Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

24 listopada 2011 r.
18:46
Edytuj ten wpis

Dokąd polecimy z lotniska w Świdniku? Na pewno do Anglii, Niemiec i Włoch

143 73 A A
Wizz Air to jedna z największych niskokosztowych linii lotniczych w Polsce i Europie Środkowo-<br />
Wscho
Wizz Air to jedna z największych niskokosztowych linii lotniczych w Polsce i Europie Środkowo-
Wscho

Wizz Air jest najpoważniejszym kandydatem do obsługi tanich lotów ze Świdnika. Port Lotniczy Lublin ustala z przewoźnikiem sieć planowanych połączeń z Europą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O tym, że przedstawiciele firmy Wizz Air przyjechali do Lublina na rozmowy z Portem Lotniczym Lublin, pisaliśmy pod koniec ubiegłego tygodnia.

Dziś już wiadomo, że to właśnie Wizz Air jest najpoważniejszym kandydatem do obsługi tanich lotów ze Świdnika. W tej chwili rozmowy są na etapie uzgadniania sieci połączeń, które przewoźnik miałby uruchomić.

– Przygotowujemy listę najbardziej pożądanych kierunków, w oparciu o którą razem z Wizz Air stworzymy siatkę połączeń – mówi osoba związana z PLL.

Jakie porty na pewno znajdą się na liście? Pewne są połączenia z Wielką Brytanią, Niemcami i Włochami. – To będą duże lotniska, które umożliwią dalsze połączenia ze światem – wyjaśnia Piotr Jankowski, rzecznik PLL.

Dowiedzieliśmy się, że rozmowy dotyczą też m.in. Paryża, Dublina, Tel-Awiwu, Lwowa. Kierunki nie są przypadkowe, port bazuje na badaniach, które dla spółki przeprowadził instytut MilwardBrown SMG/KRC. Ankieterzy przepytali 400 mieszkańców woj. lubelskiego podróżujących w ostatnim roku samolotem.

Okazało się, że najwięcej osób latało do Londynu (14,8 proc.), potem był Nowy Jork (3,8 proc.), Rzym (3,5 proc.), Dublin (3,3, proc.). Ale na liście najczęściej wybieranych przez mieszkańców Lubelskiego połączeń jest też lotnisko w Tel-Awiwie, Mediolanie, Paryżu. Lubelscy biznesmeni dodatkowo latają do Frankfurtu, Barcelony i Monachium.

Wizz Air obsługuje z Polski wszystkie te kierunki. Na przykład z lotniska w Katowicach polecimy do Paryża, Rzymu, Barcelony, Oslo, ale też do Kijowa i Bourgas. Airbusami A320 należącymi do przewoźnika odlecimy też z lotniska w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. W każdym z tych portów Wizz Air oferuje kilkanaście połączeń.

Jak duża będzie sieć połączeń ze Świdnika? Strony uzgodniły, że do czasu podpisania umowy nie będą zdradzać szczegółów. – Proszę o cierpliwość, wszystko będzie jasne już wiosną. Natomiast teraz, na etapie negocjacji, nie możemy niczego ujawniać – mówi Jankowski.

Spytaliśmy w centrali firmy w Budapeszcie o rozmowy z Portem Lotniczym Lublin. "Rzecznik prasowy Wizz Air ze względów biznesowych jest zmuszony odmówić odpowiedzi”.

