010 o 11:56
0
Ciekawe czy rzeczywiście nowy obiekt będzie zgodny z wizualizacją na zdjęciu w DW? Mimo wszystko po wyprowadzce z Puław (wymuszonej życiem) nadal uważam, że to piękne miasto i uwielbiam do niego wracać
Avatar
~kinol~ / 18 marca 2010 o 11:32
0
KTO SIĘ ZE MNĄ ZAŁOŻY O 100 TYSIAKÓW ŻE TO G*WNO PRAWDA ? NO KTO ?.....NIE WIDZĘ.
WIĘC NIE PIEPRZCIE BEZ SENSU (nawet Stanisław Lem dbał aby w jego książkach były jakieś realistyczne treści-a tu tylko wizje i wizje).
Taka cnota Palikota.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 18 13

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 0 3

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 3 2

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 1

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 67 12

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 3

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 38 26

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców