Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

16 lutego 2011 r.
18:57
Edytuj ten wpis

Świdnik: Na Klonowej nie zaparkujesz

0 30 A A
Równiutki asfalt nie uszczęśliwił mieszkańców. (Jacek Świerczyński)
Równiutki asfalt nie uszczęśliwił mieszkańców. (Jacek Świerczyński)

Pędzące samochody i brak możliwości parkowania po obu stronach ul. Klonowej – na to skarżą się mieszkańcy. Miasto proponuje kompromis, czyli możliwość zatrzymywania się na chodniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jak droga była zaśnieżona, to samochody jeździły wolniej. Teraz pędzą tak szybko, że strach wyjść z posesji, bo ulica jest bardzo wąska – narzeka jeden z mieszkańców ul. Klonowej (chce pozostać anonimowy). – Na dodatek, nie mamy gdzie zaparkować. Według przepisów nie możemy zatrzymać się nawet, by otworzyć bramę wjazdową na posesję. – Prosimy urzędników o pomoc. Na razie bezskutecznie – dodaje właścicielka domu przy Klonowej.

Zakaz zatrzymywania samochodów po obu stronach i na całej jej długości obowiązuje od czasu budowy ulicy z prawdziwego zdarzenia w miejsce drogi gruntowej. Budowa zakończyła się w listopadzie ub. roku i wtedy pisaliśmy o sprawie pierwszy raz. Mieszkańcy otrzymali wtedy zapewnienie, że ratusz będzie przez 3–4 miesiące obserwował sytuację na ich ulicy. Oni sami przedstawili burmistrzowi swoje propozycje. Chcieliby ograniczenia prędkości z 50 km/h do 30 km/h, zamontowania progów zwalniających i wydzielenie miejsc postojowych.

– Prosimy również o zniesienie zakazu zatrzymywania wzdłuż drogi dla mieszkańców – podkreślają.

Miasto wyklucza zamontowanie progów i zniesienie zakazu zatrzymywania – Wtedy jeden pas byłby wyłączony z ruchu, co utrudniałoby ruch – podkreśla Magdalena Kurowska, naczelnik Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji. – Na razie nie mamy sygnałów od policji, by tam było niebezpiecznie.

Kurowska zapewnia jednak, że jeśli takie sygnały będą, miasto rozważy ograniczenie prędkości. – Złożyliśmy także do starostwa wniosek o czasową zmianę organizacji ruchu na tym odcinku. Dzięki temu mieszkańcy do końca roku będą mogli parkować na chodniku – wyjaśnia Kurowska.

