Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Radni dali burmistrzowi podwyżkę

Utworzony przez ewita, 7 grudnia 2010 r. o 13:46 Powrót do artykułu
Ja bym mu dał podwyżkę hehehe raczej obniżkę o połowę ludzie za co pytam się za co 12.000 za co ludzie za 1000zł mają przeżyć a taki kur.. 12koła w pracy co drugi dzień albo wcale go niema śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie te wszystkie moherowe berety wybrały tą sektę - ludzie po tyle zarabiają a tu proszę mało s.... zarabia. teraz z Was się śmieją żenada!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POboroWy napisał:
I niby co z tej Twojej wyliczanki ma wynikać? Rozumiem, że akceptujesz juz na pierwszym posiedzeniu "nowej" rady i zarządu polityczną "korupcję"? Jak tak sobie zapracował i tak od innych odstaje w uposażeniu to trzeba było tę propozycję podwyżki miesiąć temu zgłosić. To, że dał się burmistrz podprowadzic to jego problem, a nie nasz - podatników!
odwal sie od podatników !!!!! ciekawe czy tak placisz te podatki i czy skwapliwie czychasz na wszelkie ulgi? A co do podwyżki dla p. Jaksona kiedy miał dostać przed wyborami na nową kadencje? Został wybrany na nastepne cztery lata czyli nowy kontrakt dostał !!!Oby był wart tych pieniedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal.pl napisał:
To właśnie te wszystkie moherowe berety wybrały tą sektę - ludzie po tyle zarabiają a tu proszę mało s.... zarabia. teraz z Was się śmieją żenada!!!!
Skoncz z tymi oklepanymi tuskowymi mocherowymi beretami!!!!!!i co z tego ze ludzie tyle nie zarabiają, jacy ludzie i na jakich stanowiskach? W Polsce mozna dobrze zarobic tylko trzeba miec dobry zawód cos umieć i być kreatywnym a nie siedzieć przed komputerem plesc byle co i nazekac!!!!i z kogo niby maja sie śmiać z ludzi co poraz kolejny zaufali Jaksonowi? A ZENADA TO Z CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżkę otrzymuje się za wyniki pracy. A przepraszam, o jakich wynikach mówimy w przypadku Jaksona??? Moja rodzina i znajomi będziemy się bacznie przyglądać, ruchom tej kliki. Każde dziadostwo wywleczemy do mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej partii pochodzą, choć prezydent wystepuje jako bezpartyjny więc co sobie będa żałować, przecież nie ze swoich płacą. Partii mającej pełną gębę moralności, uczciwości, odpowiedzalności itp. A naiwniacy łykają te kity i robią za maszynkę do głosowania. Jak śnieg pada to Świdnik zasypany, jak większy deszcz - to zalany, zostaliśmy zdegradowani do jedynie sypialni Lublina, ale kasa się należy za wybitne zasługi prawda? Teraz chyba kolej na podwyżkę dla Krzysztofa M?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A np. wójt Mełgwi, nie Motyl, bo nawiązanie stosunku pracy jest nowe, więc nie jest to podwyżka tylko nowe warunki płacowe, tak jak u Jaksona, ma pensję o 2 zł większą od burmistrza Świdnika / patrz ostatnia sesja w Mełgwi /. I co !!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I poco bylo glosowac na stary układ Jacksona i lizącego tyłek Królika. Przeciez to wiadome ze ktoras kadencja z rzedu i ludziom sie w głowach zacznie przerwacac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malo więcej podniesc jaksonowi by nic nie robił brawo głąby radni!