Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

18 stycznia 2016 r.
12:28

Wizyta po kolędzie skończyła się awanturą. "Ksiądz zaczął nas wyzywać od głupich i debili"

0 302 A A

Dom, do którego przyszedł, nazwał „domem publicznym”. A swoich parafian – za to, że żyją bez ślubu – wyzwał od debili. Takie słowa miały paść z ust proboszcza parafii w Piaskach podczas niedawnej wizyty duszpasterskiej.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 302

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 stycznia 2018 o 13:02
+1
WEŹCIE ŚLUB I DAJCIE PROBOSZCZOWI ZA TĘ IMPREZE 5 000 ZŁ , A POTEM UNIEWAŻNIENIE , NA PODSTAWIE PRZYMUSZANIA DO ŚLUBU PRZEZ PROBOSZCZA I SZAFA GRA
Avatar
Gość / 23 stycznia 2017 o 23:49
+1
To po co to pedofilstwo wpuszczacie do swoich domów
Avatar
Gość / 22 stycznia 2017 o 15:07
+1
Na kopach powinniście go wypier.....Ja bym tak zrobił.Już bym mu dał debila,ostatnią msze by odprawił.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2017 o 19:47
+1
Wykopałbym darmozjada na zbity pysk i poszczuł psem.
Avatar
prawda nie glaszcze / 19 kwietnia 2018 o 22:05
0
Tam pieniadze ida na potrzebujacych? To znaczy na "zlotego melona " i na "mrowke cala"
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2018 o 21:56
0
Zasady wiary katolickiej sa jasne. Jak sie komus nie podoba to moze do kosciola nie chodzic, przymusu nie ma.
Avatar
Piaski / 19 lutego 2017 o 15:34
0
a jak w tym roku? Ksiądz Proboszcz S. D. gdzieś się "popisał"? W Piaskach zawsze fajnie dzieje się....... teraz skład Księży jest baaardzo ciekawy....
Avatar
P. / 19 lutego 2017 o 15:31
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Znam ks. S.D. od 1998 roku - no cóż nie popisał się, to, że alkoholik - tego nie wiem, ale pił, co do kobiet - materacem nie byłem. Jedno wiem, trudny z Niego człowiek, oj trudny i nerwus. Skoro jesteś z Piaski to raczej go nie znasz bo w Piaskach pojawił się kilka miesięcy temu a jak jesteś z Lublina to skąd wiesz który to ksiądz jak nie ma tego napisanego
Przykro mi nie jestem z Piask, ale  z Lublina kiedyś z parafii Św. Krzyża.
Przykro mi nie jestem z Piask, ale  z Lublina kiedyś z parafii Św. Krzyża. rozwiń
Avatar
Gość / 21 stycznia 2017 o 16:45
0
Za dużo sobie pozwolił , bowiem dogadał kocioł garnkowi jak tak samo usmarowany , a ksiądz to taki święty ? Ilu księży żyje z kochanicami mają dzieci ? Ili po burdelach chodzi pieniądze wydaje.. Ilu jest zboczeńcami co gwałcą dzieci ? i nadal mszę odprawiają ??????? A czy Maria z Józefem byli po ślubie nie .... Jak żyli .. dziewica urodziła dziecko ...ciekawe .....
Avatar
Gość / 21 stycznia 2017 o 14:08
0
Kim wy jesteście ,że tak obłudnie piszecie,biada wam,obłudnicy.
Avatar
prawda nie glaszcze / 19 kwietnia 2018 o 22:41
-1
Ksiadz ma sie podobac Bogu, a nie ludziom. Skoro piszesz, ze on nie ma prawa cie oceniac - jakim prawem ty oceniasz jego?
Avatar
prawda nie glaszcze / 19 kwietnia 2018 o 22:05
0
Tam pieniadze ida na potrzebujacych? To znaczy na "zlotego melona " i na "mrowke cala"
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2018 o 21:56
0
Zasady wiary katolickiej sa jasne. Jak sie komus nie podoba to moze do kosciola nie chodzic, przymusu nie ma.
Avatar
Gość / 20 stycznia 2018 o 13:02
+1
WEŹCIE ŚLUB I DAJCIE PROBOSZCZOWI ZA TĘ IMPREZE 5 000 ZŁ , A POTEM UNIEWAŻNIENIE , NA PODSTAWIE PRZYMUSZANIA DO ŚLUBU PRZEZ PROBOSZCZA I SZAFA GRA
Avatar
Piaski / 19 lutego 2017 o 15:34
0
a jak w tym roku? Ksiądz Proboszcz S. D. gdzieś się "popisał"? W Piaskach zawsze fajnie dzieje się....... teraz skład Księży jest baaardzo ciekawy....
Avatar
P. / 19 lutego 2017 o 15:31
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Znam ks. S.D. od 1998 roku - no cóż nie popisał się, to, że alkoholik - tego nie wiem, ale pił, co do kobiet - materacem nie byłem. Jedno wiem, trudny z Niego człowiek, oj trudny i nerwus. Skoro jesteś z Piaski to raczej go nie znasz bo w Piaskach pojawił się kilka miesięcy temu a jak jesteś z Lublina to skąd wiesz który to ksiądz jak nie ma tego napisanego
Przykro mi nie jestem z Piask, ale  z Lublina kiedyś z parafii Św. Krzyża.
Przykro mi nie jestem z Piask, ale  z Lublina kiedyś z parafii Św. Krzyża. rozwiń
Avatar
Gość / 23 stycznia 2017 o 23:49
+1
To po co to pedofilstwo wpuszczacie do swoich domów
Avatar
Gość / 22 stycznia 2017 o 15:07
+1
Na kopach powinniście go wypier.....Ja bym tak zrobił.Już bym mu dał debila,ostatnią msze by odprawił.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2017 o 19:47
+1
Wykopałbym darmozjada na zbity pysk i poszczuł psem.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2017 o 16:45
0
Za dużo sobie pozwolił , bowiem dogadał kocioł garnkowi jak tak samo usmarowany , a ksiądz to taki święty ? Ilu księży żyje z kochanicami mają dzieci ? Ili po burdelach chodzi pieniądze wydaje.. Ilu jest zboczeńcami co gwałcą dzieci ? i nadal mszę odprawiają ??????? A czy Maria z Józefem byli po ślubie nie .... Jak żyli .. dziewica urodziła dziecko ...ciekawe .....
Zobacz wszystkie komentarze 302

