Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"tamę rzeki Wisły do miejscowości Wólka Gołębska" - Wychodzi na to że w Wolce Gołębskiej jest tama na Wiśle. Pozdrawiam vlad_de_sade
owszem, nawet kilka. chocby "wojskowa" a tobie chyba chodzilo o zapore :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w koncu zabil nozem Elze M. czy udusil???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Żerdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100%-towe dowody, do tego przyznał się, więc prawo powinno upraszczać takie sprawy: ewidentnego CHWASTA WYRRWAĆ, a TURCHŁO SPRZEDAĆ na odszkodowania najbliższym ofiary. Natychmuast ZAJĄĆ jego MIENIE oraz KONTA BANKOWE na poczet odszkodowań, także jego rodziny, jeśli broni i wspiera swego kanalię. Tak powinno wyglądać prawo, a nie srawo, jakie mamy.
Człowieku, troszeczkę pokory. Bo nie wiecz czy to nie Twój kuzyn czy bliski. Do wyjaśnienia poczekajmy, bo z policją różnie bywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miesiąc później ponownie zaatakował tę samą kobietę w lesie koło Żyrzynem" co artykuł to klapa, pisać to Wy nie umiecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ją udusił czy zabił nożem? - co za baran pisał ten artykuł ?
Co by nie było pozbawił kogoś życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miesiąc później ponownie zaatakował tę samą kobietę w lesie koło Żyrzynem" co artykuł to klapa, pisać to Wy nie umiecie!!!
Dlaczego nie możesz zrozumieć,że wcześniej ją zaatakował i zabrał 500zł a po miesiącu zabrał 150 zł i pozbawił życia.Czy to takie trudne.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, troszeczkę pokory. Bo nie wiecz czy to nie Twój kuzyn czy bliski. Do wyjaśnienia poczekajmy, bo z policją różnie bywa.
A gdyby nawet kuzyn to trzeba go bronić.Morderca pozostanie mordercą niezależnie kogo zabije czy prostytutkę czy porządną kobietę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuje rodzinie a zwłaszcza jego synowi niewiele jeszcze rozumie ale bedzie wychowywał sie bez ojca
Dlatego nakleił na szybie samochodu"uwaga dziecko".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie możesz zrozumieć,że wcześniej ją zaatakował i zabrał 500zł a po miesiącu zabrał 150 zł i pozbawił życia.Czy to takie trudne.?
  Dlaczego nie możesz zrozumieć, że autorowi chodziło o odmianę nazwy miejscowości "Żyrzyn"? Chciałeś/-aś zabłysnąć, wyszło jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, dla rodziny to tragedia. Szkoda dziecka, bo bedzie sie to za nim ciagnelo teraz.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można korzystać z usług pań stojących przy drodze. Ok rozumiem mężczyzna ma swoje potrzeby ale przecież te Panie a przynajmniej wiele z nich to siedlisko różnego rodzaju chorób...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widywałam tę dziewczynę , to była bardzo ładna,izastanawiałam się nieraz co ona tu robi?Bo ten zakręt  iokolice to  nie eldorado.Ona tam stała  bo chyba nie miała wyjścia.Języka  nie znała,od  pracodawców też  nie  zwiejie,znajdą.26 lat i taka śmierć,szkoda dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są efekty szkolnictwa zawodowego. Gdyby ten gość poszedł do ogólniaka a później na studia pewnie nie dokonałby tych odrażających czynów....
