Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Na Klonowej nie zaparkujesz

Utworzony przez :), 18 lutego 2011 r. o 00:01 Powrót do artykułu
Wydaje mi się że nie chodzi o duża prędkość tylko o miejsca parkingowe. Jeżdżę tamtędy często i szczerzę mówiąc to jakoś pieszych nie widać więc nie wiem komu te samochody tak przeszkadzają, wiadomo zawsze znajdzie się wariat który pędzi swoim autem ale to łamie przepisy na wszystkich drogach więc wynika z tego że powinno się wszędzie instalować progi zwalniające ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy kto sie doczepil ulicy Klonowej i dlaczego..?? Przeciez to normalne, ze po ulicy jezdza samochody, to nie jest wiejska drozyna! Wydaje mi sie, ze ludzie sami nie wiedza czego chca. Apeluje do wladz! NIE DAJCIE SIE ZMANIPULOWAC GARSTCE NAWIEDZONYCH OSZOLOMOW! Dosyc samowoli i bezprawia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taka mieszkanka tej ulicy, ktorej wiecznie nic sie nie podoba. Ona organizuje listy, akcje, podpisy itp. Mam nadzieje, ze wladze miasta nie dadza sie oglupic i zachowaja w temacie zdrowy rozsadek. Pozdrawiam normalnych mieszkancow ulicy Klonowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem tych mieszkańców. Nie chciałabym mieszkac przy ulicy gdzie samochody przejeżdżają z duża predkoscią przed samym domem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba samochody z aż tak dużą prędkością tam nie jeżdżą skoro zaraz za wyjazdem z ul .Ratajczaka jest zakręt na którym chyba nikt nie ryzykuje jechać szybciej niż 30 km/h, a dalej jak się człowiek rozpędzi do 50 km/h jest już Al. Lotników i trzeba zwalniać. Dla niektórych mieszkańców największy ból to jest zakaz parkowania na tej ulicy bo oni mają trzy samochody i na swojej posesji nie ma jak parkować :-)(i oni koniecznie by chcieli parkować na ulicy, która służy do jeżdżenia, a nie do parkowania). Ale zakaz nie przeszkadza niektórym parkować na chodniku. A jak ktoś chce otworzyć sobie tylko bramę wjazdową to nikt mu nic nie zrobi, bo to tylko chwila. Mam nadzieję, ze ani UM ani Starostwo nie pozwolą na parkowanie na ulicy bo będzie powtórka z rozrywki z okolicznych uliczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkancy ulicy Klonowej (np. 6 itd.) sa nie przystosowani do zycia w spoleczenstwie. Zawsze cos im sie nie podoba, a to przeszkadzaja garaze, a to lokal, a to smietniki no i wiecznie problem drogi .... Proponuje powrot do korzeni czyt. spowrotem na wioche!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Na razie nie mamy sygnałów od policji, by tam było niebezpiecznie." Brawo. Więc poczekajmy aż ktoś straci życie przez nieudolnego kierowcę z nogą na gazie. Cudowna filozofia, szczerze współczuję mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytajcie radnego Stanisława Kubińca dlaczego tak obstawał za budowa tej drogi? (miała powstać najpierw szeroka Al. Solidarności równoległa do klonowej), czy kierował sie interesem mieszkańców czy prywatnym...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam gierszon napisał:
Jestem ciekawy kto sie doczepil ulicy Klonowej i dlaczego..?? Przeciez to normalne, ze po ulicy jezdza samochody, to nie jest wiejska drozyna! Wydaje mi sie, ze ludzie sami nie wiedza czego chca. Apeluje do wladz! NIE DAJCIE SIE ZMANIPULOWAC GARSTCE NAWIEDZONYCH OSZOLOMOW! Dosyc samowoli i bezprawia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne człeniu, podpisujący sie "adam gierszon" nie mieszkasz przy klonowej , a ja owszem mieszkam i mi to przeszkadza i uważam ,że szybka jazda na tej ulicy (co jest normą) , najdłuższej ulicy Świdnika , o najdłuższym prostym odcinku jest cholernie niebezpieczna. Dziwi mnie stanowisko miejscowego szeryfa , który twierdzi że jest bezpiecznie bo nic sie nikomu sie jeszcze nie stało . Czyżby czekali na ofiary , dopiero wtedy zmienią byc może zdanie?? Wtedy to ja ich i jaśnie panującego burmistrza podam do sądu za ingorowanie i stwarzenie zagrozenia dla życia i zdrowia (dzięki Bogu ,że są pozwy zbiorowe) . Jeszcze nigdy nie widziałem aby stali tam z suszarką (przeważnie drzemią w radiowozie na skrzyzowaniu wyszynskiego i piaseckiej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Również mieszkam na klonowej i czekam na progi zwalniające, w innym wypadku nie będzie tutaj bezpiecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Witam, Również mieszkam na klonowej i czekam na progi zwalniające, w innym wypadku nie będzie tutaj bezpiecznie!
