Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

25 lutego 2010 r.
14:01
Edytuj ten wpis

"Wolne konopie" atakują w Puławach

0 129 A A

To nie marihuana lecz leki czy alkohol są śmiertelnym zagrożeniem – plakaty, z których można wyciągnąć taki wniosek rozlepili w Puławach członkowie stowarzyszenia "Wolne Konopie”. – To manipulacja – ostrzegają psychologowie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nie mamy zamiaru propagowania narkotyków – zastrzega od razu Piotr, działacz stowarzyszenia. – Chcemy jedynie zwrócić uwagę, że marihuana jest bezpieczniejsza od nikotyny i alkoholu, ale w przeciwieństwie do nich nie jest legalna. Choć nie uzależnia fizycznie, a picie alkoholu ma często tragiczne konsekwencje.

Działacze "Wolnych konopi” twierdzą tak powołując się na dane Światowej Organizacji Zdrowia przy ONZ. Jednak zdaniem specjalistów pracujących na co dzień z trzeźwiejącymi narkomanami, dane przedstawiane przez zwolenników marihuany są nierzetelne.

– To super manipulacja. Nie można operować takimi liczbami – jak te na plakacie – dlatego że po prostu nie ma takich badań. Są za to dostępne dokładne opracowania pustoszącego wpływu THC (składnik konopi – red.) na mózg. W klinikach psychiatrycznych nie brakuje osób, które nadużywały marihuany – uważa Aleksander Skupiński, terapeuta ze znanego w Polsce ośrodka leczenia uzależnień w Anielinie.

Zdaniem terapeuty marihuana jest początkiem uzależnienia. – 90 procent moich pacjentów zaczynało właśnie od niej. Najgorsze jest właśnie uzależnienie psychiczne. Później pojawia się żądza mocniejszych doznań, większego "haju”. To droga w przepaść – dodaje Skupiński.

Stowarzyszenie "Wolne Konopie” postuluje, aby na wzór czeski posiadanie niewielkiej ilości narkotyku było dozwolone. Od 1 stycznia br. za naszą południową granicą usankcjonowano tzw. "limity bezkarności” dla konkretnych używek. Legalne stało się posiadanie do 1,5 grama heroiny, 1 g kokainy, 2 g metamfetaminy, do 15 g marihuany, do czterech tabletek ekstazy i do pięciu tabletek LSD.

Plakaty zainteresowały puławską policję. – Chociaż nie noszą znamienia przestępstwa, to będziemy starać się dotrzeć do osób, które je rozwieszały. Chcemy poznać ich motywację – mówi Marcin Koper, rzecznik puławskiej policji.

Komentarze 129

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Masti92 / 1 lutego 2013 o 13:50
0
100 % mordercow psychopatow zaczynalo od picia mleka, zaprzeczanie temu jest straszna manipulacja - fakty nie klamia, nalezy zakazac niemowlakom picia mleka zarowno z piersi matki jak i kazdego innego rodzaju. Zaczyna sie od picia mleka, pozniej pojawia sie zadza mocniejszych doznan.
Avatar
Gość / 10 lipca 2010 o 23:39
0
ty się stoodent oglądaj za siebie bo mam już twój IP do zobaczenia:-) narkomanie a jak już będziesz mój to wtedy ci się ujawnię
Avatar
skorpion19882 / 8 lipca 2010 o 02:29
0
Po kolei 90 % biorących here zaczynało od marihuany ALE zaledwie kilka % palaczy marihuany sięga po inny narkotyk. Manipulacją jest to co piszą w gazetach telewizji i radiu A mowa o tak zwanej ''BRAMIE'' jest mitem sam osobiście znam setki palaczy i żaden z nich nie bierze i nie zamierza wziąść heroiny. Kiedyś społeczeństwo było mniej poinformowane i właśnie z tego powodu sięgali po mocniejsze dragi myśląc że są bezpieczne. Wyobraźmy sobie teraz sytuację w której zalegalizowano marihuanę. Co się dzieje ?? Nagły rosnący spadek sprzedaży wyrobów tytoniowych i alkoholowych (skarb państwa traci kasę) W aptekach sprzedawana jest medyczna marihuana przepisywana na receptę która zastępuje wiele leków między innymi przeciwbólowych i jest ona tańsza i zdrowsza od leków dostępnych na rynku (niespodzianka państwo znowu traci kasę). Sklepy z marihuaną kupców jest wielu ale niestety nie jest to aż tak wielki zysk bo jak wiadomo wielu ludzi zacznie hodować marihuanę w domach (Brak pełnej kontroli nad marihuaną bo kto produkuje tytoń albo alkohol w domu mało osó Następni którzy tracą to dilerzy przemytnicy i plantatorzy dla których legalizacja jest końcem czerpania wielkich zysków (wielu z nich pewnie zacznie działać legalnie ale zyski będą o wiele mniejsze) no i ludzie którzy są opłacani (bo na pewno jacyś są) przez dilerów. Wiemy już że skarb państwa poniesie więcej strat niż zysków a co z szarym obywatelem ?? Nie musi się bać o zatrzymanie i więzienie za to że sobie zapali co i tak w wielu przypadkach robi. Osoby chore na wiele ciężkich chorób wydających olbrzymie sumy pieniędzy na leki mają dostęp do tańszej i bardzo skutecznej marihuany (poczytajcie o marihuanie w medycynie). Powstają nowe miejsca pracy takie jak np sklepy z używkami. Długo by wymieniać ale krótko mówiąc rządowi legalizacja jest nie na rękę najwięcej zyskują na legalizacji obywatele a najmniej rząd. Tym bardziej można zobaczyć jak ludzie rządzący naszym krajem mało wiedzą o marihuanie i przytoczę tu wypowiedź pana Kaczyńskiego ,, czy marihuana jest z konopi ?? chyba nie. '' Poczytajcie trochę o marihuanie obejrzyjcie kilka filmów dokumentalnych na jej temat a przede wszystkim poszerzcie swoją wiedzę na jej temat. Zauważcie również że zawsze gdy jest mowa o marihuanie przeciwnicy legalizacji nawiązują do heroiny ( Jak pewnie wielu wiadomo jest to najbardziej szkodliwa substancja z dostępnych ) i mydlą oczy że zażyjesz marihuane skończysz na heroinie. Ja palę od 6 lat na początku paliłem codziennie później rzadziej teraz raz w miesiącu czasami częściej i nigdy nie wziąłem innego narkotyku chodź nie raz mi proponowano. Mógłbym długo pisać ale najlepiej sami zainteresujcie się tym dokładniej czytając i oglądając dokumenty a nie słuchając polityków i ojca rydzyka.
Po kolei 90 % biorących here zaczynało od marihuany ALE zaledwie kilka % palaczy marihuany sięga po inny narkotyk. Manipulacją jest to co piszą w gazetach telewizji i radiu A mowa o tak zwanej ''BRAMIE'' jest mitem sam osobiście znam setki palaczy i żaden z nich nie bierze i nie zamierza wziąść heroiny. Kiedyś społeczeństwo było mniej poinformowane i właśnie z tego powodu sięgali po mocniejsze dragi myśląc że są bezpieczne. Wyobraźmy sobie teraz sytuację w której zalegalizowano marihuanę. Co się dzieje ?? Nagły rosnący spadek... rozwiń
Avatar
stoodent1 / 2 lipca 2010 o 08:56
0
Ujawnij się cwaniaku..
Avatar
a ja was niedługo złapie:) / 30 czerwca 2010 o 22:28
0
i wtedy będzie płacz i kara;-) cpuny
Avatar
~darek~ / 7 czerwca 2010 o 20:24
0
ten artykuł to manipulacja gazety znam ludzi którzy, palą po 5 lat i dalej jeśli nie chcą to nie palą bo im się nie chce, stwierdzają nawet czasem że muszą przestać bo im się to znudziło.
Avatar
~mimi~ / 30 maja 2010 o 12:46
0
sadzić, palić, zalegalizować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sadzić, palić, zalegalizować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
kolo84 / 30 maja 2010 o 12:44
0
prosze o legalizacje pale pracuje i nie chcem do wiezienia
Avatar
stoodent1 / 3 maja 2010 o 10:38
0
I ja sobie stuffa z kumplami popalałem miło było.
Wiecie polaczka na własnej ziemi uchodowanego tylko dla siebie suszonego, dbanego, ściętego i spalonego.
W życiu wypaliłem może 40 fifek może więcej ostatni raz 3-4lata temu czy znowu zapale?
Nie wiem jak mnie najdzie ochota to pewnie tak.
Bo czemu nie? Jeżeli mam na to ochotę robię komuś krzywdę?
Znęcam się jak alkoholik po alkoholu nad rodziną? NIE!!!
Zawsze gadaliśmy z kumplami o poważnych rzeczach maryś potrafi rozluźnić otworzyć się bez najmniejszego nawet efektu ubocznego mówię tu w stosunku do papierosów, alkoholu, narkotyków typu coca, amfa, lsd itp.
Z każdą substancją jest bardzo podobnie i można się uzależnić od gumy do żucia istotą sprawy jest wymiar społeczny danego uzależnienia czy raczej obciążenie społeczne.
Ktoś kto pali marys nałogowo nie jest takim ciężarem i łatwiej wyjść z nałogu niż alkoholik, narkoman(mówię o heroinie kokainie) te substancje uzależniają bardzo szybko ale to też kwestia psychiki człowieka.
Uzależniamy się od innych osób od pewnych czynności np. jazda motocyklem ktoś jak by na to co ja robię popatrzył z boku mógł by powiedzieć że jestem uzależniony od motocykla wydaje prawie każdy grosz na to bo lubię i nikomu nic do tego!
Nikogo nie krzywdze!
Ktoś lubi palić trawkę niech pali, ale gdy cierpi na tym rodzina a zdarza się to w 1-2% może 3 należy pomóc nie piętnowac.
we wszystkim należy zachować umiar.
Tyle ode mnie hej!
I ja sobie stuffa z kumplami popalałem miło było.
Wiecie polaczka na własnej ziemi uchodowanego tylko dla siebie suszonego, dbanego, ściętego i spalonego.
W życiu wypaliłem może 40 fifek może więcej ostatni raz 3-4lata temu czy znowu zapale?
Nie wiem jak mnie najdzie ochota to pewnie tak.
Bo czemu nie? Jeżeli mam na to ochotę robię komuś krzywdę?
Znęcam się jak alkoholik po alkoholu nad rodziną? NIE!!!
Zawsze gadaliśmy z kumplami o poważnych rzeczach maryś potrafi rozluźnić otworzyć się bez na... rozwiń
Avatar
Gość / 2 maja 2010 o 23:55
0
ograniczam
kupuję 3
piję tylko 4
matematyko nie wyratujesz
nie potwierdzisz metafizyki
u Nas nigdy nie ma 2+2=4

