Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

7 grudnia 2010 r.
19:22
Edytuj ten wpis

Niebezpieczny wyjazd z Lublina do Świdnika przyczyną ciągłych stłuczek

0 18 A A

W tym roku na al. Lotników Polskich w Świdniku policjanci zanotowali ponad 400 wykroczeń drogowych. Ostatnio kierowca próbując uniknąć czołowego zderzenia, roztrzaskał latarnię.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Dopóki nie zmienią organizacji ruchu w mieście, to dalej będzie tak niebezpiecznie – ocenia Grzegorz Hołub, zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku. Policja uważa, że sytuację może poprawić jedynie budowa innych dróg wyjazdowych w kierunku Lublina.

Widząc, jak często kierowcy łamią tam przepisy, policja zwiększyła liczbę kontroli w tej części Świdnika. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

– W 2010 roku zanotowaliśmy już 419 przypadków złamania prawa na tej trasie. To najczęściej wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych, przekraczanie dozwolonej prędkości. Wypadek, jak dotąd, był tylko jeden, jednak w rejestrze mamy ponad 40 kolizji – dodaje zastępca komendanta.

Sytuacja może się poprawić w ciągu najbliższych dwóch lat, kiedy powstanie trasa ekspresowa Lublin–Piaski.

– Wtedy dojazd od Lublina do Świdnika będzie możliwy nowo wybudowaną ulicą przechodzącą nad węzłem Witosa na obwodnicy Lublina. Droga będzie prowadziła wzdłuż lasu Rejkowizna i będzie łączyła się z al. Lotników Polskich na nowo powstałym rondzie – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie.

Obecny wjazd od al. Lotników Polskich będzie zlikwidowany. Do Świdnika będzie można wjechać także od strony ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Tam ma powstać nowa droga do budowanego lotniska.

Władze chcą także wyremontować samą al. Lotników Polskich. – Składaliśmy wnioski o sfinansowanie tego w ramach schetynówki, jednak dwa razy nasze wnioski zostały odrzucone przez ministerstwo – mówi Radosław Brzóska, rzecznik Starostwa Powiatowego w Świdniku. – Będziemy szukać pieniędzy we własnym budżecie. Ten remont jest bardzo ważny – dodaje. Pierwsze prace mają się rozpocząć w przyszłym roku.


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Andrzej / 18 grudnia 2010 r. o 22:48
0
I tak sie nie nauczycie jezdic
Avatar
Lukasz / 13 grudnia 2010 r. o 08:16
0
[quote name='ANTYGDAKA' timestamp='1291795945' post='401044']
NALEWAJKO I KOLEDZY ZE ŚMIESZNEJ FIRMY GDDKiA ŻYJĄ W JAKIMŚ K...MIRZE, NA JAWIE I ŚNIĄ O WIELKICH INWESTYCJACH, OBIECANYCH W PROPAGANDZIE PRZEDWYBORCZEJ TUSKA I KOLEGÓW Z PłO!!JAKA K...OBWODNICA, JAKIE K...ESTAKADY!!???TU NIC NIE BĘDZIE!! Z DRUGIEJ STRONY OBSERWUJĄC WIELE SKRZYŻOWAŃ, NIEBEZPIECZNYCH, ŹLE OZNAKOWANYCH, GDZIE DOCHODZI DO TRAGEDII I STŁUCZEK, WIDZĘ,ŻE WYSTARCZYŁO BY TROCHĘ INWENCJI WŁODARZY, TROCHĘ CHĘCI,BY O KILKA PROCENT POPRAWIĆ ICH JAKOŚĆ!!ZMIENIĆ ZNAKI,ODSEPAROWAĆ RUCH PIESZYCH, PRZEBUDOWAĆ SKRZYŻOWANIE ITD!!ALE K...PO CO!!URZĘDNICY MAJĄ KOSMICZNE WIZJE!RĘCE OPADAJĄ!!
[/quote]

