Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyciągali pieniądze z puszek WOŚP

Utworzony przez Gość, 14 stycznia 2013 r. o 10:14 Powrót do artykułu
A CO TYLKO PAN OWSIAK MA WYCIAGAC NA MOTORY Z ZAGRANICY NA ZAMOWIENIE BANDA ZLODZIEJI I KRETONOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna nowość. Prawie wszyscy "wolontariusze" tak robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie chcieli oddać malwersantowi z Torunia na multipleksa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha deb***e takie rzeczy to sie w domu robi ja jak bym mogl to bym w cale swojej puszki nie oddal ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skowyr napisał:
haha deb***e takie rzeczy to sie w domu robi ja jak bym mogl to bym w cale swojej puszki nie oddal ;]
To byś trafił do pierdla, ty albo twoi rodzice. Wszyscy wolontariusze tam są rejestrowani i rozliczani, mają trudne do podrobienia identyfikatory i zabezpieczone puszki... Ale nie martw się, mam dla ciebie propozycję: kiedyś załapałem się jako wolontariusz do "sprzedawania przytulanek" (bo kwestować im podobno nie było wolno) na biedne dzieci w jednej fundacji, chełpiącej się pełną aprobatą władz kościelnych. Dali mi wydrukowany na kompie identyfikator, jakieś tam skserowane niby-pełnomocnictwo i posłano w teren. Zasada była prosta: łaź sobie gdzie chcesz i jak chcesz a wieczorem wpadnij się rozliczyć. Jesteś nam winien stówkę dziennie a co ponadto, możesz sobie wziąć. Podobno najzdolniejsi spokojnie wyciągali na tym interesie po parę stówek dziennie, najlepiej było łazić po wsiach, bo tam naród hojniejszy i mniej dbający o zasady. Podać namiary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytajcie sobie o fundacji zloty melon to sie dopiero zdziwicie ...ci woluntariusze przy owsiaku to mały ppikuś!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
...
art. 304 § 1 kpk - i nie szczekaj tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janusz napisał:
art. 304 § 1 kpk - i nie szczekaj tutaj.
Spadaj na szczaw, czep się Twoich partyjnych kolesi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od poczatku dla mnie było chore to, że kasę zbierają dzieciaki. Wiadomo, że wielu z nich jest poza wszelką kontrolą, a dziecięca głupota pcha ich do takich pomysłów. Co sie dziwić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...