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda"

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda" 0 13

Przed kościołem przy ul. Staszica jeszcze w zeszłym tygodniu rosło pięć drzew. Zostało jedno. – W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda – tłumaczy ksiądz rektor

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka 0 2

Bogdanka testuje pod ziemią nowy, bezprzewodowy system komunikacji. Ma to poprawić wydajność pracy maszyn i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów
film

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów 0 3

Reprezentacja Polski uległa w Gdańsku Czechom 0:1. Tym samym przed ostatnim meczem w Lidze Narodów z Portugalią Biało-Czerwoni wciąż pozostają bez zwycięstwa pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie 37 24

To już pewne: mieszkańców Lublina czeka podwyżka opłat za wywóz śmieci. Ratusz zgodził się na ceny zaproponowane przez firmy startujące w przetargu na obsługę dzielnic, w których dotychczas nie udało się wprowadzić nowych zasad segregacji odpadów. Od stycznia nowe zasady mają dotyczyć całego miasta

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia]
galeria

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia] 0 2

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym działa już słONICOwy kącik zabaw ufundowany przez Fundację ONICO.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada 1 1

Piłkarze kończą w weekend rundę jesienną. W III lidze odbędą się dwa mecze derbowe: Podlasie Biała Podlaska gra z Wisłą Puławy, a Orlęta Spomlek podejmują Stal Kraśnik. Czwartoligowcy awansem zagrają już za to kolejkę rundy wiosennej

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu
galeria

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu 160 65

Jarosław Stawiarski będzie nowym marszałkiem województwa lubelskiego. Jego kandydatura została wskazana podczas czwartkowego posiedzenia Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości. Polityk jest obecnie wiceministrem sportu i turystyki w rządzie PiS.

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów
Aktualizacja
film

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów 18 7

Tragiczny wypadek w miejscowości Niewęgłosz (pow. radzyński). Zginął 37-latek i 53-latka.

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić?

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić? 52 16

Siedemnaście etatów zwolniło się w lubelskiej Straży Miejskiej, bo funkcjonariusze znaleźli sobie inne miejsce pracy. Zainteresowani mundurem mogą się zgłaszać do wtorku włącznie. Zarobki nie są imponujące: na początek 2400 zł brutto. Dyskont płaci lepiej

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą
19 listopada 2018, 19:00

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą 2 0

Co Gdzie Kiedy. Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na spotkanie Piotrem Tomalą oraz Rafałem Fronią - alpinistami i himalaistami, uczestnikami wielu wypraw. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada o godz. 19 w sali 113 Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian 21 5

Rozmowa z Ireneuszem Łucką, nowym burmistrzem Bełżyc

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..."

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..." 89 38

Klienci Getin Banku coraz liczniej odwiedzają lubelską placówkę, by wycofać swoje pieniądze. Obawiają się, że „afera podsłuchowa” sprawi, że zostaną odcięci od swoich oszczędności. Bank uspokaja i zapewnia, że ich lokaty są w pełni bezpieczne

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji 104 1

ROZMOWA Z Pawłem Miesiącem, żużlowcem Speed Car Motoru Lublin

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki 6 1

Chełmska Stacja Ratownictwa Medycznego zakupiła cztery nowe karetki wraz z nowoczesnym wyposażeniem. Pieniądze, 1,7 mln zł, otrzymała z rezerwy wojewody lubelskiego.

Zaginął 49-latek z Janowa Lubelskiego

Zaginął 49-latek z Janowa Lubelskiego 1 0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim prowadzą poszukiwania za zaginionym Piotrem Szczurowskim z Janowa Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!