Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

2 lipca 2015 r.
12:57

Udusił, okradł i wrzucił do Wisły. Morderca prostytutki zatrzymany. Chciał zamordować kolejną dziewczynę (WIDEO)

0 41 A A
Rafał O. został zatrzymany w miejscu pracy. Był kompletnie zaskoczony. Nie stawiał oporu. Wskazał miejsce ukrycia noża (fot. Policja)
Rafał O. został zatrzymany w miejscu pracy. Był kompletnie zaskoczony. Nie stawiał oporu. Wskazał miejsce ukrycia noża (fot. Policja)

Kryminalni mają zabójcę młodej Bułgarki, której ciało wyłowiono z Wisły. To 28-letni ślusarz z gm. Żyrzyn. Wpadł po tym, jak próbował zamordować kolejną dziewczynę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zwłoki Elzy M. wyłowiono z Wisły 22 stycznia w rejonie Wólki Gołębskiej koło Puław. Nagie ciało zauważył mężczyzna zajmujący się konserwacją wałów. 26-latka mieszkała na stałe w Lublinie. Była prostytutką. Widywano ją przede wszystkim w Żyrzynie i okolicach. Dziewczynę znaleziono kilkanaście kilometrów od miejsca, w którym zwykle czekała na klientów. Sekcja zwłok wykazała, że mogła zostać zamordowana.

W środę zatrzymano w tej sprawie Rafała O. To 28-ślusarz z gminy Żyrzyn. Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty dotyczące rozboju, morderstwa i usiłowania zabójstwa. Według śledczych w grudniu ubiegłego roku napadł z nożem na Elzę M. Zabrał jej torebkę, w której były dokumenty i 500 zł. Miesiąc później ponownie zaatakował tę samą kobietę w lesie koło Żyrzynem.

– Mężczyzna udusił Elzę M., a następnie zabrał należąca do niej 150 złotych – wyjaśnia Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – Przewiózł jej ciało na tamę rzeki Wisły do miejscowości Wólka Gołębska. Tam rzucił je w nurt rzeki.

Poszukiwaniem zabójcy zajęli się policjanci ze specjalnie powołanej grupy. Przesłuchali dziesiątki świadków, ale wciąż nie mieli podejrzanego. Aż do ostatniej niedzieli. Wówczas Rafał O. zaatakował po raz trzeci. W lesie miedzy Jaworowem a Żyrzynem napadł na prostytutkę z Bułgarii.

– Te kobietę też próbował udusić – dodaje Syk-Jankowska. – To mu się nie udało, gdyż napadnięta zdołała uciec. Napastnik zabrał jej 170 złotych.

Dziewczyna zgłosiła się na policję, ale funkcjonariusze już wcześniej dostali sygnał o ataku.

– Na podstawie zebranych informacji udało się szybko wytypować podejrzanego – mówi Renata Laszczka-Rusek, rzecznik lubelskiej policji. – Rafał O. został zatrzymany w miejscu pracy. Był kompletnie zaskoczony. Nie stawiał oporu. Wskazał miejsce ukrycia noża, którym zabił Elzę M. oraz samochód, którym wywiózł jej ciało.

Fot. Policja

Rafał O. przyznał się do rozboju i zamordowania 26-latki. W sprawie niedzielnej napaści przyznał się tylko „częściowo”.

– Złożył wyjaśnienia, których treści na obecnym etapie śledztwa nie ujawniamy – kwituje Syk-Jankowska.

Mężczyźnie grozi nawet dożywocie.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 19:21
0

To chyba zrozumiałe, że rodzina ofiary powinny dostać od tego psychola odszkodowanie (zadośćuczynienie itp.).

Zarówno rodzina ofiary zamordowanej, jak i ta kobieta którą zaatakował (i która przeżyła).

Takie odszkodowania reguluje Kodeks Karny i Kodeks Cywilny.

Mam nadzieję, że adwokaci ofiar staną na wysokości zadania i puszczą tego dewianta w skarpetkach.

Odszkodowania zasądzone przez Sąd powinny pójść w setki tys. PLN.