Policja podkreśla, że systematycznie patroluje całą ul. Klonową. – Żadnych zdarzeń nie odnotowaliśmy – zapewnia Janusz Migryt ze świdnickiej policji. – Zimą nie robiliśmy pomiarów prędkości, ale na wiosnę na pewno sprawdzimy, z jaką prędkością jeżdżą tam kierowcy.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
paulwhite / 10 marca 2011 o 15:25
0
Miejsca parkingowe do prywatnych posesji są na tych prywatnych posesjach. Nie będzie mi publicznej drogi obstawiał samochodami jeden z drugim tzw. właściciel.
Avatar
marek / 25 lutego 2011 o 12:21
0
[quote name='zygmunt' timestamp='1298026385' post='439048']
Mieszkancy ulicy Klonowej (np. 6 itd.) sa nie przystosowani do zycia w spoleczenstwie. Zawsze cos im sie nie podoba, a to przeszkadzaja garaze, a to lokal, a to smietniki no i wiecznie problem drogi .... Proponuje powrot do korzeni czyt. spowrotem na wioche!
[/quote]
Zygmunt wróć do szkoły i naucz się pisać poprawnie słowo : spowrotem !!!!! zajrzyj czasem do słownika ortograficznego , bo rozumem i mądrością nie grzeszysz. Raczej Ty jesteś nie przystosowany, zobaczymy jak zaparkuję przed Twoimi oknami i każdego dnia rano będę odpalał swoje auto o 5 rano i smrodził Ci spalinami, szykbo zmienisz zdanie.
[quote name='zygmunt' timestamp='1298026385' post='439048']
Mieszkancy ulicy Klonowej (np. 6 itd.) sa nie przystosowani do zycia w spoleczenstwie. Zawsze cos im sie nie podoba, a to przeszkadzaja garaze, a to lokal, a to smietniki no i wiecznie problem drogi .... Proponuje powrot do korzeni czyt. spowrotem na wioche!
[/quote]
Zygmunt wróć do szkoły i naucz się pisać poprawnie słowo : spowrotem !!!!! zajrzyj czasem do słownika ortograficznego , bo rozumem i mądrością nie grze... rozwiń
Avatar
xxx / 25 lutego 2011 o 12:16
0
[quote name='weronika' timestamp='1298013052' post='438895']
Jest taka mieszkanka tej ulicy, ktorej wiecznie nic sie nie podoba. Ona organizuje listy, akcje, podpisy itp. Mam nadzieje, ze wladze miasta nie dadza sie oglupic i zachowaja w temacie zdrowy rozsadek. Pozdrawiam normalnych mieszkancow ulicy Klonowej.
[/quote]
do weroniki:
czy znasz wszystkich mieszkańców z ul.Klonowej? ,że wiesz o nich wszystko na pewno wszystkich podsłuchujesz i cały dzień siedzisz w oknie i obserwujesz co robią, o której idąspać ... itd.
Avatar
felik / 25 lutego 2011 o 12:13
0
inaczej byś gadał gdyby problem dotyczył Ciebie
Avatar
daddy / 25 lutego 2011 o 12:11
0
nigdy na tej ulicy nie stał żaden samochód policyjny, któryby sprawdzał prędkość jadących samochodów, Dlaczego policja kłamie! Dlaczego Kurowska nie chce wprowadzić progów zwalniających, to miała być ulica dojazdowa do posesji.Pani Kurowska niech nie zajmuje posady, która nie jest dla niej. Czy musi się coś stać aby interweniowała policja ,czy nie można temu zapobiec dużo wcześniej?
Avatar
feliks / 25 lutego 2011 o 10:17
0
Witam wszystkich
jak wszyscy sądzą to mieszkańcom przy ul. Klonowej chodzi o parkowanie ,nie, jest to bzdura, chodzi o to ,że we wcześniejszych planach nie było mowy, że ta ulica ma być teraz "główną ulicą " miasta i w tym momencie odciąża południową stronę miasta zamiast alei Solidarności jak napisał undek.Jeździ tam teraz dużo samochodów. To miała byc droga do posesji ,tak jak jest na dzielnicy "RADOŚĆ" , czy osiedle domków jenorodzinnych przy Kusocińskiego ( niedaleko Kauflandu). To miała być taka droga, nie po to kupował ktoś działkę ,żeby teraz miały po niej jeździć autobusy jak mówiła pani Kurowska ( miała taki zamiar wprowadzić). Gdyby plany były takie od razu to właściciele tamtych działek mogliby jeszcze je sprzedać.Mieszkańcy zostali oszukani przez Urząd Miasta w