Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

25 listopada 2014 r.
20:16
Edytuj ten wpis

Zobacz co Saleta robił w puławskich Azotach

Autor: Zdjęcie autora pab
131 14 A A

Już w środę będzie można zobaczyć w telewizji, jak znanemu bokserowi poszła praca w jednym z największych przedsiębiorstw województwa lubelskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Przemek Saleta: Najcięższe zadania” to serial dokumentalny nakręcony przez National Geographic. W każdym odcinku tytułowy bohater wciela się w rolę pracowników najcięższych zawodów wykonywanych w różnych miejscach Polski. Pracuje m.in. w tartaku, kopalni czy stoczni.

Jeden z odcinków został nakręcony na terenie puławskich Azotów. Saleta musiał tu zmierzyć się z ciężarami i dużymi wysokościami. Jednym z zadań było np. wniesienie po schodach 16 pięciokilogramowych nakrętek na wysokość 25 metrów, a następnie ręczne ich nakręcenie.

Premierowy odcinek programu nakręconego w Puławach będzie można obejrzeć na antenie National Geographic już w środę o godz. 22. Powtórki programu będą w piątek 28 listopada o godz. 10 oraz w sobotę 29 listopada o godz. 14.

Przemek Saleta w Puławach - zobacz zwiastun programu

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tępiciel głąbów / 28 listopada 2014 o 16:20
0
 

Dajcie spokuj z tym saleta odechciewa sie oglądac,on ledwo łazi i gada przetargal 4 walizki na lotnisku w modlinie i ledwo gadal,emeryt je.....ny

 Ty sobie daj spokój ze swoim spokojem.
Avatar
jura / 28 listopada 2014 o 12:27
0

Gadaj zdrów, też pracuję w zakładach i już mnie śmieszą takie teksty. Chyba, że mamy inną definicję prawdziwej pracy. Bo jakby było tak jak mówisz to by nie tylko nie było produkcji na Azotach, ale i wyników by nie mieli takich jakie mają. Więc po co pisać głodne kawałki, jest firma która daje nam pracę także ją szanujmy.

Avatar
mati / 27 listopada 2014 o 21:33
0

Niektórzy na Azotacha zapieprzają ale jest masa ludzi która tam sie opier..la

I mówie to jako pracownik Zakładów. 

Avatar
Miwek / 27 listopada 2014 o 18:27
0

To całe szczęście że mówicie o oranżadzie a nie o spirytusie czy bimbrze z mety na melaminie;) skąd ja to znam:)

Avatar
Gość / 26 listopada 2014 o 18:49
0

Nie raz nie ma czasu zjeść!ani po du*** się podrapać!a tu jakiś debil o oranżadzie pisze!!!Pewnie w ZA nie pracuje,a jak już to nie na produkcji!!!

Gryzipiórek,......albo "mistrz" :angry:

Avatar
Gość / 26 listopada 2014 o 18:46
0

Siedzi tak jak wiekszosc popijajac darmowa oranzade

Nie raz nie ma czasu zjeść!ani po du*** się podrapać!a tu jakiś debil o oranżadzie pisze!!!Pewnie w ZA nie pracuje,a jak już to nie na produkcji!!!

Avatar
Gucio / 26 listopada 2014 o 16:03
0

Widze ze kolega Marek z tych co "wiedza lepiej" :) Tylko jakos firma ma zyski i sie rozwija wiec pracownicy to może pija oranzade ale na przerwach albo po godzinach...

Avatar
sumik / 26 listopada 2014 o 13:37
0

Ciekawe czy nosiłby te nakretki za  normalną stawkę. ?

ja tam nie wnikam ale normalna stawka w azotach to jest całkiem w porządku. szczególnie jak porównasz z tym co jest w okolicy. no i azoty jednak kilka tys osób zatrudniają

Avatar
Marek / 26 listopada 2014 o 11:25
0
Siedzi tak jak wiekszosc popijajac darmowa oranzade
Avatar
Pop / 26 listopada 2014 o 10:48
0

Nie Saleta tylko saletra, i nie ona robi tylko ją tam robią. Znaczy się produkują. Coś mi się chyba...

Avatar
tępiciel głąbów / 28 listopada 2014 o 16:20
0
 

Dajcie spokuj z tym saleta odechciewa sie oglądac,on ledwo łazi i gada przetargal 4 walizki na lotnisku w modlinie i ledwo gadal,emeryt je.....ny

 Ty sobie daj spokój ze swoim spokojem.
Avatar
jura / 28 listopada 2014 o 12:27
0

Gadaj zdrów, też pracuję w zakładach i już mnie śmieszą takie teksty. Chyba, że mamy inną definicję prawdziwej pracy. Bo jakby było tak jak mówisz to by nie tylko nie było produkcji na Azotach, ale i wyników by nie mieli takich jakie mają. Więc po co pisać głodne kawałki, jest firma która daje nam pracę także ją szanujmy.

Avatar
mati / 27 listopada 2014 o 21:33
0

Niektórzy na Azotacha zapieprzają ale jest masa ludzi która tam sie opier..la

I mówie to jako pracownik Zakładów. 

Avatar
Miwek / 27 listopada 2014 o 18:27
0

To całe szczęście że mówicie o oranżadzie a nie o spirytusie czy bimbrze z mety na melaminie;) skąd ja to znam:)

Avatar
Gość / 26 listopada 2014 o 18:49
0

Nie raz nie ma czasu zjeść!ani po du*** się podrapać!a tu jakiś debil o oranżadzie pisze!!!Pewnie w ZA nie pracuje,a jak już to nie na produkcji!!!