Nie, nie jest to do końca zrozumiałe. Tzn. rozumiem system odszkodowań, ale nie jest to takie proste i bezwarunkowe. Ten człowiek nie był zamożny. To jasne, że od "tego psychola" powinno się "ściągnąć" odszkodowanie, ale chyba w momencie kiedy nastąpi rozwód i podział majątku. Przyjmując, że musi zapłacić rodzina, tak jak wspomniano w poprzednim komentarzu, zakładamy że kolejna niewinna rodzina ucierpi - zostają bez ojca i męża. Plus bez środków do życia. Nie bronię "tego psychola" tylko jego rodziny, która nie jest winna. 

Nie, nie jest to do końca zrozumiałe. Tzn. rozumiem system odszkodowań, ale nie jest to takie proste i bezwarunkowe. Ten człowiek nie był zamożny. To jasne, że od "tego psychola" powinno się "ściągnąć" odszkodowanie, ale chyba w momencie kiedy nastąpi rozwód i podział majątku. Przyjmując, że musi zapłacić rodzina, tak jak wspomniano w poprzednim komentarzu, zakładamy że kolejna niewinna rodzina ucierpi - zostają bez ojca i męża. Plus bez środków do życia. Nie bronię "tego psychola" tylko jego rodziny, która nie jest winna. 

rozwiń
Avatar
anna-maria / 4 lipca 2015 o 16:42
0

No tak, właśnie tak trzeba zrobić! Jego rodzina, zupełnie nieświadoma fatalizmu syna, brata, męża, ojca, która przez najbliższe miesiące będzie zapewne prześladowana w swojej wiosce (wiem, bo z tej wioski pochodzę i wiem jacy ludzie potrafią być niesprawiedliwi, czego przykład mamy w cytowanym komentarzu), powinna jeszcze sprzedać dom, zadłużyć się i zamieszkać pod mostem, a niech mają skur....y!

Serio.....???!!!

To chyba zrozumiałe, że rodzina ofiary powinny dostać od tego psychola odszkodowanie (zadośćuczynienie itp.).

Zarówno rodzina ofiary zamordowanej, jak i ta kobieta którą zaatakował (i która przeżyła).

Takie odszkodowania reguluje Kodeks Karny i Kodeks Cywilny.

Mam nadzieję, że adwokaci ofiar staną na wysokości zadania i puszczą tego dewianta w skarpetkach.

Odszkodowania zasądzone przez Sąd powinny pójść w setki tys. PLN.

To chyba zrozumiałe, że rodzina ofiary powinny dostać od tego psychola odszkodowanie (zadośćuczynienie itp.).

Zarówno rodzina ofiary zamordowanej, jak i ta kobieta którą zaatakował (i która przeżyła).

Takie odszkodowania reguluje Kodeks Karny i Kodeks Cywilny.

Mam nadzieję, że adwokaci ofiar staną na wysokości zadania i puszczą tego dewianta w skarpetkach.

Odszkodowania zasądzone przez Sąd powinny pójść w setki tys. PLN.

rozwiń
Avatar
Agnieszka / 4 lipca 2015 o 15:15
0

100%-towe dowody, do tego przyznał się, więc prawo powinno upraszczać takie sprawy: ewidentnego CHWASTA WYRRWAĆ, a TURCHŁO SPRZEDAĆ na odszkodowania najbliższym ofiary. Natychmuast ZAJĄĆ jego MIENIE oraz KONTA BANKOWE na poczet odszkodowań, także jego rodziny, jeśli broni i wspiera swego kanalię. Tak powinno wyglądać prawo, a nie srawo, jakie mamy.

No tak, właśnie tak trzeba zrobić! Jego rodzina, zupełnie nieświadoma fatalizmu syna, brata, męża, ojca, która przez najbliższe miesiące będzie zapewne prześladowana w swojej wiosce (wiem, bo z tej wioski pochodzę i wiem jacy ludzie potrafią być niesprawiedliwi, czego przykład mamy w cytowanym komentarzu), powinna jeszcze sprzedać dom, zadłużyć się i zamieszkać pod mostem, a niech mają skur....y!

Serio.....???!!!