Świdniku. I takjak tu ktoś już pisał jest prywata w urzędzie, nikt nie kieruje się dobrem ogółu lecz swoim i córek ,które nie daleko tej ulicy mieszkają.Myślę że każdy jakby tam mieszkał protestowałby tak samo. Dlaczego wszędzie ( mam na myśli inne kraje) najpierw jest robiona droga i wiadomo jakie są plany a potem buduje się domy,aby można było zdecydować się na kupno domu. U nas plany są zmieniane i potem stawia się takie osoby pod ścianą i nie mają już drogi wyjścia, muszą zamieszkać przy ruchliwej ulicy,a przecież nie poto ktoś kupował działkę żeby mieszkać w centrum, tylko chciał mieć trochę spokoju. Rozumien mieszkańców tej ulicy, sam byłem kiedyś w podobnej sytuacji.
Witam wszystkich
jak wszyscy sądzą to mieszkańcom przy ul. Klonowej chodzi o parkowanie ,nie, jest to bzdura, chodzi o to ,że we wcześniejszych planach nie było mowy, że ta ulica ma być teraz "główną ulicą " miasta i w tym momencie odciąża południową stronę miasta zamiast alei Solidarności jak napisał undek.Jeździ tam teraz dużo samochodów. To miała byc droga do posesji ,tak jak jest na dzielnicy "RADOŚĆ" , czy osiedle domków jenorodzinnych przy Kusocińskiego ( niedaleko Kauflandu). To miała być taka droga, nie p... rozwiń
Avatar
gość / 25 lutego 2011 o 08:28
0
Witam ,widze że są jakieś wnioski dotyczące tej uicy .Wszystkie konflikty dochodzą do tego że mieszkańcom nie przeszkadzają jeżdżące samochody bo oni także jeżdżą po tej drodze ale prędkość, a także prywata jakiej dopóścił się pan radny i to jest problem .Droga jest i trzeba sie cieszyć jedynie preędkości to jest problem i tyle w temacie.Pzdrawiam wszystkich. miłego dnia
Avatar
gość / 25 lutego 2011 o 07:27
0
jesli faktycznie ta droga powstała dlatego by spełnic prywatne potrzeby rodziny Kubińców to wyjaśnia dlaczego tam dochodzi do konfliktów. Myślę że każdy z nas jakby tam mieszkał robiłby (protestował), tak samo jak robią ci mieszkańcy.
Avatar
undek / 24 lutego 2011 o 19:04
0
Chcąc nie chcąc przez decyzje urzędu w tej chwili to ulica Klonowa odciąża południową stronę miasta zamiast alei Solidarności. Samochodów będzie tam jeszcze więcej i trzeba się z tym pogodzić i nie rozumiem kaprysu kilku mieszkańców by tamować tam ruch bo oni nie mogą zaparkować na chodniku. Co do prędkości może potrzeba poprostu częstszych patroli, zresztą na każdej drodze znajdzie się idiota, który będzie chciał ją przejechac ponad setką. Jeżdżę tamtędy często i jeśli mówimy o dużych prędkościach to jednostek nie ogółu. Mieszkańcy muszą się pogodzić z tym jaką funkcję dla tej części miasta będzie przez lata teraz pełnić ta ulica
Chcąc nie chcąc przez decyzje urzędu w tej chwili to ulica Klonowa odciąża południową stronę miasta zamiast alei Solidarności. Samochodów będzie tam jeszcze więcej i trzeba się z tym pogodzić i nie rozumiem kaprysu kilku mieszkańców by tamować tam ruch bo oni nie mogą zaparkować na chodniku. Co do prędkości może potrzeba poprostu częstszych patroli, zresztą na każdej drodze znajdzie się idiota, który będzie chciał ją przejechac ponad setką. Jeżdżę tamtędy często i jeśli mówimy o dużych prędkościach to jednostek nie ogółu. Mieszkańcy muszą si... rozwiń
Avatar
pankracy / 24 lutego 2011 o 17:21
0
Wszystko się zgadza co napisał przedmówca; dodać należy, że ma taką same posadke jeszcze w powiecie więc jeszcze jedna pensyjka równie godziwa i można życ. Biedny z marnej pensji by sie nie wybudował. Grunt to mieć tatusia ustawionego i w kościele i w kuchni u Brata Alberta i jeszcze gdzie się da... Zatem chyba nie trudno się domyślić kto takiego "radnego" wybrał.
Avatar
paulwhite / 10 marca 2011 o 15:25
0
