Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Wolne konopie\" atakują w Puławach

Utworzony przez zwolennik, 25 lutego 2010 r. o 14:29 Powrót do artykułu
I ja sobie stuffa z kumplami popalałem miło było. Wiecie polaczka na własnej ziemi uchodowanego tylko dla siebie suszonego, dbanego, ściętego i spalonego. W życiu wypaliłem może 40 fifek może więcej ostatni raz 3-4lata temu czy znowu zapale? Nie wiem jak mnie najdzie ochota to pewnie tak. Bo czemu nie? Jeżeli mam na to ochotę robię komuś krzywdę? Znęcam się jak alkoholik po alkoholu nad rodziną? NIE!!! Zawsze gadaliśmy z kumplami o poważnych rzeczach maryś potrafi rozluźnić otworzyć się bez najmniejszego nawet efektu ubocznego mówię tu w stosunku do papierosów, alkoholu, narkotyków typu coca, amfa, lsd itp. Z każdą substancją jest bardzo podobnie i można się uzależnić od gumy do żucia istotą sprawy jest wymiar społeczny danego uzależnienia czy raczej obciążenie społeczne. Ktoś kto pali marys nałogowo nie jest takim ciężarem i łatwiej wyjść z nałogu niż alkoholik, narkoman(mówię o heroinie kokainie) te substancje uzależniają bardzo szybko ale to też kwestia psychiki człowieka. Uzależniamy się od innych osób od pewnych czynności np. jazda motocyklem ktoś jak by na to co ja robię popatrzył z boku mógł by powiedzieć że jestem uzależniony od motocykla wydaje prawie każdy grosz na to bo lubię i nikomu nic do tego! Nikogo nie krzywdze! Ktoś lubi palić trawkę niech pali, ale gdy cierpi na tym rodzina a zdarza się to w 1-2% może 3 należy pomóc nie piętnowac. we wszystkim należy zachować umiar. Tyle ode mnie hej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o legalizacje pale pracuje i nie chcem do wiezienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadzić, palić, zalegalizować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten artykuł to manipulacja gazety znam ludzi którzy, palą po 5 lat i dalej jeśli nie chcą to nie palą bo im się nie chce, stwierdzają nawet czasem że muszą przestać bo im się to znudziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wtedy będzie płacz i kara;-) cpuny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ujawnij się cwaniaku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kolei 90 % biorących here zaczynało od marihuany ALE zaledwie kilka % palaczy marihuany sięga po inny narkotyk. Manipulacją jest to co piszą w gazetach telewizji i radiu A mowa o tak zwanej ''BRAMIE'' jest mitem sam osobiście znam setki palaczy i żaden z nich nie bierze i nie zamierza wziąść heroiny. Kiedyś społeczeństwo było mniej poinformowane i właśnie z tego powodu sięgali po mocniejsze dragi myśląc że są bezpieczne. Wyobraźmy sobie teraz sytuację w której zalegalizowano marihuanę. Co się dzieje ?? Nagły rosnący spadek sprzedaży wyrobów tytoniowych i alkoholowych (skarb państwa traci kasę) W aptekach sprzedawana jest medyczna marihuana przepisywana na receptę która zastępuje wiele leków między innymi przeciwbólowych i jest ona tańsza i zdrowsza od leków dostępnych na rynku (niespodzianka państwo znowu traci kasę). Sklepy z marihuaną kupców jest wielu ale niestety nie jest to aż tak wielki zysk bo jak wiadomo wielu ludzi zacznie hodować marihuanę w domach (Brak pełnej kontroli nad marihuaną bo kto produkuje tytoń albo alkohol w domu mało osó Następni którzy tracą to dilerzy przemytnicy i plantatorzy dla których legalizacja jest końcem czerpania wielkich zysków (wielu z nich pewnie zacznie działać legalnie ale zyski będą o wiele mniejsze) no i ludzie którzy są opłacani (bo na pewno jacyś są) przez dilerów. Wiemy już że skarb państwa poniesie więcej strat niż zysków a co z szarym obywatelem ?? Nie musi się bać o zatrzymanie i więzienie za to że sobie zapali co i tak w wielu przypadkach robi. Osoby chore na wiele ciężkich chorób wydających olbrzymie sumy pieniędzy na leki mają dostęp do tańszej i bardzo skutecznej marihuany (poczytajcie o marihuanie w medycynie). Powstają nowe miejsca pracy takie jak np sklepy z używkami. Długo by wymieniać ale krótko mówiąc rządowi legalizacja jest nie na rękę najwięcej zyskują na legalizacji obywatele a najmniej rząd. Tym bardziej można zobaczyć jak ludzie rządzący naszym krajem mało wiedzą o marihuanie i przytoczę tu wypowiedź pana Kaczyńskiego ,, czy marihuana jest z konopi ?? chyba nie. '' Poczytajcie trochę o marihuanie obejrzyjcie kilka filmów dokumentalnych na jej temat a przede wszystkim poszerzcie swoją wiedzę na jej temat. Zauważcie również że zawsze gdy jest mowa o marihuanie przeciwnicy legalizacji nawiązują do heroiny ( Jak pewnie wielu wiadomo jest to najbardziej szkodliwa substancja z dostępnych ) i mydlą oczy że zażyjesz marihuane skończysz na heroinie. Ja palę od 6 lat na początku paliłem codziennie później rzadziej teraz raz w miesiącu czasami częściej i nigdy nie wziąłem innego narkotyku chodź nie raz mi proponowano. Mógłbym długo pisać ale najlepiej sami zainteresujcie się tym dokładniej czytając i oglądając dokumenty a nie słuchając polityków i ojca rydzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty się stoodent oglądaj za siebie bo mam już twój IP do zobaczenia:-) narkomanie a jak już będziesz mój to wtedy ci się ujawnię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 % mordercow psychopatow zaczynalo od picia mleka, zaprzeczanie temu jest straszna manipulacja - fakty nie klamia, nalezy zakazac niemowlakom picia mleka zarowno z piersi matki jak i kazdego innego rodzaju. Zaczyna sie od picia mleka, pozniej pojawia sie zadza mocniejszych doznan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...