No tak, właśnie tak trzeba zrobić! Jego rodzina, zupełnie nieświadoma fatalizmu syna, brata, męża, ojca, która przez najbliższe miesiące będzie zapewne prześladowana w swojej wiosce (wiem, bo z tej wioski pochodzę i wiem jacy ludzie potrafią być niesprawiedliwi, czego przykład mamy w cytowanym komentarzu), powinna jeszcze sprzedać dom, zadłużyć się i zamieszkać pod mostem, a niech mają skur....y!

Serio.....???!!!

rozwiń
Avatar
Aga / 4 lipca 2015 o 15:08
0

Dlaczego nie możesz zrozumieć,że wcześniej ją zaatakował i zabrał 500zł a po miesiącu zabrał 150 zł i pozbawił życia.Czy to takie trudne.?

To ty masz problem ze zrozumieniem.

Avatar
Gość / 3 lipca 2015 o 15:03
0
na szubienice z mendą.
Avatar
Gość / 3 lipca 2015 o 12:18
0
A to jagodziarz jeden
Avatar
z / 3 lipca 2015 o 12:09
0

Co ma do tego zawodówka?? Przestępstwa seksualne i planowane zabójstwa świadczą ewidentnie o zaburzeniach osobowości i psychiki. To nie jest zależne od wykształcenia ani od wykonywanego zawodu. Inne już prędzej (rozboje, kradzieże). Choć i  to nie do końca. Dzisiaj na studia idzie w znacznym stopniu szumowina wśród  studentów pełno jest chwdp-owców i chłopaków jp. Znam trochę to środowisko to wiem. Wystarczy zresztą przejść wiosną przez Miasteczko Akademickie w Lublinie. Spytasz takiego gościa czemu studiuje to ci powie- chciałem się wyrwać z domu do większego miasta, pochuliganić, porozrabiać, wszyscy studiują więc nie chcę się czuć gorszy od innych... Nie mam pomysłu na życie, chcę przedłużyć sobie młodość. A język, system wartości, sposób spędzania wolnego czasu niewiele odbiegający od chłopaka z poprawczaka. Zresztą mamy wakacje. Co robi taki gość?? Przyjeżdza do siebie na wieś i spędza czas z chłopakami  na wiejskim  przystanku dla których edukacja zakończyła się na poziomie gimnazjum rozpijając przy tym winiacza. A jak jest z miasta to pod blokiem z kumplami bez wyuczonego zawodu. Swoją drogą niejeden kto skończył zawodówkę i poszedł do pracy w wieku lat 18 jest naprawdę wartościowym człowiekiem...

Ja też znałem (znam) spoko ludzi po zawodówce i  ludzi po studiach, którzy okazali się być kawałami sku***syna. I nie mówię tu o pokoleniu 50 czy 60 latków kiedy  nauka była pewnym przywilejem

Ja też znałem (znam) spoko ludzi po zawodówce i  ludzi po studiach, którzy okazali się być kawałami sku***syna. I nie mówię tu o pokoleniu 50 czy 60 latków kiedy  nauka była pewnym przywilejem

rozwiń
Avatar
Maciek / 3 lipca 2015 o 11:54
0

To są efekty szkolnictwa zawodowego. Gdyby ten gość poszedł do ogólniaka a później na studia pewnie nie dokonałby tych odrażających czynów....

Co ma do tego zawodówka?? Przestępstwa seksualne i planowane zabójstwa świadczą ewidentnie o zaburzeniach osobowości i psychiki. To nie jest zależne od wykształcenia ani od wykonywanego zawodu. Inne już prędzej (rozboje, kradzieże). Choć i  to nie do końca. Dzisiaj na studia idzie w znacznym stopniu szumowina wśród  studentów pełno jest chwdp-owców i chłopaków jp. Znam trochę to środowisko to wiem. Wystarczy zresztą przejść wiosną przez Miasteczko Akademickie w Lublinie. Spytasz takiego gościa czemu studiuje to ci powie- chciałem się wyrwać z domu do większego miasta, pochuliganić, porozrabiać, wszyscy studiują więc nie chcę się czuć gorszy od innych... Nie mam pomysłu na życie, chcę przedłużyć sobie młodość. A język, system wartości, sposób spędzania wolnego czasu niewiele odbiegający od chłopaka z poprawczaka. Zresztą mamy wakacje. Co robi taki gość?? Przyjeżdza do siebie na wieś i spędza czas z chłopakami  na wiejskim  przystanku dla których edukacja zakończyła się na poziomie gimnazjum rozpijając przy tym winiacza. A jak jest z miasta to pod blokiem z kumplami bez wyuczonego zawodu. Swoją drogą niejeden kto skończył zawodówkę i poszedł do pracy w wieku lat 18 jest naprawdę wartościowym człowiekiem...

