Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

18 stycznia 2016 r.
12:28

Wizyta po kolędzie skończyła się awanturą. "Ksiądz zaczął nas wyzywać od głupich i debili"

0 301 A A

Dom, do którego przyszedł, nazwał „domem publicznym”. A swoich parafian – za to, że żyją bez ślubu – wyzwał od debili. Takie słowa miały paść z ust proboszcza parafii w Piaskach podczas niedawnej wizyty duszpasterskiej.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 25,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 30 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
90 dni
koszt: 70,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 90 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
180 dni
koszt: 140,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 180 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
360 dni
koszt: 260,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 360 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
7 dni
koszt: 10,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 7 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
1 dzień
koszt: 2,50 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 1 dzień
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
* poza reklamami w treściach wideo z zewnętrznych serwisów

Komentarze 301

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2018 r. o 21:56
Zasady wiary katolickiej sa jasne. Jak sie komus nie podoba to moze do kosciola nie chodzic, przymusu nie ma.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2017 r. o 16:45
Za dużo sobie pozwolił , bowiem dogadał kocioł garnkowi jak tak samo usmarowany , a ksiądz to taki święty ? Ilu księży żyje z kochanicami mają dzieci ? Ili po burdelach chodzi pieniądze wydaje.. Ilu jest zboczeńcami co gwałcą dzieci ? i nadal mszę odprawiają ??????? A czy Maria z Józefem byli po ślubie nie .... Jak żyli .. dziewica urodziła dziecko ...ciekawe .....
Avatar
Jadzia / 18 stycznia 2016 r. o 15:57
Witam, jestem z Piask
Nie byłam u tych ludzi w domu, wiec nie mogę potwierdzić ich wersji,
Natomiast byłam w kościele w pierwsza niedziele 2016 roku - występował wtedy chór .
Byłam na galerce, na piętrze,
Zachowanie proboszcza wobec niektórych chórzystów i organisty - skandaliczne,
Zaczął im publicznie wytykać błędy - inne osoby stojące koło mnie tez to zauważyły -wstyd było na to patrzeć,
Jak tak można ludzi traktować?
Mógł im zwrócić uwagę po występie, bez świadków, ale nie przy wszystkich -
Nie dziwne, że ludzie nie chcą już w chórze śpiewać
Witam, jestem z Piask
Nie byłam u tych ludzi w domu, wiec nie mogę potwierdzić ich wersji,
Natomiast byłam w kościele w pierwsza niedziele 2016 roku - występował wtedy chór .
Byłam na galerce, na piętrze,
Zachowanie proboszcza wobec niektórych chórzystów i organisty - skandaliczne,
Zaczął im publicznie wytykać błędy - inne osoby stojące koło mnie tez to zauważyły -wstyd było na to patrzeć,
Jak tak można ludzi traktować?
Mógł im zwrócić uwagę po występie, bez świadków, ale nie przy wszystkich -
Nie dziwne,... rozwiń
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 r. o 13:13

wielki problem - pogonił Kiełbase z Podgórskim i chwała księdzu proboszczu- jeszcze jak by pogonił Cholewe i wszystko w pozio no nie ?

Avatar
Piaski / 19 lutego 2017 r. o 15:34
a jak w tym roku? Ksiądz Proboszcz S. D. gdzieś się "popisał"? W Piaskach zawsze fajnie dzieje się....... teraz skład Księży jest baaardzo ciekawy....
Avatar
Gość / 22 stycznia 2017 r. o 15:07
Na kopach powinniście go wypier.....Ja bym tak zrobił.Już bym mu dał debila,ostatnią msze by odprawił.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2017 r. o 19:47
Wykopałbym darmozjada na zbity pysk i poszczuł psem.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2017 r. o 14:08
kazdy zyje jak lubi jedni ciesza sie ze jakis homo-niewiadomo odwiedzi ich po koledzie, inni nawet nie otwieraja takiemu drzwi. Jak tu sie z takim witac, skoro nie mamy pewnosci w czyich majtach chwile wczesniej swoje tłuste paluchy trzymał...
Avatar
widzialem / 19 stycznia 2016 r. o 21:34
Ten bardzo Dumny.... ksiadz byl wczesniej u nas w Rudniku, trzeba sie go zapytac gdzie noca wyjezdzal wracajac nad ranem? Trzeba wyslac na kurs nauki jazdy i egzamin bo to pirat drogowy, wiele razy trzeba bylo zjezdzac na pobocze gdy ten wjezdzal na przeciwny pas ruchu. Ponoc chory i dlatego potrafil zasnac za kierownica. Tylko dlaczego siadal za kolkiem - wszak jest napisane: nie zabijaj! Dzieki Bogu go zabrali - strach bylo wyjsc na spacer. VW golfa ponoc mu zajac skasowal w lesie... Znajomej zrobil awanture ze ma dziecko bez slubu w podobnym tonie jak teraz w Piaskach. Wspolczuje temu dziecku i kotu bo sami nie mogli sie bronic, na miejscu mlodych rodzicow kulturalnie zaprezentowalbym dumnemu ksieci zimniejsza czesc drzwi wejsciowych.
Ten bardzo Dumny.... ksiadz byl wczesniej u nas w Rudniku, trzeba sie go zapytac gdzie noca wyjezdzal wracajac nad ranem? Trzeba wyslac na kurs nauki jazdy i egzamin bo to pirat drogowy, wiele razy trzeba bylo zjezdzac na pobocze gdy ten wjezdzal na przeciwny pas ruchu. Ponoc chory i dlatego potrafil zasnac za kierownica. Tylko dlaczego siadal za kolkiem - wszak jest napisane: nie zabijaj! Dzieki Bogu go zabrali - strach bylo wyjsc na spacer. VW golfa ponoc mu zajac skasowal w lesie... Znajomej zrobil awanture ze ma dziecko bez slubu w podo... rozwiń
Avatar
była parafianka / 19 stycznia 2016 r. o 21:28

