Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

22-latka jest oskarżona o dzieciobójstwo

Utworzony przez ela matka, 4 listopada 2008 r. o 10:06 Powrót do artykułu
Brakuje słów... pewnie dziewczynka urodziła się zdrowa i miałaby szansę żyć, gdyby jej nie zabiła rodzona matka. Dlaczego nie oddała, nie pozostawiła w szpitalu??? czy to jest poważniejszy grzech aniżeli dzieciobójstwo?? PS. nie rozumiem różnicowania pojęć: zabójstwo i dzieciobójstwo! czy dziecko to nie człowiek?????!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no pięknie !!! To w zamościu dziecko nie jest człowiekiem?? przeciez to maleństwo nie miało najmniejszej szansy by się obronić!!! WSTYD DLA PROKURATóRY-WSADZACIE ZA GłUPOTY CHłOPAKóW NA DłUUUUGIE LATA A MORDERCZYNIE WYPUSZCZACIE NOSZ KUR........ A TY MAJKA CAłE żYCIE PIęKNIE GRASZ ALE KIEDYś SPRAWIEDLIWOść CIę DOPADNIE!!!!!!!!!!!!! ZAMOść CHRONI MORDERCóW!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec.
A czy ktoś ubezwłasnowolnił tą dziewczynę i kazał jej żyć z takim osobnikiem? W każdej chwili mogla od niego odejść dlaczego tego nie zrobiła? Z miłości? Co to za miłość gdzie dochodzi do przemocy? Głupie kobiety same są winne, bo zamiast szukać pomocy w róznych ośrodkach pomagających ofiarom przemocy domowej nic nie robią i trzymają się kurczowo swoich oprawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty znasz Majke i masz do niej ogromna nienawisc w sobie. Dlatego mysle ze jestes rodzina "ojca" jej synka, czyz nie? A co do osrodkow to trafila do jednego kiedy byla w ciazy i kazali jej sie wyniesc(podkreslam ze byla tam z synkiem) bo zasady sa takie ze moze przemieszkac tam okreslona ilosc czasu. Prawda jest taka ze zostala sama z dzieckiem bez dachu nad glowa, bez pracy, po takich przejsciach. Kto by nie zwariowal? Moja opinia jest taka, ze ona nie wiedziala co sie wokol niej dzieje za duzo negatywnych emocji w jednym czasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej mnie dziwi to,ze wszyscy tak pisza o tej dziewczynie. Bo wszyscy sa tacy swieci... Przeczytalem wszystkie komentarze i dziwi mnie,ze nikt nie pomyslal, ze skoro ta dziewczyna zrobila cos takiego, majac juz jedno dziecko(z tego co wiem malenstwo miewa sie dobrze), to moze ona nie jest chora czy zwyrodniala. Moze ona miala tak przeje***e zycie, ze nawet nie myslala co robi. Ludzie w stanie szczytowego poziomu roznych emocji sa zdolni do wszystkiego. Ja uwazam, ze kazdy z nas moze kiedys zrobic cos rownie okrotnego jesli tylko granica wytrzymalosci zostanie przekroczona do tego stopnia, ze albo straimy kontrole nad soba albo wpadniemy w taki amok, szok czy nie wiem sam jak to juz nazwac, ze nawet nie bedziemy swiadomi co sie w tym momencie dzieje... wiec zamist pisac takie brednie zastanowcie sie ludzie najpierw, bo skoro nawet nie pomyslicie i nie staracie sie zrozumiec to nie macie prawa pisac takich farmazonow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...
