Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jacek Sobczak: To lotnisko wymaga odwagi

Utworzony przez DD, 15 września 2009 r. o 15:31 Powrót do artykułu
Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Czy to jest artykuł problemowy, czy relacja z posiedzenia, czy co? Ni pies, ni wydra. Niczego konkretnego z tego tekstu nie można się dowiedzieć. A jakie jest stanowisko redakcji? Czy tytuł - wypowiedź p. Sobczaka - jest traktowany ironicznie, czy serio? Więcej werwy, panowie, więcej informacji, więcej mięsa w tym tekście! To nie piaskownica, dorośli ludzie Was czytają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DD napisał:
Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Czy to jest artykuł problemowy, czy relacja z posiedzenia, czy co? Ni pies, ni wydra. Niczego konkretnego z tego tekstu nie można się dowiedzieć. A jakie jest stanowisko redakcji? Czy tytuł - wypowiedź p. Sobczaka - jest traktowany ironicznie, czy serio? Więcej werwy, panowie, więcej informacji, więcej mięsa w tym tekście! To nie piaskownica, dorośli ludzie Was czytają!
Link do właściwego materiału masz pod artykułem. Temat artykułu jest albo prowokacją albo tworzył go ktoś na kacu gigancie bo od dwóch z górą lat internauci o niczym innym nie piszą w kontekście "bułki z masłem" w budowie PLL. Pojawiło się co prawda kilka "newsów" - o właścicielu nieruchomości który wogóle nie chce rozmawiać na temat wywłaszczenia, o zamiarze zastąpienia saperów "prywatną" wyspecjalizowaną w rozminowywaniu firmą(pewnie podpalą las jak kiedyś Kargul pole), o planach zamknięcia na czas budowy drogi na Mełgiew i krwi, pocie i łzach(ciekawe kto te ofiary poniesie?) Najciekawszy jest jednak wątek o terroryźmie "Wcześniej powiedziałem, że nastąpi to 3 maja tego roku, chociaż tym terminem głownie chciałem terroryzować. Wiedziałem, że jest on nierealny – przyznał z rozbrajającą szczerością Sobczak" - tym gościem natychmiast powinne się zająć albo grupy antyterrorystyczne albo prokurator a w najlepszym przypadku NIK(co poza terroryzowaniem terminami było podstawą do wypłacenia z publicznych pieniędzy dla zarządu "lotniska w budowie" działającego bez formalnej zgody na jego budowę? Pomyśleć, że to co saperom miałoby zająć dwa lata lokalny "terrorysta" zamierza zrobić w góra dwa tygodnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? a co maja wspólnego skrzynie z amunicją a wycinka lasu ??? Tytuł ARCY.... jest zastrzeżony i co to znaczy "arcytrudna transakcja do której będzie potrzebny negocjator" kto z kim i do czego ??? i jakie problemy. Jeśli cos piszemy to piszmy z głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NEGOCJATOR TEŻ CHCE ZAROBIĆ,NIE MA TO JAK RODZINKA,sory za capsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W języku polskim nie ma wystarczająco obraźliwych słów, aby odpowiednio ocenić tego gościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...