Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z lotniska na cmentarz

Utworzony przez Obywatel, 3 września 2008 r. o 06:53 Powrót do artykułu
I oto powstaje pomnik-symbol buty, rozrzutnosci, niegospodarnosci i nepotyzmu "nowej" wladzy. 200 tys. za samo przeniesienie cmentarza. 200 tys. poniesione nie przez inwestora a na koszt podatnikow. Czlonkowie rady nadzorczej i zarzadu spolki prawa handlowego pelniacy jednoczesnie bardzo wazne funkcje w organach wladzy samorzadowej przerzucajac koszty na podatnikow i finansuja przez gmine koszty ktore sa wynikiem dzialania tejze spolki. I pomyslec, ze kiedys lornisko w Jasionce pod Rzeszowem to byl kiedys taki Radawiec pod Lublinem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyslec, ze kiedys lornisko w Jasionce pod Rzeszowem to byl kiedys taki Radawiec pod Lublinem...
Byle pretekst, by dowaliść Świdnikowi. Słuchaj frajerze, albo się z tym pogodzisz, albo nie (twoja sprawa). Lotnisku w Świdniku będzie, bo to najlepsza lokalizacja, nie jakieś zadupie do którego nie wiadomo nawet jak dojechać i którędy. Sami z kolesiami z PSL zróbcie sobie dla swojej wsi tam lotnisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokumentne nieuctwo. Austrijacki Czarny Krzyż to żaden odpowiednik PCK. Organizacja ta powstała w celu sprawowania opieki nad grobami żołnierzy austrijackich. Zwłaszcza poległych podczas I w.ś. Trochę wiedzy potem gadanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość2 napisał:
Byle pretekst, by dowaliść Świdnikowi. Słuchaj frajerze, albo się z tym pogodzisz, albo nie (twoja sprawa). Lotnisku w Świdniku będzie, bo to najlepsza lokalizacja, nie jakieś zadupie do którego nie wiadomo nawet jak dojechać i którędy. Sami z kolesiami z PSL zróbcie sobie dla swojej wsi tam lotnisko.
Nie Świdnikowi dowalam a nieudolnej władzy - to raz. Dwa - frajerem kolejny raz to byłem za przyczyną tejże samej władzy jedąc w miniony piatek z lotniska Okęcie przez samą tylko Wa-wę godziny dwie czyli tyle samo co z Warszawy do Lublina!!! Trzy - w podobnym tonie trzydzieści lat temu słyszałem o Teatrze w Lublinie a do tego "zadupia" jedzie się z Lublina 99% szybciej niż do Wa-wy, Krakowa czy Rzeszowa i zdecydowanie bezpieczniej i wygodniej niż z Lublina do Świdnika. Cztery - nie wybieraj mi kolegów bo: "Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał Wrogów poszukam sobie sam Dlaczego ku*** mać, bez przerwy Poucza ktoś, w co wierzyć mam?" Andrzej Garczarek 20-22 sierpnia 1981 w hali Olivia w Gdańsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachowujesz sie jak dupek starając sie wszystkim udowodnic ze jestes mądrzejszy od reszty ludzi. i nie gadaj mi ze przez warszawe jechales 2 godziny chyba ze w godzinach szczytu. wiem bo czesto jestem zmuszona byc w tym miescie i spokojnie mozna przejechac o wiele szybciej tyle ze nie glownymi ulicami. i na tym koncze i zostawiam ci do przemyslenia bardzo wiele i zastanow sie nastepnym razem 5 razy zanim napiszesz cos glupiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
zachowujesz sie jak dupek starając sie wszystkim udowodnic ze jestes mądrzejszy od reszty ludzi. i nie gadaj mi ze przez warszawe jechales 2 godziny chyba ze w godzinach szczytu. wiem bo czesto jestem zmuszona byc w tym miescie i spokojnie mozna przejechac o wiele szybciej tyle ze nie glownymi ulicami. i na tym koncze i zostawiam ci do przemyslenia bardzo wiele i zastanow sie nastepnym razem 5 razy zanim napiszesz cos glupiego
Rozumiem, że jeżeli ktoś ma inne zdanie niż Ty to jest dupkiem, przemądrzalcem i głupkiem? Szkoda, że wcześniej swoich spostrzeżeń co do sposobu i czasu przemieszczania się po stolicy nie podałaś ale lepiej późno niż wcale. Przekazałem gorącą prośbę członkom rodziny żeby od dzisiaj bukowali odloty i przyloty tylko poza godzinami szczytu a sam udaję się na naukę jazdy nie głównymi ulicami Wa-wy. Dziękuję serdecznie za wszystkie przeczytane wyżej mądrości i mam nadzieję, że sama je bardzo dobrze zapamietasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze Portu Lotniczego Lublin zdecydowały - Za przedsięwzięcie zapłacą władze Świdnika (czyli My wszyscy) Oto cała prawda! Nic dodać! Tak władza buduje sobie lotnisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Bożko, tytuł artykułu powinien brzmieć: "LOTNISKO NA CMENTARZ". Cmentarz tam juz był (a lotnisko być może będzie) - na terenie cmentarza. Ale pani pisze tendencyjne artykuły! Można na pani "polegać".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pl napisał:
Pani Bożko, tytuł artykułu powinien brzmieć: "LOTNISKO NA CMENTARZ". Cmentarz tam juz był (a lotnisko być może będzie) - na terenie cmentarza. Ale pani pisze tendencyjne artykuły! Można na pani "polegać".
Chyba chciałeś/łaś/ napisać "Cmentarz na lotnisko"? A tak na marginesie to ciekawe, że nie buduje się tam gdzie nie ma cmentarza np. Radawiec czy Niedźwiada a właśnie tu gdzie jest cmentarz. Aby patrzeć jak teraz pod drugą część Lublin Plaza ekshumują spoczywających na cmentarzu na Lipowej a kiedyś nas przeniosą tylko po to żeby powstał w te miejsce jakiś park rozrywki albo jakiś inny port morski lub rzeczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...