Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

3 listopada 2008 r.
21:11
Edytuj ten wpis

22-latka jest oskarżona o dzieciobójstwo

0 11 A A

Do 5 lat więzienia grozi 22-letniej Mai W. z Zamościa za zabójstwo jej nowo narodzonego dziecka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prokuratura skierowała właśnie do sądu akt oskarżenia.

- Nie potwierdzono, żeby ktoś inny przyczynił się do śmierci dziecka albo nakłaniał oskarżoną do jego zabójstwa - powiedział nam wczoraj Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Zamościu.

Oskarżona nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że noworodek przyszedł na świat martwy, a po porodzie wypadł jej z rąk. Co innego wykazała sekcja zwłok: dziewczynka urodziła się żywa, a przyczyną zgonu było uderzenie ciężkim przedmiotem w głowę.

Makabrycznego odkrycia dokonali w kwietniu pracownicy składowiska odpadów pod Zamościem. Owinięte w prześcieradło zwłoki noworodka ukryte były w reklamówce razem z prawidłowo odciętą pępowiną, łożyskiem oraz damskimi, zakrwawionymi spodniami dresowymi. Lekarz stwierdził, że do porodu doszło kilkanaście godzin wcześniej, a ciąża była donoszona.

Ustalono, że zwłoki noworodka trafiły na składowisko z transportem odpadów z Zamościa. Policjanci dotarli do blisko 300 kobiet, które miały wyznaczony termin porodu na kwiecień lub początek maja. Ale poszukiwana nie figurowała w żadnej dokumentacji medycznej. Do jej zatrzymania doszło tydzień później.

Śledczy uznali, że kobieta zabiła pod wpływem stresu związanego z porodem. Ostatecznie zarzucili 22-letniej zamościance nie zabójstwo, a dzieciobójstwo. Grozi za to nie dożywocie, ale najwyżej 5 lat więzienia. Maja W. przed sądem będzie odpowiadać z wolnej stopy.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
STARE MIASTOOOOO / 17 września 2009 o 03:14
0
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...


Słuchaj kiepszczaku co ty pier***isz czytak co piszesz po 1 co ma wspólnego z tą biedną córeczką ojciec jej synka-skoro ojcem jej 2 dziecka jest czterdziecto kilku letni sąsiad z podwórka, który polowe zycia przesiedział!!!!czytam i dowiaduje sie ze przemek bił ją jak w ciąży była-ale pewnie ze jak w domu matka dowiedziała sie ze bedzie miała dziecko kopała ją razem z młodszą siostrzyczką po brzuchu to tego nie napiszesz pytam dlaczego??podejrzewam, ze jestes siostrą lub bratem majki i teraz odpowiedzialność moralna o wstyd nie daje ci spokoju i wine zrzucasz na chociazby przemka ktory nie miał pojecia ze majka jest w ciązy. Jak rodzone siostry czy własna matka mogły nie wiedziec ze majka jest w ciąży, skoro to taka wspaniała pożądna rodzina, dlaczego matka ma wyrok za znęcanie sie nad własnymi dziecmi????co cie qrwa tak boli?? myslisz ze do kogo majka teraz przychodzi na kogo po tym wszystkim mozeliczyc na matke?? na siostry??NIE!!!!ja doskonale wiem ze nie mieszka w zmc. a jak jest tu to zatrzymuje sie wlasnie u rodziny przemka wiec odpier*** sie od ludzi normalnych a popatrz jaką ty masz wartosc w sobie!!!!


