Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

6 grudnia 2007 r.
17:25
Edytuj ten wpis

Kopali go jak worek

0 7 A A

"Spie...” - powiedział policjant ze Świdnika do swych kolegów z pracy, którzy katowali na ulicy niepełnosprawnego mężczyznę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
I puścił ich wolno. Wszystko widział mieszkaniec pobliskiego bloku. Dzięki niemu sprawa wyszła na jaw.

Wczoraj w Sądzie Rejonowym w Lublinie zeznawał Jacek D. To główny świadek oskarżenia Ireneusza I. i Rafała S., byłych już policjantów ze Świdnika.
Nocą 30 maja obaj mężczyźni byli po służbie. Wracali z imprezy integracyjnej. Natknęli się na Antoniego Wróbla, niepełnosprawnego umysłowo mieszkańca Świdnika. Zaczęli go bić. Zmasakrowany Wróbel trafił do szpitala. Prokuratura oskarżyła Ireneusza I. i Rafała S. o pobicie. Zwierzchnicy wyrzucili ich z pracy.
Antoni Wróbel z pobicia nic nie pamięta. Na szczęście, dokładnie wszystko widział przez okno Jacek D. 30 maja nad ranem obudziły go krzyki za oknem. - Zobaczyłem, że dwóch mężczyzn bije trzeciego - opowiadał wczoraj w sądzie. - Kopali go jak worek.
Według Jacka D., bity człowiek prawdopodobnie był nieprzytomny. Nawet się nie zasłaniał przed uderzeniami. A ciosy były bardzo silne, bo aż odrzucały ciało ofiary. Krzyknął przez okno, żeby oprawcy przestali bić. Ci jednak tylko przenieśli bitego kilkanaście metrów i katowali go dalej.
Jacek D. zadzwonił po policję. Przyjechał patrol. Jeden z interweniujących policjantów podszedł do napastników. - Powiedział do nich spier..., bo ludzie dzwonią - relacjonował Jacek D. Zbulwersowany mieszkaniec Świdnika jeszcze raz zadzwonił do komendy. Powiedział, co myśli o takiej "interwencji”. - W jakim kraju my żyjemy! - wykrzyczał do słuchawki. Potem poszedł do komendanta ze skargą.
Śledztwo dotyczące zachowania się interweniującego policjanta prowadzi prokuratura w Radomiu. Kolejna rozprawa w procesie Ireneusza I. i Rafała S. została zaplanowana na styczeń.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
henryk szczepanski / 8 grudnia 2007 r. o 08:39
0
nickodem napisał:
Nie zgadzam sie z Henrykiem! O takich ekscesach policjantów jest głośno na cała Polskę i przez to zdaja się być normą. Niestety kiedy policjant zostaje pomówiony i wyrzucają go z pracy bo nie potrafi dowieść swojej niewinności a prokuratura bardziej ufa bezdomnemu zapijaczonem trolowi (nie mówie teraz o tym pobitym facecie) niż policjantowi to nikt o tym nie słyszy.

Szanowny nickodemie jakoś trudno mi uwierzyć w to, że na podstawie zeznań pijanego bezdomnego zwanego przez Ciebie trollem, wyrzucono policjanta z pracy!!! Przeszukałem sporo zasobów archiwalnych i nie udało mi się znaleźć nawet jednego artykułu na ten temat. Może więc podasz chociaż jeden przykład, gdzie sąd skazał policjanta na podstawie zeznań tzw. trolla.

