Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uderzali \"z główki\" w radiowóz i ściany w komendzie

Utworzony przez STYX, 15 czerwca 2009 r. o 19:21 Powrót do artykułu
Ja jestem za aborcją zawsze i wszędzie a wy ? Gdyby ją zastosować wobec tych czterech pedałów o wiele byłoby lepiej przynajmniej w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przeczytałem to: Po tym, jak trafili w ręce policjantów, młodzieńcy zaczęli walić głowami o radiowóz, a później... ściany w komendzie. Jednocześnie posądzali o takie obrażenia interweniujących policjantów. Straszyli ich też znajomościami w Agenci Bezpieczeństwa Wewnętrznego i zapowiadali, że zostaną zwolnieni z pracy. ...to pomyślałem, że te deb***E zasługują na pierwsze miejsce w rankingu "deb*** ROKU". Gratulujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PTo, że zaczęli walić głowami o radiowóz, a później... ściany w komendzie to chyba jakaś reakcja na stres, zaś posądzanie o takie obrażenia interweniujących policjantów to już po prostu bezczelność do potęgi n-tej. Ale to straszenie znajomościami w Agenci Bezpieczeństwa Wewnętrznego i zapowiadanie, że zostaną zwolnieni z pracy to już po prostu robienie sobie jaj. Naprawdę panowie młodzieńcy - jestem pod wrażeniem głupoty, jaką pokazaliście. W głowie macie chyba PUSTOSTAN. Należy wam się po 10 latek, może nabierzecie rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za słabo walili ,jakby tak mocniej to byłoby spokojniej w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...