Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tragedia ten soboń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mr. Soboń I moher Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aborcja to morderstwo! Kropka.
taką teorię można przyjąć!!! ale co zrobilismy żeby ratować setki dzieci wylawianych z oceanu? nic, o tym robmy wystawy i pokazujmy naszym dzieciom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się co "Obrońcy Życia" zrobili dla rodzących ? NiC !!! Akcja rodzić po ludzku została wymyślona przez feministki . Zamiast walczyć by w naszym regionie poród bez bólu był dla każdej kobiety to ci idioci obrazki nieboszczyków wyklejają . Pytam się ile dzieci zamordowaliście by powstała ta wystawa ?! Ile autor dostał za to kasy i ile kosztuje ta wystawa i kto dostał za nią pieniądze ?! Osoby za tą wystawą mają krew tych dzieci na rękach !
  A Ty co zrobiłeś dla grup które opisujesz?   Nikt nie broni Ci być aktywistą i występować w ich interesie. Proszę bardzo. Czekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota ludzka nie zna granic .Zakazane do lat 16 winno być a wystawa w sali katechetycznej dla dorosłych a nie w miejscu publicznym . Ludzie opamiętania trochę i rozsądku . Nikt wam tego nioe pochwali .
  Wręcz odwrotnie - pochwalam pokazywanie prawdy. Bez retuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że ta wystawa stanęła w Świdniku i to w centrum miasta! Po wielkim oburzeniu, jakie wywołuje, widać, że temat gryzie niejedno sumienie. Szkodliwość dla dzieci? Absurd. Dzieci do 3 roku życia uczą się reakcji i postrzegania świata od rodzica. A większym już można coś wytłumaczyć - niech rodzice wezmą się za wychowanie, a nie zostawiają dzieci przed telewizorem, gdzie są sceny i filmy straszniejsze niż to, co jest na plakatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bardzo zacna inicjatywa naszych "włodarzy"! Pomaga mi to w edukowaniu własnych dzieci! Z radością ich informuję , że w wyniku działań Kościoła i tzw. księży malutkie dzieciatka są maltretowane, mordowane i ćwiartowane! Taka nauka pozostanie im w pamięci na zawsze. Dzisiaj w przedszkolu mój syn uświadamiał swoich rówieśników ... Gwarantuje mi to w pewnym sensie ochronne przed zbliżaniem się do zagrażającego dzieciom pedofila... A w tej grupie zawodowej jest ich zdecydowana nadreprezentacja ... Oby więcej tego rodzaju "pejzaży" i pomysłowości rodziców umiejących przekuć to na zdrowy stosunek do Kościoła i kleru ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu dzieciom zaszkodziła ta wystawa? Bo aborcja zabija setki dzieci dziennie na całym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś żart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bardzo zacna inicjatywa naszych "włodarzy"! Pomaga mi to w edukowaniu własnych dzieci! Z radością ich informuję , że w wyniku działań Kościoła i tzw. księży malutkie dzieciatka są maltretowane, mordowane i ćwiartowane! Taka nauka pozostanie im w pamięci na zawsze. Dzisiaj w przedszkolu mój syn uświadamiał swoich rówieśników ... Gwarantuje mi to w pewnym sensie ochronne przed zbliżaniem się do zagrażającego dzieciom pedofila... A w tej grupie zawodowej jest ich zdecydowana nadreprezentacja ... Oby więcej tego rodzaju "pejzaży" i pomysłowości rodziców umiejących przekuć to na zdrowy stosunek do Kościoła i kleru ...
  To dezinformacja, a nie edukacja. Nie dorosłeś do bycia ojcem/matką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KPINA z łudzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka wystawa jest potrzebna. Otwiera oczy lewakom, że to nie 'zabieg', a rozrywanie po kawałku małej istoty ludzkiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na mnie to nie robi wrażenia nie macją się czym zając lokalni włodarze i ich polecznicy z podwórka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie ma żadnego powodu abyśmy w Świdniku takiej wystawy w obronie życia nie pokazywali." w jaki sposób ta wystawa broni życia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli o prawie do narodzin ma stanowić status materialny matki i ojca? To może jeszcze widełki podaj, w dolarach najlepiej.
Czytaj ze zrozumieniem. Taką decyzję powinna podejmować kobieta. Każdy przypadek jest indywidualny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czym polega kontrowersyjność? Przecież tak wyglądają rozczłonkowane płody. A czy parada pedałów i innych zboczeńców już kontrowersyjna nie jest, skoro się je organizuje bez mrugnięcia okiem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jakiemus rodzicowi sie to niepodoba to niech nie prowadza tamtedy dzieci, a co do starszych np 13 latkow to jestem przekonana ze nie takie obrazki obladaja w internecie:-) nawet naszych wladz:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla fundacji! Tak wygląda aborcja. To żadna "decyzja kobiety", a mordowanie człowieka, dobrze, że ktoś to pokazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej postawic reklame jakiegos browara albo stanikow, to sie synkowi bedzie podobalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi sie niepodobaja jechowcy na ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...