Co ma do tego zawodówka?? Przestępstwa seksualne i planowane zabójstwa świadczą ewidentnie o zaburzeniach osobowości i psychiki. To nie jest zależne od wykształcenia ani od wykonywanego zawodu. Inne już prędzej (rozboje, kradzieże). Choć i  to nie do końca. Dzisiaj na studia idzie w znacznym stopniu szumowina wśród  studentów pełno jest chwdp-owców i chłopaków jp. Znam trochę to środowisko to wiem. Wystarczy zresztą przejść wiosną przez Miasteczko Akademickie w Lublinie. Spytasz takiego gościa czemu studiuje to ci ... rozwiń

Avatar
ADA / 3 lipca 2015 o 11:40
0

Widywałam tę dziewczynę , to była bardzo ładna,izastanawiałam się nieraz co ona tu robi?Bo ten zakręt  iokolice to  nie eldorado.Ona tam stała  bo chyba nie miała wyjścia.Języka  nie znała,od  pracodawców też  nie  zwiejie,znajdą.26 lat i taka śmierć,szkoda dziewczyny.

Avatar
Witold / 3 lipca 2015 o 11:10
0

Nie wiem jak można korzystać z usług pań stojących przy drodze. Ok rozumiem mężczyzna ma swoje potrzeby ale przecież te Panie a przynajmniej wiele z nich to siedlisko różnego rodzaju chorób...

Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 19:21
0

To chyba zrozumiałe, że rodzina ofiary powinny dostać od tego psychola odszkodowanie (zadośćuczynienie itp.).

Zarówno rodzina ofiary zamordowanej, jak i ta kobieta którą zaatakował (i która przeżyła).

Takie odszkodowania reguluje Kodeks Karny i Kodeks Cywilny.

Mam nadzieję, że adwokaci ofiar staną na wysokości zadania i puszczą tego dewianta w skarpetkach.

Odszkodowania zasądzone przez Sąd powinny pójść w setki tys. PLN.

Nie, nie jest to do końca zrozumiałe. Tzn. rozumiem system odszkodowań, ale nie jest to takie proste i bezwarunkowe. Ten człowiek nie był zamożny. To jasne, że od "tego psychola" powinno się "ściągnąć" odszkodowanie, ale chyba w momencie kiedy nastąpi rozwód i podział majątku. Przyjmując, że musi zapłacić rodzina, tak jak wspomniano w poprzednim komentarzu, zakładamy że kolejna niewinna rodzina ucierpi - zostają bez ojca i męża. Plus bez środków do życia. Nie bronię "tego psychola" tylko jego rodziny, która nie jest winna. 

Nie, nie jest to do końca zrozumiałe. Tzn. rozumiem system odszkodowań, ale nie jest to takie proste i bezwarunkowe. Ten człowiek nie był zamożny. To jasne, że od "tego psychola" powinno się "ściągnąć" odszkodowanie, ale chyba w momencie kiedy nastąpi rozwód i podział majątku. Przyjmując, że musi zapłacić rodzina, tak jak wspomniano w poprzednim komentarzu, zakładamy że kolejna niewinna rodzina ucierpi - zostają bez ojca i męża. Plus bez środków do życia. Nie bronię "tego psychola" tylko jego rodziny, która nie jest winna. 

rozwiń
Avatar
anna-maria / 4 lipca 2015 o 16:42
0

No tak, właśnie tak trzeba zrobić! Jego rodzina, zupełnie nieświadoma fatalizmu syna, brata, męża, ojca, która przez najbliższe miesiące będzie zapewne prześladowana w swojej wiosce (wiem, bo z tej wioski pochodzę i wiem jacy ludzie potrafią być niesprawiedliwi, czego przykład mamy w cytowanym komentarzu), powinna jeszcze sprzedać dom, zadłużyć się i zamieszkać pod mostem, a niech mają skur....y!

Serio.....???!!!