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne gratulacje! Tylko, zeby te 11 tys to bylo na rok, dopiero zobaczy pan burmistrz, jak wspaniale sie zyje w tym Smietniku. Jeszcze raz, najserdeczniejsze gratulacje, jak sie ciesze, ze Jakson bedzie mial pogodne swieta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20%...daj mi Boże taką podwyżkę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Widać,że na tym forum nie ma ludzi, którzy chcą pogadać o zjawisku,tylko "prywatni" wrogowie Jaksona, za duże pensje to ustawowo obniżyć dozwolony teraz najwyższy próg, a nie gadać o bibliotece i podniecać się Jaksonem. Podaję dla przykładu pensje wyższe dane z 11 grudnia 2009 roku-http://www.kurierlubelski.pl/region/pozostale/196676,ile-zarabiaja-samorzadowcy-na-lubelszczyznie-sprawdz,id,t.html#material_2 :Puławy (miasto) Kraśnik (miasto) liczba mieszkańców: 35 600 burmistrz Piotr Czubiński pensja: 12 360 zł Niemce liczba mieszkańców: 16 900 wójt Stefan Czyżyk pensja: 12360 zł Międzyrzec Podl. (gmina) liczba mieszkańców: 10 800 wójt Roman Michaluk pensja: 12 100 zł Terespol gmina liczba mieszkańców: 7000 wójt Krzysztof Iwaniuk, pensja: 12 100 zł Kąkolewnica Wschodnia liczba mieszkańców: 8800 wójt Czesław Pękała pensja: 11 746 zł Łuków miasto liczba mieszkańców: 32 000 burmistrz Zbigniew Zemło pensja: 11325 zł Biała Podlaska (gmina) liczba mieszkańców: 13200 wójt Wiesław Panasiuk pensja: 11 300 zł Łęczna liczba mieszkańców: 24 664 burmistrz Teodor Kosiarski pensja: 11 280 zł Janów Podlaski liczba mieszkańców: 5664 wójt Jacek Hura pensja: 10 975 zł Zalesie liczba mieszkańców: 4620 wójt Jan Sikora pensja: 10 975 zł Krasnystaw (miasto) liczba mieszkańców: 19800 burmistrz Andrzej Jakubiec pensja: 10 780 zł Trawniki liczba mieszkańców: 9340 wójt Jerzy Szpakowski pensja: 10 600 zł Izbica liczba mieszkańców: 9200 wójt Karol Babiarz pensja: 10 600 zł Radzyń Podlaski (miasto) liczba mieszkańców: 16 743 burmistrz Witold Kowalczyk pensja: 10 590 zł Jastków liczba mieszkańców: 12458 wójt Zbigniew Samoń pensja: 10540 zł Międzyrzec Podlaski (miasto) liczba mieszkańców: 17 100 burmistrz Artur Grzyb pensja: 10 505 zł Stanin liczba mieszkańców: 10 469 wójt Krzysztof Gajowy pensja: 10460 zł Trzebieszów liczba mieszkańców: 8000 wójt Krzysztof Woliński pensja: 10460 Chełm (miasto) liczba mieszkańców: 68 000 prezydent Agata Fisz pensja: 10209 zł Piaski liczba mieszkańców: 10 744 burmistrz Ryszard Siczek pensja: 10 160 zł Wojcieszków liczba mieszkańców: 7328 wójt Janusz Wylotek pensja: 10 100 zł Wólka liczba mieszkańców: 6500 wójt Włodzimierz Hofa pensja: 10100 zł Siedliszcze liczba mieszkańców: 7200 wójt Hieronim Zonik pensja: 10 060 zł
płacą ci za to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYC napisał:
Podwyżkę otrzymuje się za wyniki pracy. A przepraszam, o jakich wynikach mówimy w przypadku Jaksona??? Moja rodzina i znajomi będziemy się bacznie przyglądać, ruchom tej kliki. Każde dziadostwo wywleczemy do mediów.
Co, mały konfident? "Byłem w SB, byłem w ORMO, teraz jestem za PLATFORMO". Jeśli chcesz wywlec jakieś "dziadostwo" do mediów to już nie musisz. Właśnie ZAISTNIAŁEŚ w mediach na stronach internetowego wydania "Dziennika Wschodniego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal.pl napisał:
To właśnie te wszystkie moherowe berety wybrały tą sektę - ludzie po tyle zarabiają a tu proszę mało s.... zarabia. teraz z Was się śmieją żenada!!!!