To sa wlasnie skutki zakazu aborcji.Gdyby miala mozliwosc usuniecia niechcianej ciazy z pewnoscia by do takiej tragedii nie doszlo.Pewnie byla zalamana ta sytuacja i miala depresje.Nie jestem za aborcja,ale sa rozne sytuacje w zyciu i kazdy powinien decydowac oswoim zyciu i o tym czy chce miec dziecko czy tez nie.Brak pracy,srodkow do zycia,maltretowanie w rodzinie powoduja to ze ludzie zachowuja sie iracjonalnie.Kazdy powinien miec prawo decydowania o sobie i Wspulczuje tej dziewczynie i zal mi tego malenstwa,bo jednak to juz byl malutki czlowieczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAJA KIEDY S MIALA WSZYSTKO:::POTEM ZMARL JEJ OJCIEC ROZSTALA SIE Z Przemkiem..poklocila z rodzina....zwiazala sie z e sku***elem jakich malo i zaszla w ciaze...on ja olal, RODZINA ja olala Panstwo ja OLLLLLLLLAAAAAAAALO NIE ZABILA TEGO DZIECKA:::::ONA TEGO NIE ZROBILA;;;WIEM TO Z POD CELI WIEZIENNEJ MAJU TRZYMAJ SIE SKARBIE DZIELNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po lekturze nasuwa się jedno - patologia. Osoby które naduzywają alkoholu, zyją w biedzie i tylko potrafią się rozmnażać bo oprócz libacji alkoholowych lubią też uprawiać sex bez zabezpieczenia. Nie jest mi żal tych osób, zyją tak jak chcą i to jest ich świadomy wybór. Nie ma sytuacji, że ktoś kogoś zmusza do robienia rzeczy na które ta osoba się nie zgadza, ci ludzie sami są sobie winni, nie szukają pomocy, oprócz tej finansowej z opieki społecznej i zyją gorzej niż zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare miasto2 napisał:
Ty znasz Majke i masz do niej ogromna nienawisc w sobie. Dlatego mysle ze jestes rodzina "ojca" jej synka, czyz nie? A co do osrodkow to trafila do jednego kiedy byla w ciazy i kazali jej sie wyniesc(podkreslam ze byla tam z synkiem) bo zasady sa takie ze moze przemieszkac tam okreslona ilosc czasu. Prawda jest taka ze zostala sama z dzieckiem bez dachu nad glowa, bez pracy, po takich przejsciach. Kto by nie zwariowal? Moja opinia jest taka, ze ona nie wiedziala co sie wokol niej dzieje za duzo negatywnych emocji w jednym czasie
PRAWDA JEST TAKA KOZAKU ŻE BABA CO ROBI KRZYWDE WŁASNEMU DZIECKU TO NIE KOBIETA A JUŻ NA PEWNO NIE MATKA I NIKT TU NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CZEGO DOPUŚCIŁA SIE TA DZIEWCZYNA!!!!A JEŻELI CHCESZ SUKAĆ WINNYCH TO POMYŚL ZA CO RODZINA OJCA JEJ SYNKA MA MIEC DO NIEJ NIENAWIŚĆ WYSTARCZY ZE RODZONA MATKA TRAKTOWAŁA JĄ JAK SZMATE!!!!NIKT JEJ NIE WYGONIL Z DOMU NIE WIESZ CO PISZESZ TO SCISNIJ d***!!!!NAWET PO TY WSZYSTKIM WIDAC JAK POje***I SĄ LUDZIE KTÓŻY NIE POTRAFIĄ SAMI O SOBIE PRAWDY POWIEDZIEC!!!!A CO DO MAJKI CALE ZYCIE WALI W CH... I KAZDY KTO MIAL Z NIĄ JAKĄKOLWIEK STYCZNOSC WIE JAKA JEST MA JAKĄS NIENAWISC DO NIEJ !!!!ROBĄC TO...NO CÓŻ Z KOGO MIALA PRZYKŁAD BRAC....ZE SWOJEJ MATKI????????JA WIEM OCB-TY WIESZ OCB....WSZYSCY WIEDZĄ WIEC NIE ŚCIEMNIAJ !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...
Słuchaj kiepszczaku co ty pier***isz czytak co piszesz po 1 co ma wspólnego z tą biedną córeczką ojciec jej synka-skoro ojcem jej 2 dziecka jest czterdziecto kilku letni sąsiad z podwórka, który polowe zycia przesiedział!!!!czytam i dowiaduje sie ze przemek bił ją jak w ciąży była-ale pewnie ze jak w domu matka dowiedziała sie ze bedzie miała dziecko kopała ją razem z młodszą siostrzyczką po brzuchu to tego nie napiszesz pytam dlaczego??podejrzewam, ze jestes siostrą lub bratem majki i teraz odpowiedzialność moralna o wstyd nie daje ci spokoju i wine zrzucasz na chociazby przemka ktory nie miał pojecia ze majka jest w ciązy. Jak rodzone siostry czy własna matka mogły nie wiedziec ze majka jest w ciąży, skoro to taka wspaniała pożądna rodzina, dlaczego matka ma wyrok za znęcanie sie nad własnymi dziecmi????co cie qrwa tak boli?? myslisz ze do kogo majka teraz przychodzi na kogo po tym wszystkim mozeliczyc na matke?? na siostry??NIE!!!!ja doskonale wiem ze nie mieszka w zmc. a jak jest tu to zatrzymuje sie wlasnie u rodziny przemka wiec odpier*** sie od ludzi normalnych a popatrz jaką ty masz wartosc w sobie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...