Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz co Saleta robił w puławskich Azotach

Utworzony przez jacek, 25 listopada 2014 o 22:08 Powrót do artykułu
Dajcie spokuj z tym saleta odechciewa sie oglądac,on ledwo łazi i gada przetargal 4 walizki na lotnisku w modlinie i ledwo gadal,emeryt je.....ny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pewnie musi zarabiać na długi których ma fullllllllll. Ciekawe z kim podsoiuje umowę National G.??? Oj nieładnie panie pracusiu na wysokościach  
0
Jak to co robił? Lansował się, a debile to oglądali lub dopiero zaczną. Ludzie w telewizji są same tępe programy dla bezmyślnych mas, wszystko kopiowane na wzór zachodni gdzie tępota społeczeństwa sięga zenitu. Kiedyś z TV można było się czegoś mądrego i sensownego dowiedzieć, obejrzeć fajny film, ciekawy i mądry serial, dziś tylko tępy lans jakichś nadętych celebrytów, niekończące się seriale o dupie marynie albo szmirowate widowiska z rozemocjonowanyną tępą widownią która ekscytuje się byle kim i byle czym... katastrofa. Przestałem płacić abonament zdrowych kilka lat temu i namówiłem do tego również moich znajomych bo nie oglądam szmiry i nie zamierzam za to płacić, a to że ktoś tak sobie ustanowił że to obowiązek to przepraszam ale nikt tego ze mną nie konsultował i jeśli płacę to chciałbym obejrzeć coś z sensem.
0
Ciekawe czy nosiłby te nakretki za  normalną stawkę. ?
0
Nie Saleta tylko saletra, i nie ona robi tylko ją tam robią. Znaczy się produkują. Coś mi się chyba...
0
Siedzi tak jak wiekszosc popijajac darmowa oranzade
0
Ciekawe czy nosiłby te nakretki za  normalną stawkę. ?
ja tam nie wnikam ale normalna stawka w azotach to jest całkiem w porządku. szczególnie jak porównasz z tym co jest w okolicy. no i azoty jednak kilka tys osób zatrudniają
0
Widze ze kolega Marek z tych co "wiedza lepiej" :) Tylko jakos firma ma zyski i sie rozwija wiec pracownicy to może pija oranzade ale na przerwach albo po godzinach...
0
Siedzi tak jak wiekszosc popijajac darmowa oranzade
Nie raz nie ma czasu zjeść!ani po du*** się podrapać!a tu jakiś debil o oranżadzie pisze!!!Pewnie w ZA nie pracuje,a jak już to nie na produkcji!!!
0
Nie raz nie ma czasu zjeść!ani po du*** się podrapać!a tu jakiś debil o oranżadzie pisze!!!Pewnie w ZA nie pracuje,a jak już to nie na produkcji!!!
Gryzipiórek,......albo "mistrz" :angry:
0
To całe szczęście że mówicie o oranżadzie a nie o spirytusie czy bimbrze z mety na melaminie;) skąd ja to znam:)
0
Niektórzy na Azotacha zapieprzają ale jest masa ludzi która tam sie opier..la I mówie to jako pracownik Zakładów. 
0
Gadaj zdrów, też pracuję w zakładach i już mnie śmieszą takie teksty. Chyba, że mamy inną definicję prawdziwej pracy. Bo jakby było tak jak mówisz to by nie tylko nie było produkcji na Azotach, ale i wyników by nie mieli takich jakie mają. Więc po co pisać głodne kawałki, jest firma która daje nam pracę także ją szanujmy.  
0

Dajcie spokuj z tym saleta odechciewa sie oglądac,on ledwo łazi i gada przetargal 4 walizki na lotnisku w modlinie i ledwo gadal,emeryt je.....ny
 Ty sobie daj spokój ze swoim spokojem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: