Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe przejście graniczne w woj. lubelskim? Kolejny krok zrobiony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2017 o 21:44 Powrót do artykułu
w końcu coś sensownego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
boże... gdyby nie ten łaskawy morawiecki to by tu nic nie było :(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Łaskawe PO wstrzymało budowę ekspresówki S12, obwodnic Chełma i Tomaszowa Lub. Jak to mówili? "Ch... z tą Polską Wschodnią". Przynajmniej Morawiecki slucha i szanuje mieszkańców wschodniej Polski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No właśnie budują obwodnice Chełma i S 12.Dziękujemy panie Morawiecki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Więcej takich spotkań i działania to może Polska Wschodnia będzie się rozwijać. do roboty posłowie bo kolejne wybory będą tuż tuż a wtedy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Morawiecki konsumuje gotowe na razie nic nie wygospodarował, a portfel coraz chudszy.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaka obwodnica jakie przejścia? Oni wszyscy mają nas w dalekim poważaniu. Mydlą oczy i tyle. Gęby pełne frazesów, a tak na poważnie, to tylko destrukcja, destrukcja i destrukcja. Na siłę poszukują pieniędzy na pincet, a nie na jakąś obwodnicę i przejścia. Przetrzeć oczy na trzeźwo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Budowa przejścia granicznego we Włodawie to bicie piany.Nie nam to żadnego uzasadnienia ekonomicznego szczególnie po stronie Białoruskiej i Ukraińskiej bo dokąd te orzejścia miały by prowadzić na Ukrainie nad jeziora Szadzkie gdzie nie ma nawet porządnej drogi .Na Białoruś do Tomaszówki wciśniętej między Ukrainę i Polskę a stamtąd gdzie w kierunku Brześciu.Ani Ukraińcy ani Białorusini nie mają pieniędzy na infrastrukturę a nawet gdyby mieli to jest to bezsens ekonomicznego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani poseł jak się za coś weźmie to az  ..... We wsi Wólka Orłowska już budują przystanek kolejowy. To nic, ze dwa dosłownie kilka kilometrów dalej jest stacja Izbica. Po prostu dłużej będzie pędził pendolino z Lublina do Zamościa. Ilu mieszkańców liczy ta Wólka Orłowska? 150 m dalej jest przystanek dla busów i autobusów przy drodze nr 17 , aż jestem ciekawa ilu pasazerów będzie wsiadało i wychodziło z pociągu na tym przystanku kolejowym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawdę powiedział Radny Rychliczek. Wiele Rzadów próbowało ale musi być chęc z drugiej strony tj Białorusi i Ukrainy.Szkoda czasu i zapału. Waszczykowski i Błaszczak muszą jechać na wschód i rozmawiać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
essi napisał:
Pani poseł jak się za coś weźmie to az  ..... We wsi Wólka Orłowska już budują przystanek kolejowy. To nic, ze dwa dosłownie kilka kilometrów dalej jest stacja Izbica. Po prostu dłużej będzie pędził pendolino z Lublina do Zamościa. Ilu mieszkańców liczy ta Wólka Orłowska? 150 m dalej jest przystanek dla busów i autobusów przy drodze nr 17 , aż jestem ciekawa ilu pasazerów będzie wsiadało i wychodziło z pociągu na tym przystanku kolejowym.
essi napisał:
Tak wszystko się zgadza ale nie ma tu autobusów a busy do Lublina nie zatrzymują się...wiec ludzie musza jezdzic dwa razy a tak do szynobusa i dalej w Polskę kpw...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sztuka dla sztuki i możliwość zjedzenia wykwintnego obiadu na koszt podatników!!! Zainteresowanym i preferującym pomysł z kolejnym przejściem granicznym pozwolę sobie zasugerować krótką wycieczkę na drugą stronę Bugu!!! Tam nie istnieje żadna infrastruktura!!! Drogi niemożliwe do jakiegokolwiek zakwalifikowania w skali nawet nie europejskiej, ale wschodniopolskiej! Czy Białoruś lub Ukraina jest gotowa na tak poważne inwestycje.... ? Pytanie należy do tych retorycznych!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale święty Gral nadal pozostanie. Gdyby nie brak przejścia, to Włodawa by mlekiem i miodem płynęła. A prezydent miasta dalej będzie mógł nic nie robić, bo prsecież gdyby było przejście...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: