Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Życzę wam jak najwięcej takich placów.Wtedy docenicie "radość" swoich (niewychowywanych) pociech w dzień a złotej młodzieży w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce to i śmiech dziecka rani uszy nobliwym paniom. A najlepiej zorganizować obozy dla krzyczących bawiących się dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać plac i pierdolnąć pomnik smoleński z krzyżem. Dzieci nie maja sie gdzie bawić i pijanych debili szczuć policją kurwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze pani piesek nie ma gdzie sra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie w mieście jedna taka dzwoniła na policję że dzieci grają w piłkę pod blokiem , nawet na 4 letnie dzieci dzwoniła, dodam że dzieci nie hałasowały, policja w końcu się wkurzyła , pani powiedziała że jej mandat wlepią a dzieciom pozwoliła grać :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mine we dziennik wschodni pisze o takich rzeczach, a kiedy ja pisalem do nich prosba o podjecie tematu takiego ze na Hajdowie, Żuk wydal zgode na to zeby zainstalować otaczarke do prdukcji mas bitumicznych, 100m od domow w ktorych tez mieszkaja rodziny z dziecmi to temat pozostal bez odpowiedzi. A taka otaczarka halasuje nadyraznsilniej od biednych dzieciaczkow. I zadna instytutcja sie tym skutecznie nie chce zajac. Bo po co...biznes sie liczy a nie ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam, stara baba - pewnie panna -  która nie może się modlić w ciszy i wydziwia... Całe życie toto samo siedziało i teraz każdy kwik dziecka ją drażni. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać plac i pier***nąć pomnik smoleński z krzyżem. Dzieci nie maja sie gdzie bawić i pijanych debili szczuć policją ku***.   W Puławach jebnęli pomnik Popiełuszki tam, gdzie kiedyś był taki fajny samolot. A obok jest kościół i duży kościelny plac. Czemu tam nie rąbneli pomnika. Samolot im przeszkadzał. Dzieciakowi bym pokazał to by sie cieszył, a teraz co mam pokazać - popiełuszkę? Nie no.... ku***, ale skostaniały kraj... zobaczcie na e-pulawy.pl/konkurs-rozstrzygniety-2/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a pani zapewne sama jako dziecko bawiła się 2 km od domu poza miejscem zamieszkania,aby sąsiedzi zapewne zażywali tak cennego świętego spokoju. Oczywiście przez ok. 2 godziny zabawy napewno nie wydała żadnego okrzyku radości jak to dziecko. Co za ludzie ? Spędzajmy dzieci w jedno miejsce, najlepiej poza miastem. Starsi nie byli dziećmi. Będą napewno odpoczywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Zaorać plac i pier***nąć pomnik smoleński z krzyżem. Dzieci nie maja sie gdzie bawić i pijanych debili szczuć policją ku***.   W Puławach jebnęli pomnik Popiełuszki tam, gdzie kiedyś był taki fajny samolot. A obok jest kościół i duży kościelny plac. Czemu tam nie rąbneli pomnika. Samolot im przeszkadzał. Dzieciakowi bym pokazał to by sie cieszył, a teraz co mam pokazać - popiełuszkę? Nie no.... ku***, ale skostaniały kraj... zobaczcie na e-pulawy.pl/konkurs-rozstrzygniety-2/  
aleś się spiął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazwyczaj ci obrońcy placów mają okna na stronę odwrotną niż place i im to nie przeszkadza, gdyby mieli plac pod oknem może by rozumieli co się do nich mówi, a tak....beton, grochem o ścianę....dzieci na plac komuś pod okna, a w domku cisza, telewizorek i odpoczynek, reszta niech się martwi i użera z cudzymi dziećmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać plac i pier***nąć pomnik smoleński z krzyżem. Dzieci nie maja sie gdzie bawić i pijanych debili szczuć policją ku***.
BUCU !!!!  tęcze,tęcze,niech się przyzwyczajają,he,he,he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani była zapewne nauczona przez rodziców, że nie jest sama na posesji, że są ludzie starsi, chorzy, zmęczeni darcie brzydko mówiąc ryja bez potrzeby jest chamskie i świadczy o braku kultury. Uczyć dzieci kultury i współżycia społecznego i poszanowania innych współmieszkańców, a nie bezmyślnie na place wypychać! Plac ci dziecka nie wychowa, potem chodzi taki bezmózg i maluje po blokach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Zaorać plac i pier***nąć pomnik smoleński z krzyżem. Dzieci nie maja sie gdzie bawić i pijanych debili szczuć policją ku***.   W Puławach jebnęli pomnik Popiełuszki tam, gdzie kiedyś był taki fajny samolot. A obok jest kościół i duży kościelny plac. Czemu tam nie rąbneli pomnika. Samolot im przeszkadzał. Dzieciakowi bym pokazał to by sie cieszył, a teraz co mam pokazać - popiełuszkę? Nie no.... ku***, ale skostaniały kraj... zobaczcie na e-pulawy.pl/konkurs-rozstrzygniety-2/  
BUCU  !!!  bo samolot był soviecki !!  jaki premier taki kraj,a POmniki muszą być,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tego jest plac zabaw, żeby dzieci miały gdzie krzyczeć i wyszaleć się. A zagrożeniem dla zdrowia psychicznego jest samo mieszkanie w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zapomnial wol jak cieleciem byl.Dzieci zawsze krzyczaly i beda krzyczec to jest natura.Niewiem jak to ma wygladac zeby dziecko poszlo na plac zabaw i szeptalo?? To jest jakas porazka dydaktyczna.Nie mam zamiaru podpisywac zadnego protestu dotyczacego placu zabaw bo nastepny bedzie za dwa lata kiedy dziecko bedzie juz chodzic do sszkoly.Szkoda czasu na grymasy.Niech dzieci maja jeszcze troche dziecinstwa bo niedlugo nawet glosu nie bedzie im mozna zabierac na ich placu zabaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego problemu nie zrozumią ludzie którzy nie mają małych dzieci, nei mają placu zabaw pod oknem i studenckiej stancji nad sobą! Aż do domu nie chce się wracać. Tylko dlaczego ten dom kosztuje mnie 330 tys zł wraz z odsetkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy starszym osobom przeszkadzają a śmieci na cmetarzu już nie. Przykładme jest choćby cmetarz w Biskupicach gm. Trawniki na którym zalegają hałdy śmieci. W takim razie na co ksiądz wydaje pieniądze?? Zamiast zajmować się takimi błachymi tematami (dzieci bawią się w dzień a nie w czasie ciszy nocnej) zajeli byście się tym tematem, zanim od tych śmieci będzie jakaś epidemia. Myslę że ten temat też by wzbudził emocje szczególnie u osób starszych :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkanką Świdnika i też mamy plac zabaw koło samego bloku i dużo większy plac zabaw i przychodzi tam bardzo dużo dzieci słychać dzieci  jak się bawią  krzyczą biegają  i jakoś nikt się nie skarży na hałas bo ludzie rozumieją to że dzieci też potrzebują miejsca gdzie będą mogły się bawić wyszumieć uważam że ludzie czasem się zachowują jak nigdy swoich dzieci nie mieli albo sami nie byli mali.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawę nie normalna sytuacja. Przecież dzieci muszą mieć, gdzie się bawić. Ja znalazłam wyjście z takich sytuacji i polecam każdemu, jesli ktoś ma ogród. Trzeba postawić własny plac zabaw, na przykład coś takiego: http://spil.pl/ Moje dzieci mają i bawią się wspaniale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...