Szanowny nickodemie jakoś trudno mi uwierzyć w to, że na podstawie zeznań pijanego bezdomnego zwanego przez Ciebie trollem, wyrzucono policjanta z pracy!!! Przeszukałem sporo zasobów archiwalnych i nie udało mi się znaleźć nawet jednego artykułu na ten temat. Może więc podasz chociaż jeden przykład, gdzie sąd skazał policjanta na podstawie zeznań tzw. trolla. rozwiń
Avatar
do nickodema gamonia / 7 grudnia 2007 r. o 18:15
0
nickodem ty policyjne ścierwo jestes to na h** sie wypowiadasz! zeby tak ciebie kiedys je***e psy skatowały! (ale kolegi przeciez nie ruszą!) sam nieraz byłem pobity przez psy (tzn. dwa razy i trzy razy zastraszany pobiciem) i ZA KAZDYM RAZEM BEZPODSTAWNIE... dwa razy za to ze uspokojałem kolege (inaczej On by dostał od nich gorzej), raz za ucieczke (ale juz duzo pozniej po tym jak mnie złapali)...
co Ty w ogole wiesz o psach.... POLICJA I ZŁODZIEJE TO JEDNA BANDA HWDP je***YM KATOM!!!!
ale ty przeciez jestes oobjety programem ochrony swiadkow, hehe...
nickodem ty policyjne ścierwo jestes to na h** sie wypowiadasz! zeby tak ciebie kiedys je***e psy skatowały! (ale kolegi przeciez nie ruszą!) sam nieraz byłem pobity przez psy (tzn. dwa razy i trzy razy zastraszany pobiciem) i ZA KAZDYM RAZEM BEZPODSTAWNIE... dwa razy za to ze uspokojałem kolege (inaczej On by dostał od nich gorzej), raz za ucieczke (ale juz duzo pozniej po tym jak mnie złapali)...
co Ty w ogole wiesz o psach.... POLICJA I ZŁODZIEJE TO JEDNA BANDA HWDP je***YM KATOM!!!!
ale ty przeciez... rozwiń
Avatar
nickodem / 7 grudnia 2007 r. o 12:27
0
Nie zgadzam sie z Henrykiem! O takich ekscesach policjantów jest głośno na cała Polskę i przez to zdaja się być normą. Niestety kiedy policjant zostaje pomówiony i wyrzucają go z pracy bo nie potrafi dowieść swojej niewinności a prokuratura bardziej ufa bezdomnemu zapijaczonem trolowi (nie mówie teraz o tym pobitym facecie) niż policjantowi to nikt o tym nie słyszy.
Avatar
Szmicma / 7 grudnia 2007 r. o 12:15
0
sajrus wracaj między słupki bo Avia potrzebuje łapacza piłek z doświadczeniem!!!
Avatar
henryk szczepanski / 7 grudnia 2007 r. o 09:36
0
Piotr napisał:
Kogo widze na zdjeciu?Dawno nie widzianego Toska.To był kiedyś mechanik i blacharz jakich mało na naszym terenie.Cos ty z siebie zrobił-BEZDOMNY????

To nie chodzi chyba o to co zrobił, bo to może dotknąć każdego z nas, chyba raczej co zrobili policjanci-deb***e.
Avatar
Piotr / 7 grudnia 2007 r. o 08:40
0
Kogo widze na zdjeciu?Dawno nie widzianego Toska.To był kiedyś mechanik i blacharz jakich mało na naszym terenie.Cos ty z siebie zrobił-BEZDOMNY????
Avatar
henryk szczepanski / 7 grudnia 2007 r. o 06:38
0
Typowe zachowanie policji znaczy się NORMA!!! Bezkarność tych strózy prawa przekracza już wszelkie normy moralne, społeczne i prawne!!! Tylko dla tego, że zawsze sądy przyznają racę tym obrońcom prawa!!! Coś chyba jest nie tak z tym PRAWEM w Polsce!!!
Avatar
henryk szczepanski / 8 grudnia 2007 r. o 08:39
0
nickodem napisał:
Nie zgadzam sie z Henrykiem! O takich ekscesach policjantów jest głośno na cała Polskę i przez to zdaja się być normą. Niestety kiedy policjant zostaje pomówiony i wyrzucają go z pracy bo nie potrafi dowieść swojej niewinności a prokuratura bardziej ufa bezdomnemu zapijaczonem trolowi (nie mówie teraz o tym pobitym facecie) niż policjantowi to nikt o tym nie słyszy.

Szanowny nickodemie jakoś trudno mi uwierzyć w to, że na podstawie zeznań pijanego bezdomnego zwanego przez Ciebie trollem, wyrzucono policjanta z pracy!!! Przeszukałem sporo zasobów archiwalnych i nie udało mi się znaleźć nawet jednego artykułu na ten temat. Może więc podasz chociaż jeden przykład, gdzie sąd skazał policjanta na podstawie zeznań tzw. trolla.