Co ma do tego zawodówka?? Przestępstwa seksualne i planowane zabójstwa świadczą ewidentnie o zaburzeniach osobowości i psychiki. To nie jest zależne od wykształcenia ani od wykonywanego zawodu. Inne już prędzej (rozboje, kradzieże). Choć i  to nie do końca. Dzisiaj na studia idzie w znacznym stopniu szumowina wśród  studentów pełno jest chwdp-owców i chłopaków jp. Znam trochę to środowisko to wiem. Wystarczy zresztą przejść wiosną przez Miasteczko Akademickie w Lublinie. Spytasz takiego gościa czemu studiuje to ci powie- chciałem się wyrwać z domu do większego miasta, pochuliganić, porozrabiać, wszyscy studiują więc nie chcę się czuć gorszy od innych... Nie mam pomysłu na życie, chcę przedłużyć sobie młodość. A język, system wartości, sposób spędzania wolnego czasu niewiele odbiegający od chłopaka z poprawczaka. Zresztą mamy wakacje. Co robi taki gość?? Przyjeżdza do siebie na wieś i spędza czas z chłopakami  na wiejskim  przystanku dla których edukacja zakończyła się na poziomie gimnazjum rozpijając przy tym winiacza. A jak jest z miasta to pod blokiem z kumplami bez wyuczonego zawodu. Swoją drogą niejeden kto skończył zawodówkę i poszedł do pracy w wieku lat 18 jest naprawdę wartościowym człowiekiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma do tego zawodówka?? Przestępstwa seksualne i planowane zabójstwa świadczą ewidentnie o zaburzeniach osobowości i psychiki. To nie jest zależne od wykształcenia ani od wykonywanego zawodu. Inne już prędzej (rozboje, kradzieże). Choć i  to nie do końca. Dzisiaj na studia idzie w znacznym stopniu szumowina wśród  studentów pełno jest chwdp-owców i chłopaków jp. Znam trochę to środowisko to wiem. Wystarczy zresztą przejść wiosną przez Miasteczko Akademickie w Lublinie. Spytasz takiego gościa czemu studiuje to ci powie- chciałem się wyrwać z domu do większego miasta, pochuliganić, porozrabiać, wszyscy studiują więc nie chcę się czuć gorszy od innych... Nie mam pomysłu na życie, chcę przedłużyć sobie młodość. A język, system wartości, sposób spędzania wolnego czasu niewiele odbiegający od chłopaka z poprawczaka. Zresztą mamy wakacje. Co robi taki gość?? Przyjeżdza do siebie na wieś i spędza czas z chłopakami  na wiejskim  przystanku dla których edukacja zakończyła się na poziomie gimnazjum rozpijając przy tym winiacza. A jak jest z miasta to pod blokiem z kumplami bez wyuczonego zawodu. Swoją drogą niejeden kto skończył zawodówkę i poszedł do pracy w wieku lat 18 jest naprawdę wartościowym człowiekiem...
Ja też znałem (znam) spoko ludzi po zawodówce i  ludzi po studiach, którzy okazali się być kawałami sku***syna. I nie mówię tu o pokoleniu 50 czy 60 latków kiedy  nauka była pewnym przywilejem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to jagodziarz jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szubienice z mendą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie możesz zrozumieć,że wcześniej ją zaatakował i zabrał 500zł a po miesiącu zabrał 150 zł i pozbawił życia.Czy to takie trudne.?  
To ty masz problem ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100%-towe dowody, do tego przyznał się, więc prawo powinno upraszczać takie sprawy: ewidentnego CHWASTA WYRRWAĆ, a TURCHŁO SPRZEDAĆ na odszkodowania najbliższym ofiary. Natychmuast ZAJĄĆ jego MIENIE oraz KONTA BANKOWE na poczet odszkodowań, także jego rodziny, jeśli broni i wspiera swego kanalię. Tak powinno wyglądać prawo, a nie srawo, jakie mamy.
  No tak, właśnie tak trzeba zrobić! Jego rodzina, zupełnie nieświadoma fatalizmu syna, brata, męża, ojca, która przez najbliższe miesiące będzie zapewne prześladowana w swojej wiosce (wiem, bo z tej wioski pochodzę i wiem jacy ludzie potrafią być niesprawiedliwi, czego przykład mamy w cytowanym komentarzu), powinna jeszcze sprzedać dom, zadłużyć się i zamieszkać pod mostem, a niech mają skur....y!   Serio.....???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, właśnie tak trzeba zrobić! Jego rodzina, zupełnie nieświadoma fatalizmu syna, brata, męża, ojca, która przez najbliższe miesiące będzie zapewne prześladowana w swojej wiosce (wiem, bo z tej wioski pochodzę i wiem jacy ludzie potrafią być niesprawiedliwi, czego przykład mamy w cytowanym komentarzu), powinna jeszcze sprzedać dom, zadłużyć się i zamieszkać pod mostem, a niech mają skur....y!   Serio.....???!!!
  To chyba zrozumiałe, że rodzina ofiary powinny dostać od tego psychola odszkodowanie (zadośćuczynienie itp.). Zarówno rodzina ofiary zamordowanej, jak i ta kobieta którą zaatakował (i która przeżyła). Takie odszkodowania reguluje Kodeks Karny i Kodeks Cywilny.   Mam nadzieję, że adwokaci ofiar staną na wysokości zadania i puszczą tego dewianta w skarpetkach. Odszkodowania zasądzone przez Sąd powinny pójść w setki tys. PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...