Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
skonczcie pieprzyc glupoty zwlaszcza pan komediant od zawsze drogowka stoi na alei lotnikow bo wiadomo ze tam najlepszy utarg bedzie a nie ze wzgledu na to ze tyle wykroczen bylo "za 2 lata expresowka" skad takie bajki bierzecie o 19 na dobranoc dzieciom opowiadajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NALEWAJKO I KOLEDZY ZE ŚMIESZNEJ FIRMY GDDKiA ŻYJĄ W JAKIMŚ K...MIRZE, NA JAWIE I ŚNIĄ O WIELKICH INWESTYCJACH, OBIECANYCH W PROPAGANDZIE PRZEDWYBORCZEJ TUSKA I KOLEGÓW Z PłO!!JAKA K...OBWODNICA, JAKIE K...ESTAKADY!!???TU NIC NIE BĘDZIE!! Z DRUGIEJ STRONY OBSERWUJĄC WIELE SKRZYŻOWAŃ, NIEBEZPIECZNYCH, ŹLE OZNAKOWANYCH, GDZIE DOCHODZI DO TRAGEDII I STŁUCZEK, WIDZĘ,ŻE WYSTARCZYŁO BY TROCHĘ INWENCJI WŁODARZY, TROCHĘ CHĘCI,BY O KILKA PROCENT POPRAWIĆ ICH JAKOŚĆ!!ZMIENIĆ ZNAKI,ODSEPAROWAĆ RUCH PIESZYCH, PRZEBUDOWAĆ SKRZYŻOWANIE ITD!!ALE K...PO CO!!URZĘDNICY MAJĄ KOSMICZNE WIZJE!RĘCE OPADAJĄ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproście Dzeksona - on wam wybuduje nowe wjazdy i wyjazdy !!!! A wasze mandaty idą na jego wypłatę + podwyższkę . W miescie gdzie grasuje PIS nigdy dobrze nie bedzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł chyba nieadekwatny do treści - wręcz opaczny. Wyjazd z Lublina do Świdnika - czy ze Świdnika do Lublina???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Poproście Dzeksona - on wam wybuduje nowe wjazdy i wyjazdy !!!! A wasze mandaty idą na jego wypłatę + podwyższkę . W miescie gdzie grasuje PIS nigdy dobrze nie bedzie .
Jakson jest burmistrzem bezpartyjnym:) Paranoja jest szukanie winy w pisie bo droga jest zła. To może koleiny na odcinku Pisaki Lublin to wina PO? Taki sposób myślenia jest żenujący...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lek.med napisał:
Jakson jest burmistrzem bezpartyjnym:) Paranoja jest szukanie winy w pisie bo droga jest zła. To może koleiny na odcinku Pisaki Lublin to wina PO? Taki sposób myślenia jest żenujący...
jeden ..... z jakiej partii jest Klekson, w tym miescie niegdy nie bedzie normalnie.. ( najwazniejsze zeby w Swidniku odbywaly sie imprezy wspolorganizowane z Ks. Nowakiem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież prezydentem Lublina został Żuk ze Świdnika. Teraz kilka artykułów na ten temat i wyremontuja za pieniądze miejskie. A mieszkańcy Lublina niech i tak dalej stoją w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lek.med napisał:
Jakson jest burmistrzem bezpartyjnym:) Paranoja jest szukanie winy w pisie bo droga jest zła. To może koleiny na odcinku Pisaki Lublin to wina PO? Taki sposób myślenia jest żenujący...
Bezpartyjnym polałem się przez Ciebie ze śmiechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co przebudowywać ulice do Lublina???? Niech wieśniaki siedzą w swoim Hamburgu i nie zaśmiecają miasta Lublina swoimi gruchotami. Zwłaszcza na lewym pasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Po co przebudowywać ulice do Lublina???? Niech wieśniaki siedzą w swoim Hamburgu i nie zaśmiecają miasta Lublina swoimi gruchotami. Zwłaszcza na lewym pasie.
