Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żyrzyn. Pierwszy raz będzie potrzebna dogrywka

Utworzony przez Żyrzyn, 22 listopada 2014 r. o 12:08 Powrót do artykułu
Gminna Spółdzielnia "SCH" w Żyrzynie to gniazdo żmij. Ciągle się kłócą i przenoszą te kłótnie na teren całej naszej gminy. A Prezes tak dba o spółdzielnię, że prywatne zakupy robi w Biedronce w Kurowie lub innych marketach. Brawo.
A to Pan prezes przeciwko Wójtowi??? Zachowuje się jak chorągiewka, bo jeszcze niedawno biegał prawie na kolanach z naręczami kwiatów do Gminy. W ogóle bardzo często zmienia zdanie Kiedyś z Panem Stefanem, potem przeciwko, Kiedyś z Panem Zają... teraz wrogowie co się z tym panem dzieje? Jakaś demencja może, bo i wiek też już słuszny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A na którym była 24 lata temu? Czy gmina nie wymagała inwestycji? Widać dla niektórych ten "argument"  był wystarczający dla podjecia decyzji. Brawo za "zaangażowanie"!
Nie każdego stać od razu zapłacić z własnej kieszeni  i dlatego sami spórzmy we wlasne finanse. Kredyt na dom, samochód, telewizor itp. Ciekawe jak sami byśmy wypadli w taki rankingu? Pewnie dalej siedzielibyśmy w lepiankach. Jak się coś robi to jest inwestycja na lata dla nas i dla naszych dzieci czy nie tak? A konsekwencje trzeba ponosić (raty ) tak my we własnym gospodarstwioie domowym jak i w gminie. Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak ona taka zaangażowana nagle rzuci ten swój świat i wyjdzie "do ludzi" czy tylko będzie ich umoralniać? Ciekawe jakie ma osiągnięcia w tej dziedzinie? Pamiętajcie co mówi stare przysłowie, kto z kim przystaje takim się staje, a ja nie mam ochoty poznawać jej metod działania bo zna sie tylko na marginesie i tak nas wszystkich bedzie traktować. Pozdrawim panią BIMBE...
Ty na pewno masz lepszy zawód prawda? :) a jak mówi inne przysłowie żadna praca nie hańbi, a praca z ludźmi na pewno wiele ją uczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdego stać od razu zapłacić z własnej kieszeni  i dlatego sami spórzmy we wlasne finanse. Kredyt na dom, samochód, telewizor itp. Ciekawe jak sami byśmy wypadli w taki rankingu? Pewnie dalej siedzielibyśmy w lepiankach. Jak się coś robi to jest inwestycja na lata dla nas i dla naszych dzieci czy nie tak? A konsekwencje trzeba ponosić (raty ) tak my we własnym gospodarstwioie domowym jak i w gminie. Prawda?
Właśnie o to chodzi. Pisząc "zaangażowanie" chodziło mi o analizę  inwestycji, dokonań. Najprościej jest wytknąć niechlubną pozycję na liście, bo łatwo tym zjednać sobie prostych ludzi (zaglądając do portfela innym).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Andrzeju gratuluję tyle obietnic wyborczych pan naskładał na swojej stronie internetowej że nie wiem czy Panu wystarczy trzy kadencje zwłaszcza na niedoinwestowaną północną część gminy wraz ze swoimi radnymi z którymi tak Pan się prezentuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dobrze się składa że kandydat na wójta jest z północnej strony gminy bo jeszcze nigdy nie było tyle obiecane co obiecuje Pan Bujek na następną kadencję i niech sobie zapamięta że z tych obietnic będzie rozliczony gratulacje Pani Renato bo to wszystko zawdzięczamy Pani że zechciała Pani kandydować na wójta a samo dostanie się do drugiej tury wyborów jest dla nas dużym sukcesem.powodzenia w wyborach wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy wróg swój niż obcy. Ja tam jeszcze raz zagłosuję na Bujka żeby dokończył to co zaczął i doprowadził gminę przez następne 4 lata do stanu, żeby nie wstydził się jej oddać jakiemuś następcy.