Słuchaj kiepszczaku co ty pier***isz czytak co piszesz po 1 co ma wspólnego z tą biedną córeczką ojciec jej synka-skoro ojcem jej 2 dziecka jest czterdziecto kilku letni sąsiad z podwórka, który polowe zycia przesiedział!!!!czytam i dowiaduje sie ze przemek bił ją jak w ciąży była-ale pewnie ze jak w domu matka dowiedziała sie ze bedzie miała dziecko kopała ją razem z młodszą siostrzyczką po brzuchu to tego nie napiszesz pytam dlaczego??podejrzewam, ze jestes siostrą lub bratem majki i teraz odpowie... rozwiń
Avatar
STR!!! / 15 września 2009 o 01:20
0
stare miasto2 napisał:
Ty znasz Majke i masz do niej ogromna nienawisc w sobie. Dlatego mysle ze jestes rodzina "ojca" jej synka, czyz nie? A co do osrodkow to trafila do jednego kiedy byla w ciazy i kazali jej sie wyniesc(podkreslam ze byla tam z synkiem) bo zasady sa takie ze moze przemieszkac tam okreslona ilosc czasu. Prawda jest taka ze zostala sama z dzieckiem bez dachu nad glowa, bez pracy, po takich przejsciach. Kto by nie zwariowal? Moja opinia jest taka, ze ona nie wiedziala co sie wokol niej dzieje za duzo negatywnych emocji w jednym czasie

PRAWDA JEST TAKA KOZAKU ŻE BABA CO ROBI KRZYWDE WŁASNEMU DZIECKU TO NIE KOBIETA A JUŻ NA PEWNO NIE MATKA I NIKT TU NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CZEGO DOPUŚCIŁA SIE TA DZIEWCZYNA!!!!A JEŻELI CHCESZ SUKAĆ WINNYCH TO POMYŚL ZA CO RODZINA OJCA JEJ SYNKA MA MIEC DO NIEJ NIENAWIŚĆ WYSTARCZY ZE RODZONA MATKA TRAKTOWAŁA JĄ JAK SZMATE!!!!NIKT JEJ NIE WYGONIL Z DOMU NIE WIESZ CO PISZESZ TO SCISNIJ d***!!!!NAWET PO TY WSZYSTKIM WIDAC JAK POje***I SĄ LUDZIE KTÓŻY NIE POTRAFIĄ SAMI O SOBIE PRAWDY POWIEDZIEC!!!!A CO DO MAJKI CALE ZYCIE WALI W CH... I KAZDY KTO MIAL Z NIĄ JAKĄKOLWIEK STYCZNOSC WIE JAKA JEST MA JAKĄS NIENAWISC DO NIEJ !!!!ROBĄC TO...NO CÓŻ Z KOGO MIALA PRZYKŁAD BRAC....ZE SWOJEJ MATKI????????JA WIEM OCB-TY WIESZ OCB....WSZYSCY WIEDZĄ WIEC NIE ŚCIEMNIAJ !!!!!!!!!!!

PRAWDA JEST TAKA KOZAKU ŻE BABA CO ROBI KRZYWDE WŁASNEMU DZIECKU TO NIE KOBIETA A JUŻ NA PEWNO NIE MATKA I NIKT TU NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CZEGO DOPUŚCIŁA SIE TA DZIEWCZYNA!!!!A JEŻELI CHCESZ SUKAĆ WINNYCH TO POMYŚL ZA CO RODZINA OJCA JEJ SYNKA MA MIEC DO NIEJ NIENAWIŚĆ WYSTARCZY ZE RODZONA MATKA TRAKTOWAŁA JĄ JAK SZMATE!!!!NIKT JEJ NIE WYGONIL Z DOMU NIE WIESZ CO PISZESZ TO SCISNIJ d***!!!!NAWET PO TY WSZYSTKIM WIDAC JAK POje***I SĄ LUDZIE KTÓŻY NIE POTRAFIĄ SAMI... rozwiń
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2009 o 00:29
0
Po lekturze nasuwa się jedno - patologia.
Osoby które naduzywają alkoholu, zyją w biedzie i tylko potrafią się rozmnażać bo oprócz libacji alkoholowych lubią też uprawiać sex bez zabezpieczenia. Nie jest mi żal tych osób, zyją tak jak chcą i to jest ich świadomy wybór. Nie ma sytuacji, że ktoś kogoś zmusza do robienia rzeczy na które ta osoba się nie zgadza, ci ludzie sami są sobie winni, nie szukają pomocy, oprócz tej finansowej z opieki społecznej i zyją gorzej niż zwierzęta.
Avatar
ZANETA S / 14 kwietnia 2009 o 11:34
0
MAJA KIEDY S MIALA WSZYSTKO:::POTEM ZMARL JEJ OJCIEC ROZSTALA SIE Z Przemkiem..poklocila z rodzina....zwiazala sie z e sku***elem jakich malo i zaszla w ciaze...on ja olal, RODZINA ja olala Panstwo ja OLLLLLLLLAAAAAAAALO
NIE ZABILA TEGO DZIECKA:::::ONA TEGO NIE ZROBILA;;;WIEM TO Z POD CELI WIEZIENNEJ