Szanowny nickodemie jakoś trudno mi uwierzyć w to, że na podstawie zeznań pijanego bezdomnego zwanego przez Ciebie trollem, wyrzucono policjanta z pracy!!! Przeszukałem sporo zasobów archiwalnych i nie udało mi się znaleźć nawet jednego artykułu na ten temat. Może więc podasz chociaż jeden przykład, gdzie sąd skazał policjanta na podstawie zeznań tzw. trolla. rozwiń
Avatar
do nickodema gamonia / 7 grudnia 2007 r. o 18:15
0
nickodem ty policyjne ścierwo jestes to na h** sie wypowiadasz! zeby tak ciebie kiedys je***e psy skatowały! (ale kolegi przeciez nie ruszą!) sam nieraz byłem pobity przez psy (tzn. dwa razy i trzy razy zastraszany pobiciem) i ZA KAZDYM RAZEM BEZPODSTAWNIE... dwa razy za to ze uspokojałem kolege (inaczej On by dostał od nich gorzej), raz za ucieczke (ale juz duzo pozniej po tym jak mnie złapali)...
co Ty w ogole wiesz o psach.... POLICJA I ZŁODZIEJE TO JEDNA BANDA HWDP je***YM KATOM!!!!
ale ty przeciez jestes oobjety programem ochrony swiadkow, hehe...
nickodem ty policyjne ścierwo jestes to na h** sie wypowiadasz! zeby tak ciebie kiedys je***e psy skatowały! (ale kolegi przeciez nie ruszą!) sam nieraz byłem pobity przez psy (tzn. dwa razy i trzy razy zastraszany pobiciem) i ZA KAZDYM RAZEM BEZPODSTAWNIE... dwa razy za to ze uspokojałem kolege (inaczej On by dostał od nich gorzej), raz za ucieczke (ale juz duzo pozniej po tym jak mnie złapali)...
co Ty w ogole wiesz o psach.... POLICJA I ZŁODZIEJE TO JEDNA BANDA HWDP je***YM KATOM!!!!
ale ty przeciez... rozwiń
Avatar
nickodem / 7 grudnia 2007 r. o 12:27
0
Nie zgadzam sie z Henrykiem! O takich ekscesach policjantów jest głośno na cała Polskę i przez to zdaja się być normą. Niestety kiedy policjant zostaje pomówiony i wyrzucają go z pracy bo nie potrafi dowieść swojej niewinności a prokuratura bardziej ufa bezdomnemu zapijaczonem trolowi (nie mówie teraz o tym pobitym facecie) niż policjantowi to nikt o tym nie słyszy.
Avatar
Szmicma / 7 grudnia 2007 r. o 12:15
0
sajrus wracaj między słupki bo Avia potrzebuje łapacza piłek z doświadczeniem!!!
Avatar
henryk szczepanski / 7 grudnia 2007 r. o 09:36
0
Piotr napisał:
Kogo widze na zdjeciu?Dawno nie widzianego Toska.To był kiedyś mechanik i blacharz jakich mało na naszym terenie.Cos ty z siebie zrobił-BEZDOMNY????

To nie chodzi chyba o to co zrobił, bo to może dotknąć każdego z nas, chyba raczej co zrobili policjanci-deb***e.
Avatar
Piotr / 7 grudnia 2007 r. o 08:40
0
Kogo widze na zdjeciu?Dawno nie widzianego Toska.To był kiedyś mechanik i blacharz jakich mało na naszym terenie.Cos ty z siebie zrobił-BEZDOMNY????
Avatar
henryk szczepanski / 7 grudnia 2007 r. o 06:38
0
Typowe zachowanie policji znaczy się NORMA!!! Bezkarność tych strózy prawa przekracza już wszelkie normy moralne, społeczne i prawne!!! Tylko dla tego, że zawsze sądy przyznają racę tym obrońcom prawa!!! Coś chyba jest nie tak z tym PRAWEM w Polsce!!!