Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ten czub nie skoczy , tylko bawi się
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obciążyć go wszystkimi kosztami tej akcji.
0
Desperat. Z 4 piętra mógłby się nie zabić, co najwyżej załatwić sobie straszliwy ból... Dobrze, że go złapali.
0
Ta pala juz w przeszlosci tez robila ten sam cyrk w tym samym miejscu.. Jak zwykle bezkarnosc kwitnie!
0
mordy w kubel w tych komentarzach, nie wiecie jak to jest miec powazne problemy psychiczne, wiec nie klapcie ryjami, bo je wam ktos w koncu obije.
0
na jakiej to ulicy, bo mi sie te bloki myla?
0
Kościuszki City rejon bełkotu
0
a no tak, mi sie cos pomylilo, ze to albo przy kosynierow/niepodleglosci, albo gdzies na wschodzie/brzezinach, dzieki.
0
no nie rejon kościuszki
0
ok Kościuszki, miałeś racje
0
Przecież ten koleś robi to nie po raz pierwszy i pewnie nie ostatni. Dach tego bloku to jego ulubione miejsce do robienia afery. Kiedyś z jego nieświadomych żartów, może zdarzyć się tragedia. Może w końcu ktoś zdecyduje na odosobnienie delikwenta na oddziale psychiatrycznym zamkniętym.
0
Bo miał z okna widok na mecze Świdniczanki a że już tam nie grają,to się załamał chłopaczyna.
0

0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: