Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pod dyskoteką obrzucili radiowóz kamieniami

Utworzony przez marfer3, 8 lipca 2009 r. o 21:17 Powrót do artykułu
niech teraz malują cały radiowóz na swój koszt. ale idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero tolerancji dla mlodych zuli. tak trzymac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO ALE TO TYLKO TAKI WYBRYK MŁODOCIANYCH -PODOBNIE JAK TEN W PUŁAWSKIM CZARTORYSKIM.ZOBACZCIE STRUŻE PRAWA,JUŻ SOBIE Z WAS KPIĄ NA BLOGU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze ze obrzucali jestem za ;p moje ziomy ;p deb***i trzeba ponizac tak samo jak oni ponizaja nas! frajer na wymysla i trafiasz do aresztu ;/ HWDP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzia napisał:
no i dobrze ze obrzucali jestem za ;p moje ziomy ;p deb***i trzeba ponizac tak samo jak oni ponizaja nas! frajer na wymysla i trafiasz do aresztu ;/ HWDP!
andziu droga przeczytaj sobie temat "apel do cwaniaczkow i dresów" pozdrawiam i oczekuje z niecierpliwoscia odpowiedz ktora zapewne bedzie skladac sie z slow" ziom" "deb..." "ku..." "frajer" itp itd :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...