wiecznie 5 a najlepiej
święte siedem .

Jak gdyby zło do potęgi
wyniesione
bez plusa nie osiągnie stanu
w minus 1 do grzechu
odwołania
klecę świat klecisz Ty i MY
Daj mi plusa nie minusa
bo wyjdzie nam na szkodę
na pięć nie na siódmy nieba rzeczywisty,
zamaskowany utajony zakazany zły
palacza stan
do nie odratowania ćpun
He ha ha







o ła cha - dawaj mi tu - żygaj pluj jadem niezrozumienia . .
Kto Nas krytykuje ten jest nie Baca a Cep
ograniczam
kupuję 3
piję tylko 4
matematyko nie wyratujesz
nie potwierdzisz metafizyki
u Nas nigdy nie ma 2+2=4

wiecznie 5 a najlepiej
święte siedem .

Jak gdyby zło do potęgi
wyniesione
bez plusa nie osiągnie stanu
w minus 1 do grzechu
odwołania
klecę świat klecisz Ty i MY
Daj mi plusa nie minusa
bo wyjdzie nam na szkodę
na pięć nie na siódmy nieba rzeczywisty,
zamaskowany utajony zakazany zły
palacza sta... rozwiń
Avatar
Masti92 / 1 lutego 2013 o 13:50
0
100 % mordercow psychopatow zaczynalo od picia mleka, zaprzeczanie temu jest straszna manipulacja - fakty nie klamia, nalezy zakazac niemowlakom picia mleka zarowno z piersi matki jak i kazdego innego rodzaju. Zaczyna sie od picia mleka, pozniej pojawia sie zadza mocniejszych doznan.
Avatar
Gość / 10 lipca 2010 o 23:39
0
ty się stoodent oglądaj za siebie bo mam już twój IP do zobaczenia:-) narkomanie a jak już będziesz mój to wtedy ci się ujawnię
Avatar
skorpion19882 / 8 lipca 2010 o 02:29
0
Po kolei 90 % biorących here zaczynało od marihuany ALE zaledwie kilka % palaczy marihuany sięga po inny narkotyk. Manipulacją jest to co piszą w gazetach telewizji i radiu A mowa o tak zwanej ''BRAMIE'' jest mitem sam osobiście znam setki palaczy i żaden z nich nie bierze i nie zamierza wziąść heroiny. Kiedyś społeczeństwo było mniej poinformowane i właśnie z tego powodu sięgali po mocniejsze dragi myśląc że są bezpieczne. Wyobraźmy sobie teraz sytuację w której zalegalizowano marihuanę. Co się dzieje ?? Nagły rosnący spadek sprzedaży wyrobów tytoniowych i alkoholowych (skarb państwa traci kasę) W aptekach sprzedawana jest medyczna marihuana przepisywana na receptę która zastępuje wiele leków między innymi przeciwbólowych i jest ona tańsza i zdrowsza od leków dostępnych na rynku (niespodzianka państwo znowu traci kasę). Sklepy z marihuaną kupców jest wielu ale niestety nie jest to aż tak wielki zysk bo jak wiadomo wielu ludzi zacznie hodować marihuanę w domach (Brak pełnej kontroli nad marihuaną bo kto produkuje tytoń albo alkohol w domu mało osó Następni którzy tracą to dilerzy przemytnicy i plantatorzy dla których legalizacja jest końcem czerpania wielkich zysków (wielu z nich pewnie zacznie działać legalnie ale zyski będą o wiele mniejsze) no i ludzie którzy są opłacani (bo na pewno jacyś są) przez dilerów. Wiemy już że skarb państwa poniesie więcej strat niż zysków a co z szarym obywatelem ?? Nie musi się bać o zatrzymanie i więzienie za to że sobie zapali co i tak w wielu przypadkach robi. Osoby chore na wiele ciężkich chorób wydających olbrzymie sumy pieniędzy na leki mają dostęp do tańszej i bardzo skutecznej marihuany (poczytajcie o marihuanie w medycynie). Powstają nowe miejsca pracy takie jak np sklepy z używkami. Długo by wymieniać ale krótko mówiąc rządowi legalizacja jest nie na rękę najwięcej zyskują na legalizacji obywatele a najmniej rząd. Tym bardziej można zobaczyć jak ludzie rządzący naszym krajem mało wiedzą o marihuanie i przytoczę tu wypowiedź pana Kaczyńskiego ,, czy marihuana jest z konopi ?? chyba nie. '' Poczytajcie trochę o marihuanie obejrzyjcie kilka filmów dokumentalnych na jej temat a przede wszystkim poszerzcie swoją wiedzę na jej temat. Zauważcie również że zawsze gdy jest mowa o marihuanie przeciwnicy legalizacji nawiązują do heroiny ( Jak pewnie wielu wiadomo jest to najbardziej szkodliwa substancja z dostępnych ) i mydlą oczy że zażyjesz marihuane skończysz na heroinie. Ja palę od 6 lat na początku paliłem codziennie później rzadziej teraz raz w miesiącu czasami częściej i nigdy nie wziąłem innego narkotyku chodź nie raz mi proponowano. Mógłbym długo pisać ale najlepiej sami zainteresujcie się tym dokładniej czytając i oglądając dokumenty a nie słuchając polityków i ojca rydzyka.