MAJU TRZYMAJ SIE SKARBIE DZIELNIE
Avatar
Babcia / 12 marca 2009 o 20:58
0
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...

To sa wlasnie skutki zakazu aborcji.Gdyby miala mozliwosc usuniecia niechcianej ciazy z pewnoscia by do takiej tragedii nie doszlo.Pewnie byla zalamana ta sytuacja i miala depresje.Nie jestem za aborcja,ale sa rozne sytuacje w zyciu i kazdy powinien decydowac oswoim zyciu i o tym czy chce miec dziecko czy tez nie.Brak pracy,srodkow do zycia,maltretowanie w rodzinie powoduja to ze ludzie zachowuja sie iracjonalnie.Kazdy powinien miec prawo decydowania o sobie i Wspulczuje tej dziewczynie i zal mi tego malenstwa,bo jednak to juz byl malutki czlowieczek

To sa wlasnie skutki zakazu aborcji.Gdyby miala mozliwosc usuniecia niechcianej ciazy z pewnoscia by do takiej tragedii nie doszlo.Pewnie byla zalamana ta sytuacja i miala depresje.Nie jestem za aborcja,ale sa rozne sytuacje w zyciu i kazdy powinien decydowac oswoim zyciu i o tym czy chce miec dziecko czy tez nie.Brak pracy,srodkow do zycia,maltretowanie w rodzinie powoduja to ze ludzie zachowuja sie iracjonalnie.Kazdy powinien miec prawo decydowania o sobie i Wspulczuje tej dziewczynie i zal mi tego malenstwa,bo jednak t... rozwiń
Avatar
Baki / 23 lutego 2009 o 23:19
0
Najbardziej mnie dziwi to,ze wszyscy tak pisza o tej dziewczynie. Bo wszyscy sa tacy swieci... Przeczytalem wszystkie komentarze i dziwi mnie,ze nikt nie pomyslal, ze skoro ta dziewczyna zrobila cos takiego, majac juz jedno dziecko(z tego co wiem malenstwo miewa sie dobrze), to moze ona nie jest chora czy zwyrodniala. Moze ona miala tak przeje***e zycie, ze nawet nie myslala co robi. Ludzie w stanie szczytowego poziomu roznych emocji sa zdolni do wszystkiego. Ja uwazam, ze kazdy z nas moze kiedys zrobic cos rownie okrotnego jesli tylko granica wytrzymalosci zostanie przekroczona do tego stopnia, ze albo straimy kontrole nad soba albo wpadniemy w taki amok, szok czy nie wiem sam jak to juz nazwac, ze nawet nie bedziemy swiadomi co sie w tym momencie dzieje... wiec zamist pisac takie brednie zastanowcie sie ludzie najpierw, bo skoro nawet nie pomyslicie i nie staracie sie zrozumiec to nie macie prawa pisac takich farmazonow
Najbardziej mnie dziwi to,ze wszyscy tak pisza o tej dziewczynie. Bo wszyscy sa tacy swieci... Przeczytalem wszystkie komentarze i dziwi mnie,ze nikt nie pomyslal, ze skoro ta dziewczyna zrobila cos takiego, majac juz jedno dziecko(z tego co wiem malenstwo miewa sie dobrze), to moze ona nie jest chora czy zwyrodniala. Moze ona miala tak przeje***e zycie, ze nawet nie myslala co robi. Ludzie w stanie szczytowego poziomu roznych emocji sa zdolni do wszystkiego. Ja uwazam, ze kazdy z nas moze kiedys zrobic cos rownie okrotnego jesli tylko grani... rozwiń
Avatar
stare miasto2 / 13 stycznia 2009 o 23:04
0
Ty znasz Majke i masz do niej ogromna nienawisc w sobie. Dlatego mysle ze jestes rodzina "ojca" jej synka, czyz nie? A co do osrodkow to trafila do jednego kiedy byla w ciazy i kazali jej sie wyniesc(podkreslam ze byla tam z synkiem) bo zasady sa takie ze moze przemieszkac tam okreslona ilosc czasu. Prawda jest taka ze zostala sama z dzieckiem bez dachu nad glowa, bez pracy, po takich przejsciach. Kto by nie zwariowal? Moja opinia jest taka, ze ona nie wiedziala co sie wokol niej dzieje za duzo negatywnych emocji w jednym czasie
Avatar
Gość / 12 stycznia 2009 o 15:13
0
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec.