To chyba zrozumiałe, że rodzina ofiary powinny dostać od tego psychola odszkodowanie (zadośćuczynienie itp.).

Zarówno rodzina ofiary zamordowanej, jak i ta kobieta którą zaatakował (i która przeżyła).

Takie odszkodowania reguluje Kodeks Karny i Kodeks Cywilny.

Mam nadzieję, że adwokaci ofiar staną na wysokości zadania i puszczą tego dewianta w skarpetkach.

Odszkodowania zasądzone przez Sąd powinny pójść w setki tys. PLN.

To chyba zrozumiałe, że rodzina ofiary powinny dostać od tego psychola odszkodowanie (zadośćuczynienie itp.).

Zarówno rodzina ofiary zamordowanej, jak i ta kobieta którą zaatakował (i która przeżyła).

Takie odszkodowania reguluje Kodeks Karny i Kodeks Cywilny.

Mam nadzieję, że adwokaci ofiar staną na wysokości zadania i puszczą tego dewianta w skarpetkach.

Odszkodowania zasądzone przez Sąd powinny pójść w setki tys. PLN.

rozwiń
Avatar
Agnieszka / 4 lipca 2015 o 15:15
0

100%-towe dowody, do tego przyznał się, więc prawo powinno upraszczać takie sprawy: ewidentnego CHWASTA WYRRWAĆ, a TURCHŁO SPRZEDAĆ na odszkodowania najbliższym ofiary. Natychmuast ZAJĄĆ jego MIENIE oraz KONTA BANKOWE na poczet odszkodowań, także jego rodziny, jeśli broni i wspiera swego kanalię. Tak powinno wyglądać prawo, a nie srawo, jakie mamy.

No tak, właśnie tak trzeba zrobić! Jego rodzina, zupełnie nieświadoma fatalizmu syna, brata, męża, ojca, która przez najbliższe miesiące będzie zapewne prześladowana w swojej wiosce (wiem, bo z tej wioski pochodzę i wiem jacy ludzie potrafią być niesprawiedliwi, czego przykład mamy w cytowanym komentarzu), powinna jeszcze sprzedać dom, zadłużyć się i zamieszkać pod mostem, a niech mają skur....y!

Serio.....???!!!

No tak, właśnie tak trzeba zrobić! Jego rodzina, zupełnie nieświadoma fatalizmu syna, brata, męża, ojca, która przez najbliższe miesiące będzie zapewne prześladowana w swojej wiosce (wiem, bo z tej wioski pochodzę i wiem jacy ludzie potrafią być niesprawiedliwi, czego przykład mamy w cytowanym komentarzu), powinna jeszcze sprzedać dom, zadłużyć się i zamieszkać pod mostem, a niech mają skur....y!

Serio.....???!!!

rozwiń
Avatar
Aga / 4 lipca 2015 o 15:08
0

Dlaczego nie możesz zrozumieć,że wcześniej ją zaatakował i zabrał 500zł a po miesiącu zabrał 150 zł i pozbawił życia.Czy to takie trudne.?

To ty masz problem ze zrozumieniem.

Avatar
Gość / 3 lipca 2015 o 15:03
0
na szubienice z mendą.
Avatar
Gość / 3 lipca 2015 o 12:18
0
A to jagodziarz jeden
Avatar
z / 3 lipca 2015 o 12:09
0

Co ma do tego zawodówka?? Przestępstwa seksualne i planowane zabójstwa świadczą ewidentnie o zaburzeniach osobowości i psychiki. To nie jest zależne od wykształcenia ani od wykonywanego zawodu. Inne już prędzej (rozboje, kradzieże). Choć i  to nie do końca. Dzisiaj na studia idzie w znacznym stopniu szumowina wśród  studentów pełno jest chwdp-owców i chłopaków jp. Znam trochę to środowisko to wiem. Wystarczy zresztą przejść wiosną przez Miasteczko Akademickie w Lublinie. Spytasz takiego gościa czemu studiuje to ci powie- chciałem się wyrwać z domu do większego miasta, pochuliganić, porozrabiać, wszyscy studiują więc nie chcę się czuć gorszy od innych... Nie mam pomysłu na życie, chcę przedłużyć sobie młodość. A język, system wartości, sposób spędzania wolnego czasu niewiele odbiegający od chłopaka z poprawczaka. Zresztą mamy wakacje. Co robi taki gość?? Przyjeżdza do siebie na wieś i spędza czas z chłopakami  na wiejskim  przystanku dla których edukacja zakończyła się na poziomie gimnazjum rozpijając przy tym winiacza. A jak jest z miasta to pod blokiem z kumplami bez wyuczonego zawodu. Swoją drogą niejeden kto skończył zawodówkę i poszedł do pracy w wieku lat 18 jest naprawdę wartościowym człowiekiem...