Tym się to kończy jak na wsi podłączają Internet.
[quote name='ANTYGDAKA' timestamp='1291795945' post='401044']
NALEWAJKO I KOLEDZY ZE ŚMIESZNEJ FIRMY GDDKiA ŻYJĄ W JAKIMŚ K...MIRZE, NA JAWIE I ŚNIĄ O WIELKICH INWESTYCJACH, OBIECANYCH W PROPAGANDZIE PRZEDWYBORCZEJ TUSKA I KOLEGÓW Z PłO!!JAKA K...OBWODNICA, JAKIE K...ESTAKADY!!???TU NIC NIE BĘDZIE!! Z DRUGIEJ STRONY OBSERWUJĄC WIELE SKRZYŻOWAŃ, NIEBEZPIECZNYCH, ŹLE OZNAKOWANYCH, GDZIE DOCHODZI DO TRAGEDII I STŁUCZEK, WIDZĘ,ŻE WYSTARCZYŁO BY TROCHĘ INWENCJI WŁODARZY, TROCHĘ CHĘCI,BY O KILK... rozwiń
Avatar
Brabancjusz / 8 grudnia 2010 r. o 19:02
0
A którędy będzie możliwość dojazdu ze Świdnika na Piaski i Chełm? Bo wciąż wszędzie piszą o tym Lublinie, a ja pracuję w Chełmie. A korki to też wina pewnej części kierowców (ale żeby nie było, też się do nich zaliczam) i ich narcystycznego przywiązania do "fotela" przy kierownicy, powodującego dramatyczne natężenie ruchu, co 10 lat temu byłoby nie do pomyślenia. Komunikacją miejską szlachta poruszać się nie chce, to drogi wokół Lublina i w samym Lublinie blokuje, ot taka prawda mości dobrodzieje. Pozdrawiam:)
Avatar
OO / 8 grudnia 2010 r. o 15:31
0
Budowa nowego dojazdu nic nie usprawni bo to będzie ulica o szerokości ul. Lotników Polskich. Czyli do węzła przy gazowni będziemy poruszać się gęsiego. Wystarczy mniej sprawny kierowca lub stłuczka i podróż do Lublina to dwie godziny. Wiem bo widziałem wszystkie projekty przebudowy. Budowa lotniska też spowodował problemy i nie będzie lepiej a tylko gorzej.
Avatar
hahaha / 8 grudnia 2010 r. o 15:10
0
[quote name='lek.med' timestamp='1291800331' post='401086']
Jakson jest burmistrzem bezpartyjnym:) Paranoja jest szukanie winy w pisie bo droga jest zła. To może koleiny na odcinku Pisaki Lublin to wina PO? Taki sposób myślenia jest żenujący...
[/quote]


BEZPARTYJNYM !? HAHAHA Gdzie Ty żyjesz? W Kosmosie chyba
[quote name='lek.med' timestamp='1291800331' post='401086']
Jakson jest burmistrzem bezpartyjnym:) Paranoja jest szukanie winy w pisie bo droga jest zła. To może koleiny na odcinku Pisaki Lublin to wina PO? Taki sposób myślenia jest żenujący...
[/quote]


BEZPARTYJNYM !? HAHAHA Gdzie Ty żyjesz? W Kosmosie chyba rozwiń
Avatar
drogowiec / 8 grudnia 2010 r. o 15:02
0
Zlikwidowali drogę powiatową Mełgiewską bo budują lotnisko, więc cały Jacków, Mełgiew i okolice do Lublina wali nie bezpośrednio przez las ale przez Świdnik Racławicka i Lotników, ot takie drobne usprawnienie życia mieszkańców.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2010 r. o 13:09
0
[quote name='kierowca' timestamp='1291809555' post='401229']
Patrol - nie wszyscy bawią się tak jak ty!!! - nie mierz więc wszystkich swoją miarą. (Swoją drogą ciekawe są te wiejskie zabawy. Już wiem skąd tyle tam bękartów).

