Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tropiciele grzmotów

Utworzony przez czytelnik, 15 listopada 2007 r. o 06:45 Powrót do artykułu
no i gdzie ta strona? po co pisac nie sprawdzając? eeeee.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieśmiało pragnę przypomnieć że od ostrzegania mieszkańców regionu jest centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Lubelskiego.serwisów pogodowych z prognozami i informacjami , polskich i zagranicznych jest bez liku. strony oczywiście nie ma. a informacje - podejrzewam kopiowane będą głównie z Internetu.poza tym zawodowi meteorolodzy mający specjalne kosztowne radary pogodowe, często mają problemy z prognozami.ciekawe jak będzie wyglądać współpraca z IMGW i UMCS ? bo to jest coś za coś, wymiana. ciekawe co grupa potrafi zaoferować profesjonalistom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kidy pierwszego oszołoma porazi prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprawny adres: www.grupameteo.prv.pl strona jest jednak w budowie wiec po info zapraszam na maila koczki86@wp.pl lub info@grupameteo.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie oszołoma. gamoniu. trzeba wiedzieć jak sie zachować i gdzie stanąć aby nie zostać porażonym. giną ci co tego niewiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj jon mało wiesz widzę. istnieją serwisy zawierające potrzebne zdjęcia i dane. dzięki którym można samemu układać prognozy. co do ostrzegania: NIE MA NIC TAKIEGO!!! dlaczego to twoje centrum zarządzania odwołało alarm w momencie kiedy my go ogłosiliśmy i my mieliśmy racje - wtedy to zalało m.in. Plaze. info podawane było przez radio Centrum i radio lublin. Jak już to lepsze ostrzeżenia daje IMGW. co do sprzętu hmmm... powiem tak radary są dostępne w necie za free. a sprzęt stacja mobilna to koszt 400 zł i już pieniądze na to są. nie potrzeba kilku tyś na sprzęt. co od współpracy to mnie rozbawiłeś. poczytaj na ten temat trochę na necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem po krótce jestem członkiem organizacji Polscy Łowcy Burz.Wg mnie taka organizacja powinna powstać jak najbardziej.Nie chcę się tu rozpisywać o swojej wiedzy jaką posiadam.Chodzi głównie o to aby nue było incydentów jak pod czas tegorocznego zalania Plaza Center w Lublinie,gdzie Centrum Zarządzania Kryzysowego 3h przed nawałnicą odwołało ostrzeżenie.Powiem wprost ja podałem ostrzeżenie 1h przed bez odwołania.To co się wydarzyło tego dnia mogłem juz o 7 rano podac ponieważ wiedziałe, że towarzyszące powstawanie się Cumulusów z rana m,oże wytworzyć i zamienić się w Cumlonimbusy.Ok, ja sądzę że jak najbardziej, nmiech taka grupa powstanie.PozdrawiamLightin_bolt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan storm_rider plagiatuje powstałą Polską organizacje Łowców Burz która funkcjonuje już od marca tego roku a dowodem jest strona forum www.lowcyburz.pl/forum i wywiad w gazecie Super Expressu http://img514.imageshack.us/my.php?image=ex033105kej0.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan storm_rider plagiatuje powstałą Polską organizacje Łowców Burz która funkcjonuje już od marca tego roku a dowodem jest strona forum www.lowcyburz.pl/forum i wywiad w gazecie Super Expressu http://img514.imageshack.us/my.php?image=ex033105kej0.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga sympatyczko. nic nie plagiatuje. jakbyś nie wiedziała to organizacja nie działa od marca tylko maja jak już. poza tym sam z jarkiem (meteo_expert) oraz z innymi typu daniej (lighting_bolt) zaczynałem budować obecną formę stowarzyszenia. a ze mieliśmy konflikty rozdzieliliśmy się na jego życzenie - kiedyś na forum napisał mi żebym stworzył swoją organizacje i tak robie. to forum jest nowe i postów z tamtych czasów nie ma. a co do gazety to nie jest super expres. przyjżyj się uważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga sympatyczko. nic nie plagiatuje. jakbyś nie wiedziała to organizacja nie działa od marca tylko maja jak już. poza tym sam z jarkiem (meteo_expert) oraz z innymi typu daniej (lighting_bolt) zaczynałem budować obecną formę stowarzyszenia. a ze mieliśmy konflikty rozdzieliliśmy się na jego życzenie - kiedyś na forum napisał mi żebym stworzył swoją organizacje i tak robie. to forum jest nowe i postów z tamtych czasów nie ma. a co do gazety to nie jest super expres. przyjżyj się uważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wiesz ale każdy człowiek porusza się w polu elektromagnetycznym, zaś natężenie pądu jaki otacza dorosłego człowieka to 300V na wysokości 2m :)To nie jeset żart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa sprawa Tylko od kiedy natężenie prądu mierzymy w VOLTACH?????? W woltach mierzymy napięcie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnienie 2 takich samy grup jest bezsensu.Wymyśl coś nowego - może Łowcy Prawdziwych Głupot, no albo popatrz jeszcze po sieci i skopiuj inne forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Istnienie 2 takich samy grup jest bezsensu.Wymyśl coś nowego - może Łowcy Prawdziwych Głupot, no albo popatrz jeszcze po sieci i skopiuj inne forum...