Po kolei 90 % biorących here zaczynało od marihuany ALE zaledwie kilka % palaczy marihuany sięga po inny narkotyk. Manipulacją jest to co piszą w gazetach telewizji i radiu A mowa o tak zwanej ''BRAMIE'' jest mitem sam osobiście znam setki palaczy i żaden z nich nie bierze i nie zamierza wziąść heroiny. Kiedyś społeczeństwo było mniej poinformowane i właśnie z tego powodu sięgali po mocniejsze dragi myśląc że są bezpieczne. Wyobraźmy sobie teraz sytuację w której zalegalizowano marihuanę. Co się dzieje ?? Nagły rosnący spadek... rozwiń
Avatar
stoodent1 / 2 lipca 2010 o 08:56
0
Ujawnij się cwaniaku..
Avatar
a ja was niedługo złapie:) / 30 czerwca 2010 o 22:28
0
i wtedy będzie płacz i kara;-) cpuny
Avatar
~darek~ / 7 czerwca 2010 o 20:24
0
ten artykuł to manipulacja gazety znam ludzi którzy, palą po 5 lat i dalej jeśli nie chcą to nie palą bo im się nie chce, stwierdzają nawet czasem że muszą przestać bo im się to znudziło.
Avatar
~mimi~ / 30 maja 2010 o 12:46
0
sadzić, palić, zalegalizować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sadzić, palić, zalegalizować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
kolo84 / 30 maja 2010 o 12:44
0
prosze o legalizacje pale pracuje i nie chcem do wiezienia
Avatar
stoodent1 / 3 maja 2010 o 10:38
0
I ja sobie stuffa z kumplami popalałem miło było.
Wiecie polaczka na własnej ziemi uchodowanego tylko dla siebie suszonego, dbanego, ściętego i spalonego.
W życiu wypaliłem może 40 fifek może więcej ostatni raz 3-4lata temu czy znowu zapale?
Nie wiem jak mnie najdzie ochota to pewnie tak.
Bo czemu nie? Jeżeli mam na to ochotę robię komuś krzywdę?
Znęcam się jak alkoholik po alkoholu nad rodziną? NIE!!!
Zawsze gadaliśmy z kumplami o poważnych rzeczach maryś potrafi rozluźnić otworzyć się bez najmniejszego nawet efektu ubocznego mówię tu w stosunku do papierosów, alkoholu, narkotyków typu coca, amfa, lsd itp.
Z każdą substancją jest bardzo podobnie i można się uzależnić od gumy do żucia istotą sprawy jest wymiar społeczny danego uzależnienia czy raczej obciążenie społeczne.
Ktoś kto pali marys nałogowo nie jest takim ciężarem i łatwiej wyjść z nałogu niż alkoholik, narkoman(mówię o heroinie kokainie) te substancje uzależniają bardzo szybko ale to też kwestia psychiki człowieka.
Uzależniamy się od innych osób od pewnych czynności np. jazda motocyklem ktoś jak by na to co ja robię popatrzył z boku mógł by powiedzieć że jestem uzależniony od motocykla wydaje prawie każdy grosz na to bo lubię i nikomu nic do tego!
Nikogo nie krzywdze!
Ktoś lubi palić trawkę niech pali, ale gdy cierpi na tym rodzina a zdarza się to w 1-2% może 3 należy pomóc nie piętnowac.
we wszystkim należy zachować umiar.
Tyle ode mnie hej!
I ja sobie stuffa z kumplami popalałem miło było.
Wiecie polaczka na własnej ziemi uchodowanego tylko dla siebie suszonego, dbanego, ściętego i spalonego.
W życiu wypaliłem może 40 fifek może więcej ostatni raz 3-4lata temu czy znowu zapale?
Nie wiem jak mnie najdzie ochota to pewnie tak.
Bo czemu nie? Jeżeli mam na to ochotę robię komuś krzywdę?
Znęcam się jak alkoholik po alkoholu nad rodziną? NIE!!!
Zawsze gadaliśmy z kumplami o poważnych rzeczach maryś potrafi rozluźnić otworzyć się bez na... rozwiń
Avatar
Gość / 2 maja 2010 o 23:55
0
ograniczam
kupuję 3
piję tylko 4
matematyko nie wyratujesz
nie potwierdzisz metafizyki
u Nas nigdy nie ma 2+2=4