Gryzipiórek,......albo "mistrz" :angry:

Avatar
Gość / 26 listopada 2014 o 18:46
0

Siedzi tak jak wiekszosc popijajac darmowa oranzade

Nie raz nie ma czasu zjeść!ani po du*** się podrapać!a tu jakiś debil o oranżadzie pisze!!!Pewnie w ZA nie pracuje,a jak już to nie na produkcji!!!

Avatar
Gucio / 26 listopada 2014 o 16:03
0

Widze ze kolega Marek z tych co "wiedza lepiej" :) Tylko jakos firma ma zyski i sie rozwija wiec pracownicy to może pija oranzade ale na przerwach albo po godzinach...

Avatar
sumik / 26 listopada 2014 o 13:37
0

Ciekawe czy nosiłby te nakretki za  normalną stawkę. ?

ja tam nie wnikam ale normalna stawka w azotach to jest całkiem w porządku. szczególnie jak porównasz z tym co jest w okolicy. no i azoty jednak kilka tys osób zatrudniają

Avatar
Marek / 26 listopada 2014 o 11:25
0
Siedzi tak jak wiekszosc popijajac darmowa oranzade
Avatar
Pop / 26 listopada 2014 o 10:48
0

Nie Saleta tylko saletra, i nie ona robi tylko ją tam robią. Znaczy się produkują. Coś mi się chyba...

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

17-latek liczył na podwiezienie do koleżanki. Ale zatrzymał się tylko jeden samochód

17-latek liczył na podwiezienie do koleżanki. Ale zatrzymał się tylko jeden samochód 0 0

W sobotni wieczór patrolujący krajową „63” policjanci z łukowskiej drogówki, zauważyli idącego nieprawidłową stroną drogi pieszego.

Lubelskie: Kupują 11 nowych pociągów elektrycznych, mają jeździć szybciej niż 160 km/h

Lubelskie: Kupują 11 nowych pociągów elektrycznych, mają jeździć szybciej niż 160 km/h 0 2

11 pociągów elektrycznych do obsługi tras regionalnych zamawia samorząd województwa, który ogłosił już trzeci przetarg na dostawę takich pojazdów. Liczy na to, że pociągi wyjadą w trasę za dwa lata.

Uczniowie najstarszych klas mają za dużo nauki? Petycja do ministerstwa

Uczniowie najstarszych klas mają za dużo nauki? Petycja do ministerstwa 3 2

Koalicja „NIE dla chaosu w szkole” zbiera podpisy pod apelem, o jak najszybsze odchudzenie podstawy programowej dla klas VII i VIII szkół podstawowych

Przez kilka najbliższych nocy będzie tu bardzo głośno. Wszystko przez prace budowlane

Przez kilka najbliższych nocy będzie tu bardzo głośno. Wszystko przez prace budowlane 1 1

W ciągu najbliższych dni cisza nocna w centrum Świdnika będzie zakłócana. Nie ma to jednak związku z imprezami, tylko robotami budowlanymi na terenie placu Konstytucji 3 Maja, który jest w przebudowie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r. 0 0

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany 5 6

Ratusz ogłosił plany co do przyszłorocznych opłat za usługi komunalne, np. cen biletów komunikacji miejskiej, i parkowania w płatnej strefie. Większość cen nie wzrośnie, chociaż nie da się wykluczyć podwyżki w przypadku opłat za wywóz śmieci.

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL 0 0

Jest pozwolenie na budowę pomnika pierwszego rektora KUL, ks. Idziego Radziszewskiego. Stanie na skwerze przy Al. Racławickich, ma być gotowy w listopadzie.

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia] 8 3

Na widok śmieci w wyrobiskach po kopalniach piachu u mieszkańców Wólki Rokickiej zapala się lampka alarmowa. To efekt aresztowania lokalnego przedsiębiorcy. Michał K. przez lata zakopywał toksyczne odpady w starej kopalni.

Terytorialsi biegają po mistrzowsku

Terytorialsi biegają po mistrzowsku 5 1

W Puławach odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Średniodystansowym i Sprinterskim Biegu na Orientację. W riozegranych 22 i 23 września zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się lubelscy terytorialsi, zdobywając kilka medali w klasyfikacji indywidualnej oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane 0 0

W Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów dla uczniów, którzy uczestniczyli w projekcie „Młodzieżowe przedsiębiorstwo”.

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł 33 23

Rozpoczął się proces lekarza, który nie przyjął na oddział starszego mężczyzny z zakrzepicą i zapaleniem kolana. Michał B. zalecił pacjentowi okłady z lodu. Dzień później 64-latek zmarł.

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka 103 11

Podczas polowania na kaczki myśliwi postrzelili jednego z mieszkańców. Mężczyzna został zraniony śrutem w rękę.

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt
27 września 2018, 11:00

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt 2 1

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza do udziału w konferencji naukowej poświęconej romantyzmowi w kontekście nowoczesności. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września.

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia]
galeria

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia] 20 10

Jeszcze w tym roku gotowe mają być wszystkie cztery wiadukty w ciągu ul. Grygowej w Lublinie, które zastąpią stary, zburzony z powodu fatalnego stanu technicznego. Cała trasa nad torami powinna być otwarta wiosną. Jej budowa jest zaawansowana w 30 proc.

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz 2 0

Rozmowa z Mateuszem Miką, przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!