A czy ktoś ubezwłasnowolnił tą dziewczynę i kazał jej żyć z takim osobnikiem?
W każdej chwili mogla od niego odejść dlaczego tego nie zrobiła? Z miłości? Co to za miłość gdzie dochodzi do przemocy?
Głupie kobiety same są winne, bo zamiast szukać pomocy w róznych ośrodkach pomagających ofiarom przemocy domowej nic nie robią i trzymają się kurczowo swoich oprawców.



A czy ktoś ubezwłasnowolnił tą dziewczynę i kazał jej żyć z takim osobnikiem?
W każdej chwili mogla od niego odejść dlaczego tego nie zrobiła? Z miłości? Co to za miłość gdzie dochodzi do przemocy?
Głupie kobiety same są winne, bo zamiast szukać pomocy w róznych ośrodkach pomagających ofiarom przemocy domowej nic nie robią i trzymają się kurczowo swoich oprawców. rozwiń
Avatar
stare miasto2 / 12 stycznia 2009 o 14:13
0
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie... rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2008 o 14:27
0
Nie no pięknie !!! To w zamościu dziecko nie jest człowiekiem?? przeciez to maleństwo nie miało najmniejszej szansy by się obronić!!! WSTYD DLA PROKURATóRY-WSADZACIE ZA GłUPOTY CHłOPAKóW NA DłUUUUGIE LATA A MORDERCZYNIE WYPUSZCZACIE NOSZ KUR........ A TY MAJKA CAłE żYCIE PIęKNIE GRASZ ALE KIEDYś SPRAWIEDLIWOść CIę DOPADNIE!!!!!!!!!!!!!
ZAMOść CHRONI MORDERCóW!!!!!!!
Avatar
STARE MIASTOOOOO / 17 września 2009 o 03:14
0
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...


Słuchaj kiepszczaku co ty pier***isz czytak co piszesz po 1 co ma wspólnego z tą biedną córeczką ojciec jej synka-skoro ojcem jej 2 dziecka jest czterdziecto kilku letni sąsiad z podwórka, który polowe zycia przesiedział!!!!czytam i dowiaduje sie ze przemek bił ją jak w ciąży była-ale pewnie ze jak w domu matka dowiedziała sie ze bedzie miała dziecko kopała ją razem z młodszą siostrzyczką po brzuchu to tego nie napiszesz pytam dlaczego??podejrzewam, ze jestes siostrą lub bratem majki i teraz odpowiedzialność moralna o wstyd nie daje ci spokoju i wine zrzucasz na chociazby przemka ktory nie miał pojecia ze majka jest w ciązy. Jak rodzone siostry czy własna matka mogły nie wiedziec ze majka jest w ciąży, skoro to taka wspaniała pożądna rodzina, dlaczego matka ma wyrok za znęcanie sie nad własnymi dziecmi????co cie qrwa tak boli?? myslisz ze do kogo majka teraz przychodzi na kogo po tym wszystkim mozeliczyc na matke?? na siostry??NIE!!!!ja doskonale wiem ze nie mieszka w zmc. a jak jest tu to zatrzymuje sie wlasnie u rodziny przemka wiec odpier*** sie od ludzi normalnych a popatrz jaką ty masz wartosc w sobie!!!!