Jesli nie jeżdżę prawym pasem to na pewno mnie nie dogonisz, a poza tym jestem w "moim" mieście i nie jestem na wycieczce krajoznawczej.
[/quote]
Swoim mieście w pierwszym pokoleniu na lewym pasie wypasioną bryką kupioną za ojcowe dopłaty do hektarów. Słoma ci z butów jeszcze wystaje sądząc po Twoim pierwszm wpisie. Przeczytaj, a dojdziesz do takiego samego wniosku.
[quote name='kierowca' timestamp='1291809555' post='401229']
Patrol - nie wszyscy bawią się tak jak ty!!! - nie mierz więc wszystkich swoją miarą. (Swoją drogą ciekawe są te wiejskie zabawy. Już wiem skąd tyle tam bękartów).

Jesli nie jeżdżę prawym pasem to na pewno mnie nie dogonisz, a poza tym jestem w "moim" mieście i nie jestem na wycieczce krajoznawczej.
[/quote]
Swoim mieście w pierwszym pokoleniu na lewym pasie wypasioną bryką kupioną za ojcowe dopłaty do hek... rozwiń
Avatar
kierowca / 8 grudnia 2010 r. o 12:59
0
Patrol - nie wszyscy bawią się tak jak ty!!! - nie mierz więc wszystkich swoją miarą. (Swoją drogą ciekawe są te wiejskie zabawy. Już wiem skąd tyle tam bękartów).

Jesli nie jeżdżę prawym pasem to na pewno mnie nie dogonisz, a poza tym jestem w "moim" mieście i nie jestem na wycieczce krajoznawczej.
Avatar
patrol / 8 grudnia 2010 r. o 11:55
0
[quote name='kierowca' timestamp='1291804872' post='401169']
Po co przebudowywać ulice do Lublina???? Niech wieśniaki siedzą w swoim Hamburgu i nie zaśmiecają miasta Lublina swoimi gruchotami. Zwłaszcza na lewym pasie.
[/quote]
Wieśniaki??,może i tak,szkoda,że Ty jesteś buraczysko bez szkoły,pewnie jeździsz zgodnie z przepisami i zawsze trzymasz się prawego pasa,a w konopnicy zajeżdżasz do lasu i dymasz swojego kolegę..................
Avatar
kierowca / 8 grudnia 2010 r. o 11:41
0
Po co przebudowywać ulice do Lublina???? Niech wieśniaki siedzą w swoim Hamburgu i nie zaśmiecają miasta Lublina swoimi gruchotami. Zwłaszcza na lewym pasie.
Avatar
Andrzej / 18 grudnia 2010 r. o 22:48
0
I tak sie nie nauczycie jezdic
Avatar
Lukasz / 13 grudnia 2010 r. o 08:16
0
[quote name='ANTYGDAKA' timestamp='1291795945' post='401044']
NALEWAJKO I KOLEDZY ZE ŚMIESZNEJ FIRMY GDDKiA ŻYJĄ W JAKIMŚ K...MIRZE, NA JAWIE I ŚNIĄ O WIELKICH INWESTYCJACH, OBIECANYCH W PROPAGANDZIE PRZEDWYBORCZEJ TUSKA I KOLEGÓW Z PłO!!JAKA K...OBWODNICA, JAKIE K...ESTAKADY!!???TU NIC NIE BĘDZIE!! Z DRUGIEJ STRONY OBSERWUJĄC WIELE SKRZYŻOWAŃ, NIEBEZPIECZNYCH, ŹLE OZNAKOWANYCH, GDZIE DOCHODZI DO TRAGEDII I STŁUCZEK, WIDZĘ,ŻE WYSTARCZYŁO BY TROCHĘ INWENCJI WŁODARZY, TROCHĘ CHĘCI,BY O KILKA PROCENT POPRAWIĆ ICH JAKOŚĆ!!ZMIENIĆ ZNAKI,ODSEPAROWAĆ RUCH PIESZYCH, PRZEBUDOWAĆ SKRZYŻOWANIE ITD!!ALE K...PO CO!!URZĘDNICY MAJĄ KOSMICZNE WIZJE!RĘCE OPADAJĄ!!
[/quote]

