Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zastępca burmistrza Kazimierza kazał zmyć z muru słowo \"Żydzie\"

Utworzony przez ~rydzykant~, 29 stycznia 2010 r. o 12:46 Powrót do artykułu
Autorowi napisu dać bilet w jedną stronę do Palestyny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I tak chociażby: wypikiwać słowo "Cygan” w utworze, który odtąd brzmiałby: "Dziś prawdziwych ....... [piiiii] już nie ma”, albo: "Bo wszyscy .... [piiii] to jedna rodzina” albo: "Nie będzie ..... [piiii] pluł nam w twarz” - dodaje." Nie wiem jak Wy, ale ja nie znam piosenki ani pieśni, w której Cygan plułby nam w twarz... Ktoś się tu chyba zagalopował z tym tekstem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli komuś w publicznym miejscu przeszkadza krzyż na ścianie ...to czemuż to innemu nie może przeszkadzać ten napis ?. Ta demokracja w Polsce ma działać jakoś wybiórczo panie autorze ?Na ścianie swojego mieszkania zatęsknij i za Bin Ladenem i nic mi do tego,ale to zdaje się jest miejscem publicznym i nie wszyscy podzielają TĘSKNOTY autora napisu.Nie interesują mnie idee z jakich zrodził się ten napis,interesuje mnie treść a ta jak sam widzisz budzi szersze kontrowersje .Gratuluję Panie Burmistrzu bo w końcu walczyliśmy aby "Polska była Polska" i budowano Pomniki Mieszkowi I a nie jak w Zamościu królowi dawidowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BURMISTRZ... JESZCZE POWINIEN ODSZUKAĆ I UKARAĆ TEGO Z DIABLEJ ŁASKI "ARTYSTĘ" PRZENIEŚĆ NAPIS Z MURU(metodą tatuażu)NA JEGO CZOŁO I NIECH OBWIESZCZA ŚWIATU CO W JEGO DUSZY GRA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻESZ MI PRZEDSTAWIĆ KTO PERSONALNIE W TEJ AKCJI BRAŁ UDZIAŁ ? TO BĘDZIE PROŚCIEJ Z DONIESIENIEM DO PROKURATURY O OSKARŻENIE Z TYTUŁU NISZCENIA MIENIA PUBLICZNEGO.I WTEDY NIE BURMISTRZ PONIESIE KOSZTY(a właściwie podatnik) USUNIĘCIA DEWASTACJI ALE TEN WANDAL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
X napisał:
"I tak chociażby: wypikiwać słowo "Cygan” w utworze, który odtąd brzmiałby: "Dziś prawdziwych ....... [piiiii] już nie ma”, albo: "Bo wszyscy .... [piiii] to jedna rodzina” albo: "Nie będzie ..... [piiii] pluł nam w twarz” - dodaje." Nie wiem jak Wy, ale ja nie znam piosenki ani pieśni, w której Cygan plułby nam w twarz... Ktoś się tu chyba zagalopował z tym tekstem.
...oj panie X, raczej inteligencja to Ty nie grzeszysz:). Autorowi tesktu chodzilo najpewniej o to, ze w tekstach piosenek i piesni pojawiaja sie nazwy narodowosciowe i nikomu to nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem czy jak by pojawił się napis : "NIE TĘSKNIE ZA TOBĄ ŻYDZIE", czy prokuratura by też tak biernie i obojętnie nie zauważała nic. Co do tego pseudo artysty mądrali, który napisał wogóle wymyślił to hasło, akcję MÓW ZA SIEBIE bo ja sobie nie życzę, żeby w moim państwie, ktoś publicznie wyrażał opinie, które ewidentnie mają na celu reprezentować stanowisko jakieś większości społecznej naszego kraju. Może byś tak napisał " WASZE ULICE NASZE KAMIENICE" ? Czemu nie ? Przecież to taka słynna przedwojenna sentencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Napis jest efektem akcji społecznej pod tym samym tytułem." Czy murek jest własnością organizatorów owej kampanii? Czy mieli zezwolenie na umieszczenie trwałego napisu? Czy wyrażając poglądy pro- lub antynarodowe szanują poglądy innych mieszkańców? Czy dzisiaj wolno mieć własne poglądy ale tylko jeśli one są zgodne z linią GW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:| ilu antysemitów na tym forum... naprawdę tak was to boli? jak ktoś umieszcza na ścianie napis "Żydzi do Izraela", to jakoś Was nie rusza. A tu nagle krzyk. O to chodziło artyście. Cel osiągnięty. Akcja pokazała, jak wiele wśród Polaków ksenofobów. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co cały ten szum na forum, przecież Zastępca Burmistrza nie chciał aby ktoś za nim tęsknił i dlatego kazał zetrzeć swoje dane osobowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ere napisał:
...oj panie X, raczej inteligencja to Ty nie grzeszysz:). Autorowi tesktu chodzilo najpewniej o to, ze w tekstach piosenek i piesni pojawiaja sie nazwy narodowosciowe i nikomu to nie przeszkadza.
To raczej Ty ere nie grzeszysz... Ja wyczułam ironię w tej pierwszej wypowiedzi - chodziło bardziej o błąd redaktorski. To jakby powiedzieć: "Są różne gatunki zwierząt: np. lew, słonina, wiatrak i półka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~POLAK~ napisał:
Ciekawy jestem czy jak by pojawił się napis : "NIE TĘSKNIE ZA TOBĄ ŻYDZIE", czy prokuratura by też tak biernie i obojętnie nie zauważała nic. Co do tego pseudo artysty mądrali, który napisał wogóle wymyślił to hasło, akcję MÓW ZA SIEBIE bo ja sobie nie życzę, żeby w moim państwie, ktoś publicznie wyrażał opinie, które ewidentnie mają na celu reprezentować stanowisko jakieś większości społecznej naszego kraju. Może byś tak napisał " WASZE ULICE NASZE KAMIENICE" ? Czemu nie ? Przecież to taka słynna przedwojenna sentencja.
Wiesz jak mawiają... Człowiek, który nie odróżnia kolorów to daltonista. Człowiek, który rozróżnia to rasista. Niektórzy w imię fałszywie pojętej poprawności politycznej są w stanie się (i swój kraj) ośmieszyć, tak jak w tym przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~POLAK~ napisał:
Ciekawy jestem czy jak by pojawił się napis : "NIE TĘSKNIE ZA TOBĄ ŻYDZIE", czy prokuratura by też tak biernie i obojętnie nie zauważała nic. Co do tego pseudo artysty mądrali, który napisał wogóle wymyślił to hasło, akcję MÓW ZA SIEBIE bo ja sobie nie życzę, żeby w moim państwie, ktoś publicznie wyrażał opinie, które ewidentnie mają na celu reprezentować stanowisko jakieś większości społecznej naszego kraju. Może byś tak napisał " WASZE ULICE NASZE KAMIENICE" ? Czemu nie ? Przecież to taka słynna przedwojenna sentencja.
A to nie jest koncert życzeń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...