Słuchaj kiepszczaku co ty pier***isz czytak co piszesz po 1 co ma wspólnego z tą biedną córeczką ojciec jej synka-skoro ojcem jej 2 dziecka jest czterdziecto kilku letni sąsiad z podwórka, który polowe zycia przesiedział!!!!czytam i dowiaduje sie ze przemek bił ją jak w ciąży była-ale pewnie ze jak w domu matka dowiedziała sie ze bedzie miała dziecko kopała ją razem z młodszą siostrzyczką po brzuchu to tego nie napiszesz pytam dlaczego??podejrzewam, ze jestes siostrą lub bratem majki i teraz odpowie... rozwiń
Avatar
STR!!! / 15 września 2009 o 01:20
0
stare miasto2 napisał:
Ty znasz Majke i masz do niej ogromna nienawisc w sobie. Dlatego mysle ze jestes rodzina "ojca" jej synka, czyz nie? A co do osrodkow to trafila do jednego kiedy byla w ciazy i kazali jej sie wyniesc(podkreslam ze byla tam z synkiem) bo zasady sa takie ze moze przemieszkac tam okreslona ilosc czasu. Prawda jest taka ze zostala sama z dzieckiem bez dachu nad glowa, bez pracy, po takich przejsciach. Kto by nie zwariowal? Moja opinia jest taka, ze ona nie wiedziala co sie wokol niej dzieje za duzo negatywnych emocji w jednym czasie

PRAWDA JEST TAKA KOZAKU ŻE BABA CO ROBI KRZYWDE WŁASNEMU DZIECKU TO NIE KOBIETA A JUŻ NA PEWNO NIE MATKA I NIKT TU NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CZEGO DOPUŚCIŁA SIE TA DZIEWCZYNA!!!!A JEŻELI CHCESZ SUKAĆ WINNYCH TO POMYŚL ZA CO RODZINA OJCA JEJ SYNKA MA MIEC DO NIEJ NIENAWIŚĆ WYSTARCZY ZE RODZONA MATKA TRAKTOWAŁA JĄ JAK SZMATE!!!!NIKT JEJ NIE WYGONIL Z DOMU NIE WIESZ CO PISZESZ TO SCISNIJ d***!!!!NAWET PO TY WSZYSTKIM WIDAC JAK POje***I SĄ LUDZIE KTÓŻY NIE POTRAFIĄ SAMI O SOBIE PRAWDY POWIEDZIEC!!!!A CO DO MAJKI CALE ZYCIE WALI W CH... I KAZDY KTO MIAL Z NIĄ JAKĄKOLWIEK STYCZNOSC WIE JAKA JEST MA JAKĄS NIENAWISC DO NIEJ !!!!ROBĄC TO...NO CÓŻ Z KOGO MIALA PRZYKŁAD BRAC....ZE SWOJEJ MATKI????????JA WIEM OCB-TY WIESZ OCB....WSZYSCY WIEDZĄ WIEC NIE ŚCIEMNIAJ !!!!!!!!!!!

PRAWDA JEST TAKA KOZAKU ŻE BABA CO ROBI KRZYWDE WŁASNEMU DZIECKU TO NIE KOBIETA A JUŻ NA PEWNO NIE MATKA I NIKT TU NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CZEGO DOPUŚCIŁA SIE TA DZIEWCZYNA!!!!A JEŻELI CHCESZ SUKAĆ WINNYCH TO POMYŚL ZA CO RODZINA OJCA JEJ SYNKA MA MIEC DO NIEJ NIENAWIŚĆ WYSTARCZY ZE RODZONA MATKA TRAKTOWAŁA JĄ JAK SZMATE!!!!NIKT JEJ NIE WYGONIL Z DOMU NIE WIESZ CO PISZESZ TO SCISNIJ d***!!!!NAWET PO TY WSZYSTKIM WIDAC JAK POje***I SĄ LUDZIE KTÓŻY NIE POTRAFIĄ SAMI... rozwiń
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2009 o 00:29
0
Po lekturze nasuwa się jedno - patologia.
Osoby które naduzywają alkoholu, zyją w biedzie i tylko potrafią się rozmnażać bo oprócz libacji alkoholowych lubią też uprawiać sex bez zabezpieczenia. Nie jest mi żal tych osób, zyją tak jak chcą i to jest ich świadomy wybór. Nie ma sytuacji, że ktoś kogoś zmusza do robienia rzeczy na które ta osoba się nie zgadza, ci ludzie sami są sobie winni, nie szukają pomocy, oprócz tej finansowej z opieki społecznej i zyją gorzej niż zwierzęta.
Avatar
ZANETA S / 14 kwietnia 2009 o 11:34
0
MAJA KIEDY S MIALA WSZYSTKO:::POTEM ZMARL JEJ OJCIEC ROZSTALA SIE Z Przemkiem..poklocila z rodzina....zwiazala sie z e sku***elem jakich malo i zaszla w ciaze...on ja olal, RODZINA ja olala Panstwo ja OLLLLLLLLAAAAAAAALO
NIE ZABILA TEGO DZIECKA:::::ONA TEGO NIE ZROBILA;;;WIEM TO Z POD CELI WIEZIENNEJ

