Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytelnik: Czy nie jest Wam wstyd za wizerunek Świdnika?

Utworzony przez Daroo, 23 września 2011 r. o 22:02 Powrót do artykułu
W tym co napisałeś masz wiele racji w tym mieście nic się nie robi czy to z komunikacją czy sprzątaniem czy z patrolami jak ich nie było tak ich nie ma obietnice nic więcej byle się dochrapać do kasy głupia sprawa chodziłem po urzędach by załatwić przycinke drzew przy bloku Norwida 8 i każdy mnie odsyłał jak by w tym mieście nie było osób odpowiedzialnych za te drzewa i jak śmierdzi tak będzie więc ja mam daleko w d....e te wybory pora potraktować ich tak jak oni mnie potraktowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój, przecież macie klozet w centrum miasta - pokontemplujcie tam w ciszy i przestancie narzekać. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daroo napisał:
W tym co napisałeś masz wiele racji w tym mieście nic się nie robi czy to z komunikacją czy sprzątaniem czy z patrolami jak ich nie było tak ich nie ma obietnice nic więcej byle się dochrapać do kasy głupia sprawa chodziłem po urzędach by załatwić przycinke drzew przy bloku Norwida 8 i każdy mnie odsyłał jak by w tym mieście nie było osób odpowiedzialnych za te drzewa i jak śmierdzi tak będzie więc ja mam daleko w d....e te wybory pora potraktować ich tak jak oni mnie potraktowali
beton i asfalt - dopiero jest ładnie , nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to juz bedzie do wyborów, wiadomo było z góry , że obiecanki pojda w zapomnienie. Tym ludziom nie mozna ufac, obiecywali szybszy i nowoczesny rozwoj miasta, a jak narazie jest jedna wielka dziura. Zmieniajac temat, osobiscie nie jestem zagorzałym kibicem ale mam kolegow ktorzy z checia chodza na mecze Avii, druzyny ktora nas reprezentuje, miał byc stadion wyremontowany i co?? Ile jeszcze lat bedziemy czekac, dwa, trzy a moze sie wcale nie doczekamy. Nastepna sprawa to brak miejsc do zabawy dla młodzieży . To jest problem poniewaz własnie dlatego spedza czas na dworze przy pobliskich blokach pijac alkohol. Nie ma takiego miejsca gdzie mogła by sie wyszalec, a wiecznie w piłke grac sie nie da na naszych orlikach bo robi sie to nudne. Cos trzeba z tym zrobic!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i panowie ja wiem że dążyć trzeba do doskonałości ale jak uważacie, że są piękniejsze miejsca bez problemów gdzie się więcej buduje, że drzewa wycina się tam gdzie ktoś chce to nikt nikogo nie trzyma. Najlepiej narzekać i krytykować. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, to kpina, żeby osoby niepełnosprawne i z wózkami dziecięcymi nie mogły się swobodnie i w godnych warunkach wydostać z miasta komunikacją miejską. Inwestycje są realizowane byle jak np. remont tunelu pod torami - a gdzie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych? Jak ktoś na wózku ma się dostać na drugą stronę? Na około, modląc się, by nie utknąć w dziurze w chodniku? Gratuluję. Nie wspominając już o chodnikach na Głowackiego zanieczyszczonych przez szpaki, czy ktoś się w końcu tym zajmie? Strach tamtędy chodzić, zapach wręcz zabija, nie mówiąc o bakteriach, które w tym powietrzu krążą. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...