Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dźwig zniszczył drogę i pobocze. Kierowcę prowadził GPS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2016 o 14:59 Powrót do artykułu
GPS powinien teraz naprawić drogę...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kierując takim ciężkim, specjalistycznym dźwigiem kierowca powinien - jeśli nie zna drogi - nawigować się specjalistycznym oprogramowaniem do ciężkiego sprzętu. Podaje się masę swojego pojazdu, a navi oblicza drogę po odpowiednich drogach.
0
Zlicytować idiocie majątek. Niech pokryje chociaż część strat. Wszak na odszkodowanie z oc złożymy się wszyscy.
0
Gdyby firma dźwigowa zapewniła mu "pilota" w małym autku. . . to nie musiałby by się wymijać z nikim na wąskim kawałku drogi.
0
A ten co odebrał kiedyś tę drogę po remoncie powinin w pierdlu siedzieć. Taka fuszera ze za 2 lata znów będzie dziadostwo
0
To mega strasznie wygląda na zywo
0
Konkurs na idiotę roku rozwiązany....
0
96 ton zjeżdża na pobocze;) dobre
0
Niektóre szoferaki jak już kupią sobie GPS, to jakby wszystkie rozumy pozjadali. Wiem coś o tym bo jeździłam jako pilotka wycieczek turystycznych. Ustawiają GPS na maximum głośności i od tego momentu nie dociera do nich nic. Pilot prosi, żeby skręcić w lewo, w odpowiedzi słyszy, że nawigacja każe jechać prosto. I jedziemy prosto. Gdy jednak okazuje się, że to zła droga, to winny jest zawsze... pilot wycieczki. Błędne koło, szkoda komentować.
0
Kubuś. Skup złomu. Złomowanie pojazdów. Brak opinii · Złomowanie samochodów Bazylianówka 48 a 507 156 808
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: