Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sprowadźcie sobie mułłę, ćwoki, którym proboszcz się nie podoba. Wtedy mordy nie otworzycie i pięć razy dziennie będziecie bić pokłony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz to tak zakłamana i falszywa postać że szkoda gadać. Cieszę się że ktoś się weźmie za samowolke tego gnoja która ciągnie się już dłuuugie lata. Zwykłym człowiekiem pomiata tak jak chce, może chociaż urzędnika państwowego nie zeklnie i nie pogoni chociaż kto go tam wie... Z kościoła zrobił sobie prywatny folwark, moja rodzina od dawna jeździ już do innych parafii na msze, nikt nie może znieść kazań takiej postaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzony klecha nawet swiatyni nie szanuje, tylko kasa, kasa i kasa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie grubszych pieniędzy a z kopertowego już na coś nie starczało i nie miał skąd przyciąć jak było po innych remontach- on zbierał pieniądze a potem ludzie za darmo zapierniczali, za chwile nowe auto ;) a jak coś się od niego chce to potrafi z błotem zmieszać i na koniec powiedzieć - wypier***aj. a że remont bramy utkwił w martwym punkcie, także sam to przyspieszył bo mu zawsze wszystko wolno, do czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczesniej polozyl na zabytkowa posadzke plytki.Teraz znalazl nowa "inwestycje". Niekulturalny prosty czlowiek ktory traktuje ludzi jak smieci. Juz dawno przestalem chodzic tam do kosciola po t jak zmieszal mnie z blotem.  Tylko kasa sie dla niego liczy. Straszy starszych ludzi ze nie pochowa ich na parafialnym cmentarzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chora biurokracja ciągle rządzi. NA POCHYBEL URZĘDNIKOM. Debilizm ciągle w modzie czyżby dotacja UE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za garść srebników sprzedadzą nawet kościół...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prawdę żadnych fundamentów tam nie ma! Jak nie wierzysz, zapraszam. Obejrzysz sobie jak wygląda ziemia pod zburzonym murem. To tylko ok 35km od Lublina, zapowiada się że nie będzie tam nic robione przez kilka miesięcy. I oprzyj się o jeszcze stojący fragment.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks jest z wykształcenia technikiem budowlanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biskupiak napisał:
jestem parafianinem z Biskupic. I powiem tyle stało sie jak sie stało,ale to nie znaczy że możemy wszystkich na około obrażać . Parkan zapewne zostanie odbudowany 1:1 i tyle pozostanie smród ale to normalne ps do pana/pani o nicku Człowiek proboszcz z Biskupic nigdy nie zbiera od ludzi pieniędzy po domach mimo tylu inwestycji nigdy nikt nie chodzi i nie zbiera pieniedzy!!!!!!!!!!!!!!!!
Widzi Pan różnicę między odbudowanym zabytkiem a oryginałem? Nawej najwierniejsza kopia oryginału np. Mona Lisy zawsze pozostanie tylko kopią..... ale proboszcz władza we wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieżyt napisał:
Sprowadźcie sobie mułłę, ćwoki, którym proboszcz się nie podoba. Wtedy mordy nie otworzycie i pięć razy dziennie będziecie bić pokłony!
och jaka miłość do bliźniego przez Pana przemawia. Kultura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks jest głupi ze tak postąpił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś jest tak odważny, żeby na forum używać tak mocnych słów, to w ramach tej odwagi proponuję się przedstawić. Bo komentują same anonimy... I to wierzący w Boga ludzie. Odsyłam do ewangelii.. Anonimowo każdy jest odważny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro budowla zagraża ludziom uczestniczącym w nabożeństwach,to niech w nich po prostu nie biorą udziału. Przymusu nie ma,a przepisy dotyczą wszystkich, zwłaszcza tych co powinni dawać przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki cennik??? W Biskupicach bralismy slub, chrzcilismy dziecko - ani słowa o pieniadzach. Co łaska. Zaświadczenie dla rodziców chrzestnych (bylam chrzestna w innej parafii i musialam takowe donieść) - ani słowa o pieniadzach (a chrzestny w swojej parafii oplate uiscic musial).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki cennik??? W Biskupicach bralismy slub, chrzcilismy dziecko - ani słowa o pieniadzach. Co łaska. Zaświadczenie dla rodziców chrzestnych (bylam chrzestna w innej parafii i musialam takowe donieść) - ani słowa o pieniadzach (a chrzestny w swojej parafii oplate uiscic musial).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Ksiedza Proboszcza złego słowa nie mogę powiedzieć! Nie wiem skąd tu te wszystkie obelgi, ludzie! Remont Kosciola, na cmentarzu remonty. Z tego wszystkiego wierni korzystaja, wiec nie rozumiem tego oburzenia. Ksiądz od nikogo kasy nie wyciąga, nie ma chodzenia po domach jak w innych parafiach. Prosi ludzi by DOBROWOLNIE przychodzili pomagać. Nikt nikogo nie zmusza na siłę! A najwiecej gadaja ci co sami palcem nie kiwneli a tylko chodzą i krytykuja i wszystko im przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Parafianko" czytam i nie wierzę, chyba to nie te Biskupice. Co łaska??? Dobre tylko że u niego co łaska to konkrkonkretna kwota. Mąż przed ślubem brał zaświadczenie to za światek zapłacił 50 zł za który Pani przed nim tylko potrzebne było jej na komunię dziecka zapłaciła 30 zł Ale na ślub tak dają powiedział. Chrzest tak samo. Podpytywalismy ile się płaci miało być 150zl a w dniu chrztu powiedział 200zl. A żeby msza była w intencji naszego dziecka to gdzie tam 10 intencji za zmarłych, urodzinowe jakiegoś dziadeczka. I nigdzie poza parafią Biskupice nie spotkałam się z taca na ślubach. Dla tego człowieka tylko liczy się kasa. A podejście do ludzi?? Obcesowe, chamskie, ironiczne. Ludzi traktuje z góry I jak gorszych od siebie . Ja nikogo nie oczerniam ale śmiać mi się chce jak ktoś tak ubarwia tak te postać bo każdy doskonale wie jak postać tego człowieka jest barwna i "ciekawa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa, parafianka. Poważnie?????. Mnie tam chrzcili (jakieś 40 lat temu) i bywam w okolicy conajmniej raz w tygodniu więc znam tamtejsze "klimaty" dosć dobrze PS. A jak Zbyszek zburzył to i pewnie odbuduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Remont Kosciola, na cmentarzu remonty." no to mam pytanie, czy ktoś wie co stało się na cmentarzu właśnie, czy wie o tym konserwator? ten "remont" jak go nazywacie czy na to też były papiery? z tego co wyczytałem i widziałem to: wycięte wszystkie drzewa i rozebrane ogrodzenie (kolejne!!!) patrzę na rejestr zabytków A/938 i mamy: "część cmentarza paraf., w grancach muru kamiennego odgradzającego starszą część. Tego ogrodzenia już nie ma ! może gazeta też powinna się tym zainteresować ? wszystko to wygląda słabo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...