Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Edynburg też zasługuje na połączenie z Lublinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jankowski?? A co masz do powiedzenia mieszkańcom, których ograbiliście z ich własności?? Jak mają żyć Ci, którym fundujecie hałas i smród spalin, zamiast godnego życia?? Może się wypowiesz w tej kwestii?? Myślicie o stosownych odszkodowaniach, czy raczej o wyniszczeniu podobnie jak z susłem??. Przypomnę, że populacja z okpło 10 tyś. zmalała do kilkudziesięciu sztuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda bo Wizz Air jest dużo droższy od Ryanair czy EasyJet:((( Mam nadzieję, że to nie koniec ofert przewożników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwie uwagi biznesmeni z lublina -tacy w ogóle są w tym mieście.może to chodziło o urzędników.Jest ich więcej. druga to same loty.paryż na który lata wizz air ,jest 100 km od miasta i nie stanowi żadnej atrakcji.Koszt dojazdu jest dużo większy niz dojazd do warszawy i lot na cdg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?Mike napisał:
Edynburg też zasługuje na połączenie z Lublinem.
... nawet Warszawa nie ma bezpośredniego połączenia z Edynburgiem, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rs napisał:
jankowski?? A co masz do powiedzenia mieszkańcom, których ograbiliście z ich własności?? Jak mają żyć Ci, którym fundujecie hałas i smród spalin, zamiast godnego życia?? Może się wypowiesz w tej kwestii?? Myślicie o stosownych odszkodowaniach, czy raczej o wyniszczeniu podobnie jak z susłem??. Przypomnę, że populacja z okpło 10 tyś. zmalała do kilkudziesięciu sztuk.
te spaliny to od czego ? z 2 samolotów dziennie ? natomiast smog z domków Adampola, gdzie cały sezon grzewczy mieszkańcy palą nie gazem a czym się da, smog , który dociera do centrum miasta - nie przeszkadza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy ma wylecieć pierwszy samolot z lotniska w świdniku ? moze ktoś wie ? jestem bardzo zainterowany lotami do londynu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się również połączenie z Norwegią ) Warszawa ma kosmiczne ceny lotów i myśle że wiele osób wolałoby wylądować w Świdniku w zamian za niższe ceny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ale wy głupi jesteście. Każde rozwijające się miasto powinno mieć lotnisko. I ma. W Lublinie robią lotnisko, to jakiemuś palantowi przeszkadza, że będzie smród. Jaki smród, człowieku, nad moim blokiem co 3 minuty samolot podchodzi do lądowania, smrodu nie ma, jest raczej hałas - i tak mniejszy niż przy torach. Dzięki temu lotnisku może ktoś zobaczy wasze wiochy i trochę kasy zostawi....może tak pomyślcie. Świdnik - metropolia....do niedawna furmanki jeździły, a temu smród przeszkadza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rs napisał:
jankowski?? A co masz do powiedzenia mieszkańcom, których ograbiliście z ich własności?? Jak mają żyć Ci, którym fundujecie hałas i smród spalin, zamiast godnego życia?? Może się wypowiesz w tej kwestii?? Myślicie o stosownych odszkodowaniach, czy raczej o wyniszczeniu podobnie jak z susłem??. Przypomnę, że populacja z okpło 10 tyś. zmalała do kilkudziesięciu sztuk.
Ot i mamy przykład typowego mieszkańca Lubelszczyzny. Taki mieszkaniec drze ryja, kiedy władza nic nie robić. Kiedy władza zacznie coś robić - ten sam mieszkaniec drze ryja, że władza robi. To nie prawda, że na Lubelszczyźnie jest wysokie bezrobocie. Mieszkańcy Lubelszczyzny opływają w luksusach ze względu na zawód jaki wykonują. WYŁUDZACZ ODSZKODOWAŃ to główna profesja mieszkańców Lubelszczyzny. Autor powyższego posta należy do grupy wyłudzaczy i krzykaczy. Proponuje zabrać się za uczciwą robotę a nie zastanawiać jak okradać państwo. Kolego, lotnisko w Lublinie jest potrzebne. Chcesz godnie żyć - popatrz na Rzeszów. Malutkie lotnisko, a utworzyli Dolinę Lotniczą. W jej obrębie działa kilkadziesiąt poważnych światowych firm, które zatrudniają kilkanaście tysięcy osób. I ludzie ci nie zarabiają bynajmniej 1100 zł a co najmniej kilka razy więcej. Lotnisko to szansa dla tego lubelskiego zaścianka dla ludzi z wąskimi móżdżkami. ps. jakbyś nie wierzył: http://www.dolinalotnicza.pl/en/9/9/
Ostatnio edytowany 25 listopada 2011 r. o 09:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
... nawet Warszawa nie ma bezpośredniego połączenia z Edynburgiem, niestety.
