Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wypłat pensji żadne odwołania nie opóżnią? Oj to dobrze!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złotówa napisał:
Ale wypłat pensji żadne odwołania nie opóżnią? Oj to dobrze!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee napisał:
Tobie może nie potrzebne, ale ja mam dość latania do Krk i 5h w aucie z malym dzieckie, żeby dojechac do lsw!!
To się przeprowadź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
To się przeprowadź.
TYS PROWDA!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBIERA SIE EKIPA JUŻ NA TYCH KOMUCHÓW CO ZASKARŻAJA WSZYSTKO I WSZYSTKICH. Nie chcieli po dobroci to teraz niech domy prywatne jak najszybciej ubezpieczają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kraj tacy ludzie,co tu można zbudować nic ,jak zawsze komus bedzie przeszkadzac coś.POLACY TO WIELKI NARUT ALE ŻADNO SPOŁECZEŃSTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE NIEWAŻNE GDZIE,NIEDZWIADA CZY ŚWIDNIK.WAŻNE ABY TO LOTNISKO WRESZCIE POWSTAŁO.JEST BARDZO POTRZEBNE,ZE 100 POWODÓW,O KTÓRYCH PRZECIĘTNY OBYWATEL WIE.NIE ROZUMIEM LUDZI,KTORZY NEGUJA FAKT POTRZEBY LOTNISKA W NASZYM MAKROREGIONIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...