Wieśniaki??,może i tak,szkoda,że Ty jesteś buraczysko bez szkoły,pewnie jeździsz zgodnie z przepisami i zawsze trzymasz się prawego pasa,a w konopnicy zajeżdżasz do lasu i dymasz swojego kolegę..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrol - nie wszyscy bawią się tak jak ty!!! - nie mierz więc wszystkich swoją miarą. (Swoją drogą ciekawe są te wiejskie zabawy. Już wiem skąd tyle tam bękartów). Jesli nie jeżdżę prawym pasem to na pewno mnie nie dogonisz, a poza tym jestem w "moim" mieście i nie jestem na wycieczce krajoznawczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Patrol - nie wszyscy bawią się tak jak ty!!! - nie mierz więc wszystkich swoją miarą. (Swoją drogą ciekawe są te wiejskie zabawy. Już wiem skąd tyle tam bękartów). Jesli nie jeżdżę prawym pasem to na pewno mnie nie dogonisz, a poza tym jestem w "moim" mieście i nie jestem na wycieczce krajoznawczej.
Swoim mieście w pierwszym pokoleniu na lewym pasie wypasioną bryką kupioną za ojcowe dopłaty do hektarów. Słoma ci z butów jeszcze wystaje sądząc po Twoim pierwszm wpisie. Przeczytaj, a dojdziesz do takiego samego wniosku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowali drogę powiatową Mełgiewską bo budują lotnisko, więc cały Jacków, Mełgiew i okolice do Lublina wali nie bezpośrednio przez las ale przez Świdnik Racławicka i Lotników, ot takie drobne usprawnienie życia mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lek.med napisał:
Jakson jest burmistrzem bezpartyjnym:) Paranoja jest szukanie winy w pisie bo droga jest zła. To może koleiny na odcinku Pisaki Lublin to wina PO? Taki sposób myślenia jest żenujący...
BEZPARTYJNYM !? HAHAHA Gdzie Ty żyjesz? W Kosmosie chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa nowego dojazdu nic nie usprawni bo to będzie ulica o szerokości ul. Lotników Polskich. Czyli do węzła przy gazowni będziemy poruszać się gęsiego. Wystarczy mniej sprawny kierowca lub stłuczka i podróż do Lublina to dwie godziny. Wiem bo widziałem wszystkie projekty przebudowy. Budowa lotniska też spowodował problemy i nie będzie lepiej a tylko gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A którędy będzie możliwość dojazdu ze Świdnika na Piaski i Chełm? Bo wciąż wszędzie piszą o tym Lublinie, a ja pracuję w Chełmie. A korki to też wina pewnej części kierowców (ale żeby nie było, też się do nich zaliczam) i ich narcystycznego przywiązania do "fotela" przy kierownicy, powodującego dramatyczne natężenie ruchu, co 10 lat temu byłoby nie do pomyślenia. Komunikacją miejską szlachta poruszać się nie chce, to drogi wokół Lublina i w samym Lublinie blokuje, ot taka prawda mości dobrodzieje. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYGDAKA napisał:
NALEWAJKO I KOLEDZY ZE ŚMIESZNEJ FIRMY GDDKiA ŻYJĄ W JAKIMŚ K...MIRZE, NA JAWIE I ŚNIĄ O WIELKICH INWESTYCJACH, OBIECANYCH W PROPAGANDZIE PRZEDWYBORCZEJ TUSKA I KOLEGÓW Z PłO!!JAKA K...OBWODNICA, JAKIE K...ESTAKADY!!???TU NIC NIE BĘDZIE!! Z DRUGIEJ STRONY OBSERWUJĄC WIELE SKRZYŻOWAŃ, NIEBEZPIECZNYCH, ŹLE OZNAKOWANYCH, GDZIE DOCHODZI DO TRAGEDII I STŁUCZEK, WIDZĘ,ŻE WYSTARCZYŁO BY TROCHĘ INWENCJI WŁODARZY, TROCHĘ CHĘCI,BY O KILKA PROCENT POPRAWIĆ ICH JAKOŚĆ!!ZMIENIĆ ZNAKI,ODSEPAROWAĆ RUCH PIESZYCH, PRZEBUDOWAĆ SKRZYŻOWANIE ITD!!ALE K...PO CO!!URZĘDNICY MAJĄ KOSMICZNE WIZJE!RĘCE OPADAJĄ!!
Tym się to kończy jak na wsi podłączają Internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak sie nie nauczycie jezdic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...