To,że ludzie mało zarabiają jest wynikiem beznadziejnej polityki rządu. Rząd jak pewnie wiesz tworzy inna "sekta" złożona z PO i PSL. Prezydent Komorowski otacza się komuchami takimi jak Nałęcz, czy obsadza na szefa NBP Belkę. Belka za rządów SLD opodatkował nasze zyski w bankach a teraz wprowadził Polskę do linii kredytowej, za przynależność do której musimy płacić ponad 300 mln.euro rocznie.Rząd podnosi vat, akcyzy itd. PO, PSL i SLD mają wpływ na naszą politykę, gospodarkę a co za tym idzie, na nasze portfele. Zapewniam cię, że żaden "moher" na te partie nie głosuje. A ty kretynie ciągle tylko "sekta", "mohery"... Ani "mohery", ani "pisowska sekta" nie ma wpływu na gospodarkę, bo już od trzech lat nie rządzi. DOTARŁO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ani "pisowska sekta" nie ma wpływu na gospodarkę, bo już od trzech lat nie rządzi. DOTARŁO! " i cale szczescie bo kraj by byl juz w głebokim kryzysie przez tych zawistnych pelnych swojej dyktatorskiej kariery ludzi. Kto takich ludzi popiera? Ktos slepy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego wolałam wyjechać z miasta w inny rejon Polski,bo to co się dzieje w Świdniku woła o pomstę do nieba.Pracy nie ma chyba,że ma się plecy taka jest prawda.A jak jest to za 1000zł. Co graniczy z cudem,żeby się utrzymać i godnie żyć.Może kiedyś wrócę a nawet bym chciała,jak wybudują nowe miejsca pracy fabryki,lotnisko itp.Wam radzę tak samo zrobić w tym mieście nawet nie ma gdzie pójść się pobawić w weekend.Młodzi,wykształceni ludzie nie mają żadnych perspektyw na przyszłość zero nowych inwestycji,po za nowymi chodnikami,światłami i nowymi marketami, po prostu żenada.Jak dla mnie TO MIASTO WYMARŁE SIĘ ROBI. Od tego powinni zacząć nową kadencję radni bezradni z burmistrzem na czele.Jak zatrzymać młodych ludzi,by nie uciekali z miasta tak jak ja to zrobiłam A tego,że nasi rodzice wykupowali tyle lat cegiełki na MOK w którym jest teraz galeria,to nie wybaczę Jaksonowi do końca życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziały gały co miały i tez tak wybrały. Brukmistrz dalej za sterem. a wszystkie drogi prowadzą ze Świdnika a nie do. Pakujcie się i wyjeżdżajcie z tego geriatkowa. Jeszcze trochę a markety i kościoły będą robiły za jedyną rozrywkę w tym miasteczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaska81 napisał:
Od tego powinni zacząć nową kadencję radni bezradni z burmistrzem na czele.Jak zatrzymać młodych ludzi,by nie uciekali z miasta tak jak ja to zrobiłam
Po co mają zatrzymywać? Młodzi na nich nie głosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szokuje was pensja burmistrza przy takiej odpowiedzilaności? Zobaczcie sobie ile prezesi Pegimeku zarabiają nauczycielczyny z Bożej łaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po co mają zatrzymywać? Młodzi na nich nie głosują.
A jak sobie wyobrażasz to miasto za 10-20 lat ? Sam zobacz ilu jest emerytów,a ile młodzieży.I kto będzie na ich i nasze emerytury pracować,jak wszyscy młodzi wyjedziemy ? A co do pensji Pana Jaksona,to chyba dobrze,że tyle zarabia.Przynajmniej łapówek nie będzie brał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...