Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Terminal będzie mniejszy

Utworzony przez a, 12 lipca 2011 r. o 07:04 Powrót do artykułu
ja wiedziałem że tak będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to pseudo lotnisko w ogóle powstanie, czy będzie jak z teatrem w budowie. Budować lotnisko na wsi gdzie nic nie było nie ma i nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bedzie tak jak z "siecią" autostrad w Polsce na euro..mozna sie zaplątać ale w objazdach.smiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może oszczędzają na Volvo w końcu vipy muszą mieć czym jeździć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wyszło jak zawsze. W efekcie za terminal będą robić barakowozy po budowie. Brawo PO brawo!!! Jak zwykle na Was się nie zawiedliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO lecam dwa i tylko dwa hasła do wpisania w dowolną wyszukiwarkę iternetową. Chronologicznie: 1)"Krótka historia niezwykle długiej historii budowy „lotniska w budowie” 2)"Najlepsza kiełbasa wyborcza. Lotnisko" Ps. Pierwsze hasło padło na konferencji prasowej z udziałem przedstawicieli większości lokalnych mediów - tylko jedno z nich zamieściło relację, a było nim... lublin.com.pl .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sobczak, a może macie jakiegoś inwestora z Kataru, który by się dorzucił i kubatura zostałaby taka sama... a na ewentualnych zbędnych metrach upchnęlibyście zapowiadaną fabrykę Husqvarny - takie 2 w 1, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"budynek będzie miał jakby przycięte skrzydła"... mam nadzieję że przynajmniej samoloty nie będą miały przyciętych skrzydeł.. a może się mylę. Ot i cały Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosz K****, krew się może w cżłowieku zagotować. Czy ci super eksperci nie wiedzą, że ruch lotniczy będzie wzrastał? Przecież za 5 lat ten pomniejszony terminal okaże się za mały, i potem co? Nowe inwestycje, nowe terminale, nowe przetargi i kolejne lata czekania oraz niepotrzebnie wydane pieniądze. Nie lepiej zbudować raz a porządnie. No Panie Sobczak, ma Pan okazję się wykazać bardziej niż plakatem i hasłem "lotnisko dla lubelszczyzny"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie ten terminal w spokoju!.. nareszcie mamy jakiś ładny projekt na Lubelszczyźnie ale oczywiście i to muszą okroić żeby wyglądało jak barak z kiełbaskami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaz rządów oszołomów trzymających się kurczowo koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu Volwo trzeba za coś kupić. Jeszcze troszkę i skończy się na ustawieniu 2 baraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to już sprawa którą powinien zająć się prokurator. Przecież przerobienie wszystkich planów to ogromne pieniądze, za które spokojnie wybudowano by terminal w jego pierwotnej wersji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile prywatnych fortun przy tej okazji powstało.... Przecież nie o to chodzi by złowić króliczka, tylko o to by gonić go. Jak za Gierka. Koniec będzie dokładnie taki sam. Te rządy doprowadzą nas do ruiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tajny plan Tuska. Wszystkie budynki ważne strategicznie dla gospodarki albo obronności mają być sukcesywnie zmniejszane; aż w końcu znikną. Staną się niewidoczne dla satelitów szpiegowskich, a w przypadku wojny nie będzie można ich zniszczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
Nosz K****, krew się może w cżłowieku zagotować. Czy ci super eksperci nie wiedzą, że ruch lotniczy będzie wzrastał? Przecież za 5 lat ten pomniejszony terminal okaże się za mały, i potem co? Nowe inwestycje, nowe terminale, nowe przetargi i kolejne lata czekania oraz niepotrzebnie wydane pieniądze. Nie lepiej zbudować raz a porządnie. No Panie Sobczak, ma Pan okazję się wykazać bardziej niż plakatem i hasłem "lotnisko dla lubelszczyzny"!
Nic ci tam jerry nie będzie wzrastało, spokojna twoja głowa. Oni w cuda wierzą jak liczą na te 300tys. pasażerów w pierwszym roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i się zaczyna znowu mataczenie, kombinowanie, przekręty. Pani Wojewodo precz od tej inwestycji, niech pani tego nie psuje, bo ludzie się w końcu zdenerwują. Ta inwestycja jest potrzebna na wczoraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież było wiadomo że tak będzie. Tylko skoro teraz okrajają plany lotniska, to po co wcześniej robili przetarg na samochód dla vipów?! Lotnisko w Lublinie robią mniejsze a w Rzeszowie rozbudowują bo terminal jest za mały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję skrócić pas startowy, a może zastąpić samoloty np. tramwajami ... wodnymi. K A S Z A N A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzeniami wielkimi rozpoczynali,aż w końcu rozumu realistycznego dostali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...