Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja ich znam wszystki tylko ze to nie wska tylko cezete imon wam nie podamjedna ;/ wielka tragedia;/ mój kolega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='STYX' date='20 sierpień 2010 - 14:50 ' timestamp='1282308630' post='332496'] Gdzie byli rodzice tych gnojków się pytam ??? Zabrać dzieciorobom prawa rodzicielskie a gdy jełopy dojdą do siebie umieścić w izolatce w domu dziecka. [/quot ZOBACZYMY JAKIM TY BĘDZIESZ OJCEM I CZY BĘDZIESZ W STANIE UPILNIWAĆ SWOICH DZIECI. JEŁOPEM TO MOŻESZ NAZWAĆ SWOICH STARYCH ZA TO ŻE SPŁODZILI TAKIEGO deb***A Z KAMIENIEM ZAMIAST SERCA. ZASTANÓW SIĘ NAD SOBĄ I NAD SWOIMI WYPOWIEDZIAMI NA FORUM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy jesteście poje***i...!!Ludzie walczą o zycie a wy ku*** co??Pojebało was..??I to nie była WSK pojeby....Niech wam sie cośtakiego stanie i zobaczymy...A ty Mario ku*** uważaj na słowa je***y Prostaku!!!!!To moi Przyjaciele...;(;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SaGa napisał:
Wy jesteście poje***i...!!Ludzie walczą o zycie a wy ku*** co??Pojebało was..??I to nie była WSK pojeby....Niech wam sie cośtakiego stanie i zobaczymy...A ty Mario ku*** uważaj na słowa je***y Prostaku!!!!!To moi Przyjaciele...;(;(;(
gratuluje przyjaciół bez mózgów i deb***i! ja bym sie wstydzila takie "coś" nazwac przyjaciółmi . . . no ale ja w przeciwieństwie do ciebie - do was wieśniaki nie stoje pod sklepem i nie chla Tatry z puszki itp. nie szkoda mi żadnego . . . przez tym idiotow mogl zginac ktos postronny . . .. i co wtedy tez bys tych przygłupow bronił? po wyjsciu ze szpitala do pierdla za durnote dla szczeniaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie się sprzeczać i dyskutować! Jeden chłopak może się już nigdy nie obudzić a wy się przekomarzacie !! Jak tak można?! Chłopaki niech szybko wrócą do zdrowia a tym co im źle życzą niech Bóg pokaże co to za ból jak bliska osoba jest w takim stanie a tu takie zbędne komentarze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Kolejny przejaw tego, że wieśniaki nie mają mózgów! Szkoda, że przeżyli, 3-ch deb***i więcej na świecie. Ludziom ze wsi powinno się stawiać 10m mury, aby odgrodzić ich od społeczeństwa - to są nie wykształcone prościuchy, którzy swoją mądrość pokazuja jazdą w 3-ch bez kasków na motorze. Czy te wiesniaki kiedykolwiek zmadrzeją? Ale co wymagać od prostaków co ledwo podstawówkę skonczyli, a zawodówka to ich szczyt marzen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pomyślałes o rodzinach tych chłopaków? a deb***i to u siebie w rodzinie poszukaj kretynie. umieszczajac taki komentarz udowodniłes że jesteś jeszcze większym prostakiem a twoi rodzice wychowali cię na bezdusznego potwora! pamietaj że nie tylko prosci ludzie maja wypadki następnym razem to możesz być ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** ludzie jacy wy jestescie poje***i co wy zrobili byscie na miejscu tych trzech biednych chlopakow oni walcza o zycie w szpitalach dajcie ku*** zpokoj a tego ktory pisze ze ludzie ze wsi to debnile itp to my cie ku*** znajdziemy i odwiedzimy z kolegami to zobaczysz ku*** jak chlopaki ze wsi mordy obijaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pachla napisał:
ku*** ludzie jacy wy jestescie poje***i co wy zrobili byscie na miejscu tych trzech biednych chlopakow oni walcza o zycie w szpitalach dajcie ku*** zpokoj a tego ktory pisze ze ludzie ze wsi to debnile itp to my cie ku*** znajdziemy i odwiedzimy z kolegami to zobaczysz ku*** jak chlopaki ze wsi mordy obijaja
Sorry poniosło mnie, ale to nie zmienia faktu, że mądrzy to oni nie są dając taki popis. A ty pachla tak sie nie napinaj bo ci żyłka pęknie. Twoja wypowiedź utwierdza w przekonaniu że jestes pustym wieśniakiem zdolnym obijaćmordy na wiejskich potupajkach w celu zaimponowania wiejskim, tlenionym blondynkom. wiec obij ryj sobie a potem sie zabieraj za cudze buraku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty ku*** bedziesz utleniony mario pier***ony z pegazusa mieszczuchu zaje***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Kolejny przejaw tego, że wieśniaki nie mają mózgów! Szkoda, że przeżyli, 3-ch deb***i więcej na świecie. Ludziom ze wsi powinno się stawiać 10m mury, aby odgrodzić ich od społeczeństwa - to są nie wykształcone prościuchy, którzy swoją mądrość pokazuja jazdą w 3-ch bez kasków na motorze. Czy te wiesniaki kiedykolwiek zmadrzeją? Ale co wymagać od prostaków co ledwo podstawówkę skonczyli, a zawodówka to ich szczyt marzen.
Widze ze masz korzenie ze wsi skoro tak jesteś oburzony na tych biednych chłopców i tak brzydko piszesz na nich zamiast im współczuć oni już kare ponieśli,a co tych mózgów to ty go potrzebujesz skoro tak piszesz<<>>tak to piszą tylko ludzie bez mózgów... POZDRAWIAM CHŁOPAKÓW Z WYPADKU I ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA PS.Wypadki chodzą po ludziach,a nie po lasach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jestem ze wsi nawet te tereny co ci chłopcy .....dla waszej wiadomości własnie jeden z chłopców umarł a dwóch nadal walczy ....pomyślcie o rodzicach którzy muszą pochować dziecko ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jestem ze wsi nawet te tereny co ci chłopcy .....dla waszej wiadomości własnie jeden z chłopców umarł a dwóch nadal walczy ....pomyślcie o rodzicach którzy muszą pochować dziecko ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Kolejny przejaw tego, że wieśniaki nie mają mózgów! Szkoda, że przeżyli, 3-ch deb***i więcej na świecie. Ludziom ze wsi powinno się stawiać 10m mury, aby odgrodzić ich od społeczeństwa - to są nie wykształcone prościuchy, którzy swoją mądrość pokazuja jazdą w 3-ch bez kasków na motorze. Czy te wiesniaki kiedykolwiek zmadrzeją? Ale co wymagać od prostaków co ledwo podstawówkę skonczyli, a zawodówka to ich szczyt marzen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻEBYŚ ZDECHŁ ZA TEN KOMENTARZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalam jedenego z nich bo chodzil ze mna do klasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co , chłopak nie żyje a wy tu się wyzywacie które jest z większej wsi . Żal mi was, kiedyś może wasze dzieci mogą zginąć z własnej głupoty i na pewno nie chcielibyście aby ktoś tak o nich mówił. Może niektórzy zmądrzeją jak im się to przytrafi. Postawcie się na miejscu ich rodzin. Wielka tragedia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest CZ 175 a nie wsk ludzie wy chyba wski nie widzieliście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...