Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odkopano szczątki ponad 200 żołnierzy

Utworzony przez szok, 31 grudnia 2008 r. o 20:58 Powrót do artykułu
Szczątki ludzkie w pudle tekturowym po "Krecie",to możliwe tylko w Polsce!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnie, nawet dziecko w Świdniku Dużym Drugim wie że ogrodzenie dookoła tego cmentarza zostało zbudowane dopiero kilka lat temu, a sam cmentarz z mogiłami i alejkami między nimi był raczej symboliczny. Ponad 200 osób na 100 metrach kwadratowych się raczej nie zmieści. Tacy z was historycy jak z koziej dupy trąba, skoro jesteście zaskoczeni takim obrotem sprawy. A poza tym mam nadzieję że was również ktoś kiedyś zapakuje w worki po śmieciach - taka podłość i brak poszanowania dla ludzkiej godności nawet w głowie mi się nie mieści! Gdzie jest stanowisko kościoła który tyle trąbi o moralności - czyżby im rzeczywiście zależało tylko na cmentarzach z których można drzeć gotówkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę, że tym "hienom cmentarnym" zależy jedynie na łupach. Ci ludzie byli chowani wraz z całym dobytkiem tzn. z tym co w chwili śmierci posiadali przy sobie. A teraz banda złodziej pod szyldem muzeum lubelskiego plądruje to miejsce w celu rozgrabienia tych osobistych rzeczy żołnierzy. Szacunku w tym ani poszanowania ludzkiego ciał nie ma, świadczy to, jak są traktowane szczątki tych ludzi dosłownie jak śmieci. Brudnymi buciorami łażą po tym miejscu szukając jedynie "skarbów" wojennych. Pewnie jeszcze załatwiają tam potrzeby fizjologiczne bo budki TOY-TOY’a tam nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko na cmentarzu - doskonała lokalizacja!? Myślę, że jankowski "właściwie" to uzasadni - Z tego lotniska najbliżej będzie na CMENTARZ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez wiele lat cmentarz ten był zaniedbany, nieogrodzony. Na wierzchu były kości, czaszki. Nikogo to nie interesowało. Teraz kiedy cmentarz jest przenoszony w sposób zorganizowany, nagle krzyk i krytyka. Będzie zbiorowa mogiła, pomnik, napisy w kilku językach. Bezsensowna krytyka w niektórych komentarzach, aby coś krytykować, polska mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumiś napisał:
Przez wiele lat cmentarz ten był zaniedbany, nieogrodzony. Na wierzchu były kości, czaszki. Nikogo to nie interesowało. Teraz kiedy cmentarz jest przenoszony w sposób zorganizowany, nagle krzyk i krytyka. Będzie zbiorowa mogiła, pomnik, napisy w kilku językach. Bezsensowna krytyka w niektórych komentarzach, aby coś krytykować, polska mentalność.
Gumiś ci pseudo archeolodzy mówili że kości znajdują się na głębokości ok 1m, a ty twierdzisz że one leżały na wierzchu? Skąd ty masz takie informacje. A swoją drogą jeżeli to jest sposób zorganizowany (kartony i worki na śmiecie) to ja już sobie wyobrażam to lotnisko: zamiast szynobusa - wóz drabiniasty, zamiast terminala - stodoła i pełne gacie podczas lotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Gumiś ci pseudo archeolodzy mówili że kości znajdują się na głębokości ok 1m, a ty twierdzisz że one leżały na wierzchu? Skąd ty masz takie informacje.
30 lat temu, zanim uporządkowali i zrobili te groby i ogrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...