Miejsca parkingowe do prywatnych posesji są na tych prywatnych posesjach. Nie będzie mi publicznej drogi obstawiał samochodami jeden z drugim tzw. właściciel.
Avatar
marek / 25 lutego 2011 o 12:21
0
[quote name='zygmunt' timestamp='1298026385' post='439048']
Mieszkancy ulicy Klonowej (np. 6 itd.) sa nie przystosowani do zycia w spoleczenstwie. Zawsze cos im sie nie podoba, a to przeszkadzaja garaze, a to lokal, a to smietniki no i wiecznie problem drogi .... Proponuje powrot do korzeni czyt. spowrotem na wioche!
[/quote]
Zygmunt wróć do szkoły i naucz się pisać poprawnie słowo : spowrotem !!!!! zajrzyj czasem do słownika ortograficznego , bo rozumem i mądrością nie grzeszysz. Raczej Ty jesteś nie przystosowany, zobaczymy jak zaparkuję przed Twoimi oknami i każdego dnia rano będę odpalał swoje auto o 5 rano i smrodził Ci spalinami, szykbo zmienisz zdanie.
[quote name='zygmunt' timestamp='1298026385' post='439048']
Mieszkancy ulicy Klonowej (np. 6 itd.) sa nie przystosowani do zycia w spoleczenstwie. Zawsze cos im sie nie podoba, a to przeszkadzaja garaze, a to lokal, a to smietniki no i wiecznie problem drogi .... Proponuje powrot do korzeni czyt. spowrotem na wioche!
[/quote]
Zygmunt wróć do szkoły i naucz się pisać poprawnie słowo : spowrotem !!!!! zajrzyj czasem do słownika ortograficznego , bo rozumem i mądrością nie grze... rozwiń
Avatar
xxx / 25 lutego 2011 o 12:16
0
[quote name='weronika' timestamp='1298013052' post='438895']
Jest taka mieszkanka tej ulicy, ktorej wiecznie nic sie nie podoba. Ona organizuje listy, akcje, podpisy itp. Mam nadzieje, ze wladze miasta nie dadza sie oglupic i zachowaja w temacie zdrowy rozsadek. Pozdrawiam normalnych mieszkancow ulicy Klonowej.
[/quote]
do weroniki:
czy znasz wszystkich mieszkańców z ul.Klonowej? ,że wiesz o nich wszystko na pewno wszystkich podsłuchujesz i cały dzień siedzisz w oknie i obserwujesz co robią, o której idąspać ... itd.
Avatar
felik / 25 lutego 2011 o 12:13
0
inaczej byś gadał gdyby problem dotyczył Ciebie
Avatar
daddy / 25 lutego 2011 o 12:11
0
nigdy na tej ulicy nie stał żaden samochód policyjny, któryby sprawdzał prędkość jadących samochodów, Dlaczego policja kłamie! Dlaczego Kurowska nie chce wprowadzić progów zwalniających, to miała być ulica dojazdowa do posesji.Pani Kurowska niech nie zajmuje posady, która nie jest dla niej. Czy musi się coś stać aby interweniowała policja ,czy nie można temu zapobiec dużo wcześniej?
Avatar
feliks / 25 lutego 2011 o 10:17
0
Witam wszystkich
jak wszyscy sądzą to mieszkańcom przy ul. Klonowej chodzi o parkowanie ,nie, jest to bzdura, chodzi o to ,że we wcześniejszych planach nie było mowy, że ta ulica ma być teraz "główną ulicą " miasta i w tym momencie odciąża południową stronę miasta zamiast alei Solidarności jak napisał undek.Jeździ tam teraz dużo samochodów. To miała byc droga do posesji ,tak jak jest na dzielnicy "RADOŚĆ" , czy osiedle domków jenorodzinnych przy Kusocińskiego ( niedaleko Kauflandu). To miała być taka droga, nie po to kupował ktoś działkę ,żeby teraz miały po niej jeździć autobusy jak mówiła pani Kurowska ( miała taki zamiar wprowadzić). Gdyby plany były takie od razu to właściciele tamtych działek mogliby jeszcze je sprzedać.Mieszkańcy zostali oszukani przez Urząd Miasta w Świdniku. I takjak tu ktoś już pisał jest prywata w urzędzie, nikt nie kieruje się dobrem ogółu lecz swoim i córek ,które nie daleko tej ulicy mieszkają.Myślę że każdy jakby tam mieszkał protestowałby tak samo. Dlaczego wszędzie ( mam na myśli inne kraje) najpierw jest robiona droga i wiadomo jakie są plany a potem buduje się domy,aby można było zdecydować się na kupno domu. U nas plany są zmieniane i potem stawia się takie osoby pod ścianą i nie mają już drogi wyjścia, muszą zamieszkać przy ruchliwej ulicy,a przecież nie poto ktoś kupował działkę żeby mieszkać w centrum, tylko chciał mieć trochę spokoju. Rozumien mieszkańców tej ulicy, sam byłem kiedyś w podobnej sytuacji.
