Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kopali go jak worek

Utworzony przez henryk szczepanski, 7 grudnia 2007 r. o 06:38 Powrót do artykułu
Typowe zachowanie policji znaczy się NORMA!!! Bezkarność tych strózy prawa przekracza już wszelkie normy moralne, społeczne i prawne!!! Tylko dla tego, że zawsze sądy przyznają racę tym obrońcom prawa!!! Coś chyba jest nie tak z tym PRAWEM w Polsce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo widze na zdjeciu?Dawno nie widzianego Toska.To był kiedyś mechanik i blacharz jakich mało na naszym terenie.Cos ty z siebie zrobił-BEZDOMNY????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Kogo widze na zdjeciu?Dawno nie widzianego Toska.To był kiedyś mechanik i blacharz jakich mało na naszym terenie.Cos ty z siebie zrobił-BEZDOMNY????
To nie chodzi chyba o to co zrobił, bo to może dotknąć każdego z nas, chyba raczej co zrobili policjanci-deb***e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sajrus wracaj między słupki bo Avia potrzebuje łapacza piłek z doświadczeniem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam sie z Henrykiem! O takich ekscesach policjantów jest głośno na cała Polskę i przez to zdaja się być normą. Niestety kiedy policjant zostaje pomówiony i wyrzucają go z pracy bo nie potrafi dowieść swojej niewinności a prokuratura bardziej ufa bezdomnemu zapijaczonem trolowi (nie mówie teraz o tym pobitym facecie) niż policjantowi to nikt o tym nie słyszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nickodem ty policyjne ścierwo jestes to na h** sie wypowiadasz! zeby tak ciebie kiedys je***e psy skatowały! (ale kolegi przeciez nie ruszą!) sam nieraz byłem pobity przez psy (tzn. dwa razy i trzy razy zastraszany pobiciem) i ZA KAZDYM RAZEM BEZPODSTAWNIE... dwa razy za to ze uspokojałem kolege (inaczej On by dostał od nich gorzej), raz za ucieczke (ale juz duzo pozniej po tym jak mnie złapali)... co Ty w ogole wiesz o psach.... POLICJA I ZŁODZIEJE TO JEDNA BANDA HWDP je***YM KATOM!!!! ale ty przeciez jestes oobjety programem ochrony swiadkow, hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nickodem napisał:
Nie zgadzam sie z Henrykiem! O takich ekscesach policjantów jest głośno na cała Polskę i przez to zdaja się być normą. Niestety kiedy policjant zostaje pomówiony i wyrzucają go z pracy bo nie potrafi dowieść swojej niewinności a prokuratura bardziej ufa bezdomnemu zapijaczonem trolowi (nie mówie teraz o tym pobitym facecie) niż policjantowi to nikt o tym nie słyszy.
Szanowny nickodemie jakoś trudno mi uwierzyć w to, że na podstawie zeznań pijanego bezdomnego zwanego przez Ciebie trollem, wyrzucono policjanta z pracy!!! Przeszukałem sporo zasobów archiwalnych i nie udało mi się znaleźć nawet jednego artykułu na ten temat. Może więc podasz chociaż jeden przykład, gdzie sąd skazał policjanta na podstawie zeznań tzw. trolla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...