wiecznie 5 a najlepiej
święte siedem .

Jak gdyby zło do potęgi
wyniesione
bez plusa nie osiągnie stanu
w minus 1 do grzechu
odwołania
klecę świat klecisz Ty i MY
Daj mi plusa nie minusa
bo wyjdzie nam na szkodę
na pięć nie na siódmy nieba rzeczywisty,
zamaskowany utajony zakazany zły
palacza stan
do nie odratowania ćpun
He ha ha







o ła cha - dawaj mi tu - żygaj pluj jadem niezrozumienia . .
Kto Nas krytykuje ten jest nie Baca a Cep
ograniczam
kupuję 3
piję tylko 4
matematyko nie wyratujesz
nie potwierdzisz metafizyki
u Nas nigdy nie ma 2+2=4

wiecznie 5 a najlepiej
święte siedem .

Jak gdyby zło do potęgi
wyniesione
bez plusa nie osiągnie stanu
w minus 1 do grzechu
odwołania
klecę świat klecisz Ty i MY
Daj mi plusa nie minusa
bo wyjdzie nam na szkodę
na pięć nie na siódmy nieba rzeczywisty,
zamaskowany utajony zakazany zły
palacza sta... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 129

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 0

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 0

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 62 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 0 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 8 1

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 1 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 3 4

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 2

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 36 16

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie i z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 6 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 9

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 32 10

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!