Witam wszystkich
jak wszyscy sądzą to mieszkańcom przy ul. Klonowej chodzi o parkowanie ,nie, jest to bzdura, chodzi o to ,że we wcześniejszych planach nie było mowy, że ta ulica ma być teraz "główną ulicą " miasta i w tym momencie odciąża południową stronę miasta zamiast alei Solidarności jak napisał undek.Jeździ tam teraz dużo samochodów. To miała byc droga do posesji ,tak jak jest na dzielnicy "RADOŚĆ" , czy osiedle domków jenorodzinnych przy Kusocińskiego ( niedaleko Kauflandu). To miała być taka droga, nie p... rozwiń
Avatar
gość / 25 lutego 2011 o 08:28
0
Witam ,widze że są jakieś wnioski dotyczące tej uicy .Wszystkie konflikty dochodzą do tego że mieszkańcom nie przeszkadzają jeżdżące samochody bo oni także jeżdżą po tej drodze ale prędkość, a także prywata jakiej dopóścił się pan radny i to jest problem .Droga jest i trzeba sie cieszyć jedynie preędkości to jest problem i tyle w temacie.Pzdrawiam wszystkich. miłego dnia
Avatar
gość / 25 lutego 2011 o 07:27
0
jesli faktycznie ta droga powstała dlatego by spełnic prywatne potrzeby rodziny Kubińców to wyjaśnia dlaczego tam dochodzi do konfliktów. Myślę że każdy z nas jakby tam mieszkał robiłby (protestował), tak samo jak robią ci mieszkańcy.
Avatar
undek / 24 lutego 2011 o 19:04
0
Chcąc nie chcąc przez decyzje urzędu w tej chwili to ulica Klonowa odciąża południową stronę miasta zamiast alei Solidarności. Samochodów będzie tam jeszcze więcej i trzeba się z tym pogodzić i nie rozumiem kaprysu kilku mieszkańców by tamować tam ruch bo oni nie mogą zaparkować na chodniku. Co do prędkości może potrzeba poprostu częstszych patroli, zresztą na każdej drodze znajdzie się idiota, który będzie chciał ją przejechac ponad setką. Jeżdżę tamtędy często i jeśli mówimy o dużych prędkościach to jednostek nie ogółu. Mieszkańcy muszą się pogodzić z tym jaką funkcję dla tej części miasta będzie przez lata teraz pełnić ta ulica
Chcąc nie chcąc przez decyzje urzędu w tej chwili to ulica Klonowa odciąża południową stronę miasta zamiast alei Solidarności. Samochodów będzie tam jeszcze więcej i trzeba się z tym pogodzić i nie rozumiem kaprysu kilku mieszkańców by tamować tam ruch bo oni nie mogą zaparkować na chodniku. Co do prędkości może potrzeba poprostu częstszych patroli, zresztą na każdej drodze znajdzie się idiota, który będzie chciał ją przejechac ponad setką. Jeżdżę tamtędy często i jeśli mówimy o dużych prędkościach to jednostek nie ogółu. Mieszkańcy muszą si... rozwiń
Avatar
pankracy / 24 lutego 2011 o 17:21
0
Wszystko się zgadza co napisał przedmówca; dodać należy, że ma taką same posadke jeszcze w powiecie więc jeszcze jedna pensyjka równie godziwa i można życ. Biedny z marnej pensji by sie nie wybudował. Grunt to mieć tatusia ustawionego i w kościele i w kuchni u Brata Alberta i jeszcze gdzie się da... Zatem chyba nie trudno się domyślić kto takiego "radnego" wybrał.
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 0

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 0

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 3

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 138 58

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 67 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 7

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 12

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!