Tym się to kończy jak na wsi podłączają Internet.
[quote name='ANTYGDAKA' timestamp='1291795945' post='401044']
NALEWAJKO I KOLEDZY ZE ŚMIESZNEJ FIRMY GDDKiA ŻYJĄ W JAKIMŚ K...MIRZE, NA JAWIE I ŚNIĄ O WIELKICH INWESTYCJACH, OBIECANYCH W PROPAGANDZIE PRZEDWYBORCZEJ TUSKA I KOLEGÓW Z PłO!!JAKA K...OBWODNICA, JAKIE K...ESTAKADY!!???TU NIC NIE BĘDZIE!! Z DRUGIEJ STRONY OBSERWUJĄC WIELE SKRZYŻOWAŃ, NIEBEZPIECZNYCH, ŹLE OZNAKOWANYCH, GDZIE DOCHODZI DO TRAGEDII I STŁUCZEK, WIDZĘ,ŻE WYSTARCZYŁO BY TROCHĘ INWENCJI WŁODARZY, TROCHĘ CHĘCI,BY O KILK... rozwiń
Avatar
Brabancjusz / 8 grudnia 2010 r. o 19:02
0
A którędy będzie możliwość dojazdu ze Świdnika na Piaski i Chełm? Bo wciąż wszędzie piszą o tym Lublinie, a ja pracuję w Chełmie. A korki to też wina pewnej części kierowców (ale żeby nie było, też się do nich zaliczam) i ich narcystycznego przywiązania do "fotela" przy kierownicy, powodującego dramatyczne natężenie ruchu, co 10 lat temu byłoby nie do pomyślenia. Komunikacją miejską szlachta poruszać się nie chce, to drogi wokół Lublina i w samym Lublinie blokuje, ot taka prawda mości dobrodzieje. Pozdrawiam:)
Avatar
OO / 8 grudnia 2010 r. o 15:31
0
Budowa nowego dojazdu nic nie usprawni bo to będzie ulica o szerokości ul. Lotników Polskich. Czyli do węzła przy gazowni będziemy poruszać się gęsiego. Wystarczy mniej sprawny kierowca lub stłuczka i podróż do Lublina to dwie godziny. Wiem bo widziałem wszystkie projekty przebudowy. Budowa lotniska też spowodował problemy i nie będzie lepiej a tylko gorzej.
Avatar
hahaha / 8 grudnia 2010 r. o 15:10
0
[quote name='lek.med' timestamp='1291800331' post='401086']
Jakson jest burmistrzem bezpartyjnym:) Paranoja jest szukanie winy w pisie bo droga jest zła. To może koleiny na odcinku Pisaki Lublin to wina PO? Taki sposób myślenia jest żenujący...
[/quote]


BEZPARTYJNYM !? HAHAHA Gdzie Ty żyjesz? W Kosmosie chyba
[quote name='lek.med' timestamp='1291800331' post='401086']
Jakson jest burmistrzem bezpartyjnym:) Paranoja jest szukanie winy w pisie bo droga jest zła. To może koleiny na odcinku Pisaki Lublin to wina PO? Taki sposób myślenia jest żenujący...
[/quote]


BEZPARTYJNYM !? HAHAHA Gdzie Ty żyjesz? W Kosmosie chyba rozwiń
Avatar
drogowiec / 8 grudnia 2010 r. o 15:02
0
Zlikwidowali drogę powiatową Mełgiewską bo budują lotnisko, więc cały Jacków, Mełgiew i okolice do Lublina wali nie bezpośrednio przez las ale przez Świdnik Racławicka i Lotników, ot takie drobne usprawnienie życia mieszkańców.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2010 r. o 13:09
0
[quote name='kierowca' timestamp='1291809555' post='401229']
Patrol - nie wszyscy bawią się tak jak ty!!! - nie mierz więc wszystkich swoją miarą. (Swoją drogą ciekawe są te wiejskie zabawy. Już wiem skąd tyle tam bękartów).

Jesli nie jeżdżę prawym pasem to na pewno mnie nie dogonisz, a poza tym jestem w "moim" mieście i nie jestem na wycieczce krajoznawczej.
[/quote]
Swoim mieście w pierwszym pokoleniu na lewym pasie wypasioną bryką kupioną za ojcowe dopłaty do hektarów. Słoma ci z butów jeszcze wystaje sądząc po Twoim pierwszm wpisie. Przeczytaj, a dojdziesz do takiego samego wniosku.
[quote name='kierowca' timestamp='1291809555' post='401229']
Patrol - nie wszyscy bawią się tak jak ty!!! - nie mierz więc wszystkich swoją miarą. (Swoją drogą ciekawe są te wiejskie zabawy. Już wiem skąd tyle tam bękartów).

Jesli nie jeżdżę prawym pasem to na pewno mnie nie dogonisz, a poza tym jestem w "moim" mieście i nie jestem na wycieczce krajoznawczej.
[/quote]
Swoim mieście w pierwszym pokoleniu na lewym pasie wypasioną bryką kupioną za ojcowe dopłaty do hek... rozwiń
Avatar
kierowca / 8 grudnia 2010 r. o 12:59
0
Patrol - nie wszyscy bawią się tak jak ty!!! - nie mierz więc wszystkich swoją miarą. (Swoją drogą ciekawe są te wiejskie zabawy. Już wiem skąd tyle tam bękartów).

Jesli nie jeżdżę prawym pasem to na pewno mnie nie dogonisz, a poza tym jestem w "moim" mieście i nie jestem na wycieczce krajoznawczej.
Avatar
patrol / 8 grudnia 2010 r. o 11:55
0
[quote name='kierowca' timestamp='1291804872' post='401169']
Po co przebudowywać ulice do Lublina???? Niech wieśniaki siedzą w swoim Hamburgu i nie zaśmiecają miasta Lublina swoimi gruchotami. Zwłaszcza na lewym pasie.
[/quote]
Wieśniaki??,może i tak,szkoda,że Ty jesteś buraczysko bez szkoły,pewnie jeździsz zgodnie z przepisami i zawsze trzymasz się prawego pasa,a w konopnicy zajeżdżasz do lasu i dymasz swojego kolegę..................
Avatar
kierowca / 8 grudnia 2010 r. o 11:41
0
Po co przebudowywać ulice do Lublina???? Niech wieśniaki siedzą w swoim Hamburgu i nie zaśmiecają miasta Lublina swoimi gruchotami. Zwłaszcza na lewym pasie.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie. Te gminy dostały pieniądze za to, że miały pegeery
zdjęcia
galeria

Lubelskie. Te gminy dostały pieniądze za to, że miały pegeery

Miało być 30 mln zł, ale lubelskie gminy, w których funkcjonowały pegeery dostały w sumie tylko 11,3 mln zł. To pieniądze, które pójdą na drogi czy kanalizację.

Wianki nad Krzną w Łukowie
Zdjęcia
galeria

Wianki nad Krzną w Łukowie

W sobotę w parku miejskim w Łukowie odbyła się trzecia edycja imprezy „Wianki nad Krzną”.

Pierwszy autobus wodorowy dla Lublina, a ma go zasilać firma z grupy Polsat

Pierwszy autobus wodorowy dla Lublina, a ma go zasilać firma z grupy Polsat

Władze Lublina planują kupić autobus napędzany wodorem. Na razie na próbę, tylko jeden. Jeżeli się sprawdzi, może być ich więcej. Niezbędną stację tankowania miałaby zapewnić Grupa Polsat.

Euro 2020. "Żółtej fali" nie będzie. Zakażenia wśród szwedzkich kibiców

Euro 2020. "Żółtej fali" nie będzie. Zakażenia wśród szwedzkich kibiców

Szwedzcy kibice odwołali marsz na stadion w Sankt Petersburgu na środowy mecz z Polską - kończący rywalizację w grupie E piłkarskich mistrzostw Europy - po kilku pozytywnych testach na Covid-19. Obawiają się też, że duża ich część nie zostanie wpuszczona na stadion.