Zraszta jako jedyna stolica kraju UE. Przy obecnych cenach polaczen ze Szkocja, nawet LOT bylby konkurencyjny. A polaczenie z Prestwick to jakas zenada. Dlatego Lubelacy z Edynburga wybieraja loty do Lodzi i Krakowa. Szkocja, Szkocja i jeszcze raz Szkocja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ze polaczenie z norwegia tez moglo by byc i ceny jak np. Gdansk-Stavanger no ale szkoda ze to nie koncert zyczen:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Ot i mamy przykład typowego mieszkańca Lubelszczyzny. Taki mieszkaniec drze ryja, kiedy władza nic nie robić. Kiedy władza zacznie coś robić - ten sam mieszkaniec drze ryja, że władza robi. To nie prawda, że na Lubelszczyźnie jest wysokie bezrobocie. Mieszkańcy Lubelszczyzny opływają w luksusach ze względu na zawód jaki wykonują. WYŁUDZACZ ODSZKODOWAŃ to główna profesja mieszkańców Lubelszczyzny. Autor powyższego posta należy do grupy wyłudzaczy i krzykaczy. Proponuje zabrać się za uczciwą robotę a nie zastanawiać jak okradać państwo. Kolego, lotnisko w Lublinie jest potrzebne. Chcesz godnie żyć - popatrz na Rzeszów. Malutkie lotnisko, a utworzyli Dolinę Lotniczą. W jej obrębie działa kilkadziesiąt poważnych światowych firm, które zatrudniają kilkanaście tysięcy osób. I ludzie ci nie zarabiają bynajmniej 1100 zł a co najmniej kilka razy więcej. Lotnisko to szansa dla tego lubelskiego zaścianka dla ludzi z wąskimi móżdżkami. ps. jakbyś nie wierzył: http://www.dolinalotnicza.pl/en/9/9/
Wydaje się, że to osoba, która napisała tego posta została w pewien sposób okradziona i to od niej wyłudzono jakieś wartości a nie ona wyłudziła. A lotnisko jest potrzebne całej lubelszczyźnie a nie Lublinowi. To, że lokalizacja (tuż przy mieście)jest zupełnym nieporozumieniem i błędem nie podlega chyba żadnej dyskusji. A ty, chyba dzielisz się premią z kolesiami od koryta, więc możesz nie patrzeć trzeźwo na problemy zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że zapomniano o jednym ważnym i jedynie słusznym kierunku!!!! A do Bruksel(k)i nie łaska?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nikt nie bierze kierunku OSLO na loty ze swidnika, bardzo duzo ludzi z lubelszczyzny lata pare razy w roku na tym kierunku, a z samego lublina znam pare osob pracujacych w oslo i czesto latejasym na tym kierunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobcie polaczenie Manchesterem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizz Air jest najpoważniejszym kandydatem I tylu będzie przewoźników w świdniku .Nawer PLL Lot jak na razie nie jest zainteresowane obsługą lotów. Trzy loty tam i trzy loty powrotne (Anglia,Włochy,Niemcy).Ale zawsze to coś Dużo Polaków podróżuje do USA i Kanady,a najlepsze i najtańsze połączenia są właśnie wykonywane przez Lufthansę lub KLM. LOT ma przestarzłą flotę powietrzną i jest drogo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Szkocja -- EDINBURGH pól lubelszczyzny tu jest .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wydaje się, że to osoba, która napisała tego posta została w pewien sposób okradziona i to od niej wyłudzono jakieś wartości a nie ona wyłudziła. A lotnisko jest potrzebne całej lubelszczyźnie a nie Lublinowi. To, że lokalizacja (tuż przy mieście)jest zupełnym nieporozumieniem i błędem nie podlega chyba żadnej dyskusji. A ty, chyba dzielisz się premią z kolesiami od koryta, więc możesz nie patrzeć trzeźwo na problemy zwykłych ludzi.
Gwarantuje ci, że z korytem nie mam nic wspólnego - nawet nie mam nic wspólnego z samorządami. Owszem, ludzie mają wiele problemów, które spowodowane są przez bezdusznych urzędasów. Ale nie popadajmy w paranoję - jeżeli niesłusznie mu cos odebrano - ok, niech dochodzi swoich praw. Ale spotkałem w zyciu ludzi, niestety zdecydowana wiekszość, którym sie nie chce uczciwie pracować, tylko szukują sposobności do okradzenia państwa i niestety nie mam tolerancji dla takich. A mówię tu o ludziach, którzy widza "biznes" w postaci wyłudzania odszkodowań za byle bzdurę. Działaja oni na zasadzie "kalego" Jak kali ukradnie to dobrze i tak ma być, ale jak kalemu coś ktoś buchnie to wielki krzyk. myślę, że przelatujące nad Lublinem 2 - 3 razy w tygodniu samoloty, nie sa problemem i szukamy tutaj dziury w całym. Lotnisko na pewno doda rangi Lublinowi, bo jak na razie w świecie się z nas śmieją. dziwnym trafem jakoś nie przeszkadza nam fakt, że elity w lublinie ogrzewają swoje pałace śmieciami trując przez to miasto i jest to zdecydowanie bardziej niebezpieczne niż przelatujący samolot. Ja jako przedsiebiorca widze potencjał w lotnisku. Dla mnie wiekszy rynek zbytu - dla ludzi stabilna praca. więc nie mów mi, że nie patrze trzeźwo na życie. Trzeba jeszcze umieć spojrzeć w przyszłośc i z innej pespektywy z czym Ty z kolei masz problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chce do Bologni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...