MAJU TRZYMAJ SIE SKARBIE DZIELNIE
Avatar
Babcia / 12 marca 2009 o 20:58
0
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...

To sa wlasnie skutki zakazu aborcji.Gdyby miala mozliwosc usuniecia niechcianej ciazy z pewnoscia by do takiej tragedii nie doszlo.Pewnie byla zalamana ta sytuacja i miala depresje.Nie jestem za aborcja,ale sa rozne sytuacje w zyciu i kazdy powinien decydowac oswoim zyciu i o tym czy chce miec dziecko czy tez nie.Brak pracy,srodkow do zycia,maltretowanie w rodzinie powoduja to ze ludzie zachowuja sie iracjonalnie.Kazdy powinien miec prawo decydowania o sobie i Wspulczuje tej dziewczynie i zal mi tego malenstwa,bo jednak to juz byl malutki czlowieczek

To sa wlasnie skutki zakazu aborcji.Gdyby miala mozliwosc usuniecia niechcianej ciazy z pewnoscia by do takiej tragedii nie doszlo.Pewnie byla zalamana ta sytuacja i miala depresje.Nie jestem za aborcja,ale sa rozne sytuacje w zyciu i kazdy powinien decydowac oswoim zyciu i o tym czy chce miec dziecko czy tez nie.Brak pracy,srodkow do zycia,maltretowanie w rodzinie powoduja to ze ludzie zachowuja sie iracjonalnie.Kazdy powinien miec prawo decydowania o sobie i Wspulczuje tej dziewczynie i zal mi tego malenstwa,bo jednak t... rozwiń
Avatar
Baki / 23 lutego 2009 o 23:19
0
Najbardziej mnie dziwi to,ze wszyscy tak pisza o tej dziewczynie. Bo wszyscy sa tacy swieci... Przeczytalem wszystkie komentarze i dziwi mnie,ze nikt nie pomyslal, ze skoro ta dziewczyna zrobila cos takiego, majac juz jedno dziecko(z tego co wiem malenstwo miewa sie dobrze), to moze ona nie jest chora czy zwyrodniala. Moze ona miala tak przeje***e zycie, ze nawet nie myslala co robi. Ludzie w stanie szczytowego poziomu roznych emocji sa zdolni do wszystkiego. Ja uwazam, ze kazdy z nas moze kiedys zrobic cos rownie okrotnego jesli tylko granica wytrzymalosci zostanie przekroczona do tego stopnia, ze albo straimy kontrole nad soba albo wpadniemy w taki amok, szok czy nie wiem sam jak to juz nazwac, ze nawet nie bedziemy swiadomi co sie w tym momencie dzieje... wiec zamist pisac takie brednie zastanowcie sie ludzie najpierw, bo skoro nawet nie pomyslicie i nie staracie sie zrozumiec to nie macie prawa pisac takich farmazonow
Najbardziej mnie dziwi to,ze wszyscy tak pisza o tej dziewczynie. Bo wszyscy sa tacy swieci... Przeczytalem wszystkie komentarze i dziwi mnie,ze nikt nie pomyslal, ze skoro ta dziewczyna zrobila cos takiego, majac juz jedno dziecko(z tego co wiem malenstwo miewa sie dobrze), to moze ona nie jest chora czy zwyrodniala. Moze ona miala tak przeje***e zycie, ze nawet nie myslala co robi. Ludzie w stanie szczytowego poziomu roznych emocji sa zdolni do wszystkiego. Ja uwazam, ze kazdy z nas moze kiedys zrobic cos rownie okrotnego jesli tylko grani... rozwiń
Avatar
stare miasto2 / 13 stycznia 2009 o 23:04
0
Ty znasz Majke i masz do niej ogromna nienawisc w sobie. Dlatego mysle ze jestes rodzina "ojca" jej synka, czyz nie? A co do osrodkow to trafila do jednego kiedy byla w ciazy i kazali jej sie wyniesc(podkreslam ze byla tam z synkiem) bo zasady sa takie ze moze przemieszkac tam okreslona ilosc czasu. Prawda jest taka ze zostala sama z dzieckiem bez dachu nad glowa, bez pracy, po takich przejsciach. Kto by nie zwariowal? Moja opinia jest taka, ze ona nie wiedziala co sie wokol niej dzieje za duzo negatywnych emocji w jednym czasie
Avatar
Gość / 12 stycznia 2009 o 15:13
0
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec.