Orzeł Urzędów, GKS Niemce i Mazowsze Stężyca żegnają się z Keeza lubelską klasą okręgową

Orzeł Urzędów, GKS Niemce i Mazowsze Stężyca żegnają się z Keeza lubelską klasą okręgową

Orzeł Urzędów, GKS Niemce i Mazowsze Stężyca spadają do A klasy. W każdym z tych klubów powody degradacji są diametralnie różne

Lubelskie. Norki z koronawirusem. Tysiące zwierząt na śmierć, ludzie na kwarantannę
Tylko u nas

Lubelskie. Norki z koronawirusem. Tysiące zwierząt na śmierć, ludzie na kwarantannę

Mamy pierwsze w województwie lubelskim potwierdzone zakażenie koronawirusem u norek. Wirusa wykryto na dwóch fermach w powiecie bialskim, gdzie są hodowane te zwierzęta. Sanepid skierował na kwarantannę kilku pracowników z tych gospodarstw.

Międzyrzec Podlaski uczy mieszkańców sprzątania po psach

Międzyrzec Podlaski uczy mieszkańców sprzątania po psach

Nie wszyscy mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego pamiętają, by sprzątać odchody po swoich psach. Samorząd ma pomysł, jak o tym obowiązku przypominać.

Nad ranem na drodze znaleziono ciało. Teraz wiadomo, co się stało

Nad ranem na drodze znaleziono ciało. Teraz wiadomo, co się stało

W okolicach Krasnegostawu motocyklista przejechał leżącego na drodze człowieka. Zostawił rannego i uciekł. Ciało 50-latka nad ranem znaleźli przechodnie.

Minister edukacji i nauki podsumowuje rok szkolny. "Sześć ostatnich tygodni na wagę złota"

Minister edukacji i nauki podsumowuje rok szkolny. "Sześć ostatnich tygodni na wagę złota"

To był bardzo trudny rok szkolny, a te sześć ostatnich tygodni nauki stacjonarnej były na wagę złota – powiedział w środę minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek, podsumowując rok w czasie epidemii w szkołach. Wyraził też przekonanie, że od 1 września uczniowie rozpoczną naukę również w trybie stacjonarnym.

Silne burze już w Lubelskiem. Piorun podpalił stodołę
galeria

Silne burze już w Lubelskiem. Piorun podpalił stodołę

Silne burze już nad województwem lubelskim. W Janowie Lubelskim piorun podpalił stodołę.

Rośliny na kraśnickim rynku tak, ale wyłącznie w donicach

Rośliny na kraśnickim rynku tak, ale wyłącznie w donicach

Na kraśnickim rynku ma być więcej zieleni. W centrum miasta mają pojawić się nowe rośliny, w tym winobluszcz trójklapowy, klon polny lub klon czerwony i morwa biała. Problem w tym, że drzewa, pnącza i trawy zostaną posadzone w donicach. Wszystko przez znajdujące się pod płytami relikty dawnej zabudowy

O wolności i cenzurze w sztuce współczesnej. Spotkanie i performance
24 czerwca 2021, 17:00

O wolności i cenzurze w sztuce współczesnej. Spotkanie i performance

Galeria Labirynt w Lublinie (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na spotkanie pt. "Czym jest sztuka? O wolności i cenzurze w sztuce współczesnej". Wydarzenie zostanie zorganizowane w czwartek, 24 czerwca, o godz. 17.

Nowa hala sportowo-widowiskowa w Lublinie? Radny twierdzi, że Globus już nie wystarcza

Nowa hala sportowo-widowiskowa w Lublinie? Radny twierdzi, że Globus już nie wystarcza

O budowę nowej „hali sportowo-widowiskowej” apeluje jeden z radnych klubu prezydenta Żuka. Tłumaczy, że przestarzała hala Globus nie nadaje się do organizacji „profesjonalnych imprez najwyższej rangi”

Koniec z dzwonkami na puławskim basenie. "To głęboki PRL"

Koniec z dzwonkami na puławskim basenie. "To głęboki PRL"

Dobra wiadomość dla mieszkańców korzystających z basenu krytego w hali przy al. Partyzantów. W ciągu najbliższych miesięcy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wdroży nowy system naliczania czasu. To oznacza koniec z przymusowym wychodzeniem z wody po 45 minutach.

Św. Florian od strażaków stracił rękę i kawałek zbroi. "Chamstwo i prostactwo"

Św. Florian od strażaków stracił rękę i kawałek zbroi. "Chamstwo i prostactwo"