Komentarze 73

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Piotrek / 22 maja 2012 o 21:21
0
ja chce Doncaster!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
karolina / 7 maja 2012 o 16:20
0
Już się nie mogę doczekać tego prawdziwie "naszego" lotniska . Dla mnie byle Londyn i Frankfurt.
Avatar
do debuli z lubelszczyzny / 6 maja 2012 o 18:31
0
Bando zdeb***ałych lubelskich prostaków !, kogo obchodzą wasze oczekiwania gdzie wy chcecie latać, połączenia z waszymi "pracodawcami" od zmywaka nikogo nie interesują, to nie jest lotnisko tylko lądowisko po środku zaoranej wsi, popatrzcie sobie na mapę OTL Express, widać gdzie się kończy Polska i gdzie opłaca się latać, na wschód tylko do Wawy i wcale się nie dziwie, będziecie latać do Izraela z Żydami się integrować .
Avatar
marcin / 6 maja 2012 o 18:25
0
glasgow-prestwick
Avatar
tomel / 5 maja 2012 o 14:34
0
polecalbym Edinburgh - Swidnik. Bardzo duzo osob z lubelskiego zamieszkuje tereny Szkocji lub płn Anglii, ewentualnie Prestwick.byloby to dobre dla ludzi z woj. lubelskiego jak rowniez z sasiednich wojewodztw. Warszawa pod każdym wzgledem dobija, to dojazdami, to z kolei samym dotarciem do celu,czyli w tym przypadku do DOMU.
Avatar
Sylwia / 5 marca 2012 o 22:54
0
ja chce do OSLO
Avatar
NNN / 5 marca 2012 o 10:47
0
ŚWIDNIK - FRANKFURT
Avatar
ja / 1 marca 2012 o 19:24
0
[quote name='rs' timestamp='1322202004' post='562668']
jankowski?? A co masz do powiedzenia mieszkańcom, których ograbiliście z ich własności?? Jak mają żyć Ci, którym fundujecie hałas i smród spalin, zamiast godnego życia?? Może się wypowiesz w tej kwestii?? Myślicie o stosownych odszkodowaniach, czy raczej o wyniszczeniu podobnie jak z susłem??. Przypomnę, że populacja z okpło 10 tyś. zmalała do kilkudziesięciu sztuk.
[/quote]

No cóż w Polsce trtzeba "ograbić" żeby coś wybudować. Przecież nikt nie powie ok sprzedam wam po cenie rynkowej i budujcie lotnisko, drogę czy coś. Gdyby nie można było przymusowo wysiedlać itd. to nie było by którędy jeździć. Tobie nie pasują samoloty które pochałasują Ci przez kilka chwil w tygodniu (spalin nawet nie poczujesz). Polecam pojechać na aleję Krakowską w Warszawie. Między progami pasa jest Instytut lotnictwa, EDC, EADS i kilka innych firm. Ludzie tam pracują normalnie przez kilka godzin dziennie. Nie martw się nie będziesz mieskzał tak blisko pasa. A operacji tygodniowo będzie mniej niż tam jest przez te 8 godzin. Jak Ci łącznie samoloty pohałasują troszkę przez 5 minuty (łącznie) tygodniowo to nic Ci się nie stanie. A sądzę nawet że będziesz miał mniejszy hałas niż ludzie mieszkający przy torach.

Co do susłów to o ile pamiętam wyginęły przed rozpoczęciem budowy i... lotnisko zostało przeniesione ze względu na nie.

Piszesz bzdury bo nie udało Ci się wyciągnąć więcej za ziemie. A pewnie dostałeś i tak więcej niż byś dostał sprzedając po cenach rynkowych.
[quote name='rs' timestamp='1322202004' post='562668']
jankowski?? A co masz do powiedzenia mieszkańcom, których ograbiliście z ich własności?? Jak mają żyć Ci, którym fundujecie hałas i smród spalin, zamiast godnego życia?? Może się wypowiesz w tej kwestii?? Myślicie o stosownych odszkodowaniach, czy raczej o wyniszczeniu podobnie jak z susłem??. Przypomnę, że populacja z okpło 10 tyś. zmalała do kilkudziesięciu sztuk.
[/quote]