Masz rację on na pewno nie weźmie Michny na w-ce wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Andrzeju gratuluję tyle obietnic wyborczych pan naskładał na swojej stronie internetowej że nie wiem czy Panu wystarczy trzy kadencje zwłaszcza na niedoinwestowaną północną część gminy wraz ze swoimi radnymi z którymi tak Pan się prezentuje
A ja się pokusiłam o sprawdzenie ulotki sprzed 4 lat i tego co zostało zrobione przez te 4 lata i powiem wam , że tylko hala sportowa nie wypaliła, natomiast "przy okazji" zostało zrobione dużo, dużo więcej. Rozliczenie tych czterech lat uważam za wykonane 110% i mam nadzieję że te obietnice z tej kadencji też tak zostaną zrobione, bo za 4 lata znów będziemy z nich rozliczać, mam taką osobistą nadzieję, że obecnego wójta. Panią Kawkową nie będziemy mieli z czego rozliczać, bo nie składa żadnych obietnic, więc nie będziemy mieli żadnego porównania. Bardzo asekuracyjnie podchodzi do tematu, jakby poruszała się we mgle. Jak się udo to dobrze, jak nie to nie ale nie miejcie do mnie pretensji, bo przecież nie obiecywałam... Dla mnie jest taka jakaś bezpłciowa ta jej prezentacja swojego "programu". Nawet bym tego tak nie nazwała bo tam nic nie ma , żadnych  konkretów. Taki ktoś nie powinien reprezentować gminy. To mówię ja Jarząbek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zebraniu przedwyborczym usłyszałem ile zarabia wójt i jego zastępca (przed I turą) i z ciekawości sprawdziłem na bipie oświadczenia majątkowe tych Panów. Oczywiście nie zgadzały się z danymi prezentowanymi przez kontrkandydatów  wójta na tych zebraniach. Ostatnio przeglądałem internet i wpadło mi to przez przypadek, ale bardzo mi się spodobało to porównanie. PODAWANIE WYSOKOŚCI PENSJI W BRUTTO, TO JAK PODAWANIE DŁUGOŚCI CZŁONKA RAZEM Z KRĘGOSŁUPEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty na pewno masz lepszy zawód prawda? :) a jak mówi inne przysłowie żadna praca nie hańbi, a praca z ludźmi na pewno wiele ją uczy.
Jakoś tak od razu skojarzyłem tą " ripostę" z paniami, które stoją przy drodze i marzną, one też pracują z ludźmi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kawko czas na zmiany! Trzeba odsunąć tę bandę od koryta. Mam nadzieję ze skończy się kolesiostwo w gminie po Pani wyborze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy po ewentualnym wyborze Andrzeja B. Na wójta też podniesie od razu sobie pensje tak jak 4 lata temu (1100zl). Panie wojcie jakiś kredycik można będzie znów wziąć ;) tylko proszę od razu po wyborze żeby ludzie za 4 lata nie pamiętali bo nie wybiorą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co się orientuję to Pani Renata Kawka miała zlikwidować stanowisko zastępcy wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, vice-wojt nie jest nam potrzebny. gminy na to niestac, tak samo nie stac gminy placic obecnemu wojtowi 120tys rocznie. gdzie tu logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co się orientuję to pani Renata Kawka miała zamiar zlikwidować stanowisko zastępcy wójta a nie zatrudniać Michnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomnialem dodac ze wojt wszystko co mozliwe juz wyprzedal- stare gimnazjum, dworek w kosminie itd-teraz nie bedzie juz czym łatać dziury. bedzie jedyne wyjscie podywzka podatkow. Ludzie nie widza ile ten czlowiek zlych rzeczy zrobil gminie. mają zamydlone oczy drogą, czy innymi inwestycjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy mam przez to rozumieć że gminy nie stać na pensję dla wójta czyli jak pani Renata Kawka zostanie wójtem będzie pracować gratis a wtedy na pewno na nią zagłosuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie gratis ale nie tez za 11000zł. Ustawa przewiduje najnizsze wynagrodzenie 5000zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyś, proszę Cię abyś ze zrozumieniem i z kalkulatorem czytał ustawę.4200+20% wysługi+20%dodatku specjalnego+dodatek funkcyjny= wiele więcej niż Twoje 5000 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę sobie poczytać stronę internetową Andrzeja Bujka -Rankingi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...