A czy ktoś ubezwłasnowolnił tą dziewczynę i kazał jej żyć z takim osobnikiem?
W każdej chwili mogla od niego odejść dlaczego tego nie zrobiła? Z miłości? Co to za miłość gdzie dochodzi do przemocy?
Głupie kobiety same są winne, bo zamiast szukać pomocy w róznych ośrodkach pomagających ofiarom przemocy domowej nic nie robią i trzymają się kurczowo swoich oprawców.



A czy ktoś ubezwłasnowolnił tą dziewczynę i kazał jej żyć z takim osobnikiem?
W każdej chwili mogla od niego odejść dlaczego tego nie zrobiła? Z miłości? Co to za miłość gdzie dochodzi do przemocy?
Głupie kobiety same są winne, bo zamiast szukać pomocy w róznych ośrodkach pomagających ofiarom przemocy domowej nic nie robią i trzymają się kurczowo swoich oprawców. rozwiń
Avatar
stare miasto2 / 12 stycznia 2009 o 14:13
0
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie... rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2008 o 14:27
0
Nie no pięknie !!! To w zamościu dziecko nie jest człowiekiem?? przeciez to maleństwo nie miało najmniejszej szansy by się obronić!!! WSTYD DLA PROKURATóRY-WSADZACIE ZA GłUPOTY CHłOPAKóW NA DłUUUUGIE LATA A MORDERCZYNIE WYPUSZCZACIE NOSZ KUR........ A TY MAJKA CAłE żYCIE PIęKNIE GRASZ ALE KIEDYś SPRAWIEDLIWOść CIę DOPADNIE!!!!!!!!!!!!!
ZAMOść CHRONI MORDERCóW!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Protestujący mieszkańcy odwołali blokady ul. Ciepłej

Lublin: Protestujący mieszkańcy odwołali blokady ul. Ciepłej 0 2

Odwołane zostały zaplanowane na ten tydzień protesty mające polegać na blokadzie ul. Ciepłej, którą przebiega objazd dla samochodów omijających zamknięty odcinek ul. Krochmalnej.

Huragan wygrał rundę jesienną i... zmienił trenera

Huragan wygrał rundę jesienną i... zmienił trenera 0 1

Huragan Międzyrzec Podlaski spędzi zimową przerwę w rozgrywkach w fotelu lidera. W rundzie rewanżowej zespół poprowadzi nowy trener Damian Panek

Lublin szykuje się na zmiany klimatyczne. Jest plan na wypadek upałów, wichur i powodzi
Magazyn

Lublin szykuje się na zmiany klimatyczne. Jest plan na wypadek upałów, wichur i powodzi 1 3

Gotowy jest plan przygotowania miasta na zmiany klimatyczne wiążące się z dłuższymi falami upałów, wichurami oraz ulewami i powodziami miejskimi. Za najbardziej zagrożone tereny uznano centrum oraz Czuby, Wieniawę i część Czechowa Południowego.