No cóż w Polsce trtzeba "ograbić" żeby coś wybudować. P... rozwiń
Avatar
grot@spoko.pl / 25 lutego 2012 o 07:05
0
[quote name='Nabuchodonozor' timestamp='1322207956' post='562873']
...ale wy głupi jesteście. Każde rozwijające się miasto powinno mieć lotnisko. I ma. W Lublinie robią lotnisko, to jakiemuś palantowi przeszkadza, że będzie smród. Jaki smród, człowieku, nad moim blokiem co 3 minuty samolot podchodzi do lądowania, smrodu nie ma, jest raczej hałas - i tak mniejszy niż przy torach. Dzięki temu lotnisku może ktoś zobaczy wasze wiochy i trochę kasy zostawi....może tak pomyślcie.
Świdnik - metropolia....do niedawna furmanki jeździły, a temu smród przeszkadza....
[/quote]
Po 1. Kasę to zabiorą pracownicy z Warszawy a my to będziemy robolami za grosze.
2. A na wiochach żyją ludzie co uczciwie pracują i tak jak ty glodni nie chodzą stuknij się w pierś i pomyśl za co bierzesz kasę .
[quote name='Nabuchodonozor' timestamp='1322207956' post='562873']
...ale wy głupi jesteście. Każde rozwijające się miasto powinno mieć lotnisko. I ma. W Lublinie robią lotnisko, to jakiemuś palantowi przeszkadza, że będzie smród. Jaki smród, człowieku, nad moim blokiem co 3 minuty samolot podchodzi do lądowania, smrodu nie ma, jest raczej hałas - i tak mniejszy niż przy torach. Dzięki temu lotnisku może ktoś zobaczy wasze wiochy i trochę kasy zostawi....może tak pomyślcie.
Świdnik - metropolia....do nieda... rozwiń
Avatar
jon / 24 lutego 2012 o 12:34
0
[quote name='Bozorg' timestamp='1329517956' post='598645']
Jezeli chodzi o low costy 'tradycyjnie' obecne w PL (Ryan , Wizzair) to dobrze byloby zeby latały do Brukseli (Charleroi), w koncu to stolica UE, co generuje dodatkowy ruch i korzysci dla regionu, ewentualnie Eindhoven.

Chętnie też latałbym na Ukraine, ale na to nie ma co liczyc, bo tam z tanich linii lata tylko Wizzair, ktory raczej będzie latał z Kijowa do Modlina.

Z low costow jeszcze idealnie byloby zeby zaczal latac EasyJet.

Musi byc jakies dobre polaczenie z niezbyt odleglym hubem. Tutaj Lufthansa moze zaskoczyc tworzac polaczenie z Berlin Brandenburg zamiast Frankfurtu i Monachium.

Ciekawym kierunkiem byłaby Ryga, ale tylko Air Baltic'iem. Ta linia ma duzo samolotow i niezle opcje przesiadki do Skandynawii i Bylego ZSRR.

Na 100% beda polaczenia krajowe do Wroclawia, Gdanska, moze Poznania i Katowic. Jezeli nie Eurolot to OLT Express na pewno sie skusi.
[/quote]

na 100 % !
2 razy dziennie ,zwłaszcza do Wroclawia, Gdanska, Poznania i Katowic
[quote name='Bozorg' timestamp='1329517956' post='598645']
Jezeli chodzi o low costy 'tradycyjnie' obecne w PL (Ryan , Wizzair) to dobrze byloby zeby latały do Brukseli (Charleroi), w koncu to stolica UE, co generuje dodatkowy ruch i korzysci dla regionu, ewentualnie Eindhoven.

Chętnie też latałbym na Ukraine, ale na to nie ma co liczyc, bo tam z tanich linii lata tylko Wizzair, ktory raczej będzie latał z Kijowa do Modlina.