tyle ci powiem że jesteśmy bliżej zarejestrowania stowarzyszenia niż PŁB to co oni zrobili w 6 mies ja zrobiłem w 2. poza tym nikt nie zabroni mi zakładać forum o tematyce która się interesuję. zobacz człowieku ile jest forum na temat muzyki gdzie pisze się o tym samym w takich samych kategoriach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wracając jeszcze - naśmiewanie się z woj. centrum reagowania kryzysowego , skierowane jest pod niewłaściwy adres. nie posiada ono własnego radaru pogodowego ani innego sprzętu meteo. korzysta z danych udostępnianych przez profesjonalne służby meteo. no i tyle bo i tak nie przekonam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak poczytałem trochę tę grupę i dochodzę do wniosku że najpierw powinni się dokształcić w kierunku meteo a narazie mogą sobie zdjęcia co najwyżej robić. Niektóre komentarze to aż dech zapierają np: Radar Burz. O takim urządzeniu to nie słyszałem. Owszem są detektory wyładowań ale muszą być połączone w jedną sieć. Radar a detektor to całkiem inne urządzenie(Radar to jest ale on wysyła wiązkę fal mikrofalowych i na podstawie odbicia określa się opad).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Grupa Meteo Łowcy Burz to jedna wielka katastrofa. Wszedłem na ich strone-o Matko! Katastrofa. Na ich forum ludzie nie mają pojęcia o czym mówią. Ich 'ostrzeżenia"(bo ostrzeżeniem tego bym nie nazwał) wogóle się nie sprawdzają. Co innego PŁB. Strona jest też w budowie ale można tam znaleść oficjalne ostrzeżenia które sprawdzają się w 100%; przykładem jest ostrzeżenie PŁB przesłąne do gazeta.pl przed huraganowym wiatrem. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,4869032.html Jak przeczytałęm na ich stronie ostrzeżenie się sprawdziło(podawali prędkość wiatru w danych miastach). Ta Grupa Meteo Powinna być zamknięta bo ośmiesza tylko Polską meteorologię!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DWD śmieszny jesteś..... do niedawna sam pisałeś na naszym forum... mam przesłać linki???? i nie rozbawiaj mnie co do tych ostrzeżeń może niech ludzie poczytają i sami powiedzą czy sie sprawdziły... ostatnio marzena 5 dni wcześniej wydała komunikat a wy nawet dzień przed nie... więc proszę nie gadaj głupot. poza tym jesteś kolejną osobą z PŁB która rozpoczyna wojnę.. ja chciałem współpracy wasz prezes - JAROSŁAW odmówił więc teraz wara od nasze grupy i jak na razie to wasze dzieci w średniej wieku lat 16-17 ośmieszają meteorologie... ja wojny nie zaczołem poraz kolejny wy to zrobiliście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DWD, zacznijmy od tego że PŁB jest tylko zwykłym stowarzyszeniem zarejestrowanym w starostwie i praktycznie nie posiada ono żadnych praw do działania na szeroką skalę. Po za tym wiesz cwaniakowanie itd jest w Twoim stylu normalne, PŁB to kiszka powoli sie robi, czemu a no dlatego że ludzie którzy naprawdę mieli poziom odchodzą np BEST odszedł albo dlaczego nic nie pisze lighting_bolt, ponoć dlatego że mu kasują posty wiecznie i dlaczego prasa nie ma podglądu na sprawy techniczne. Po za tym jak powstaliśmy My GRUPA METEO a no stąd DWD że Jarosław Turała vel meteo_expert się posprzeczał ze storm_raiderem i tak wyszło że Jesteśmy. Powiedział aby Storm_Rider założył Swoje stowarzyszenie no i stało sie jak chciał Jarosław Turała. Po za tym wiesz, każdy jest mądry jak opisuje coś wg modelu czy wykorzystuje programy meteorologiczne i uważa sie za speca, ja się Ciebie DWD zapytam inaczej, jak by nie było internetu i całego sprzętu meteorologicznego to umiał byś przewidzieć burzę lub inny rodzaj zagrożenia związanego z meteorologią??? DWD mocny jesteś w pisaniu ale w meteorologii z pewnością Jesteś słabiutki albo naprawdę nie wiesz co piszesz. Mam nadzieje że prasa czyta trochę tego co sie dzieje, bo My jako GRUPA METEO przynajmniej mamy spotkania, działamy a PŁB nawet nie potrafią sie zgrać, bo wiecznie sie kłócą na forum tylko że prasa i TV nie widzą tego co tam sie dzieje a dzieje sie źle. A i jeszcze jedno niech każdy wie że Jesteś DWD zwykłym konfidentem, rejestrując sie u Nas strzelasz z ucha do PŁB, dałeś ciała koleżko po całości. Ciekawe jak prasa zareaguje na szpiegów takich jak Ty DWD Pozdrawiam Woojek GRUPA Meteo - Łowcy Burz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...