a ja proponuje zaorac ta uliczke po cholere sie klucic o nia nie odpowiada mieszkancom to zlikwidowac i co to za deb*** pisze ze jest to najdluzsza ulica z prostym odcinkiem? na Racławickiej i Lotnikow tez zrobic progi zwalniajace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje poszukac winnych tej inwestycji w Urzedzie Miasta. Męczą sie kierowcy bo muszą jechać wąską drogą z ograniczeniami prędkości miedzy domami jednorodzinnymi i męczą sie mieszkancy mając pod samymi domami duży ruch samochodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezdzę bardzo często tą ulica i mieszkam na jej poczatku. Nie zauważyłem nigdy aby ktoś jechał po niej z niebezpieczna predkoscią i stwarzał zagrozenie dla ruchu. Oczywiscie w godzinach szczytu natężenie ruchu jest wieksze i wtedy trzeba zachować ostroznośc. Obecny status prawny tej ulicy uważam za właściwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście! Panowie mieszkają przy tej ulicy.Śmieszne !piszecie bzdury. wcale nie mieszkacie przy tej ulicy tylko jeździcie po niej i nie podoba wam się to że w końcu ktoś zacznie mierzyć prędkość z jaką sie poruszacie i wtedy zobaczymy waszą "bezpieczną jazdę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mysle że problem jest z dwóch stron: mieszkańcy mają problem z szybką jazdą , a kierowcy nie mogą jeżdzić po szerokich , bezpiecznych, i bez progów zwalniających drogach. Miała taka powstać AL. Solidarności ale ..... nie powstała ponieważ córka radnego musi dojechać do swojwj nowo wybudowanej posesji. Problem Klonowej powstał gdy on zaczą się upierać aby ją wybudować zamiast szeroką drogę Solidarności .Warto byłoby coś z tym zrobić bo coś jest nie tak że tak szybko zmieniają sie plany w Urzędzie Miastai to jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zapytać tego radnego dlaczego stał murem za budową ulicy klonowej? Czy kierował sie interesem mieszkańców świdnika czy prywatnym? http://swidnik.naszemiasto.pl/wybory2010/artykul/606162,stanislaw-kubiniec,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie popierał kluczowe inwestycje dla miasta: budowę ulicy Klonowej, modernizację kina Lot oraz budowę lotniska. Podkreśla, że za budową ul. Klonowej stał murem.---powiedział pan radny !!!Faktycznie a to dobre ,kolejny raz widać kto ma dobrze w tym mieście! tylko Radni i ich rodziny.Pana radnego córka mieszka koło ul. Klonowej- i dlatego stał murem ! Ha a zwykli ludzie mają problem. Zarówno kierowcy jak i mieszkacy.Ale co się dziwić takie władze to takie miasto i jego inwestycje!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno dać nam do myslenia, kogo wybieramy na wyborach, bo w końcu ktoś szawnego radnego p.Kubińca przecież wybrał. Załatwił prace córuniom to kolej była teraz na droge,żeby jedna z nich mogła do pracy dojeżdżać czyt. do Urzędu Miasta. Przemyślmy na przyszłość na kogo głosujemy, bo jak takich radnych będziemy mieli to nic poza własnym interesem nie będą robili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to jedna z córek zatrudniona jest w urzedzie miasta świdnik na stanowisku kontroli i audytu, czyli jedno z najlepszych stanowisk w urzedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...