Z low costow jeszcze idealnie byloby zeby zaczal lat... rozwiń
Avatar
Piotrek / 22 maja 2012 o 21:21
0
ja chce Doncaster!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
karolina / 7 maja 2012 o 16:20
0
Już się nie mogę doczekać tego prawdziwie "naszego" lotniska . Dla mnie byle Londyn i Frankfurt.
Avatar
do debuli z lubelszczyzny / 6 maja 2012 o 18:31
0
Bando zdeb***ałych lubelskich prostaków !, kogo obchodzą wasze oczekiwania gdzie wy chcecie latać, połączenia z waszymi "pracodawcami" od zmywaka nikogo nie interesują, to nie jest lotnisko tylko lądowisko po środku zaoranej wsi, popatrzcie sobie na mapę OTL Express, widać gdzie się kończy Polska i gdzie opłaca się latać, na wschód tylko do Wawy i wcale się nie dziwie, będziecie latać do Izraela z Żydami się integrować .
Avatar
marcin / 6 maja 2012 o 18:25
0
glasgow-prestwick
Avatar
tomel / 5 maja 2012 o 14:34
0
polecalbym Edinburgh - Swidnik. Bardzo duzo osob z lubelskiego zamieszkuje tereny Szkocji lub płn Anglii, ewentualnie Prestwick.byloby to dobre dla ludzi z woj. lubelskiego jak rowniez z sasiednich wojewodztw. Warszawa pod każdym wzgledem dobija, to dojazdami, to z kolei samym dotarciem do celu,czyli w tym przypadku do DOMU.
Avatar
Sylwia / 5 marca 2012 o 22:54
0
ja chce do OSLO
Avatar
NNN / 5 marca 2012 o 10:47
0
ŚWIDNIK - FRANKFURT
Avatar
ja / 1 marca 2012 o 19:24
0
[quote name='rs' timestamp='1322202004' post='562668']
jankowski?? A co masz do powiedzenia mieszkańcom, których ograbiliście z ich własności?? Jak mają żyć Ci, którym fundujecie hałas i smród spalin, zamiast godnego życia?? Może się wypowiesz w tej kwestii?? Myślicie o stosownych odszkodowaniach, czy raczej o wyniszczeniu podobnie jak z susłem??. Przypomnę, że populacja z okpło 10 tyś. zmalała do kilkudziesięciu sztuk.
[/quote]

No cóż w Polsce trtzeba "ograbić" żeby coś wybudować. Przecież nikt nie powie ok sprzedam wam po cenie rynkowej i budujcie lotnisko, drogę czy coś. Gdyby nie można było przymusowo wysiedlać itd. to nie było by którędy jeździć. Tobie nie pasują samoloty które pochałasują Ci przez kilka chwil w tygodniu (spalin nawet nie poczujesz). Polecam pojechać na aleję Krakowską w Warszawie. Między progami pasa jest Instytut lotnictwa, EDC, EADS i kilka innych firm. Ludzie tam pracują normalnie przez kilka godzin dziennie. Nie martw się nie będziesz mieskzał tak blisko pasa. A operacji tygodniowo będzie mniej niż tam jest przez te 8 godzin. Jak Ci łącznie samoloty pohałasują troszkę przez 5 minuty (łącznie) tygodniowo to nic Ci się nie stanie. A sądzę nawet że będziesz miał mniejszy hałas niż ludzie mieszkający przy torach.

Co do susłów to o ile pamiętam wyginęły przed rozpoczęciem budowy i... lotnisko zostało przeniesione ze względu na nie.

Piszesz bzdury bo nie udało Ci się wyciągnąć więcej za ziemie. A pewnie dostałeś i tak więcej niż byś dostał sprzedając po cenach rynkowych.
[quote name='rs' timestamp='1322202004' post='562668']
jankowski?? A co masz do powiedzenia mieszkańcom, których ograbiliście z ich własności?? Jak mają żyć Ci, którym fundujecie hałas i smród spalin, zamiast godnego życia?? Może się wypowiesz w tej kwestii?? Myślicie o stosownych odszkodowaniach, czy raczej o wyniszczeniu podobnie jak z susłem??. Przypomnę, że populacja z okpło 10 tyś. zmalała do kilkudziesięciu sztuk.
[/quote]