Widzę że Pani jest chora na schizofrenię, Abramowice zapraszają. Jak będzie potrzebować ks bo trzeba namaścić,bo trzeba pochować, to zapraszam pod płot.Albo niech Islam pochowa a wcześniej co ma zrobić to niech zrobi. 

Ale proboszcz dowcipny :)

Avatar
prawda nie glaszcze / 19 kwietnia 2018 r. o 22:41
Ksiadz ma sie podobac Bogu, a nie ludziom. Skoro piszesz, ze on nie ma prawa cie oceniac - jakim prawem ty oceniasz jego?
Avatar
prawda nie glaszcze / 19 kwietnia 2018 r. o 22:05
Tam pieniadze ida na potrzebujacych? To znaczy na "zlotego melona " i na "mrowke cala"
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2018 r. o 21:56
Zasady wiary katolickiej sa jasne. Jak sie komus nie podoba to moze do kosciola nie chodzic, przymusu nie ma.
Avatar
Gość / 20 stycznia 2018 r. o 13:02
WEŹCIE ŚLUB I DAJCIE PROBOSZCZOWI ZA TĘ IMPREZE 5 000 ZŁ , A POTEM UNIEWAŻNIENIE , NA PODSTAWIE PRZYMUSZANIA DO ŚLUBU PRZEZ PROBOSZCZA I SZAFA GRA
Avatar
Piaski / 19 lutego 2017 r. o 15:34
a jak w tym roku? Ksiądz Proboszcz S. D. gdzieś się "popisał"? W Piaskach zawsze fajnie dzieje się....... teraz skład Księży jest baaardzo ciekawy....
Avatar
P. / 19 lutego 2017 r. o 15:31
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Znam ks. S.D. od 1998 roku - no cóż nie popisał się, to, że alkoholik - tego nie wiem, ale pił, co do kobiet - materacem nie byłem. Jedno wiem, trudny z Niego człowiek, oj trudny i nerwus. Skoro jesteś z Piaski to raczej go nie znasz bo w Piaskach pojawił się kilka miesięcy temu a jak jesteś z Lublina to skąd wiesz który to ksiądz jak nie ma tego napisanego
Przykro mi nie jestem z Piask, ale  z Lublina kiedyś z parafii Św. Krzyża.
Przykro mi nie jestem z Piask, ale  z Lublina kiedyś z parafii Św. Krzyża. rozwiń
Avatar
Gość / 23 stycznia 2017 r. o 23:49
To po co to pedofilstwo wpuszczacie do swoich domów
Avatar
Gość / 22 stycznia 2017 r. o 15:07
Na kopach powinniście go wypier.....Ja bym tak zrobił.Już bym mu dał debila,ostatnią msze by odprawił.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2017 r. o 19:47
Wykopałbym darmozjada na zbity pysk i poszczuł psem.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2017 r. o 16:45
Za dużo sobie pozwolił , bowiem dogadał kocioł garnkowi jak tak samo usmarowany , a ksiądz to taki święty ? Ilu księży żyje z kochanicami mają dzieci ? Ili po burdelach chodzi pieniądze wydaje.. Ilu jest zboczeńcami co gwałcą dzieci ? i nadal mszę odprawiają ??????? A czy Maria z Józefem byli po ślubie nie .... Jak żyli .. dziewica urodziła dziecko ...ciekawe .....