Pies służbowy zatrzymał się przy bagażniku auta. W środku były trzy słoiki

Pies służbowy zatrzymał się przy bagażniku auta. W środku były trzy słoiki 13 2

Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że 20-letni mieszkaniec Łęcznej może posiadać narkotyki.

7 pytań, które pomaga zbudować markę

7 pytań, które pomaga zbudować markę 0 0

Wojewoda lubelski mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”. Sprawa wróci do sądu

Wojewoda lubelski mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”. Sprawa wróci do sądu 21 11

Wojewoda lubelski wróci na ławę oskarżonych. Przemysław Czarnek mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”.

Festiwal Kultury Ukraińskiej "Ukraina w Centrum Lublina" [program]
22 listopada 2018, 17:00

Festiwal Kultury Ukraińskiej "Ukraina w Centrum Lublina" [program] 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już po raz 11. w Lublinie zorganizowany zostanie Festiwal Kultury Ukraińskiej Ukraina w Centrum Lublina. W tym roku Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza zaprasza w dniach 22-25 listopada.

Centrum handlowe to znacznie więcej niż sklepy

Centrum handlowe to znacznie więcej niż sklepy 0

Rozmowa z Jackiem Garbaczewskim, dyrektorem SKENDE.

Na ul. Narutowicza w Lublinie zobaczył zataczającą się kobietę z wózkiem

Na ul. Narutowicza w Lublinie zobaczył zataczającą się kobietę z wózkiem 15 9

Zataczającą się z wózkiem kobietę, zauważył w centrum Lublina przechodzień i poinformował o tym policjantów.

Samochód kierowcy Taxify odjechał na lawecie. Jeśli nie zapłaci kary, zostanie zlicytowany

Samochód kierowcy Taxify odjechał na lawecie. Jeśli nie zapłaci kary, zostanie zlicytowany 49 7

Piątkowo-sobotnia noc zaowocowała kolejnymi kontrolami kierowców wykonujących przewozy za pośrednictwem aplikacji Taxify. Jedno z aut odjechało na lawecie.

Pasja, jaką jest wędkarstwo

Pasja, jaką jest wędkarstwo 0 0

Wędkowanie nie powinno nikogo dziwić, jeśli znajdzie stałe miejsce wśród zainteresowań współczesnych facetów. Niemniej jednak, w obecnych czasach wiele kobiet, odkrywa w nim swoją naturę. Pasjonaci to naprawdę pełne życia i zawziętości osoby, które poświęcić dla wędkarstwa są w stanie wiele. Co kieruje hobbystami, że pomimo niesprzyjających warunków i licznych obowiązków, znajdują czas na wodne przygody i łowiska?

Ślisko na drogach. Straciła panowanie nad oplem, uderzyła w volkswagena

Ślisko na drogach. Straciła panowanie nad oplem, uderzyła w volkswagena 0 4

Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 23:30 w miejscowości Bogdanka.

Zmiana warty w gminach powiatu puławskiego. Terminy pierwszych sesji

Zmiana warty w gminach powiatu puławskiego. Terminy pierwszych sesji 1 12

W tym tygodniu dojdzie do zaprzysiężenia wybranych w ostatnich wyborach radnych nowej kadencji oraz wójtów, burmistrzów i prezydenta. Pierwsze uroczyste sesje w gminach powiatu puławskiego odbędą się w Kurowie, Janowcu i Kazimierzu Dolnym. Jako ostatni zaprzysiężenie złoży nowy samorząd w Baranowie.

Kombucha - dlaczego warto ją pić?

Kombucha - dlaczego warto ją pić? 0 0

Kombucha, inaczej grzyb herbaciany. Na jego bazie przygotowuje się napój z kombuchy. Jego właściwości lecznicze są od wieków wykorzystywane w medycynie naturalnej. Napój z kombuchy jest polecany na prawie wszystkie schorzenia, jako eliksir życia i uniwersalny środek leczniczy.