No cóż w Polsce trtzeba "ograbić" żeby coś wybudować. P... rozwiń
Avatar
grot@spoko.pl / 25 lutego 2012 o 07:05
0
[quote name='Nabuchodonozor' timestamp='1322207956' post='562873']
...ale wy głupi jesteście. Każde rozwijające się miasto powinno mieć lotnisko. I ma. W Lublinie robią lotnisko, to jakiemuś palantowi przeszkadza, że będzie smród. Jaki smród, człowieku, nad moim blokiem co 3 minuty samolot podchodzi do lądowania, smrodu nie ma, jest raczej hałas - i tak mniejszy niż przy torach. Dzięki temu lotnisku może ktoś zobaczy wasze wiochy i trochę kasy zostawi....może tak pomyślcie.
Świdnik - metropolia....do niedawna furmanki jeździły, a temu smród przeszkadza....
[/quote]
Po 1. Kasę to zabiorą pracownicy z Warszawy a my to będziemy robolami za grosze.
2. A na wiochach żyją ludzie co uczciwie pracują i tak jak ty glodni nie chodzą stuknij się w pierś i pomyśl za co bierzesz kasę .
[quote name='Nabuchodonozor' timestamp='1322207956' post='562873']
...ale wy głupi jesteście. Każde rozwijające się miasto powinno mieć lotnisko. I ma. W Lublinie robią lotnisko, to jakiemuś palantowi przeszkadza, że będzie smród. Jaki smród, człowieku, nad moim blokiem co 3 minuty samolot podchodzi do lądowania, smrodu nie ma, jest raczej hałas - i tak mniejszy niż przy torach. Dzięki temu lotnisku może ktoś zobaczy wasze wiochy i trochę kasy zostawi....może tak pomyślcie.
Świdnik - metropolia....do nieda... rozwiń
Avatar
jon / 24 lutego 2012 o 12:34
0
[quote name='Bozorg' timestamp='1329517956' post='598645']
Jezeli chodzi o low costy 'tradycyjnie' obecne w PL (Ryan , Wizzair) to dobrze byloby zeby latały do Brukseli (Charleroi), w koncu to stolica UE, co generuje dodatkowy ruch i korzysci dla regionu, ewentualnie Eindhoven.

Chętnie też latałbym na Ukraine, ale na to nie ma co liczyc, bo tam z tanich linii lata tylko Wizzair, ktory raczej będzie latał z Kijowa do Modlina.

Z low costow jeszcze idealnie byloby zeby zaczal latac EasyJet.

Musi byc jakies dobre polaczenie z niezbyt odleglym hubem. Tutaj Lufthansa moze zaskoczyc tworzac polaczenie z Berlin Brandenburg zamiast Frankfurtu i Monachium.

Ciekawym kierunkiem byłaby Ryga, ale tylko Air Baltic'iem. Ta linia ma duzo samolotow i niezle opcje przesiadki do Skandynawii i Bylego ZSRR.

Na 100% beda polaczenia krajowe do Wroclawia, Gdanska, moze Poznania i Katowic. Jezeli nie Eurolot to OLT Express na pewno sie skusi.
[/quote]

na 100 % !
2 razy dziennie ,zwłaszcza do Wroclawia, Gdanska, Poznania i Katowic
[quote name='Bozorg' timestamp='1329517956' post='598645']
Jezeli chodzi o low costy 'tradycyjnie' obecne w PL (Ryan , Wizzair) to dobrze byloby zeby latały do Brukseli (Charleroi), w koncu to stolica UE, co generuje dodatkowy ruch i korzysci dla regionu, ewentualnie Eindhoven.

Chętnie też latałbym na Ukraine, ale na to nie ma co liczyc, bo tam z tanich linii lata tylko Wizzair, ktory raczej będzie latał z Kijowa do Modlina.

Z low costow jeszcze idealnie byloby zeby zaczal lat... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 73

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 64 8

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 1

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 12 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!