Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po jakiego licha odgrzewacie stary kotlet?! Czyżby temat na czasie...? To już lepiej kobitki wysłać od domu do domu,kolędę zaśpiewają,pomodlą się bez pośpiechu i kopęrtę przyjmą bez uwag.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni to szmata pod kontrolą pisiorni, w dodatku oparszywiona odium syndromu wschodniej Polski (syf, malaria, bida i głupota).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak niekoniecznie katolik !!! ***sonda.hanzo.pl/sondy,263814,6sya.html pokażcie skąd jesteście (wypełnienie sondy zajmie tylko kilka sekund) aktualna liczba uczestnikÓw: 2017.01.20. .22:17. - 6.726 osób ...!!!...!!!...!!! 2016.12.31. .01:38. - 5.662 osób 2016.12.09. .01:06. - 4.800 osób 2016.11.12. .04:18. - 3.650 osób 2016.11.05. .21:39. - 2.988 osób 2016.11.01. .18:11. - 1.600 osób 2016.10.23. .10:59. - 999 osób 2016.10.14. .07:08. - 34 osoby ps.jeśli znowu to widzisz, to proszę nie irytuj się, daj szansę innym (to nie jest spam), ale jeśli jesteś katolikiem - to nie dla ciebie, a ta sonda nie jest atakiem na koŚciÓŁ żeby była jasność. dziĘkuje za uczestnictwo i zagŁosowanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno przez duże G,.. !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście trzeba być debilem żeby do swojego domu wpuszczać kogoś w brudnych buciorach, wysłuchiwać jego durnych bajeczek i jeszcze mu za to płacić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3x nie .Nie zapraszam,nie wpuszczam,nie płacę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIAL RACJE PO KUTASA BANDYTE ZLODZIEJA PIJAKA ZAPRASZAJA I JESZCZE ZATO PLACA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po mordzie w odpowiedzi dostał ? Bo powinien !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadzić czarnemu gawronowi było porządnego kopa,poszczuć psem,a w ogóle po co go wpuszczać,po kasę na nowy samochód,niedługo będą bić jak chłopa pańszczyźnianego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy zyje jak lubi jedni ciesza sie ze jakis homo-niewiadomo odwiedzi ich po koledzie, inni nawet nie otwieraja takiemu drzwi. Jak tu sie z takim witac, skoro nie mamy pewnosci w czyich majtach chwile wczesniej swoje tłuste paluchy trzymał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim wy jesteście ,że tak obłudnie piszecie,biada wam,obłudnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo sobie pozwolił , bowiem dogadał kocioł garnkowi jak tak samo usmarowany , a ksiądz to taki święty ? Ilu księży żyje z kochanicami mają dzieci ? Ili po burdelach chodzi pieniądze wydaje.. Ilu jest zboczeńcami co gwałcą dzieci ? i nadal mszę odprawiają ??????? A czy Maria z Józefem byli po ślubie nie .... Jak żyli .. dziewica urodziła dziecko ...ciekawe .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykopałbym darmozjada na zbity pysk i poszczuł psem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kopach powinniście go wypier.....Ja bym tak zrobił.Już bym mu dał debila,ostatnią msze by odprawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co to pedofilstwo wpuszczacie do swoich domów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Znam ks. S.D. od 1998 roku - no cóż nie popisał się, to, że alkoholik - tego nie wiem, ale pił, co do kobiet - materacem nie byłem. Jedno wiem, trudny z Niego człowiek, oj trudny i nerwus. Skoro jesteś z Piaski to raczej go nie znasz bo w Piaskach pojawił się kilka miesięcy temu a jak jesteś z Lublina to skąd wiesz który to ksiądz jak nie ma tego napisanego
Przykro mi nie jestem z Piask, ale  z Lublina kiedyś z parafii Św. Krzyża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak w tym roku? Ksiądz Proboszcz S. D. gdzieś się "popisał"? W Piaskach zawsze fajnie dzieje się....... teraz skład Księży jest baaardzo ciekawy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WEŹCIE ŚLUB I DAJCIE PROBOSZCZOWI ZA TĘ IMPREZE 5 000 ZŁ , A POTEM UNIEWAŻNIENIE , NA PODSTAWIE PRZYMUSZANIA DO ŚLUBU PRZEZ PROBOSZCZA I SZAFA GRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasady wiary katolickiej sa jasne. Jak sie komus nie podoba to moze do kosciola nie chodzic, przymusu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam pieniadze ida na potrzebujacych? To znaczy na "zlotego melona " i na "mrowke cala"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...