Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Nowe wizualizacje terminalu

Utworzony przez oldi, 22 września 2011 r. o 14:36 Powrót do artykułu
premia dla prezesa za nowe wizualizacje. Zbliża się koniec roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak przedstawiają się aktualnie przewidywane destynacje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziadostwo na miare tubtina i kolesi z portu lotniczego tubtin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy takie, szkoda że nie dali foty z lotu ptaka. celowy zabieg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"11 tys. mkw., trzy skrzydła" i po 40 grubych baniek strat rocznie po otwarciu. Lotnisko w tubtinie podzieli "rentowność" lotniska w Rzeszowie, Łodzi i innych mniejszych dużych miastach. Zamiast pomóc ludziom których dotknęła powódź w tamtym roku, to Ci ładują pieniądze w coś co nie będzie miało większych korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Her_Ludwig napisał:
"11 tys. mkw., trzy skrzydła" i po 40 grubych baniek strat rocznie po otwarciu. Lotnisko w tubtinie podzieli "rentowność" lotniska w Rzeszowie, Łodzi i innych mniejszych dużych miastach. Zamiast pomóc ludziom których dotknęła powódź w tamtym roku, to Ci ładują pieniądze w coś co nie będzie miało większych korzyści.
weź gościu mnie nie rozśmieszaj tymi powodzianami. Sami są sobie winni. Dlaczego rząd ma łożyć na nich moje pieniądze? I tak dostali już bardzo duzo. znam relacje tamtejszych strażaków ochotników. Ci biedni powodzianie mieszkali wcześniej w ruinach, na socjalu, bo im się robić nie chciało, a 'dzięki' powodzi mają nowiutkie domy (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo niektórzy stracili plony - ale i tak odzyskali za to odszkodowanie). Nikt nie kazał im się osiadać nad rzeką, kupowac tam działek, mogli się ubezpieczyć. Lotniska powstają w każdym cywilizowanym kraju, bo tam wiedzą, że infrastruktura to najlepsza inwestycja. Tylko nasz pisowski zaścianek tego nie rozumie. Tak samo, jak pisiaki blokują w radzie miasta parkingi przy CSK. Powinno się ich za to karać, wstrzymują rozwój polski, nie wiem w imię czego. Swoich partykularnych interesów tylko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ,,non'' to jest polskie słowo,czy polski język ma zanikać. tak samo jak AIR PORT LUBLIN czy nie tak samo się odnosi polski język jak. LOTNISKO LUBLIN,żyje jeszcze w POLSCE i chce używać polskich słów i zwrotów.jeszcze jestem polakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwotnej wersji terminal miał mieć powierzchnię 23 tys. mkw, teraz - 11 tys. mkw.
Oby tylko znów z jakiś czas nie przyszło komuś do głowy go zmniejszyć [: Szkoda, że pierwotny projekt został zmieniony, ale cóż, niech tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teneryfaok napisał:
weź gościu mnie nie rozśmieszaj tymi powodzianami. Sami są sobie winni. Dlaczego rząd ma łożyć na nich moje pieniądze? I tak dostali już bardzo duzo. [/quote] A nierentowne lotnisko za czyje pieniądze będzie utrzymywane?
teneryfaok napisał:
[...](oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo niektórzy stracili plony - ale i tak odzyskali za to odszkodowanie). [/quote] Które nie zawsze pokryło wysokość strat. [quote name='teneryfaok' post='538174'] Nikt nie kazał im się osiadać nad rzeką, kupowac tam działek, mogli się ubezpieczyć.
Jakbyś nie zauważył, gdy nie było wodociągów, studni itp, większość osad powstawało w okolicach naturalnych cieków wodnych. [quote name='teneryfaok' post='538174'] Lotniska powstają w każdym cywilizowanym kraju, bo tam wiedzą, że infrastruktura to najlepsza inwestycja.
Zgadza się, powstają jeśli jest na nie zapotrzebowanie i są szanse na zysk. Na zachodzie nikt nie pompuje pieniędzy w coś co nie przynosi dochodów. Poza tym nie sądzę żebyś z Lublina poleciał dalej jak do Szczecina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle bardzo inteligentne komentarze pieprzonych malkontentów !!! Weźcie się kur.wa ogarnijcie ja to się cieszę że wg to lotnisko powstanie u nas ,myślałem że projekt już będzie kompletnie do kitu ale jak dla mnie jest ok i wg mi nie przypomina jakoś ,,białe Tesco,, (lol)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech buduja to lotnisko w końcu wylece jak najdalej stąd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko na wschodzie .....popieram...to najbiedniejsze tereny wschodnie... ....polecam tanie loty...jak beda drogie loty to i klientow bedzie malo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...