Ja też znałem (znam) spoko ludzi po zawodówce i  ludzi po studiach, którzy okazali się być kawałami sku***syna. I nie mówię tu o pokoleniu 50 czy 60 latków kiedy  nauka była pewnym przywilejem

Ja też znałem (znam) spoko ludzi po zawodówce i  ludzi po studiach, którzy okazali się być kawałami sku***syna. I nie mówię tu o pokoleniu 50 czy 60 latków kiedy  nauka była pewnym przywilejem

rozwiń
Avatar
Maciek / 3 lipca 2015 o 11:54
0

To są efekty szkolnictwa zawodowego. Gdyby ten gość poszedł do ogólniaka a później na studia pewnie nie dokonałby tych odrażających czynów....

Co ma do tego zawodówka?? Przestępstwa seksualne i planowane zabójstwa świadczą ewidentnie o zaburzeniach osobowości i psychiki. To nie jest zależne od wykształcenia ani od wykonywanego zawodu. Inne już prędzej (rozboje, kradzieże). Choć i  to nie do końca. Dzisiaj na studia idzie w znacznym stopniu szumowina wśród  studentów pełno jest chwdp-owców i chłopaków jp. Znam trochę to środowisko to wiem. Wystarczy zresztą przejść wiosną przez Miasteczko Akademickie w Lublinie. Spytasz takiego gościa czemu studiuje to ci powie- chciałem się wyrwać z domu do większego miasta, pochuliganić, porozrabiać, wszyscy studiują więc nie chcę się czuć gorszy od innych... Nie mam pomysłu na życie, chcę przedłużyć sobie młodość. A język, system wartości, sposób spędzania wolnego czasu niewiele odbiegający od chłopaka z poprawczaka. Zresztą mamy wakacje. Co robi taki gość?? Przyjeżdza do siebie na wieś i spędza czas z chłopakami  na wiejskim  przystanku dla których edukacja zakończyła się na poziomie gimnazjum rozpijając przy tym winiacza. A jak jest z miasta to pod blokiem z kumplami bez wyuczonego zawodu. Swoją drogą niejeden kto skończył zawodówkę i poszedł do pracy w wieku lat 18 jest naprawdę wartościowym człowiekiem...

Co ma do tego zawodówka?? Przestępstwa seksualne i planowane zabójstwa świadczą ewidentnie o zaburzeniach osobowości i psychiki. To nie jest zależne od wykształcenia ani od wykonywanego zawodu. Inne już prędzej (rozboje, kradzieże). Choć i  to nie do końca. Dzisiaj na studia idzie w znacznym stopniu szumowina wśród  studentów pełno jest chwdp-owców i chłopaków jp. Znam trochę to środowisko to wiem. Wystarczy zresztą przejść wiosną przez Miasteczko Akademickie w Lublinie. Spytasz takiego gościa czemu studiuje to ci ... rozwiń

Avatar
ADA / 3 lipca 2015 o 11:40
0

Widywałam tę dziewczynę , to była bardzo ładna,izastanawiałam się nieraz co ona tu robi?Bo ten zakręt  iokolice to  nie eldorado.Ona tam stała  bo chyba nie miała wyjścia.Języka  nie znała,od  pracodawców też  nie  zwiejie,znajdą.26 lat i taka śmierć,szkoda dziewczyny.

Avatar
Witold / 3 lipca 2015 o 11:10
0

Nie wiem jak można korzystać z usług pań stojących przy drodze. Ok rozumiem mężczyzna ma swoje potrzeby ale przecież te Panie a przynajmniej wiele z nich to siedlisko różnego rodzaju chorób...

Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 35 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 27 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!